Kiska už prelietal milión eur

Kaliňák zrátal Kiskove súkromné lety a vystavil mu v parlamente účet na milion eur. Vyzval Kisku, aby tieto peniaze vrátil štátu z vlastného.

Milión eur je riadna suma, zvlášť v dobe, keď kolabuje zdravotníctvo a školstvo.

Arogantný káčer, ktorého zrejme zvolila spodina spoločnosti v nejakom čase zatmenia rozumu, by to mal vrátiť ľudu zo svojich úžerou získaných penazí. Alebo nech odstúpi.

 

Kiskova reakcia bola zúrivosť a nadávanie.

kiska

 

zdroj Pravda

O prípade bola pekná reportáž aj vo včerajších  TV novinách RTV. 

 

 

Vystúpenie Danka o papalášskej neslušnosti Kisku.

http://tv.nrsr.sk/archiv/schodza/7/14?id=175815

 
vystúpenie Danka, pri ktorom Matovič vybehol na predsednícke pódium a vyzeralo to, že chce fyzicky napadnúť predsedu parlamentu.
 
To stojí za to.
Matovič má naozaj slabé nervy a je často na pokraji nervového zrútenia. Okrem priamych vulgarít ("idiot", tykanie), používa explicitne hrozbu fyzickou silou, a to aj v parlamente. Matovič je skutočný radikál a extrémista, boľševik a za takéto skutočné vyhrážanie, šírenie nenávisti a dehonestáciu štátu by mal podľa súčasných paragrafov skončiť vo vezení. 
 
Hlas Predhrobia

bola názornou ukážkou stavu spločnosti na Slovensku.

Je dobré, že že aj blázni majú svoje zastúpenie v parlamente. Je dobré, že sa môžu prejaviť v diskusiách, blogoch, na facebooku. Inak by sme žili v bubline vlastných predstáv o Slovensku a jeho obyvateľoch.

Keď som kedysi dávno narukoval na ZVS, mal som to šťasti, že som sa ocitol v takom polotrestnom prápore (modernej verzi PTP) spolu s intelektuálnou a morálnou spodinou spoločnosti na jednej strane a nespoľahlivými živlami (politickými, resp. vyhodenými žiakmi vojenskej školy) na druhej.

Človek si v takej chvíli uvedomí, v akej bubline žije! Že rodina a vysoká škola vytvárali izolovaný priestor a že je tu ešte jeden svet, veľmi primitívny a hrubý, svet asociálov, krminálnikov alebo jednoducho hlupákov. To bol jeden z dôvodov, že som sa začal intenzívne venovať štúdiu psychológie a psychiatrie.

Jestvuje jedna veľmi múdra kniha, ktorú na podnet snáď najmúdrejšieho a doteraz nedoceného psychiatra prof. Žuchu preložila jeho dcéra Svetlana. Je od švajčiarskeho psychiatra Leonharda Schlegela a volá sa Transakčná analýza. (Psychoterapia presahujúca hranice smerov).

Igor Matovič a jeho družina sú tam analyzovaní dokonale. Scéna, keď Matovič sa išiel postaviť čelom Dankovi a uprene sa mu díval do očí je skutočne fascinujúca.

Nechcem unavovať siahodlhou analýzou a poučovaním. Ale 10. kapitola presne vypovedá o rodinnom zázemí Matoviča, ktoré pozná skoro celá Trnava. Matovič má svoje obľúbené emócie a vášne, ktoré podedil a nemôže za ne. Tie ho kompulzívne ťahajú do prežívania scenárov, foriem postojov, sú to jeho "Psychologische Rabatsmarken".

Hysterická ženská je nešťastie, ale hysterický deprivant muž, ktorý si svoje emocioánlne búrky rieši neustálymi útokmi na okolitý svet, to je katastrofa. To že takýto chorý človek dokáže pritiahnuť k sebe podobných zúfalcov, to je zase predmet skúmania sociálnej psychológie. Títo ľudia šíria okolo seba psychickú infekciu, sú nebezpeční ale aj hodní poľutovania.

