Kto založil Kollárovú stranu SME Rodina

 

 

Tento záznam rozhovoru Matovič - Procházka je už starší, a nejde ani tak o nich ako o uvedomenie si, že tá strana bola naozaj založená a je ňou SME Rodina. Jej program je falošný hrajúci sa na konzervatívcov a idúci po ľuďoch ktorí dokázali zaplniť námestia v hnutí za rodinu, ešte aj jej meno je zámerná falošná analógia so Smerom (ta analógia je tak tupo priamočiara, až nefunguje - ale nejaký talmudistický truľo neodolal).

Boris Kolár tvrdí, že sú "polepšení hriešnici". Nuž, on sa možno tak cíti, ale Milan Krajniak určite žiaden polepšenec nie je. Je to kovaný boľševik, pardon, dnes sionista schovaný pod kožuch kresťanského konzervatívca. Pčolinský Peter je takisto všeobecne známy poskok.

Určite zabrali kopu hlasov ako Kotlebovi, tak Smeru. Oklamali napríklad aj Dobrovodského a iste aj mnohých iných. 

 

Strana SaS zvolila inú metódu, tam  začal hrať na antiutečeneckú vlnu sám predseda (napriek tomu, že jeho podriadení Nicholsonová a Poliačik sú ťažkí ľudskopránickí slniečkári - ako sa to môže zniesť v jednom chlieve?)

 

 

 

Autor: 
téma: 
Vango Tango

je pozoruhodné to, že ho potvrdil sám Matovič a somár Procházka!

Nakoniec by sme mali byť Matovičovi vďačný za to, že toho idiota demaskoval, lebo tento hlupák by mohol v politike narobiť obrovské škody. :-D

Matovičov charakter je tak isto prezentovaný v celej jeho kráse. Tento chlap ma iba jeden cieľ: zúfalo sa snaží zpolitizovať vlastnú trestnú činnosť, ktorá mu skôr neskôr spadne na hlavu. JPP že sa nejedná iba o daňové podvody! Intenzívne sa VRAJ vyšetruje jeho prepojenie na organizovaný zločin. Jeho plátok vraj slúžil ako sofistikované zakrývanie výpalníctva a legalizáciu príjmov. Neuverejníš inzerát v tomto plátku a pôjdu ti mafiáni po krku. Ak sa podarí nájsť pár podnikateľov, čo to dosvedčia, Matovič pôjde do kriminálu na veľmi dlho! A z toho, ako zúfalo sa snaží robiť zo seba obeť odhadujem, že niečo na tom bude!

Intrigujú proti Kotlebovi ... Kotleba je vidlák a neobdivujem ho. Ale pokiaľ bude znovu zvolený ako župan, asi voliči uznali, že urobil poriadok v bordeli na BB SK. A z toho majú všetci strach, preto sú tie sprosté útoky, z toho je posraný aj Fico!

Neviem, nepoznám situáciu v BB. Pre väčšinu Slovákov budú voľby do orgánov BB SK indikátor schopnosti ĽS NS urobiť u nás poriadok. Ak zvíťazí aj v inom SK, to už bude pre týchto niktošov úplná pohroma!

Norman

V TV správach som sa dozvedel, že parlament zmenil zákon - volby županov nebudú už dvojkolové, ale jednokolové. Dôvodom je vraj to, aby boli kotlebovci porazení. Hlásatel ale celý bledý slabým hlasom dodal, že za zákon hlasovali aj poslanci Kotlebovej LSNS.
:-))
Zas vyrazil celý parlament do antifašistického útoku, popadal pritom do bahna a pobil sa medzi sebou, a kotlebovci stoja bokom a s rehotom ich ešte povzbudzujú :)

Áno, Kotleba naráža na hranice svojeho osobného imidžu ( alebo sú to jeho skutočné hranice?). A pestuje si primálo ľudí okolo seba, ako sa všeobecne vie (to je mečiarova cesta do pekla).
Ale agenda zostáva, tak ju budú robiť iní ľudia, o to lepšie.

vrbovčan

nejakú fábiu písanú na jeho firmu. Že vraj NAKA sa zaujímala o knihu jázd z roku 2004 nejakej jeho firemnej fábie. Asi v niečom ide. Veď aj ten jeho biely kôň spomínal, že v noci chodil zberať po kanceláriach jeho pobočiek nejaké obálky. Minimálne nezdanené úhrady za inzerciu.

