Je déteste Charlie!

Jirka Pagan Kostroun

Fascinující, jak je ta "demokracie" zkažená, pokrytecká a shnilá...

Skandinávie je už desítky let porobená muslimskými imigranty z Afriky, obrovská vlna násilné kriminality, masová vlna znásilnění a sexuálních vražd - ticho.

Ve Francii každoroční vlny nepokojů, tisíce hořících aut, napadání etnických Francouzů ze strany muslimských imigrantů - ticho.

V Anglii šaria zony, vytváření muslimského území, kde platí jejich pravidla, vlna násilí vyeskalovaná ve veřejnou popravu uřezáním hlavy britského vojáka - ticho.

V dalších zemích veřejné hanobení národních symbolů hostitelských zemí, neustálé výhrůžky teroristickými útoky - ticho.

Celkové vymírání evropského obyvatelstva nahrazovaného barevnými přistěhovalci vykrmovaných sociálním programem z kapes vymírajících, namísto podpory vlastního zachování - ticho - dokonce povinné!

A teď - "průser, ty vole, průser!"

Muslimský útok na židovskou redakci silně levicového zaměření (kteří svým politickým postojem podporovali imigraci, multikulturu a zničení původních francouzských - potažmo evropských hodnot - kteří prakticky svým vrahům odlévali kulky) - hrůza, zděšení, hysterie, 11 tisíc vojáků hlídá synagogy a židovské školy, volá se po vyzbrojení židovské komunity, po solidaritě se zavražděnými žurnalisty atd... - řev, skandál, všichni politici na nohou následováni suitou ovcí - Je suis Charlie kam se podíváš.

Statisíce znásilněných, zavražděných, okradených, terorizovaných, ohrožovaných a napadaných bílých Evropanů je "demokracií" bráno jako přirozené ztráty v cestě za vysněným "multikulturním rájem" a 12 mrtvých židovských komunistů je důvodem jednat?!

Bílý Evropan je tu opravdu od toho, aby pracoval, platil a tím sponzoroval systém, který mu utahuje smyčku kolem krku, nečinně přihlížel a bouřil se až po té, když mu to vlády "vyvolených" povolí? Ovšem zase v režii korektnosti - proti "islamizaci a nikoliv proti imigraci - aneb řvěte si jak chcete, ale plány nám nezhatíte. Genocida pokračuje, jen "vyvoleným" se dostane větší ochrany.

Nic nevyřeší kárání psa, který vás pokousal - ale pár facek pro pána,co ho na vás poslal.

Je déteste Charlie!

 
 
multiculti hiroshima
 
 
Buheh

Ale aj toto je pekné:

http://outsidermedia.cz/vsichni-tam-budou

Reč je o oslavách 70. výročia v Osvienčime, kam nepozvali zlého Putina. Je to veľmi stručný článoček – je tam fotka toho vchodu s nápisom "Arbeit macht frei" a text:

"Všichni tam budou.

Přijdou tam Židé a přivítají je Němci, Ukrajinci, Lotyši, Litevci. Stejně, jako tenkrát.

Jenom Rusové tam nebudou. Stejně, jako tenkrát."

baloo

ale Osvienčim konkrétne práve rusi oslobodili. A odviezli veškerú dokumentáciu, narobili haldy fotiek a dodnes to tam majú dakde v archívoch. Vynikajúci vydierací inštrument.

Norman

Koncentráky boli a sú vaša Západná vec, zas sa môžete hrýzť medzi sebou (a zatvárať medzi sebou)
Veľmi dobrý vtip.

On je dobrý už len tým, že si robí srandu okolo Osviečimu (na niečo bolo to prepichnutie vredu Charlie Hebdo predsa len dobré .. hm, to vlastne hovorím od začiatku )

Pôsobí dobre tým, že pripomína rozdelenie Západu a Ruska vo veciach koncentrákov a podobne - ako hovoríš, Rusi maju kopu materiálov o Vojne v archívoch, všetok proti Nemecku je už dávno použitý a teraz by mohol prísť na radu ten proti USA a GB - určite tam majú kopu takých vecí. To vrešťanie v našich médiach o tom, koľko je po Európe "putinovskej propagandy" nie je o realite, je to skôr strach z toho, čo všetko by "putin" ešte mohol pustiť do sveta, ak by v Európe naozaj mal masmediálnu podporu, ak by sa naštval a zas posunul trocha iným smerom ruskú oficiálnu ideológiu. A ono to posunutie ruskej ideológie sa ponúka priam samé. To nebude revízia minulosti, Rusi nemusia na svojej minulosti teraz už nič meniť, ospravedlňovať, bude to posunutie na "novú modernú úroveň". Alebo tak nejako si to môžu nazvať :)

Ľubov

za pomerne krátky čas 70 rokov tak neskutočne osprostieť? Jednoducho,to je tak absurdné.Vonkoncom tomu nerozumiem,jedinú akú takú odpoveď mám,vysvetlenie,že im rozum celkom zatemňuje nenávisť(k Rusom)Čo si o tom myslíte Vy,lebo degenerácia istej časti je jednoznačná,ako sa od toho odstrihnúť,akým spôsobom prežiť ,nad tým budeme musieť skôr,či neskôr,ale radšej hneď uvažovať.

Buheh

rozhodne stojí za videnie a počutie. Leonid Iľjič Brežnev spieva novoročný príhovor:

https://www.youtube.com/watch?v=A-Y2OCyk-Pc

Norman

Přijde chlap s kalašnikovem do redakce Charlie Hebdo.
“To jsou ale blbý vtipy,“ řekne šéfredaktor.
„No právě.“

:-))

Celý článok:
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1442-konspirace-v-parizi-...

Norman

Takmer som zabudol, ale ty ten vtip oceníš.

Včera bola zas debata u Jaucha, teraz venovaná holému kaustu. Ako píšu novny:Jauch vynechal svoje privítanie "live z gasometra"

In diesem Falle hat Jauch auch sein Begrüßungsritual abgewandelt, die Worte „live aus dem Gasometer“ entfallen

Tie debaty sú totiž robené vždy z tv štúdia postaveného v historickej konštrukcii "gasometra" - zásobníka na plyn.

Ktovie, či si jauch spomenul na svoje účinkovanie v "nacometri", ktoré sme tu nedávno dali? A čo tak nejaké pussy riot, tie nepozvali vykričať holokaust babkám, nech ich opatruje satan - v rámci moderného umenia a slobody slova?

nové