Marian Leško zbabelo uteká pred pravdou

Prípad poznáme.

Nahrávku dokazujúcu bordel v polícii a zneužívanie polície na politický boj, tú poskytol verejnosti Smer. Upravil ju len tým, že vystrihol dlhšie prázdne miesta a zosilnil slabšie pasáže.

Po určitom čase priniesol Lipšic správu "z kriminalistického ústavu", kde bol postoj, že nahrávka bola "upravená".

Vtedy mladý Kaliňák natočil video, kde ukázal, ako minimálne bola nahrávka technicky upravená. Absolútne presvedčivé video.

Komentátorovi denníka N, Marianovi Leškovi, to však nestačilo a označil Kaliňáka za "kriminálneho luhára". Vraj to je "kriminálna lož", čo povedal o pauzách a hlasitosti.

To "kriminálne" indikuje, že by Kaliňáka mali zavrieť. 

A kvôli tomuto momentu to tu zachytávam. Leško - podlý človek plný hnevu, že Smer mal pravdu - sa nedokázal premôcť a zas zo svojej uzurpovanej pozíciie moralistu s neobvyklým odporom uráža a klame verejnosť.

Pri konfrontovaní samotným Kaliňákom ale doslovne zbabelo uteká ako ten najposlednejší potkan na bratislavskej dlažbe, čo koniec-koncov aj je.

Viem, že to nie je najnovšie, ale toto sú tie veci, čo stoja za to byť videné.

https://t.me/mimisramova/20161

Je čas, aby tieto leškoidné potkany už neboli spoločnosťou tolerované.

slaven1

Leško zdúchol. Samozrejme za mesiac vyrokuje s nejakým „hlboko intelektuálnym“ zdôvodneným prečo zdúchol, niečo ako "s teroristami sa nevyjednáva", no zdúchol. Prosto zdúchol. Keď ich konfrontuješ tvárou v tvár tak nemajú výtlak.

Norman

tu sa naozaj nedá, ale musím zopakovať: Leško je proste odporná krysa. A ten jeho útek je symbolický príklad, kde teraz sú a ako budú reagovať - bežať so stiahnutým chvostom do kúta.
Všimni si, že na strane týchto globalistov už nevidno žiadne väčšie celebrity. Tie sa totiž zásadne pridávajú len na stranu silných - a už začínajú pochybovať, ako to dopadne.

slaven1

Leško nie je sprostý len nemá čo povedať. Minuli sa argumenty myšlienkam na ktorých propagácii si spravil kariéru. Či neoliberálnej ekonomike, či americkobritsko-slovenskej "družbe". Smerovanie navrhované týmto drístačom je nepoužiteľné. On to vie, nie pre nič za nič skončil s "radcovstom" pre Vojanu.

K Vojane. Tri ďalšie kobyly zo spoločnej stajne:

https://t.me/s/mimisramova/19728

Takto vyzerá bieda.

slaven1

Najskôr správa:

"Rusko a Bielorusko sa nemôžu zúčastniť na turnajoch Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) ani v sezóne 2024/25. Na pondelkovom zasadnutí 12.2 o tom rozhodla Rada federácie.

Obe krajiny sa nepredstavia ani na šampionáte vo Švédsku a Dánsku (9.-25. mája 2025). IIHF zároveň vylúčila Bielorusko zo záverečnej fázy kvalifikácie ZOH 2026 do Milána a Cortiny d’Ampezzo."

https://t.me/s/tajm_sk/2908

Prípadová štúdia ako urobiť z medzinárodnej súťaže "najlepších hokejistov" predražené stretnutie homosexuálov. Niečo ako "olympijské" hry, ktoré premenili na "freak show". Muži pretekajúci v ženských kategóriách. S týmto sa maximálne nechcem asociovať.

„A freak show is an exhibition of biological rarities“

https://www.google.com/search?client=firefox-b-lm&q=Laurel+Hubbard – podľa Švajčiarov „žena“

slaven1

https://www.infovojna.bz/article/banas-pise-korcokovi-ivan-preco-si-prot...

Až po spodok skopírované

Mám dosť zmysluplnejšej práce, než aby som sledoval slová a najmä skutky Ivana Korčoka na slovenskej politickej a donedávna diplomatickej scéne. Od ohlásenia jeho kandidatúry som si však spätne jeho kroky pozrel. Majú spoločného menovateľa – vždy bol na prvom mieste jeho osobný záujem, jeho kariéra, napokon je kariérny diplomat. Vždy sa priklonil k tým, čo mu priniesli výhody. Aj keď je takéto konania amorálne, je zrozumiteľné. Zrozumiteľným však prestáva byť vo chvíli, keď sú vlastné kariérne ambície povýšené nad záujmy svojho národa a štátu.