Aman Againsttime

Krajniak sa ukázal byť jasným neokonom (rozumej "konzervatívnym" sionistom) a som rád, že sa Nadhľad pustil do demaskovania tohto chrapúňa. Nikdy mi veľmi nesedel a mal som o ňom pochybnosti. Napriek tomu som sa však pokúsil dať mu istú šancu. Tento jeho primitívny prejav však hovorí za všetko: https://www.youtube.com/watch?v=hu9u7yoUVQ0

Matoviča je už škoda riešiť. Je to vskutku chorý človek a divím sa každému, kto by chcel s takýmto odpadom akokoľvek spolupracovať.

Myslím, že tu na Nadhľade nikto nie je nekritickým obdivovateľom Kotlebu. Jeho rétorické schopnosti, ako i celkový vkus (preboha, to je pre neho naozaj taký problém nájsť si niekoho, kto by mu poradil ako sa má obliekať človek v jeho postavení?) a prejav sú vskutku podpiemerné, vyslovene vidlácke - ako správne poznamenáva Tango - čo je len voda na mlyn pre jeho odporcov. Bohužiaľ, momentálne tu nemáme silnejší anti-systémový symbol, ktorý by sa dal pretlačiť, takže nám neostáva nič iné, než sa ho držať. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť. Skôr či neskôč bude musieť LSNS zo sebou niečo spraviť, ak chce ďalej pokračovať a niečo reálne zmeniť.

1488

Ak by nebol taký aký je, bol by to ešte Kotleba ?
Rečnícka otázka, na dnešnú politickú úroveň v našej dedine sú tie očakávania vhodnejšej fazóny nepodstatné. Vôbec by som tam deficit nehľadal.

afinabul
Aman Againsttime

Je mi ľúto, ale v tomto prípade budem súhlasiť s Krajniakom. Oblečenie má svoj význam a keď to niekto nechápe, tak má jednoducho vážny problém.

Oblečenie a vzhľad sú jednými zo základných kritérií, ktoré priťahujú ostatných ľudí, evokujú záujem a priraďujú vám status. Chodiť do parlamente oblečený ako na pivo je jednoducho podúroveň - a je mi v tomto prípade fakt jedno aké politické názory dotyčný človek má. Rovnako ako som kritizoval Beňovú za jej nevkusné tričko s Marilyn Monroe v EP, budem kritizovať i Kotlebu za jeho vidlácky vkus.

Nacionalisti na Západe to už pochopili:http://echo24.cz/a/wYSZi/to-jsou-nipsteri-hezci-a-jdou-s-modou-nemecti-n.... Tak prečo to nemôžu pochopiť i kotlebovci? Musia sa zmeniť, ak nechcú byť vkuse každému na smiech.

Norman

myslíš, že Krajniakova červená kravata a sako, ktoré sotva objíma jeho bachor, sú lepšie, ako čistá biela uhľadná košela Kotlebu?
Ak chlap vybehne na iného chlapa ohľdne toho, čo má dotyčný oblčené, takým štýlom, ako Krajniak, tak je to štvrtá cenová skupina a nič iné, než sprostá urážka.
Niečo iné je Beňová, čo chodí na smútočné zasadnutie europarlamentu v tričku naozaj ako kurva, niečo iné je aj matovičovo tričko s osobnými urážkami - vtedy ale Krajniak držal hubu o úcte voči parlamentu. Nie, on je proste agresívny inkvizítor a s takými principiálne nemožno súhlasiť, lebo to je ako keby si súhlasil s niekým, kto ti dá facku za to, že máš napr. krivé nohy (ah, naozaj, mám krivé nohy, to je fakt, dobre že ma sfackoval).

Aj podľa mňa bol ten "skinhead outfit" - holá hlava, bombery, kanady - odporná pasca na nacionalistov. Ale na druhej strane - Prečo by chlapi, nacionalisti, mali byť oblečení ako buzeranti a prijímať ich buzerantské metódy? Tak to zas tiež nie, to by bol druhý extrém:)

Aman Againsttime

Áno, Krajniak bol oblečený vhodnejšie ako Kotleba. A mne tu naozaj nešlo o nejakú úctu k parlamentu ako Krajniakovi, ale len o všeobecné poukázanie na to, že Kotleba pôsobí sedliackym dojmom kvôli ktorému si ho tiež niektorí budú doberať (viem o čom píšem). Ja mám teraz Krajniaka a jeho motívy u prdele. Kotlebov imidž či celková vonkajšia prezentáciu má svoje deficity. Nechápem prečo by sme o nich nemohli diskutovať? Navyše ako Kotlebov volič si dovoľujem uplatňovať na neho vyššie štandardy - preto som a budem k nemu kritický.

