Matovič: "Opatrenia patria pre všetkých! Ako pre kotlebovcov, tak aj pre záchranárov”

Záchranári spravili menší protest pred paralamentom. Slušný, s respirátormi,  s odstupmi, bez sirén a zavýjania. Napriek tomu ich polícia doslovne rozohnala, všetkých si zapísala (úplne ako za komunistov, absolútne deja vu) a pár vodcov natvrdo na odstrašenie zatkla.

Aha.

Pribehol aj Smer a samozrejme si nedal ujsť tento vážny incident. A má pravdu, toto je dosť výrazný symbolický (zlo)čín. Je to násilie, ano násilie, na určitým spôsobom oprávnene chránených ľuďoch - záchranároch v medicínskej "uniforme". A to práve v tejto medicínsky vyhrotenej dobe. Neuveriteľná surovosť, prekročenie tabu. Nabudúce rozoženú mníšky a farárov, učiteľky, spolok dôchodcov? Śkoly a  škôlky?

A pravdu má aj Matovič. Áno, ako sa polícia cvičila nielen v technike, ale najmä v opovrhovaní bežnými ľuďmi, na kotlebovcoch, tak teraz aplikuje aj na spoločensky vysokocenených ľudí. Toto je výsledok neustáleho nekontrolovaného bľačania "fašisti, fašisti, fašisti" - teraz si všetci ten svoj pomätená "antifašizmus" užijú na vlastnej koži. Toto je výsledok desaťročí doktrinácie v zmysle, že všetci nezávislí ľudia sú fašisti. Dokonáno jest.

Len pre úplnosť: niektorí sa pokúšajú nepriznať si to, čo "(anti)fašistickou" hystéria sami sebe spôsobili. A tak obviňujú súčasný, anglosionistický režim z ...  - no z čoho asi, čo asi tak dokážu zas len vytiahnuť: tiež z fašizmu. Väčšiu grotesku si nemožno predstaviť. Všetci už kričia krížom krážom "vlk, vlk, vlk", ako banda bláznov. A vlk, keď už sme pri tom, skutočný chaldejský vlk zatiaľ zožiera ich deti. Doslovne intoxikuje ich mozgy.

 

 

Post scriptum:

Premiér Eduard Heger (OĽaNO) im odkázal, že sa dali „do rovnakého radu ako predseda Smeru Robert Fico a šéf ĽSNS Marian Kotleba, ktorý tiež v minulosti porušili pandemické opatrenia.

Záchranár Majerský (prezident Slovenskej komory zdravotníckych záchranárov)sa po hodinách v cele vyjadril : Najviac ma mrzí, že nás Heger strčil do vreca s Kotlebom a Ficom.

Nuž, keď blbečka najviac mrzí toto, tak si zaslúži, čo dostal. A všetci podobní malomestskí ťuťkovia budú musiať dostať zrejme oveľa viac utrpenia, aby pochopili, kde je sever.

Želám im to. Nech si to vyžerú až do dna.

https://domov.sme.sk/c/22804529/zachranar-frantisek-majersky-zadrzanie-r...

 

 

 

 

nové