Insider o Trilaterálnej komisii

Adam Bartoš

Otevřený dopis předsedovi Poslanecké sněmovny: Odvolejte Karla Schwarzenberga

Vážený pane předsedo,

obracíme se na Vás ve vážné situaci, kdy se člen Poslanecké sněmovny a nynější předseda zahraničního výboru PSP

Karel Schwarzenbeg (TOP 09) přiznal k alarmujícím až skandálním skutečnostem, které by neměly být přehlíženy.

Jak vyplynulo z jeho diskuze s panem poslancem Jaroslavem Foldynou (ČSSD) na plénu Poslanecké sněmovny ze dne 7. května 2014, ozřejmil pan Schwarzenberg, zřejmě nechtěně a v návalu emocí, pravý smysl různých nadnárodních vlivových organizací, jichž je sám členem.

Všeobecně známá je už jeho angažovanost na setkáních klubu Bilderberg, veřejně dohledatelné je i jeho členství v Trilaterální komisi. Právě o té však nedávno prozradil nové podrobnosti, které jsou natolik zásadního charakteru, že by z nich měla být vyvozena i jeho osobní zodpovědnost. Tím spíše, že výrok zazněl na plénu Poslanecké sněmovny.

Zatímco svou pravidelnou účast na setkáních Bilderberg Group Karel Schwarzenberg odbýval slovy o tom, že nejde o nic tajného, jen o zajímavé přednášky, o Trilaterální komisi, která je mladší sestrou Bilderbergu a je, podobně jako klub Bilderberg, ovládána elitářskou rodinou Rockefellerů, prozradil Karel Schwarzenberg možná více, než chtěl.

Z jeho vystoupení na půdě Sněmovny citujeme:

"Já jsem nikdy nepodporoval bombardování Srbska. Naopak, to si dobře pamatuju, těsně před tím, než to začalo, bylo zasedání Trilateral Commision ve Washingtonu a tehdy byli tři, bohužel pouze tři přítomní, kteří se postavili proti plánu zahájit bombardování Srbska. To byl, budete se divit, Henry Kissinger, byl to nynější ministr zahraničí Království švédského Karl Bild a potom jsem byl já v té diskusi. Je něco jiného, když ta válka proběhla a Srbsko ztratilo nadvládu nad Kosovem a nebyla nejmenší naděje možnosti, že by ji získalo zpátky, že jsem uznal Kosovo jako nezávislou zem. Ale bombardování Srbska jsem opravdu nepodpořil. Děkuji mnohokrát.“

zdroj: http://www.psp.cz/eknih/2013ps/stenprot/008schuz/s008122.htm

Ačkoli se v tomto vystoupení Karel Schwarzenberg obhajoval, že bombardování Srbska nepodpořil, nechtěně tím zároveň přiznal, že na podobných fórech se hlasuje a rozhoduje o tak zásadních světových událostech, jako je válečné tažení západních elit proti té které nepohodlné zemi. Skutečnost, že jde o nikým nevolený orgán, ač rozhoduje o záležitostech světového až dějinného významu, je děsivá - ukazuje totiž, že moc neleží v rukou lidu a jimi volených zástupců v národních parlamentech, ale že se rozhoduje v polotajných elitních organizacích, které nejsou a z principu nemohou být veřejností kontrolovány. Právě ty udávají směr, jakým se bude svět vyvíjet.

Karel Schwarzenberg, v té době sice nemající žádnou funkci v české politice, ale na jiných setkáních v příštích letech už významný představitel České republiky, se tak podílel na rozhodování o tom, jak naložit se suverénním státem, který se stal trnem v oku spojenectví USA-Izrael. Jeho údajně záporný postoj k bombardování Jugoslávie ho nikterak neomlouvá a nemůže mu být přičten k dobru, protože mu jednak nelze věřit a za druhé tento jeho postoj, i kdyby byl pravdivý, nijak nesnižuje závažnost té skutečnosti, že se Schwarzenberg dlouhodobě účastní podobně zvrácených schůzek organizací, které - placeny mocnými finančními skupinami - usilují, jak samy přiznávají, o totalitní světovládu.

