Manchester - nazáujem

Zaútočili na deti, zaútočili na deti!! Aáááá ...

Ako keby doteraz nebolo jasné, že cieľom tejto zámernej degenerácie spoločnosti je genocída všetkých bielych, teda aj detí.

Po tom, ako Západ hanebne reagoval s nezáujmom a urážlivým dešpektom voči nedávnym obetiam terorizmu v Petrohrade, tragédii Alexandrovovcov, masakru detí v Beslane a podobným udalostiam v Rusku, odmietam sa zaoberať hystériu spojenou s manchesterským masakrom. Dostali proste to, čo im slniečkári priniesli. Môžu poďakovať svätému Šorošovi a všetkým politickým figúrkam. Môžu poďakovať tým, čo sem afrikáncov vozia. Odmietam vyjadriť čo len formálnu sústrasť s Britmi, ktorí okrem iného nechali nepotrestaného vraha českého mladíka. Nepoviem, že majú, čo chceli, ale majú, čo si zaslúžia, o čo si celý čas koledovali. Tak prečo vreštia?

 

 

 
Aman Againsttime

Veru, ľudia si už očividne zvykli a serú na to. Mimochodom, keď si zistíme, na koho koncerte došlo k tejto "výbušnej atmosfére", tak sa veru dotyčnému Mustafovi ani  nebudete čudovať :-).

 

Prosím pekne, dotyčná "umelkyňa" okrem toho, že ide i typickú vulgárnu feministickú čupku bez talentu, je i známa "refugee vítačka" predávajúca americkým (ale i našim) deťom ten najprimitívnejší hudobný a textový odpad (dobre si vypočujte text piesne), aký si len viete predstaviť.  Vskutku stelesnenie tejto chorej doby.  

Norman

čo na koncerte takej kurvy hľadali 8 ročné deti?

Aman Againsttime

Hej, preto som jasne napísal, že sa takýto odpad predáva našim deťom. Toto sú novodobé vzory pre naše dievčatá :https://www.youtube.com/watch?v=uA15dtzBCV4

Niežeby sa kdejaké umelkyne nevyzliekali i predtým, ale v jej prípade to všetko pôsobí tak lacne a vulgárne - priam z toho srší taká tá "africká živočíšnosť", ktorá jednoducho nie je pre Európanov. To je ten rozdiel medzi " francúzskou kurtizánou" ako je Mylene Farmer a vulgárnou pouličnou "getto" šľapkou ako toto.

Norman

tu naozaj nejde o sex, ale vyslovene o tu kravskú negerskú fekálnosť, o zadky a hrubé (tlsté) mäso. V očiach afričanov sú ženy proste dobytok - a to vidno aj na týchto ukážkach.

Ten výbuch je aj prejavom toho, že Arabi negrami naozaj, ale naozaj a principiáne pohrdaju a nepovažujú ich za ľudí. Kým my hovoríme o vedeckom rasovom realizme, Arabi proste považujú černochov za otrokov a dobytok (islám to má spoločné s talmudom). Tá rasová pouličná vojna, čo prepukne aj medzi nimi - to bude ten slubovaný slniečkársky raj.

anonym

Odpovedať na selektívny súcit
Spôsobom oko za oko, zub za zub nie je rozumné. Treba situáciu pozorne sledovať nie iba na racionálnej, ale aj emocionálnej rovine, ak sa takto znížime stratí naša argumentácia silu!
Včera na RTV 2 vysielali „Večera s Havranom (Islam v Európe)“. Nezaspal som, dokonca som po odvysielaní ešte pár hodín surfoval po Internete a dopĺňal si informácie. A rozmýšľal som nad nezodpovednosťou kaviarenských intelektuálov a ich sebareflexiou porovnateľnou iba s kombináciou teflónovej panvice s hrošou kožou ...
Včera totiž dostal Havran poriadny nátresk od troch francúzskych intelektuálov
http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11690/126662
Prefackali ho:
Alain Finkelkraut - spisovateľ, filozof, člen Francúzskej Akadémie
Pascal Bruckner - spisovateľ, filozof
Razika Adnani - filozofka a odborníčka na islam
Je to viac ako hodina demaskovania drístov, ktoré Havran krákoral v predchádzajúcich reláciách za spolupráce kaviarenských povaľačov v Londýne, Berlíne a Paríži. Pre tých, čo si chcú vychutnať to fiasko v celej jeho kráse odporúčam vypočuť si všetky relevantné relácie!
http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11690/87037
http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11690/88244
http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11690/95152
http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11690/97300
http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11690/106789
http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11690/112361#17
http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11690/124908
https://tv.sme.sk/v/32624/o-co-ide-v-britskom-referende-a-aky-je-vztah-b...

Čo sa stalo, keď odrazu Havran „otočil“ a pripustil diskusiu na tému agresívneho ideologického antirasizmu? :-D

Norman

Práveže nie. Treba im ukázať, že sa nemienime dalej zúčastňovať na ich emočnom otroctve, že dokážeme byť mimo ich emočný chomút. Ak niečo pochádza z duchovného odkazu obdobia tvojho oblúbenca Nietzscheho, tak je to táto sila. Postoj typu: "Utrpel si, vážený nepriateľ a podliak, ťažkú stratu? S tým sa dalo počítať, ani to neprekvapuje ani nás to nemrzí - lebo si morálny odpad".

Čo sa týka samého pojmu "selektívny súcit" - aký iný súcit, ak nie selektívny? Dobré ľutujeme a zlého nám nie je ľúto.

