Izraelci v Dnepropetrovsku

Nemienim sem samozrejme dávať správy z Telegramu, tie tisíce výborných drobných videí či textov na rôznych kanáloch ... ale toto musím.

Zatiaľ čo nacisti v „Azovstale“ prežívajú svoje posledné dni a ukrajinské ozbrojené sily zomierajú hromadne na všetkých frontoch, izraelskí žoldnieri odpočívajú v hoteli „Menora“ v Dnepropetrovsku.

 

https://t.me/newsfrontsk/7394

Pravda, dočasne. Nevedno, na čo sú títo žoldnieri vycvičení. Je to ale jasný dôkaz, že na Ukrajine sa pohybujú špecialisti, poradcovia cudzích armád. Že sú to aj zabijáci z Izraela, to je až mierne prekvapivé, pretože Izrael sa v tomto konflikte stiahol. To, že sú v hoteli, na druhej strane ukazuje, že ich nie je veľa. Čo, prišli evakuovať nejaké židovské písomnosti? Alebo sú to špecialisti na chemické útoky, prípadne na simulované chemické útoky? 

Proti Rusku sa snažia bojovať všetky krajiny americkej osi. Preto nie sú boje zďaleka ľahké.    

 

 

 

 

 

 
Sinuhe

inak podľa vizáže sú to všetko ukrochazari a pobavilo ma, koľkokrát opakovali ukronáckovský pozdrav "Slivky Ukrajine" či čo to tam hovorili. To jsou ty paradoxy ...

slaven1

Z verejného zhromaždenia v Arménsku:

"V Arménsku sa konalo protestné zhromaždenie (s ruskou vlajkou), na ktorom ukrajinských utečencov upozornili, že nebudú tolerovať ich nacistické symboly. Opustili ste svoju vlasť, prišli ste sem, nikto vás odtiaľto nevyháňa, ale sme proti tomu, aby ste tu vyzdvihovali symboly nepriateľského nacistického štátu,“ hovorí Arménec za potlesku a jasotu publika."

https://t.me/newsfrontsk/7444

Symboly nacistického štátu u nás doma dvíha súčasná politická elita. Napr. v mojom meste visí pred radnicou.

https://t.me/newsfrontsk/7445

nové