Je prezidentka americká kurva? A je to nejaké tajomstvo?

To, že prezidentka je americká "kurva", to som si zakričal vo štvrtok pri parlamente. Neviem, koľko nás to kričalo, lebo v taký moment naozaj počuť len seba a nie je isté, čo kričia iní.

Je to nejak zakázané či trestné? Bolo to samozrejme, keď sa veta začne "prezidentka je americká ...", žiadne vhodnejšie podstatné meno sa nehodí. "Agentka" - to je príliš dlhé, musí to byť na dve slabiky.

V nedeľu to kričali v Nitre, a vraj je to neslušné. Nuž, žijeme v dobe, keď ľudia zomierajú, hranie sa na slušnosť v prípade osoby, ktorá sa v prezidentskom paláci hádže ako štetka na koberec, to naozaj nejde. Osoba, ktorá sa skutočne stará len o želania z Ameriky a o ľudí na Slovensku nejaví vôbec záujem - tá si nezaslúži obchádzanie po špičkách.

Média kvôli tomu začali kampaň, že sa Smer správal neslušne. Ja som plne za, nech média do tejto veci rýpu, nech každý vie, že o Čaputovej bolo povedané, že je americká kurva. A treba sa dožadovať vysvetlenia, či je to zakázané povedať, či je to urážka majestátu.

Na záver treba pripomenúť, že lemrový americký agent v pionierskom paláci nie je najnebezpečnejší nepriateľ. Práve naopak, je to najblbší a v podstate najslabší nepriateľ, a takisto morálne najviac upadnutý element - ale práve preto si o neho treba utierať topánky na každom kroku. Je to jedno z amerických najslabších ohniviek tu pod Tatrami. A preto: ta do nej, do marhy. 

nové