Kočner a Sulík: Radičová je ožratá židovská trúba

 Tlačovka Mariána Kočnera 2017.6.29.

Aj my vyjadrujeme záujem o vojnu týchto vrstiev medzi sebou. Len do toho.

Niektoré pasáže z tejto Kočnerovej tlačovky sú naozaj kúzelné :)

Článok k téme v Parlamentných listoch

 

Autor: 
Sinuhe

a prestitútku osobitne :-)

Aman Againsttime

Kočner je príliš pochybná osoba, ale osobne dúfam, že to, čo mal podľa neho povedať Sulík o tej odpornej židovskej kunde je pravda. :-)

Inak celkom sa mi páčil tento rozhovor Sulíka pre katolícky Postoj: http://sulik.sk/umiernujeme-sa/

Sulík má v knižnici Sidorov životopis Andreja Hlinku a číta Charlesa Murraya. Nečudoval by som, ak by raz citoval niekde i takého Hansa-Hermanna Hoppea. :-) Dočkáme sa raz na Slovensku nacionálno - konzervatívneho libertarianizmu? :-D

Neviem, ale pristihol som sa pri predstave, že by bol lepším premiérom ako Fico. Keď už nič iné, tak oproti nemu nie je ideologicky zaťažený iritujúcim"červeným balastom".

frooyo

do sulika by som ziadne nadeje nevkladal, mozno su ti sympaticke jeho nazory co sa tyka ekonomie, ale mne ani v tom uplne nesedi. Je to oportunista a tak mozno ocakavas ,ze prejde nejakym znovuzrodenim, on v prvom rade pocka ako bude fukat vietor a potom si najde svoje miesto.

Aman Againsttime

Neboj, ja žiadne veľké nádeje nemám a politikom z princípu nedôverujem. Sulík je pre mňa stále ideologicky mimo. Ja som si iba tak predstavoval jeho ideálny prirodzený vývoj. Koniec koncov, taký Orbán tiež začínal ako sorosovský liberál. Nikdy nehovor nikdy. :-) To, že ho dnes "kaviareň" neznáša ešte viac než Fica nám celkom veľa prezrádza.

A čo ti ohľadne jeho ekonomických názorov nesedí? Ja som práveže pokiaľ ide o ekonomiku dosť otvorený človek. Snáď len prílišný socializmus naozaj odmietam, keďže sa neustále ukazuje, že nefunguje (ani len v inteligentných belošských spoločnostiach - viď prípad takého Nového Zélandu). Nejaký radikálny libertariánsky experiment by mohol byť naozaj zaujímavý a tiež to považujem za jednu z možných ciest (hoci z libertarianizmu ma viac ako ekonomické veci interesujú koncepty ako právo asociácie a právo na diskrimináciu :-))

frooyo

U kapitalistov je riziko ,ze sa riadia hlavne logikou kapitalu a ostatne narodno kulturne aspekty neberu do uvahy. Aj ked sulik sa postavil proti prijimaniu migrantov, tak by som nepochyboval o tom, ze by si splnil sen ak by sem natahal inu lacnu pracovnu silu. Co sa tyka kratkodobych ziskov moze mat pravdu, ale to je tak cele. A este je za zrusenie minimalnej mzdy a rad by porusil nejake tie sviatky aby sa nam zdvihla zivotna uroven :D

nové