Zároveň není jasné, jak Schwarzenberg v této skupině hlasoval, on sám mluví pouze o tom, že se stavěl proti "v diskuzi" na toto téma. Podle jeho dalších politických kroků bychom však předpokládali, že při konečném hlasování bombardování bratrského slovanského národa podpořil. Můžeme se také ptát, v kolika dalších případech pak naopak hlasoval zcela v souladu se zájmy pana Rockefellera a přizpůsoboval tomu poté své politické kroky. Můžeme se také ptát, jak například Karel Schwarzenberg hlasoval v souvislosti s operací Majdan, kdy stejné finanční skupiny zorganizovaly a financovaly převrat na Ukrajině. V souvislosti s osobním angažováním se Schwarzenberga na majdanských událostech je více než zjevné, že jako vyslanec ne českých, ale Rockefellerových zájmů, funguje Schwarzenberg dál.

Připomínáme v této souvislosti tzv. Loganův akt, který představitelům americké administrativy (ač je obtížně vymahatelný) zakazuje účastnit se podobných schůzek, na kterých se přijímají rozhodnutí, která nejsou konzultována na vládní úrovni. Podobný zákon by měl platit i v České republice, aby zakazoval účast českých politiků v podivných globalistických uskupeních soukromého charakteru, kde se dá očekávat silný střet zájmů mezi zájmy národními, které by měli tito politici přirozně hájit a mezi zájmy korporací a elitních rodin, které hájí ve skutečnosti.

Z tohoto důvodu považujeme Karla Schwarzenberga za bezpečnostní riziko pro Českou republiku a ve světle jeho výroků a hlavně skutečností, že je členem těchto soukromých spolků s válečnými ambicemi žádáme, abyste ho odvolal z postu předsedy významného poslaneckého klubu. Jde o funkci důležitou, jsme proto přesvědčeni, že netransparentní, protože zahraničním skupinám podléhající Karel Schwarzenberg v čele takového výboru může České republice škodit.

Tento dopis berte prosím jako dopis otevřený.

Za politickou stranu NE Bruselu - Národní demokracie
Adam B. Bartoš, předseda
Ladislav Zemánek, místopředseda
www.nebruselu.cz

 

______________________

Poznámka z nadhľadu:

Je to naozaj jeden z mála autentických indícií či dôkazov o tom, ako sa vytvára svetová politika.

Netreba to ovšem chápať tak, že napr. Trilaterálna komisia definitívne rozhoduje, ale je to orgán, ktorý koordinuje a splieta medzinárodnú sieť oddaných vplyvných mafiánov. Tí na jednej strane presadzujú jej politiku a naopak, jej nekonečné zdroje zasa ich presadzujú do politických a ekonomických funkcíí - kruh rakovinvého atraktora je uzavretý.

 

Grigoriy

Som veľmi rad, že práve mňa Večná Prozreteľnosť obdarila vyšším vedomím, ktoré mi dovoľuje vždy zostávať v nadhlade, byť oslobodený od malosti živočíšneho davu, ktorý vždy hovorí MY, a nemá pritom nič iné na mysli, len aby si jeden druhému pomohli prežit život s množstvom kopulácií najrozmanitejšieho druhu, s lacným vínom dostupným pre každého a este primitivnu zabavu. Právo na kopuláciu, víno a hokej, to je všetko, po com túžia. Dopriať každému, to je ich láska k blížnemu, socializmus aj demokracia.
Nesmiem však zabudnúť, že tí, čo už kopulaciu, víno aj hokej majú dosýtosti, u tých vždy zákonite prichádza potreba pretrcat sa.
Všimli ste si, akú úlohu zohráva pretŕčanie sa v modernej spoločnosti?

Povedzte, nie je v prírode zákonom to, že kdekoľvek sa vyskytuje úbohosť, slabosť, menejcennosť alebo strata vitality, tam sa vzdy nájdu milosrdní dravci ochotní ukončiť utrpenie všetkého menejcenneho?
Žili ste v totalite, a plakali ste, že by ste si chceli zariadiť veci podľa svojho. Prozreteľnost Vas vypočula a dala Vám možnosť.
A čo ste spravili vy?
Nuž vo svojej živočíšnej honbe za kopulaciu, vínom a hokejom ste si zvolili slobodne a podľa vašej chuti vodcov aj mudrcov:
Vladimír Meciar, Mikuláš Dzurinda, Iveta Radicova, František Sebej, Monika Benova, Lucia Nicholsonova, Peter Šťastný, Ján Slota, Vincent Lukač, Martin Butora, Gašparovič, Rusnak.

