Lekári bez hranic, Save the Children a Jugend Rettet spolupracovali s pašerákmi ľudí

Taliansko konečne obvinilo tri NGO z pašovania ľudí do krajiny. Podla vyšetrovateľov 21 ľudí z organizácií Lekári bez hranic, Save the Children a Jugend Rettet spolupracovali s líbyjskými pašerákmi ľudí.

Obvinenie smeruje ešte na obdobie roku 2017 a týka sa to asi 12 koordinovaných vyplávaní. To je len malá časť, prirodzene boli veštky "záchranné akcie" koordinované s africkými zločincami - ale týchto 12 sa podarilo zdokumentovať, pretože talianska polícia musela infiltrovať na lode svojich agentov.

Obvinení pochádzaju z Talianska, Nemecka, Frabcúzska a iných krajín Európy. Hrozí im trest až 20 rokov vezenia.

 

Toľko správa z tlače. Na Slovensku zatiaľ nemáme príliš infantilov, ktorí by sa podieľali na pašovaní a dovoze černochov. To je pre všetkých, ale hlavne pre nich, veľké šťastie. 
 
 
 
Ema

a znovu si treba pripomenúť slová Kaddáfího, že ak bude Líbya zničená, Európa sčerná.

Každopádne z Európy sa šíria do Afriky zvesti, že kšefty s drogami pre nekonečné lockdowny viaznu a mladé černošské hordy - populačné prebytky Afriky - dopravené do Talianska mimovládnymi dredovými taxíkmi čaká teraz dlhá a nepríjemná karanténa na lodi, z ktorej sa nedá dostať na breh a zdrhať, čo sa v Taliansku v záchytných táboroch stávalo pravidelne, vrátane nakazencov. A na týchto lodiach sú tí odporní bieli ešte belší, pretože sú obalení v igelitových ochranných oblekoch a strkajú im ponižujúco do rypákov tyčinky ako keby boli nejakí Slováci.

V uplynulých týždňoch vykydali mimovládky v prístave Augusta približne 800 ilegálov černochov, 99 % tvorili mladé statné hovada túžiace po dobrodružstvách. Všetci skončili v lodnej karanténe, časť z nich bola už nakazená a všetci veríme, že to nebola ebola, ktorá je momentálne v Afrike na vzostupe.
A tak včera došlo k šokujúcej udalosti. Mimovládna pašerácka loď Ocean Viking na svojej "humanitárnej misii" konečne po 4 dňoch obsmŕdania pri líbyjských brehoch zočila čln s desiatimi černochmi a vrhla sa týchto "survivorov" zachraňovať. Keď zbadal jeden zo "survivorov" svojich záchrancov v respirátoroch FFP3 a ochranných štítoch, spomenul si, čo mu písal v esemeske Jussuf pred dvoma týždňami z karanténnej lode v talianskej Auguste a začal vrešťať, že chce ísť späť do Líbye. I musela byť privolaná k jančiacemu magorovi líbyjská pobrežná stráž, ktorá ho bezpečne dopravila späť tam, kam patrí - do Afriky.

Norman

že utopistickí infantili mali už abstinenčné príznaky, a tak zobrali do lode prvé, čo našli - tentoraz skutočných líbyjských rybárov. :)

Ale tiež by som už hnedoidom neodporúčal migrovať do Európy.

nové