Kiska má tak isto svoje psychické problémy. Jeho kniha http://www.martinus.sk/?uItem=150476 nechtiac odhaľuje jeho vnútro. Scientologická cirkev vyhľadáva podobných hysterikov, dianetika je pre nich ako stvorená. Mimochodom umývanie riadov je jeden spôsob, ako splácajú absolventi úvodných kurzov náklady na svoju liečbu - "clearovanie".

Poslušný "Clear" sa môže stať členom ekonomickej klientskej siete. Jeho knihu treba čitať s obchodným registrom (dátumy sú veľmi dôležité!) kde sa treba sústrediť na jeho obchodných partnerov. A všetko sa Vám objaví v celej kráse.

Hlas Predhrobia
Agentúra JPP Ve...

vraj nasral vlastných ochrankárov svojou aroganciou. V prípade vyšetrovania jeho manierov sú ochotní svedčiť o jeho výčinoch.

Ak je to pravda, tak máme o srandu posrarané. Hysterik kolísaný priazňou médií, mimovládok a opozičných politikov sa verejne rozplače a bude bedákať, ako sa VŠETCI proti nemu spikli.

afík

Treba počuť:
Informačná vojna 29. marca 2017
https://www.youtube.com/watch?v=GgaC9uWf-xk

Ľubov

Nemáte z toho pocit,že ho "vlastní" hodili cez palubu? Otázka je pravdaže,ktorí vlastní.Bútora,sc.centrála,alebo kto ešte? Ibaže sú to tí istí všetci.
Alebo je jeho odstránenie cenou za nezrušenie Kováčových milostí? Okrem syna,ale to je jedno,pretože tam je oslobodzujúci nemecký rozsudok.
A my toto máme akože máme prijať? Psychopata Matoviča ? Sme na lodi bláznov,bezpečnostné opatrenia sú nevyhnutné.

sandro

Su len dve moznosti. Bud bude Kiska sediet za to, co uz stihol napachat voci statu vo svojej funkcii alebo stat ako taky v dohladnej dobe naozaj konci. A to jeho lietanie je iba mala nepodstatna drobnost.

slaven1

Už som sa potešil po prečítaní článku na INFO.cz [1], že predstavitelia Slovenskej republiky sa oficiálne budú opierať o ďalší silný informáčný zdroj, ktorý navyše veľmi dobre pokrýva aj náš región, keď tu zrazu takáto správa:

TASR odstupuje od zmluvy s ruskou informačnou agentúrou Sputnik

Výbor NR SR chce od šéfa TASR počuť vysvetlenie spolupráce s agentúrou Sputnik

Výbor NR SR pre kultúru a médiá pozve na najbližšie zasadnutie generálneho riaditeľa Tlačovej agentúry (TA) SR Jaroslava Rezníka, aby poslancom vysvetlil spoluprácu TASR a agentúry Sputnik. Poslanci o tom rozhodli hlasovaním na návrh Jozefa Viskupiča (OĽaNO-NOVA) a Viery Dubačovej (nezaradená).

"Bolo by veľmi vhodné pozvať Jaroslava Rezníka, aby podal vysvetlenie k tomuto zámeru, čo tým agentúra sleduje. Vyvolalo to veľké ohlasy vo verejnosti aj v médiách. Agentúra Sputnik je navyše zaradená medzi agentúry, ktoré šíria propagandu," povedal Viskupič.

[1] Článok je síce o udalosti píše negatívne, ale my zvládneme uvažovať aj vlastnou hlavkou, všakže.

 

Správa obsahuje aj takúto vetu:


Agentúrne spravodajstvo tlačovej agentúry je vyvážené, pluralitné a objektívne a rešpektuje právo na informácie v demokratickej spoločnosti bez ohľadu na vek, pohlavie, rasu, farbu pleti, vieru a náboženstvo, politické či iné zmýšľanie, národný alebo sociálny pôvod, príslušnosť k národnostnej menšine alebo etnickej skupine, zdravotný stav, majetok, rod alebo iné postavenie.