Všimol som si dve vyhlásenia Ivana Korčoka, ktoré mnou doslova otriasli.

Kategorické odmietnutie účasti našich hokejistov hrajúcich v KHL v slovenskej reprezentácii. Inak povedané úmyselné oslabenie reprezentácie štátu, ktorého chce byť Korčok prezidentom!!!

Ivan, citujem Ťa: „Verím, že aj SZĽH má jasne nastavený morálny kompas a postoje, v tomto prípade voči lige, ktorá je otvoreným propagandistickým nástrojom diktátorského režimu, ktorý vedie agresívnu vojnu proti nášmu susedovi.“

Hovoríš o morálke, ktorá je len jedna. Logicky tu preto vyvstáva otázka prečo neprotestuješ aj proti účasti našich hráčov v NHL, ktorá je ligou krajiny, ktorá je doposiaľ jedinou krajinou sveta, ktorá zhodila atómové bomby dokonca na civilné obyvateľstvo. NHL je ligou krajiny, ktorá len od druhej svetovej vojny viedla vojny a štátne prevraty v Nikaragui, Kórei, Vietname, Iráne, Indonézii, Libanone, Paname, Ekvádore, Salvadore, Kube, Laose, Chile, Iraku, Líbyi, Afganistane... ani sa mi to už ďalej nechce menovať. Navyše v NHL hrá päťdesiatka ruských hráčov, tí Ti nevadia? Vadia Ti len hráči slovenskí. Prečo chceš byť, ako zvyčajne, pápežskejší ako pápež?

Ešte väčší šok som zažil pri Tvojom neuveriteľne servilnom výroku o možnom zrušení práva veta v EÚ. Opäť Ťa citujem: „Ak pod rúškom suverenity a zachovania práva veta budeme naďalej takto postupovať, budeme vo svete absolútne bezvýznamní.“

Čiže Ty chceš, aby sa EÚ stala silným hráčom za cenu toho, že tí malí v nej prakticky prestanú politicky existovať. Vravíš, že „v najbližšom regióne sme bezvýznamní.“

Tak Ti, milý Ivan, poviem prečo sme bezvýznamní. Práve kvôli takým oportunistom ako si Ty, ktorým záleží viac na sebe ako na Slovensku, ktorí nikdy nemali názor. Nie je prekvapujúce, že zrušenie práva veta navrhol aj Tebe podobný karierista – kariérny vojak Pavel. Kariérny vojak aj kariérny diplomat sú celoživotne cvičení v tom, aby nemali svoj názor, ale prijímali názory, alebo rozkazy iných. Právo veta má kľúčový význam v zahraničnej a bezpečnostnej politike.

Svojim postojom k právu veta jasne hovoríš, že ako prípadný prezident budeš robiť nesvojprávnu a servilnú zahraničnú politiku. Nevylučujem, že snaživec Tvojho razenia bude aktívne prosiť Brusel o ďalších migrantov, pretože takýmito hlúpymi vyjadreniami hlúpu migračnú politiku Bruselu len podporuješ. Lebo snaživosť a oportunizmus máš v génoch. Ak tvrdíš, že EÚ bude o to silnejšia, o čo budú slabší jej členovia, len ukazuješ, že tomu vôbec nerozumieš.

Základný zákon fyziky je, že celok je taký silný, ako sú silné jeho časti. Douč sa to! Alebo možno tomu rozumieš, ale opäť, ako je u Teba zvykom, je pre Tvoje osobné výhody vhodnejšie prikyvovať mocnejším. Ivan, Ivan, mal by si pamätať Štefánikove slová: Nemôžeme mať v úcte iné národy skôr, kým nemáme v úcte svoj vlastný.

A ešte si pamätaj: Človek v živote nedostáva to, čo chce, ale to, čo si zaslúži...

Jozef Novak

Bannášov dopis je pre Slovensko a Slovákov velmi prínosný. Ako aj jeho zverejnenie tu.

lebleu

Rád by som sa s vami podelil o túto milú správu:
https://www.hlavnespravy.sk/matovic-ma-velky-problem-skupina-politikov-o...

Norman

Keď odišli zo Slovenska, mohli by si založiť niečo nové, a nazvať by to mohli napríklad Oľano.

