Ľudová strana by sa dostala do parlamentu

Najnovšie prieskumy verejnej mienky hovoria, že Ľudová strana-Naše Slovensko by sa dostala pohodlne do parlamentu.

prieskum Kotleba

To je smutné. Je to také smutné, že narýchlo upečený alternatívny webovec z Konzervatívneho výberu, Dag Daniš, sa neovládol, a na Hospodárskych novinách (kde je stále zástupcom šéfredaktora, hm hm) sa pustil do nadávania (treba pozrieť).

Dokonca sa vyjadril, že ešte olutujeme, že "Jana Slotu sme vyhnali z politiky".  To sa musím smiať, keď protislovenské živly ľutujú svojho dlhoročného užitočného idiota -  Slotu. Ako sa Daniš vyjadril - bol to "neškodný blázon" - pričom Kotleba je vraj "len blázon".

Nuž, Kotleba nie je zrovna ani moja mentalita, ba ani politický smer. Ale nie je to blázon, a už vôbec nie hlupák. Ukázal sa ako najefektívnejší, nazbieral najviac skúseností a ako ľadoborec prerazil panenskú blanu malomestských pupušovských oficiálnych strán. To ich muselo bolieť. A teraz sa boja, že to bude bolieť ešte viac. Pravda, aj ja by som si vedel predstaviť inú ideálnu inteligentnú, charakternú a naozaj nekompromisnú stranu v parlamente. Ale na ten účel, aby im vykrivil tie ich papule, z ktorých sa valia samé bezcenné pomyje - na to je Kotleba viac ako dobrý.

Nebudú veru ani Dagobert Duck ani Dag Daniš pochválení, že sa im podarilo odtiahnuť hlasy národne zameraných voličov. Falošná alternatíva po voľbách asi bude zahodená a ktovie, či si  dagoberti zachovajú svoje miesto v korporátnych masmédiách. Nebolo by vlastne pre nich lepšie hneď teraz prestúpiť ku Kotlebovi? Taký komunista Leško sa minule nehanbil prestúpiť ku kapitalistom a doteraz sa vezie. Mali by dagoberti popremýšlať, lebo o rok, o rok tam už bude tlačenica.

 
dag daniš
 
Ak sa niekomu moje slová zdajú pritvrdé, dávam do pozornosti aj ďalší dnešný Dagobertov článok. Ten začína vetami:
"Spojené štáty Georgea Busha to možno pôvodne mysleli dobre. Dobyli Afganistan. Dobyli Irak."
A nie je to irónia, on to tak naozaj myslí, stačí čítať ďalej. Končí tým, že sa treba vrátiť ku "Kissingerovej politike mocenskej rovnováhy".
 
Paf. Konzervatívna alternatíva? Od kedy je staré sionistické lajno alternatíva? :)
 
 
 
 
 
Aman Againsttime

Tu na Slovensku zatiaľ žiadna solídna konzervatívna alternatíva nefunguje - iba ničím neprekvapujúce sionistické plátky (ako napr. ten Danišov) a nejaké tie šibnuté katolícke hystérie typu lifenews a postoy. Daniš a spol. ničím neprekvapili. Ja už som tu písal, že na Slovensku citeľne chýba nejaký solídny magazín či web (paleo)konzervatívneho razenia.

Inak ten prepad u SNS mi príde zaujímavý. Často som sa stretával s názormi, že systém chce pretlačiť SNS do parlamentu práve preto, aby sa tam nedostal Kotleba (preto také vysoké preferencie či priestor v Ta3).

Buheh

malomestských pupušovských oficiálnych strán – presne o tom voľby budú.

Pupuši kedysi vykastrovali SNS tým, že do jej čela dosadili agentov Slotu a Malíkovú, ktorí svoju prácu odviedli perfektne a tú stranu totálne znemožnili. Lenže tým zároveň zničili posledný kanál na odventilovanie nekompromisne protisystémových hlasov. To, čo vyzeralo ako ich definitívne víťazstvo, v skutočnosti bolo zárodkom ich budúcej definitívnej prehry.

Lebo v skutočnosti práve týmto činom stratili nad reálnou opozíciou kontrolu a začalo byť len otázkou času, kedy sa zjaví nejaký kotleba. Súdruhovia sa potom spamätali, rýchlo začali SNS oživovať a nastrčili agenta Danka. Lenže už je neskoro, džin je z fľaše von.

Kotleba rozhodne nie je nijaký ideál ušľachtilého vizionára, ktorého je pre ľudí môjho razenia radosť voliť. Ale o to tu teraz vôbec nejde. Teraz treba robiť všetko pre pretrhnutie panenskej blany na tom cirkuse pupušských sterilných margetingových agentských strán, ktoré hrajú svoje divadielko, aby naše hlasy odkanalizovali, a karavána mohla ísť nerušene ďalej. A na túto prácu bude Kotleba dobrý. Presne takého človeka potrebujeme, aby buzerantských beneluxov (ktorí v tom chvate, ktorý nastal, aj zabúdajú skrývať, komu naozaj slúžia) urýchlene poslal tam, kam patria (nechcem byť vulgárny, lebo sem chodia aj dámy).

