Kanadská prestitútka s klientom

Po otvorení hraníc sa dovalilo na Východ mnoho západného odpadu. Myslím tým rôznych podvodníkov, treťotriednych "managerov", ale aj iných učitelov, "ako to máme robiť". Jedným slovom - agentov.

Príkladom podobných ksichtov, ktorí boli a sú zväčša podpriemerne tupí a eticky úplne nuloví, je aj Tom Nicholson. Tento "novinár", rodený Kanaďan,  dlhodobo spolupracoval so Sme a podporoval tzv. "slovenskú pravicu". Masmédia ho dávali za vzor akejsi nezaujatej spravodlivosti spoza hraníc. V posledných rokoch bol dokonca postavený ako symbol boja proti "gorilám" - úplne neoprávnene, pretože nielen aj vďaka nemu sa celé živelné hnutie odporu proti zločinnosti pozadia slovenských politikov zahralo do autu - ale naopak, on patril k tým, ktorí mali spis Gorila k dispozícii ešte vtedy, keď sa možno dal aj právne použiť, ale mlčal a jeho úloha bola zrejme spis spracovať a odvádzať pozornosť.

Tento druhotriedny agent prestitút, ktorého odmenou po vyhraných voľbách bolo okrem iného aj to, že sa, jeho nevzdelaná žena dostala do vlády a neskôr aj parlamentu, bol nielen propagátorom západnych korporácii, ale aj poskokom najnižších domácich kriminálnych mafií. Nielen to, že "vyučoval angličtinu" známeho mafiánskeho advokáta Ernesta Válka (ktorého neskôr niekto zastrelil v jeho dome). Nicholson sa dostal do konfliktu so svojimi bývalými politickými priateľmi, hovorí sa najmä o Lipšicovi, a tak zrejme preto sa v týchto dňoch zjavila na webe stránka jeho telefonických nahrávok s bossom mafie zvaným Piťo.

To stojí za vypočutie.

Nicholson si s podsvetím nielen priateľsky tyká, ale stýka sa s ním osobne a nechá sa ním naozaj doslovne úkolovať. Podľa mňa je z jeho submisivity jednoznačné, že bol na ich výplatnej páske. Špeciál odporné je to v rozhovore, kde mu boss prikazuje, že by mal niečo robiť v prípade vraždy Tichého, z ktorej boli obvinení jeho ľudia. Nicholson aj robil, aj dávno predtým - veď ako si určite všetci pamätajú, z vraždy boli úplne bez akéhokoľvek racionálneho dôvodu veľkou kampaňou v masmédiách a prejavmi  novinárov či politikov obvinení akýsi "neonacisti", akýsi "radikáli", proste vytvoril sa pohon na čarodejnice - čo navždy fatálne zmarilo možnosť dokázať tento zločin skutočným páchateľom.

Celé to ukazuje, že táto vrstva politiky, hrajúca za korporácie, je v oveľa horšom bahne, než ako predpokladali aj pesimisti. Ovšem kto vie, že sionistická politika bola vždy spojená s najhoršími mafiami v pôvodnom zmysle slova, spojená s Murder Inc. a podobnými  vrcholmi úpadku právneho štátu v USA, tak ten je prekvapený azda len z toho, že ten jed pritiekol na Východ tak rýchlo.

 

 nicholson na Pohode

 Nicholson na festivale Pohoda, kde nemohol chýbať.

(To za ním je vraj jeho súložnica. Možno dúfať že tú, na rozdiel od tej predošlej, už do parlamentu nepretlačí )

 

Práve na Pohode sa Nicholson prejavil a dehonestujúco vyjadril o demonštráciach Gorila:

"...keď si prešiel cez dav, si to cítil alkohol, proste mladých ludí ktorí tam len čakali na moment keď budú môcť hádzať kocky na policajti..."

( v dojemnej harmónii  s dunajvároš policia géniom Spišiakom, ktorého komandá vtedy mlátili mladých na ulici )
http://www.youtube.com/watch?v...

 
týžden.sk
Sú to fakt zbabelci. Teraz to vytiahnu, keď je ten Piťo v base.Keby bol na slobode, nedovolili by si ho takto urážať. Ale ja viem, kto mu chce škodiť, urážať ho. Pritom  je to normálne, že sa podnikateľ musí rozprávať aj s novinármi. Musí im aj tykať, veď ich poznáte, oni sú takí primitívi. Piťo, veríme ťi, nedaj sa, my vieme, že si sa s tou špinou kanadskou nestýkal dobrovoľne. Aj na páskach počuť, na každej jednej, ako ťa volá na stretnutie, a ako sa ty ošívaš a len s odporom súhlasíš.
Štefan Hríb
Už sme to dohodli s pánom Karabínom a prokurútchory nám potvrdia "prepis telefonátu". Stovku Tomovi za presstitúciu a stovku Jurkovi, aby Tomina nezrušil v ňejakom IrišPabe ako oňehdá, keď poslal Mikiho vyriešiť ich hniezdo v Lamači. http://www.mafian.sk/Mafia-podsvetie/podnikatel/polony-mikulas/   Takto ten kapitalizmus nevybudujeme, že nám tu budú neprávom zatvárať poslucháčov práva http://www.sme.sk/c/3862330/bratislavske-podsvetie-zaklada-firmy.html

nové