Jozef Novak

Je to skutočne dobre, že sa táto správa tu zverejnila. Mazaný a rafinovaný trik Demokratov nahradiť prekonaný triedny boj, "bojom proti korupcii", aby sa mohli zbavovať svojích konkurentov nie je neprehliadnutelný, no je tu dosť naiviek, ktorí si toho nevšimnú, aj keby im to vyklalo oči.

Norman

nie sme informačný news portál, a nie sme ani nejaké komentátorské centrum (už sú na to profesionálnejšie portále, napr. standard.sk a podobne). My tu síce chtiac nechtiac definujeme určitý svetonázor - veľmi cenný a inde na Slovensku sa naozaj vyskytujúci iba v náznakoch, hmlisto, ak vôbec - ale hlavným motívom tunajších článkov tu je náhodná chuť sa niečomu vysmiať. Výskyt glos je preto naozaj náhodný a veľmi subjektívny :-))
Preto tu boli posledné mesiace aj dosť výpadky - nemienime sa tu strhať, naše zdravie a náš nadhľad je na prvom mieste. :)
Leško preto určite nie je nejaký dôležitý bod na slovenskej politickej scéne - ale proste mi to robí radosť, keď vidím, ako to hoviadko má strach. Úplne zbytočný ničím neodôvodnený strach. Mladému Kaliňákovi gratulujem.

Jozef Novak

Všimol som si nejaké výpady. Len som nevedel k čomu to priradiť. Teraz sa jasne ukazuje, že prácu ktorú robíte je dobrá.

slaven1

Na Slovensku je pokoj. Aj vďaka súčasnej vláde schopných ľudí. Tých schopnejších zo momentálnej politickej elity.

Nič mimoriadneho sa nedeje.

- Bankári po 150 rokoch skrachovali rozumej systém rastu hospodárstva založeného na refinancovaní dlhu sa vyčerpal, prišiel do svojho matematického konca.
- Americko-britská "strecha" sa rozpadá (ozaj netuším ako chcú leškovci so svojím Tchorčokom poctivo vyhrať voľby prezidenta)
- Homosexualizmus naväzovaný obyvateľom Západu prináša prvé ovocie (pôrodnosť na bode mrazu)
- Sionistické zvieratá genocídia Palestínčanov.
- Európa vedie zase ďalšiu vojnu proti Rusku. #napoleon #hitler #58deleniePoľska

Na veľa sa dá zvyknúť. Nič mimoriadne v kontexte udalostí posledných 5 rokov.

- Mimoriadny bol rozhovor prezidenta planéty s budúcim viceprezidentovi USA, ktorý videlo 500 000 000 ľudí
- Mimoriadna bude výmena vrchných kádrov po marcovej voľbe prezidenta (nemyslím u nás)
- Mimoriadna bude kapitulácia "okrajiny".
- Mimoriadny bude rozpad Nemecka (do pč)
- Mimoriadna bude občianska vojna vo Francúzsku
- Rozpad USA už taký mimoriadny nebude (lebo budeme opäť zvyknutí)
...

Nadhľad je (aj) na pohotovostnú výmenu pohľadov.

Norman

pekne si to zhrnul, že sa nič zvláštne nedeje.
Trocha menej súhlasím, s tým, čo sa vraj deje: rozhovor Putina s Carlsonom nie je až tak mimoriadny, nehovoriac že Putin nie je prezident planéty.
Mimoriadna bude porážka Okrajiny - to bude nový element na scéne.
Nemecko sa v akom zmysle má rozpadnúť? Skôr naopak, sa prebudí.

Jozef Novak

On je trochu vysadený na Nemcov, tak sa mu prisnilo o rozpade Nemecka. Tiež to vidím po anexii Nemeckej demokratickej republiky Nemeckou spolkovou republikou, že napriek rôznym tým prekážkam a zradcom ktorých tam majú nasadených ako vši do kožuchu, to všetko prekonajú a budú len úspešnejší.

slaven1

Najskôr otázka:

Prečo nie je Šimečka st. stíhaný, alebo lepšie, už trestaný za vlastizradu, keď sa sám priznal, že s podporou Georga Sorosa a peňazí priamo z kongresu USA, pomáhal cudzej mocnosti a cudziemu činiteľovi zasahovať do vnútorných záležitostí suverénneho štátu. Verejne sa hlási k tomu, že slúži cudzím záujmom... bla bla bla

https://t.me/s/RobertMerva_kanal/133

Lebo cudzia mocnosť tu vládne (USA) pričom cudziu mocnosť ovládajú cez emisiu financisti (hovorca Soroš). Cudzia mocnosť (USA, UK) organizujú u našich susedoch vojnu (masové zabíjanie).