No, nie je celkom prirodzené, že ked niekto vidi tie vaše voľby vodcov aj mudrcov, má sto chuti vziať do ruky bič a urobiť si z Vas otrokov?
A na taku vec sú dobrí bilderbergovci aj trilateralisti.
To je príroda.

Norman

aby som ti povedal, že aj keď sa budeš stokrát štylizovať do role Nietzscheho, aj tak to nikdy nebude ono. A nikdy to nebude originálne.
Bolia ťa zuby?

Grigoriy

tomuto pomylenemu petrzalskemu bírešovi vysvetlit, že ja sa nikdy do žiadnej role neštylizujem, že ja som vždy samym sebou?
To, čo píšem, si naozaj aj myslím. Nechutny bíreš má len tu výhodu, že môže vymazavat moje príspevky, ked mu ja napíšem, čo si o ňom myslím.

Počúvaj, bíreš, povedz tu takto otvorené a verejne:
- bol si zvazak?
- chodil si do prvomajovych sprievodov?
- bol si za komunizmu aspon raz voliť?

Ak si len na jedinú otázku odpovedal kladne, zavri uz raz navždy svoju hnusnú papuľu a neociambruj si ju na ľudí, ktorí takou bírešskou otrockou chamradou vždy len opovrhovali, lebo tvoj chamradí typ je opovrhnutiahodny viac ako všetci bilderbergovci.

Norman

Hneď je ti lepšie. Zas si to ty, starý dobrý Grigorov.
PS Ty si z Ukrajiny?

Buheh

a predátori zabíjajú obete. Ale vonkoncom nemáš pravdu, že by nám prozreteľnosť dala férovú šancu.
Toto čo tvrdíš je podobné, ako keby si obraňoval niekoho, kto práve zabil ročné decko, argumentmi, že veď to je jeho chyba, že neutieklo alebo sa nedokázalo brániť.
Bezbranný ľud žijúci v tomto kraji, bez historicky pestovanej mocenskej kultúry a štruktúry, v žiadnom prípade nemohol nepodľahnúť predátorovi, ktorý si svoje metódy cibrí po stáročia, a ktorý všade naokolo poľahky žerie aj oveľa väčšie a zdatnejšie obete.
Ale blahoželám Ti k Tvojmu vyššiemu vedomiu, už si nám to tu dávno nepripomenul, vďaka. Aby sme náhodou nezabudli.

Le Bleu

To viete, my menejcenní si všímame len také prkotiny.. Tentokrát k tomu postrehu, že "Všimli ste si, akú úlohu zohráva pretŕčanie sa v modernej spoločnosti?" Všimli. Národný šport. Ešte sme si všimli aj to, že ľud mnohé veci robí očividne iba preto, lebo ich robia aj ostatní. A to je čokoľvek od kupovania nových mobilov a fandenia našim chlapcom na MS, cez obkladanie králikární polystyrénom, až po brýzganie na Kotlebu a ženenie sa.

Norman

lebo on v tomto stave, keď z neho od zlosti tečú tekutiny všetkými otvormi, nie je schopný uvažovať, ale uznáš, že napísať NÁM sem, na tento portál:

"... ste si zvolili slobodne a podľa vašej chuti vodcov aj mudrcov:
Vladimír Meciar, Mikuláš Dzurinda, Iveta Radicova, František Sebej, Monika Benova ..."

môže iba vypatlaný chuj.
To sa nedá nijako ospravedlniť.) Ten starý blázon sa tu nebude chodiť odbavovať beztrestne, aj keby ho mal z toho šľak trafiť.

Grigoriy

Pomýleného bíreša musím kontrolovať, neustále mu pripomínať, kam naozaj patrí, lebo by sa mohlo stať, že sa svojou sprostostou vytocí do nepríčetnosti.
Keby som ho ja nekontroloval, mali by ste tu každý deň niečo takéto:

2012-07-28
čatari arija saččáni

Viete, čo znamenajú tieto slová?

Nie?

A predsa je to názov niečoho, čo tvorí jadro svetonázoru rozšíreného po celom svete, veľmi oceňovaného skutočnými duchovnými elitami východu aj západu. Jadro jedného z najpozitívnejších a najsilnejších hnutí sveta, svetonázoru, ktorý azda najviac pozitívne formoval duchovnú kultúru ľudstva v minulosti a dúfajme, že ju bude pozitívne formovať aj v budúcnosti.

Už tušíte, ale stále neviete presne? Pritom je to tak blízko, napísané priam vo vašom jazyku. Ale možo to je ten problém, že nepoznáte sami seba a vlastnú kultúru.