A ak je šanca, že sa dostane do parlamentu, tak ho rozhodne treba voliť. A na volebný lístok prípadne ešte aj prikresliť vztýčený prostredník (na urnu nie, za to ma minule hrešili).

Aman Againsttime

Áno, je to celkom smutné, že jedinou alternatívou na súčasnej politickej scéne je Kotleba. Ako píše buheh, od ušľachtilého vizionára ma celkom ďaleko, chýba mu charizma i rečnícky talent, ale ktorý iný politik sa dnes vymedzuje voči väčšine negatív, ktoré sužujú Európu a pritom vníma nielen symptómy, ale rozumie i samotnej podstate problému (hoci možno nie úplne komplexne)?

Všetky politické subjekty sú viac či menej v zajatí liberalizmu a boja sa otvorene povedať, že liberalizmus (konkrétne jeho s marxizmom zmiešaná forma) je koreňom dnešnej mizérie. Kotleba tak predstavuje svieži prvok, ktorý má potenciál zlákať ľudí, ktorí pátrajú po reálnej podstate nášho zlého stavu a ktorých už všetky tzv. štandardné politické strany (veľakrát na čele s neschopnými hlupákmi bez chrbtovej kosti) sklamali.

Almos Koppany

Včera bola u Havrana ďalšia zo série objektívnych :-D diskusií

Ako oponenta imigračnej politiky si pozvali Daga Daniša. Správny Slovák musel od radosti vzdychať, lebo naša najväčšia radosť je škodoradosť. Dagovi nechali vyžrať klasickú liberálnu polievku – presilovka proti dvom utáraným demagógom odtrhnutým od reality.

Z akýchsi záhadných dôvodov zavolali do diskusie Erika Taberyho, šéfredaktora časopisu Respekt, ktorý v ČR už dávno stratil rešpekt väčšinovej spoločnosti a má ho akurát u kaviarenských povaľačov pravdoláskarov. Druhým diskutujúcim bol sociológ Michal Vašečka, financovaný cez granty EÚ.
https://www.muni.cz/people/6679/cv
Ak si pozriete podrobne jeho profil, okamžite pochopíte kam zákonite musela smerovať diskusia.

Daniša veľmi primitívnym spôsobom obhádzali skutočnými perlami ducha!

Treba si pozrieť reprízu, naozaj to stojí za to a pobavíte sa! Dozviete sa úžasné informácie! :-D

Norman

Výnmočne, po dlhom čase a určitou náhodou, som včera večer túto diskusiu pozeral v "priamom prenose". Ako píšeš, Daniš dostal vlastnú polievku, lebo ja si matne ešte spomínam, keď u Hríba bohorovne presadzoval prosystémové konformné dogmy. V určitej opozícii je to horšie - ale páčilo sa mi, ako s nezakrytým a úprimným ODPOROM sa mračil na Taberyho (až kým to režiser neprestal zaberať :-))
Prečo pozvali Taberyho nie je tajomstvo - sionistická skurvená sieť jestvuje a PRIKAZUJE, kto má kde ísť. Bez českej podpory by to tu Havran a iní jemu podobní amatéri nezvládli:) Tabery je typický arogantný sionistický zmrd - to stojí za to pozrieť v archíve RTVS, už len kvôli typovi, ako on.
Vašečka je samozrejme nepodstatné hlúpe ... nič. Bože, ako môže byť niekto vzdelaný a v obore tak úprimne tupý? To ani financovanie cez granty nevysvetluje - iba nejaká úchylná Kinderstube. :)

Úprimný dík k za komentár, ináč by som sa musel ja ... snažiť.

lebleu

Dve veci som si dnes povšimol vďaka wéwéwé.
1. http://medzicas.sk/dozvuky-protestu-v-bratislave-lukas-kopac-podava-tres...
Už sme tu o tom viackrát hovorili, že treba zaútočiť ich vlastnými zbraňami a - možno bezzubým spôsobom - predsa využiť svoje teoretické práva, trochu sa zviditeľniť a pokúsiť sa o to, aby aspoň niektorí a (zatiaľ) aspoň trochu dostali by po tých drzých papuliach.
2. http://www.naseslovensko.net/wp-content/uploads/2015/11/TO.pdf
Toto je asi zásadnejšie, inými slovami "to už prekračuje všetky medze!!"
ĽSNS podala trestné oznámenie na neznámeho páchateľa za propagáciu sionistického hnutia (ako skupiny snažiacej sa o potláčanie základných práv a slobôd).
Tým bystrickým policajtom to teda nezávidím.. ale veď oni iste čoskoro dostanú patričné inštrukcie.

nové