A vážne neviem odkedy je vkusný oufit (sako, kravata, atď.) "buzerantský"? To máš odkiaľ? Pochopiteľne, že dnešná propagácia kdejakých "metrosexuálov" je extrém, ale rovnako je extrém i vyzdvihovanie obtlstlých, vulgárno - sedliackych, zanedbaných typov (tak typické pre komunistický režim) na úkor ideálu vysokého, štíhleho, vyvoňaného "podnikateľa" v obleku.

No a dnes sú to práve ľavičiari, ktorí všade propagujú nevkus, škaredosť a zanedbanosť (chlpaté feministky s modrými vlasmi, sfetovaná alternatívna mládež s dreadmi, piercingy, prehnané tetovanie a pod.). Vkusnosť a elegancia sú jednoznačne "pravicové" hodnoty - a preto ich mienim propagovať.

Norman

Ja som hore niekde napísal, že Kotleba je nakonci s imagom, a možno aj so svojími možnosťami. Ale je jasne, že to už nezmení, ani svoje schopnosti manekýna, ani svoju mentálnu obratnosť. Ak by mu zajtra Krajniak vytkol, že ráčkuje - tiež by si povedal, že má Krajniak pravdu a mal by sa toho Kotleba zbaviť?

Čo sa týka zandebaných typov - to súhlasím, ale tam spadá viac pritlstý Krajniak, ako Kotleba v košeli. Tie saká, čo nosia všetci v parlamente, sú otrasné, to je lepšie byť bez nich.

Máš pravdu, že zanedbanosť je skôr prejavom ľavice a trocha prísnosti a tvrdosti vo vkuse nezaškodí. Ale hento, "nipster"? Veď to je jasne vymyslené zas zámerne na ohováranie a znechucovanie. V žiadnom prípade by som ten názov nepoužíval - veď to znie ako nippel -> nipple. Ja si nejako nepotrpím na antibuzerantskú agendu, ale pripečenúčki navoňanúčki pupúšikovia spomedzi nacionalistov - to je aj na mňa moc, to mi pripadá ako ukážkova provokácia. V tomto prípade platí staré známe - neviem, ako definovať prihriate buzerantstvo, ale keď ho vidím, tak ho spoznám.

Zhodnime sa na tm, že kotlebovci majú horšie problémy, ako ich šatník.

Aman Againsttime

Dobre, ak by mu Krajniak vytkol, že ráčkuje, tak čo iné by mi ostávalo než znovu napísať, že je to pravda? Proste Kotleba potrebuje nielen módneho poradcu, ale i logopéda. Viem, že som na neho hnusný a rovnako viem, že sú v parlemente aj horší od neho, ale ako som už písal, som zámerne kritickejší. Možno i preto, že chcem veriť, že táto strana má na viac než zatiaľ predviedla.

Mne sa pojem nipster nepáči ani trochu, ale stále nevidím nič buzerantské či zlé na sakách, kravatách a cool strihu - práve naopak. Podstatné je, že nacionalisti viac a viac upúšťajú od toho príšerného skindheadského imidžu a snažia sa byť prijateľnejšími pre majoritu. (Inak mi príde zaujímavé, že tu vidíš prihriate buzerantvo, ale s trápnym anti-islamským videom pupušáckej, ružovej barbíny, ktoré som tu raz strhal, si už problém nemal :-))

Každopádne sám sa čudujem, že tu rozoberám takéto banality. Nebudem sa tu už viac sporiť kvôli prkotinám. Samozrejme, že ošatenie je ten najmenší problém, čo Kotleba má. Nejako mi to však nedalo si nekopnúť do neho i za toto. :-D

Norman

Technická pravda to je, ale nie je to dôvod na urážanie a výčitky (od Krajniaka ku Kotlebovi)
Ja sám si možno neuvedomím a nenapíšem, čo ma na tom štve, ale je to podobné ako pri tých babenkách minule, ako tu napísala Ema:
Uvedomte si, že to sú naši nepriatelia.
A uvedomte si, že oni na nás útočia.
ˇutočia v tomto prípade na Kotlebu, ale cez neho aj na nás. Útočia, že "neuznáva dôstojnosť parlamentu" - ak áno, tak dávam Kotlebovi za pravdu, nie Krajniakovi. Moje iné výhrady voči Kotlebovcom zvážim, nehovorím, že nemajú váhu - ale dôležité je, že sme na bojisku. To nie je o klamaní, v žiadnom prípade, klame Krajniak keď nafukuje nepodstatnosť, tu ide o to chápať jeho výrok pragmaticky, ako útok, a nie to, či naozaj Kotleba uznáva či neuznáva parlament, či dokonca ako často mení sako.
Mňa to video s Krajniakovým útokom presvedčilo viac o jeho zmrdovitosti, ako ten jeho detinský vtip o dlžke pindíkov "antisemitov".
Len sa snažím vysvetliť či sám si uvedomiť určité psychologické faktory tohto. ja sa proste orientujem v prvom rade na nepriatela. (ale súhlasím, že kopať treba aj do Kotlebu a kotlebov:)