 

Skúsme to vysvetliť:

Čatari znamená "štyri".

Arija znamená, bez prekladu, árijský. Kedže tento pojem je dnes zakázané používať, dá sa to preložiť ako "vznešený", "ušľachtilý".

Saččáni má kmeň "sat", a ten znamená "bytie" – podobne ako naše "(vy) ste", alebo ruské "(on) jest".  V mierne prenesenom význame "saččáni"  znamená "pravdy" ( "i" na konci indikuje množné číslo, presne ako v slovenčine).

 

Čatari arija saččáni.

Štyri árijské pravdy.

 

Je to v jazyku, ktorý je dialektom jazyka magadhi, jazyka zeme Magadha, krajiny "mágov".

 

Čo sú to teda tie árijské pravdy, ktoré sú vraj tak po svete rozšírené a uznávané, ale ľudia si neuvedomujú a najčastejšie ani nevedia, kde sú ich pramene a podstata?

 

Jedná sa o učenie, ktoré niektorí definujú ako "vedu o duši", starú najmenej dva a pol tisícročia.

Ide o učenie, ktoré sa snaží spoznať objektívne zákony reality a mysle, a preto aj svoje učenie nazýva "zákon".  V spomínanom jazyku, cielene upravenom pre presné vyjadrovanie tejto a podobnej filozofickej tématiky, sa zákon, a teda aj celé toto učenie, nazýva dhamma.

 

Už viete, ktoré je to árijské učenie?

 

Jeho základné axiómy sa voľne prekladajú ako "štyri ušľachtilé  pravdy", ale rovnako, či ešte lepšie by sa mohli, či mali prekladať ako "pravdy ušľachtilého", alebo  "pravdy pre ušľachtilých", či "zušľachťujúce pravdy".

Jeho meno je dhamma, ale podobne ako iné hnutia sú (nepresne a trocha vulgárne) nazývané po svojich zakladajúcich postavách ( mohamedáni, luteráni...) , medzi širokou verejnosťou sa volá  buddhizmus.

Etymologicky aj významom totožné so slovesom "budiť".

 

Už tisíce rokov je ľudstvo budené.

Je budené nie nejakým subjektívnym hnutím, zvaným budhizmus, ale univerzálnymi zákonmi, ktoré spoznali ušľachtilí a ocenia ich ušľachtilí . Je budené árijskými pravdami.

A tak to skúša a bude skúšať robiť aj tento portál.

----------------------

Slabšie nátury by to nemuseli uniesť.

P. S. Vieš, Norman, ten kto ťa aspon raz v živote videl, nemôže uveriť, že ty vies, čo je to "etymologicky". No vidíš, a ty ešte bezocivo spomínaš aj "ontologiu" a "explicitne".

Norman

Nuž nič, tak sa hraj s loptičkou, alebo skús sudoku - pre začiatočníkov.
Na tento portál ocividne nemáš dosť mozgových závitov, Grigo. Ani dobré nervy. Zas ti v reále niekto vynadal, čo si určite aj zaslúžiš, a ty sa prídeš sem odbavovať:)

Grigoriy

Ty nechápeš, prečo som to sem hodil.
Ten clanocek je ukážkou toho, čo by si tu robil, keby som ťa ja nekontroloval. Ty sa dokážeš sám seba vyhecovať natoľko, že tu pred rôznymi prosťáčikmi a ženami z domácnosti hráš ešte aj úlohu znalca sanskrtu.
Keď som to ja čítal, pripadal som si ako astronóm, ktorý nepoznaný počúva ako miestny bírešský kočiš poučuje dojičku miestneho JRD ako fungujú kvazary, a sľubuje jej, že jej za povolnosť jeden kúpi, keď budú v obci hody.

Nie, že by si mi bol vďačný, že udrziavam tvoju duševnú chorobu pod kontrolou, ešte mi neustále aj brýzgaš a vyhrážal sa.
To, že si dusevne chorý ti nezávisle odo mna povedalo už niekoľko ľudí.