Norman

to je jeden z tých dvoch chudákov s modrou knižkou a rovnakou diagnózou, ako Matovič.
Ale Tasr ešte neodstúpil, zatiaľ len súdruhovia zavolali pána riaditela na koberček.
Ak má charakter, tak neustúpi.
Ak ustúpi, Jaroslav Rezník, tak opluje vlastné deti a deti zasa jeho.

balu

aj Dubačová je dáka hyperaktívne v poslednom čase.

Ináč nechápem ČO na tom má vysvetľovať? Je to silná spravodajská agentúra, ktorá ma ten "tovar" čím aj oni obchodujú. Či dianie v Rusku tiež lepšie vie Reuters, AP, NYT a ostatný západný mainstream?

"Vyvolalo to veľké ohlasy vo verejnosti" ?!?! Hej? Ani som o tom nepočul. "Veľký ohlas" je ovšem taký nedefrinovaný pojem, čo ak bol ten ohlas dominantne POZITÍVNY? Kwa, oni dokážu také niečo vyhlásiť ako keby to bol fakt. Ak bol veľký ohlas, nejakým spôsobom to museli merať - ako?

Norman

"veľké ohlasy na verejnosti aj v médiach" je vrcholné štádium demokracie.
To je doba, keď už dokáže "orgán" vyhlásiť čokoľvek za verejnosť. To je proste už dokonalý systém, kedy verejnosť stelesňuje zopár chorých žížal ako Smatana, kedy média jednoznačne určia, čo verejnosť chce a "riaditelia", pokial chcú prežiť, spravia sebakritiku a poslúchajú.

Opakujem - TOMU hovoria DEMOKRACIA.
TO je tá ich DEMOKRACIA.

V mene ľudu ... Najhoršie masakre sa vždy páchali v mene ľudu a ja predpokladám, a zárovaň aj dúfam, že v mene ľudu bude onedlho dosť pohybu.

afík

Vraj agentúre TASR niečo písol, som zachytil, ale neviem kde ...

Náhodný okoloidúci

Neuveriteľné, aký je ten Kaščák zasa aktuálny.

Píšte všeci modrým perom

Norman

ale chlape, to sú staré veci, to sa riešilo ešte za dzurindu, tieto jeho modré songy.

Ja by som len povvedal, že tie jeho výtvory bol vždy riadny odpad, hnus ... sorry, ale mne pripadá ešte aj ako sopliak ako jeden odporný arogantný rozmaznaný čurák.

Náhodný okoloidúci

S Tvojou diagnózou jeho osoby aj jeho tvorby bez výhrad súhlasím :) ale na určité situácie zo súčasnej politiky jeho texty sedia ako riť na šerbeľ, aj keď vtedy sa hral na protisocialistického disidenta. Čaro nechceného :D

Norman

ktorého sračky zneli stále v rádiu.
tak neviem, kto boli jeho fotrovci, ale ani sa mi nechce zisťovať. V tej skupine myslím bol aj jeho brat, Kaščák bol ako "spevák" najmladší trto, benjamín - také veci zostávajú na psychike.
Sorry, som na chvílu pustil to video, a prišlo mi jednoducho zle.

(ale zaregistroval som, že video funguje ako má, ako technický test oceňujem:-)

Náhodný okoloidúci

Jeho produkty sú dosť depresívne a tento jeden obzvlášť.
A tým označením "benjamín" si správne vystihol jeho sklony k syntetizmu kiskovsého typu.

balu

neskorší riaditeľ RTV na bicích.

sandro

toto sa sem celkom hodi. Uz tam chyba iba milionovy letec. http://pucung.sk/?gclid=CjwKEAjw_PfGBRDW_sutqMbQsmMSJAAMpUapOreRNrGvQXRz...