 

Ale nemienim ani najmenj obhajovať, ako je taký prístup morálny (načo by som to robil, nemáme sa komu čo spovedať) - chcem zdôrazniť len to, ako je taký prístup účinný a oslobodzujúci!

Práveže takýto autentický prístup dodá našim slovám silu a rešpekt.

 

 

Norman

Dík za upozornenie, že tentoraz sa za naše peniaze ten hovnivál prevážal až do Paríža. A ten arogantný úvod... to je narcistický úchyl, to je jasné. Proti tomuto úchylovi aj Rostas bledne ako zdravý priemer.

Ale ako píšeš - dostal sprchu. Napriek tomu, že si prizval tých "pozitívnych" (Bruckner, tá moslimka, žid Finkelkraut (číta sa "finkelkroa" :-) )), na Francúzoch bolo aj tak vidno a cítiť kontakt s realitou. Nielen atentáty a bežný teror na uliciach, ale aj strety s "bežnými" Francúzmi na týchto akademických hnidách už očividne zanechali svoje stopy. Svetlé zajtrajšy sú už definitívne stratené. Je to naozaj v kontraste so zaprdeným kecaním HVNoidov v ich buzerantskej diere verejnoprávnej TV.

Ideologický antirasizmus :-) To mu vrhli dobre do ksichtu, to je vlastne priznanie neúnosnosti ich "antirasizmu".
Kritika médií :-)
A potom ten posledný pokus HaVaNa : "moslimovia sú noví židia". To havankovi nezožerú, zvlášť židia s tým nikdy nebudú súhlasiť. V každom prípade to samí židia a sionisti zamotali a teraz tam sedia ako takí tupí šlojmovia s gaťami dole a nevedia, čo ďalej. Ako povedal ten Finkielkraut : "To je škandál" :-)
O týchto "intelektuálov", o tie ich teórie, už onedlho nik nebude mať záujem.

Pre teba ako francúzštinára - HaVaN moc nereagoval, zväčša len položil pripravené otázky a potom prikyvoval. A to hostia hovorili očividne zámerne pomaly a artikulovane.

Len tak bokom: Povšimnutiahodné bolo, ako HVN reagoval, že jeho, ako protestanta, nezaujíma osud protestantov v Sev. Kórei (či kde). Takto hlúpo môže sa vyjadriť len vykorenené teliatko, ktoré nielen že nie je ani protestnat, ale nie je nič a teda nechápe, čo to znamená mať nejaké hodnoty a zákonite aj ľudí, s ktorými ich zdielam ( šábesgoj je nastavený len na ochranu žida, žida žida, nikoho iného).

Vivo

Že by naozaj sponzorov Hríba nasralo toto?
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a3/a3/cd/a3a3cdd97232166fac948...

Alebo fakt, že

http://antisemitism-europe.blogspot.sk/2017/03/france-60000-jews-have-mo...

60 tisíc Židov utieklo iba z oblasti Île-de-France pred násilníckym a brutálnym islamistickým antisemtizmom? Z tradičného regiónu ortodoxnýxh Židov!

Kotleba, Slováci sú antisemiti ... Stalo sa u nás niečo podobné? :

http://www.huffingtonpost.co.uk/2014/07/22/france-jewish-shops-riot_n_56...

Prečo vznikajú v krajinách ktoré nám ponúkajú ako vzor multikulturalizmu tekéto stránky:
http://www.barenakedislam.com/

Slav

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1871691326425309&id=16...

Keď sa takto vyjadrujú už aj formálne "nefašistickí" poslanci, znamená to, že sa niečo pohlo.
A táto časť je dobrá:

"Náš boj voči teroru a nenávisti voči nám musí byť oveľa, oveľa dôraznejší. Je potrebné vyčistiť Európu od Islamu. Takto jasne a dôrazne. Už žiadna tolerancia."

alebo

"Opäť, ako už mnohokrát predtým, sa európski politici pochytajú za ruky, prehodia zopár prázdnych fráz, a budú bagatelizovať situáciu za výdatnej pomoci skorumpovaných médií.

Určite sa z nich opäť dozvieme, že síce sa stala tragédia, ale páchateľ nemá nič spoločné s Islamom, páchateľ je totiž len duševne chorý osamelý vlk ktorý nenavštevoval mešitu... a na záver európski politici vyjadria zdesenie a požiadajú verejnosť aby nepodliehala islamofóbii, rasizmu a nenávisti. "

Akože hej, sú to triviálnosti, ktoré už dávno vieme, ale tentoraz to hovorí poslanec NR SR!

xyz

V prvom rade,ako matka troch detí zabudla upozorniť hlavne na to,akú kultúru nám podsúvajú a na to,že deti nemajú čo robiť o polnoci na koncerte 23 ročnej "mega hviezdy",ktorá je vzorom a idolom detí.Ani slovkom sa nezmienila o tom,že treba z tej žumpy EÚ vystúpiť a uzavrieť hranice.Čo,ona by rada svoje deti púšťala na podobné kultúrne podujatia,len sa bojí,aby to netreslo?
Ako matka sa mala zamerať na výchovu a upozorniť na "hĺbku západnej kultúry"a ako bývalá moderátorka mala by porozprávať o televíznej žumpe a výplachu mozgov našich detí cez milión kanálov západných rozprávok a neskutočných programov na skazenie vkusu mladých dievčat...čo behajú po nákupných centrách a zháňajú handry na zadanú tému od dvoch buzerantov...neviem,ako sa ten program volá.
Takže?Povedala niečo,čo nevieme?
Poznámka,že tentoraz to hovorí poslanec NR SR! ?...asi málo sleduješ vyjadrenia-dlhodobé poslancov ĽSNS,tak preto si v omyle...

nové