A nakoniec, prečo sa hanbiš povedať, že si bol zvazakom, za žvanec si chodil oslavovať prvý máj a zo strachu si volil komunistov?
No vidíš, keby sa aspoň dvadsať percent Slovákov bolo zachovalo ako ja, nemuseli ste dnes mat ten sajrajt, ktorý sa dnes snažíte zvaliť na bilderbergovcov.
Nahnevalo ťa, že som to tak povedal, hanbil si sa za minulosť, tak si si ociambroval svoju hnusnú papulu na mna, začal si rozprávať o nejakom štylizovani, ty štylizovaný znalec sanskrtu.
Ako vám to mám povedať, že máte diskutovať o mojich poznamkach a nie o mojej osobe?
To naozaj nemáte žiadne argumenty?

Norman

ako ma Ty kontroluješ? To mi vysvetli.
To je zasa jedna z tvojich, tentoraz len menších, šialených ilúzií. Kontroluješ mňa, a kontroluješ ešte mnoho iných vecí, že.

To s chorobou duševnou nežartuj - lebo ja nežartujem. Vieš dobre, že mám pravdu. Ale ja ti radím len to, čo tomu druhému Prasiatku - upokoj sa, ja ti neviem pomôcť - ale sem sa odbavovať chodiť nebudeš. To jediné od teba chcem, aby si pochopil a si zapamätal. ja viem, že je svet na teba zlý - ale MY sme to nespôsobili.

Rozoberať "sanskrt" v tomto tvojom stave nemá zmysel (mimochodom, to celé je v jazyku páli, nie v sanskrte), rovnako ako našu socialistickú minulosť.

Teraz vypadni a zas aspoň na dva týždne zomri.

Grigoriy

že odhadujem tvoju posadnutú snahu robiť pred jednoduchými ľudmi zo seba niečo, čo ty nikdy nemôžeš byť.
Len ja si viem predstaviť, kam by si az zasiel, keby nebolo tej kontroly.

No vidíš, práve som ti predviedol, ako sa odpovedá na otázky.

Teraz ty mne povedz, či si bol členom SZM, či si chodil popred tribúny s nomenklaturnymi kadrami, a ako si volil komunistov pred rokom 1989.
Ja som nebol, nechodil a nevolil, a uz vtedy som rozprával, že si tú ubohosť otrokov raz vypijete, že zasvinite svoj národ aj štát.
Potom ste robili ešte väčšie sprostosti, a hovorili ste, že potrebujete Petra Šťastného v EP, aby Vas "zviditeľnil".
Povedz, ako osprostený musi byť niekto, koho vôbec napadne taká vec, ako zviditeľnenie.
Teraz Vas bude zviditelnovať maturantka s ročným kurzom angličtiny Lucia Nicholsonova.
To je nejake terno!?

Le Bleu

Práve že si ukážkovo predviedol, ako sa neodpovedá na otázky. Ako môže mať tvoje "odhadovanie posadnutej snahy atď..." akýkoľvek vplyv na Normana a ako ho tým spasíš, aby nezašiel až, čo ja viem, len ty si vieš predstaviť, kam?
"To, že si duševne chorý, ti nezávisle odo mňa povedalo už niekoľko ľudí." Akoby tebe nie.
Za mňa už len toľko, že som bol iskrička aj pionier, dokonca aj miništrant, a že končím a idem von. Je tam vietor a slnko, je tam pekne.

Norman

Ak by si ma niekde zazrel -vyzerám ako totálne neschopný hlupák, tak dobre živený - tak kývni, skočíme na pivo.
Aby aj nás nejeblo.

Norman

tí druhí, alebo ešte horšie: VY ste všetko zavinili,
Len ja, s vyšším vedomím, som nad vecou. Som čistý a dokonalý a kontrolujem svet.

Grigo - nie kvôli tebe, ale kvôli tvojmu okoliu - daj sa zaevidovať u nejakého obvodného psychiatra.
To nie je žart, to nie je urážka - to je moja občianska povinnosť.

Ináč si, ako obyčajne, čo sa mňa týka, úplne vedľa, ale na tom teraz naozaj nezáleží. Toto tvoje PARANOIDNE obviňovanie, svoj ciel streidavo hľadajúce raz medzi iluminátmi a raz medzi "nami všetkými", je choré. Je navyše spojené s tvojou explicitnou agresivitou. Daj psychodoktorovi prečítať tvoje texty, on bude vedieť, čo si zač.

Daj mu prečítať TOJE obvinenie:
"... tvoju posadnutú snahu robiť pred jednoduchými ľudmi zo seba niečo, čo ty nikdy nemôžeš byť" a on, poučený o fenoméne projekcia, bude hneď vedieť, čo je tvoj problém.