Kto ste z KE, treba ist podebatovat:) Oproti tomuto je Pohoda kvalitny nezavisly festival.

sandro

Trosku to tu spamujem, ospravedlnujem sa. Ale ked Kiska je tak vdacny objekt:)
http://www.hlavnespravy.sk/tajomstvo-andreja-kisku-chcel-sa-stat-zidom/9...
na margo fotky jeden vtip:
Dívá se Američan na žida, jak se modlí u Zdi nářků a ptá se jej, co dělá. Ten mu vysvětluje, že tak rozmlouvá s Bohem a žádá o pomoc. “A jak dlouho už takhle prosíte Boha?” – “Asi třicet let.” – “A nějaký úspěch?” – “Žádný, jako bych mluvil do zdi!”

slaven1

Z netu:

Mne sa najviac páčilo ako sa Kiska zaujímal o palestíske územia, bol aj na ľ brehu a popkecal s palestínskymi predstaviteľmi pričom zľahka diplomaticky pripomenul že výstavba osád nepomáha k zníženiu napätia … a následne, čo čert nechcel, izraelský premiér pred kamerami a v jeho prítomnosti radostne oznámil že práve podpísal povolenie na výstavbu novej osady. Bol to na Kisku v tej chvíli hodne žalostný pohľad na ten jeho pripečený úsmev … Nevedel som či sa mám smiať a či plakať tak som spravil oboje :) :(

Kým Fico klikuje s vojakmi, Kiska zaklikoval pri Múry nárekov:

Fico Klikuje, Kiska Klikuje

Norman

To robia izraelci pravidelne a zámerne - že novú výstavbu oznamujú verejnosti pri návšteve nejakej medzinárodnej návštevy. na jednej strane tým získavajú akoby určité medzinárodné odobrenie (pretože návšetva si, logicky, nedovolí nejak protestovať, veď to nie je jej záližetosť

Za druhé tým lámu posledný nejaký odpor u danej osoby - lebo ke´d im na kamerách pred verejnosťou akoby schválila budovanie osady - už nikdy proti výstavbe osád nemá tendenciu protestovať, odmietať ju.

Za tretie tým dotyčného jednoducho očúrajú, verejne ho zostudia, začlenia ho do bandy svojich otrokov ešte viac, než boli.

Aman Againsttime

Pri Múre nárekov klikoval i Fico a mnohí iní. Ukázať podriadenosť je totiž povinný evergreen pri takýchto návštevách.
Každopádne tie slová o konverzii stoja za pozornosť. Smraďošská kiska nám mohla bližšie vysvetliť prečo nakoniec nekonvertovala (scientológia sa ukázala byť atraktívnejšia, či?) Ono konverzie gójov na judaizmus sú celkom raritné a myslím, že je to reformný judaizmus, ktorý je v tomto smere najprívetivejší. Každopádne Hervé Ryssen používa na typy ako kiska trefný pojem "syntetický žid". Syntetický žid je gój, ktorý je natoľko blízki židom alebo pociťuje k nim mimoriadnu sympatiu a príťažlivosť, že sa stáva efektívne židovským svojim charakterom i fungovaním.

Inak neviete niečo bližšie o Kiskovek prvej manželke Márii Kiskovej? Pozerám si jej fotky, ale podľa mňa nevyzerá nejako židovsky...

afík

Vieme, že Fico klikoval ale robil to kvôli Flašíkovi a zbrojárskej firme z Izraela, vieme aj určiť kedy doklikoval a opäť začal ...

Norman

to z tých klikov mal Fico ten infarkt? Alebo z toho behu?

afík

..že nepúšťal balóniky na sviatok OLANO-NOVA

Dusanbe

nevyzerá a ani nemá dôvod vyzerať...
Bola (asi aj je) to normálna príjemná osoba, absolventka tuším filozofickej fakulty UK.

mirage

predkov si nikto nevybera
vela ludi na slovensku vyzera, ze malo nejakych neslovanskych predkov
a norman tu uz pisal, ze v poslednych 2 desatrociach pribudli ludia zo skor uzkou tvarou

bol dobry diskusny prispevok na sme, ze teraz sa rozmnozuju itckari

cital som rozhovor s jednou ruskou spisovatelkou, ktora pisala roman o nejake starsej udalosti a ked si pozerala stare dobove fotografie taku ju velmi prekvapilo ako sa zmenili tvare v rusku

mirage

ten prispevok bol samozrejme pod clankom beh devin bratislava

nové