Keď budeš zlý, pôjdeš k doktorovi

Áno, bezpochyby, farmako-priemysel je ochotný otráviť či zmrzačiť generáciu, len aby zarábal, a zopárkrat to už aj spravil (viď zmrzačení novorodenci a rôzne vlny rakoviny). Bezpochyby ľudstvo žere lieky ako besné, a k inej chémii nie je nikdy ďaleko, o rezaní ani teraz nehovorím. Bezpochyby, Pfizer sa snaží vnútiť čo najviac svojej vakcíny nového typu, aby zaujal miesto na mRna trhu, bezpochyby na úkor iných vakcín, a napriek svojej neefektívnosti aj rizikám. Bezpochyby, plošné jednorazove vakcinovanie celej populácie je rizikové pre populáciu ako takú - títo "experti" naozaj nevedia o mnohom a ľudia sú pre nich len laboratórne myši. Ale ...

Ale politická pikantnosť plošnej vakcinácie je v inom.

Tak, ako niektoré domácnosti v minulosti používali na strašenie svojich detí kominára alebo čerta, tak sa skoro nikdy nepoužíval doktor - lebo rodičia vedeli, že by si samí sebe vyrobili problém. Ale mnohé deti sa doktorov aj tak báli - logicky, bolo to miesto, kde pociťovali bolesť, ale aj inak tam cítili ten strach a obavy.  Cesta k lekárovi bola v princípe vždy potencionálny problém. Nie u všetkých detí, ale u niektorých určite.

A podobný mechanizmus slúži režimu aj dnes. Nemohol si nič lepšie želať, než mať k dispozícii také strašidlo, akým je vakcinácia. Už sme to tu spomínali, ale postupom času to nadobúda pre režim to najlepšie odrbávadlo, ktorým manipuluje davy, kamkoľvek chce. Chvíľu ich ťahá naľavo, potom napravo, a potom späť, najlepšie rozbehnúť dve skupiny proti sebe a potom ich nechať naraziť do seba - psychopati sa na masách protestujúcich len rehlia.

Je výborné mať strašidlo vakcinácie. Áno, milé dieťatko, injekcia bolí, ale pre psychopatov je hlavne dobré, že sa bojíš. Je pre nich výborné, keď vidí masu, ale aj elity alternatívvy, hlasajúcu ideológiu predposratosti. Niekedy sa síce spomínalo, že informácie o pandémii sú tie manipulatívne, naháňajúce strach. Ale podstata ovládania nie je samotný strach, ale niečo, proti čomu sa dá "bojovať", a ešte lepšie, proti čomu sa dá "demonštrovať". Lockdowny režim potrebuje, a tak ani neprekvapuje, že tie boli ľuďmi trpené. Očkovanie už prebehlo, koľko dalo, toľko dalo - ale teraz sa z neho stalo to výborné strašidlo, ktorým režim môže mávať, ako chce. Bububu - ak nebudete dobrí, budeťe vakcinovaní! A dav beží ako tupý býk proti prázdnemu červenému plátnu.

Veru, nie strach samotný, ale červené plátno je to, čo režim potrebuje. Tým si dav navedie, kam chce, červená prázdna a bezcenná návnada je to, čím pohyb davu ľahko ovláda. V jednej ruke dráždidlo, a v druhej kord. A až do skapania býci bežia do prázdna ... i keď v tomto prípade sú to skôr voli. 

 
Ema

Pre tie úbohé zvieratá je podľa mňa prirodzenejšie zomrieť na koronavírus, než sa dať stiahnuť z kože len preto, aby sa holá opica mohla hrať na norku, hoci si môže obliecť syntetického Mammuta.

"Fínsko začne vakcínou proti ochoreniu COVID-19 očkovať norky chované na tamojších farmách. Severská krajina sa tak rozhodla po tom, ako tamojší regulačný úrad schválil na podmienečné použitie experimentálnu koronavírusovú vakcínu určenú pre norky. S odvolaním sa na vyjadrenie tohto úradu o tom v piatok informovala agentúra AFP.

Povolenie na podmienečné očkovanie noriek platí vo Fínsku do konca decembra, pričom následne musí výrobca vakcíny predložiť regulačnému úradu ďalšie údaje, priblížila Liisa Kaartinenová z Fínskeho úradu pre bezpečnosť potravín (Evira), ktorý dohliada na rastlinnú a živočíšnu výrobu v krajine a napríklad aj zdravie chovaných zvierat."

Jaká popiči útlocitnosť, že vakcína je podmienečná, pretože je experimentálna ... majngot, len aby norkám neublížila.
Fakt hnus.

slaven1

Fíni idú Norky napichať experimentálnou vakcínou proti Covid-19.

https://ereport.sk/finsko-zacne-proti-covidu-ockovat-norky-schvalilo-exp...

Barbarstvo, a ja som myslel, že sme pokusy na zvieratách ako ľudstvo už prekonali :D

nové