Samozrejme, že nechceme, aby to vyzeralo ako spor o ošatení. Tak, ako nik už nemôže byť spokojný so skinheadmi, tak nemožno byť spokojný ani s hrubým sedliackym vystupovaním.
Neviem, ráčkovanie sa asi nedá odnaučiť, ale určite sa dá naučiť slovný prejav ako taký (a teraz myslím ani nie tak Kotlebu, ale tých ostatných z LSNS). Len treba skúšať, znova a znova.

Norman

som rád, že to tak vidíš tiež, Aman.

Aj na tých iných vystúpeniach Krajniaka v parlamente vidno, že kotlebovcov zákerne napáda, až doslovne je nafúknutý nehranou zlosťou. Hm, uvidíme.

Čo sa týka Kotlebu, je to jasné. Len chcem pripomenúť, že boli aj medzi nacionalistami rôzne osobnosti, ja sám som určite všetky ani z medii nepoznal - ale to všetko naši nepriatelia v podstate zosekali, rozsekali. Sú to kurvy, ako sa hovorí medzi chlapmi, tento konflikt nie je žiadna zábava ani gentlemans hra,aj preto sú v parlamente bohužiaľ len kotlebovci. Čo je lepšie ako nič, ale nie o mnoho, dnes je to už primálo.

Vango Tango

Alebo strachom?

Vango Tango

http://www.lipsic.net/historky-z-politickeho-podsvetia/item/156-pre-lips...
http://pavolklein.blogspot.sk/2013/03/dokoncenie-kompletneho-pribehu-odo...

Veľký Krstiteľ/Utešiteľ Balazs, kritik oligarchov, bol v čase tejto lumpárne

https://www.cas.sk/clanok/173485/knaz-jan-krstitel-balazs-odchadza-z-cir...

Teraz sa ho Penta ako neužitočného idiota zbavila

"Podľa oficiálne nepotvrdenej informácie Stratégií sa má portál dočasne síce zachovať, ale v maximálne jednoduchej a utlmenej podobe bez autorských materiálov redakcie. V týchto dňoch končí aj časť redakcie portálu."

Norman

som dal ešte pred tým, než si sem dal ten link, do čela článku - lebo krajniak je viac témou tejto úvahy, ako pôvodný Matovič. Dobré odráža tú zákulisnosť Krajniaka.

Ešte by som pripojil Blahov článok
"Krajniak je najsmiešnejšia postavička celého parlamentu”

http://www.hlavnespravy.sk/lubos-blaha-reaguje-na-krajniakovu-kritiku-kr...

kde Blaha, predseda antifašistickej komisie, napísal:

"Predstavte si, že sa zriadi komisia na boj proti pedofilom a na jej stretnutie príde niekto, kto začne pedofíliu zľahčovať, vrieskať tam po členoch komisie, urážať ich, všetkým naokolo hystericky nadávať, skákať iným do reči a nepríčetne prskať. Asi prvé, čo by vám napadlo, že je to pedofil. A k tomu ešte buran. Niečo podobné včera predviedol poslanec Krajniak na komisii proti fašizmu,"

Dávam to sem ako príklad nie toho, že Krajniak je buran, anie nie toho, že by Krajniak fašizmus zľahčoval, ale skôr toho, že Krajniak sa zrejme cíti samozrejmá autorita na fronte s fašizmom - a zrejme on sám najlepšie vie, prečo by ňou mal byť. On sám najlepšie vie o svojich sionistických spojeniach.

sandro

Niet co dodat. Je to zatah na druhogeneracnych odpadlikov od krestanstva(babka s dedkom este v poriadku, potom uz komunizmus lamal). Nieco konzervativne tam este v srdci bije, ale uz je to zvedene z cesty. Ved kto normalny by mohol volit chlapa, co znici zivot tolkym ludom a este to oznaci hrdo za rodinu? Co sa tyka Krajniaka, tak ten robil co mohol, ale posledne tyzdne to uz neustal a naplno sa vyfarbil.
Katoliban odporuca: NEVOLIT !

nové