Vybaviť nejakého prokuratúra je robota na 5 hodín. Toľko by trvala cesta "hitmanovi" z ukrajinskej hranice do Bratislavy.

Resp ako som písal, vláda týchto končí. Emisia sa vyčerpala, USA/UK strecha sa rozpadá. Končí, ešte neskončila. Rozpadá, ešte sa nerozpadla.

Dusanbe

Len pre pobavenie a poučenie sem kopírujem tento text, keďže sa priamo týka aj "súdruha" Leška.
Z paralelnej reality prišiel List čitateľom a čitateľkám Denníka N:

"Vážené čitateľky a čitatelia,

dovoľte, aby som aj takto zareagoval na trestné oznámenie, ktoré dnes dali politici Smeru na nášho kolegu Martina M. Šimečku za jeho výroky v prešovskej diskusii z cyklu Ako zachrániť demokraciu.

Robím to s vedomím, že vždy je riskantné, ak novinári píšu o sebe. Nemali by sa tlačiť do stredu diania, ale vo svete Ficovej pomsty majú novinári špeciálne postavenie.

Robert Fico a jeho ľudia už dlho skúšajú urobiť z nezávislých novinárov nepriateľov štátu. Odmietajú im odpovedať na otázky. Útočia na konkrétne redakcie a konkrétnych novinárov, špeciálne nechutne na novinárky.

Len pred týždňom prenasledoval Ficov poradca Erik Kaliňák Mariána Leška a dnes podali Ficovi ľudia trestné oznámenie na Martina M. Šimečku. Navrhujú ho stíhať za výrok z diskusie Ako zachrániť demokraciu.

Šimečka hovoril o zbabelosti Roberta Fica, ktorý sa neodvážil ísť ani do Kyjiva, urážal Ukrajinu a spochybňoval, či je v Kyjive vôbec vojna. V tejto súvislosti Šimečka povedal, že Fico to hovorí ako premiér malého zbabelého národa, ktorý na rozdiel od Ukrajincov ani v histórii viac nemal, ako mal odvahu brániť sa.

V skutočnosti sú však Šimečkove slová len zámienkou, je to len ďalší pokus prekryť tému znásilnení. Tá im ubližuje, lebo útok na ženy sa týka aj ich voličiek. Trestné oznámenie je však aj signál, že sa nezastavia iba pri slovných útokoch a zmenách zákonov. Sú pripravení pomstu potiahnuť až k zatýkaniu.

Na budúci týždeň to bude šesť rokov od vraždy nášho kolegu Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Politickú zodpovednosť za ich smrť nesie práve Robert Fico. Bol to on, kto vytvoril systém, v ktorom sa „naši ľudia" cítili neohrození a mohli si myslieť, že im prejde aj vražda novinára.

Dnes tento systém buduje Fico znovu a zdá sa, že je ešte brutálnejší a agresívnejší. Som presvedčený, že ešte stále nie sme v situácii ako v Rusku, Bielorusku či Husákovskom Československu, ktoré tak velebí Fico.

Neverím, že Martina M. Šimečku budú naozaj stíhať, a už vôbec, že by ho za názor zavreli. Robert Fico však za posledné mesiace zvalcoval už veľkú časť našej slobody a normálnosti. Vymenili dosť veľa ľudí a mnohých zastrašili.

Vylúčiť sa preto nedá nič. Fico to presne takto chce. Je na nás, slobodných a odvážnych ľuďoch tejto krajiny, aby sme mu to nedovolili.

Možno teraz je príležitosť ukázať, že Martin M. Šimečka sa mýlil, keď hovoril o Slovákoch ako o malom a zbabelom národe.

Vďaka, že pri nás stojíte

Matúš Kostolný, šéfredaktor Denníka N

P. S. Ak chcete podporiť aktivity Denníka N nielen kúpou predplatného, môžete prispieť ľubovoľným darom. My v redakcii Vám sľubujeme, že v sledovaní každého kroku vlády nepoľavíme. Útočia na nás, ale my sa nikdy nevzdáme"

Takže slušne žiadať odpoveď na klamstvá potkana Leška - je "prenasledovanie".
Toto je už tak úbohé, že radšej nekomentujem...

Táto banda "dezolátov" ešte bude robiť Slovensku veľké problémy.