NAKA a špeciálna prokurtúra konečne našli pre seba primeranú činnosť

Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) konečne našiel prípad, na ktorom chce dokázať, že milióny vynaložené na jeho ľudí nie sú vyhodené von oknom.

ÚŠP mieni vyšetriť a doviesť do konca prípad bitky dvoch chalanov vo veku 11 a 9 rokov. Podľa svedectva totiž jeden z chalanov bitku sprevádzal "vulgárnymi výrazmi s náražkou na farbu pleti".  

To je všetko. TO je ten prípad.

Samotný vyšetrovateľ NAKA síce "rozhodol v súlade so znením Trestného poriadku o odložení veci, nakoľko nie je v nej možné pre nízky vek páchateľa vyvodiť voči nemu trestnú zodpovednosť", ale zvyšok úradu ÚŠP žiada, aby sa prípad aj tak "nejako" doviedol do konca a zlý nacista bol vyšetrený, dodžubaný, potrestaný, zničený, rozomletý, rozprášený. Lebo fašisti sú fašisti, bez ohľadu na vek.

Mal by niekto získať fotku chalana a jeho meno, aby sa mohlo zaznamenávať, ako bude šikanovaný.

 

Celý text na HS 
Aman Againsttime

No, je to naozaj pokrok. Ja som ako 11-ročný dostal akurát poznámku do "debilníčka" od mojej vyšinutej družinárky za to, že som jednu moju opálenejšiu spolužiačku nazýval "cigoškou" (ona bola taký ten zmiešaný prípad - biela matka, cigánsky otec). Bohvie, čo by ma dnes za takýto "zločin" čakalo. :-D

Inak keď si spomeniem na svoje detské časy, tak my sme boli celkom "anti-rasistická" generácia (cca obdobie neskorších 90-tych rokov až prvej dekády 21.stor). Dosť vtedy na školách leteli rôzne tie nálepky a plagáty od LPR. Veľa rovesníkov počúvalo punk a vzhliadlo sa v takej tej "anarcho-antirasistickej" kultúre. Aj ja som pochopiteľne bol v tom čase (formálne) "anti-rasista" a "anti-fašista" napriek nacionalistickému backgroundu mojej rodiny a skutočnosti, že som vlastne nemal rád cigánov, Maďarov a židákov. :-) (To bolo vlastne na tom to najzaujímavejšie - fakt že sme boli akože silní "anti-rasisti" a punkeri, ale aj tak sme nemali radi a/alebo si robili si srandu z takých tých tradične "problematických" menšín (cigáni, Maďari, moslimáci, buzeranti, atď.)

Norman

No to je normálne, oni sú všetci "antirasisti", lebo to je nejaké to všeobecné dobro (a nemajú poňatia, o čom je reč) - ale v realite bežného života neznášajú nič, čo je len trocha odlišné od nich.

To o 11 ročnom zločincovi som začul náhodou na rádiu, ale nezachytil som krajinu a detaily ... ale viem stopro, že dávali tento príbeh o ťažkom nacistovi na rádiu!! Vždy si hovorím, že sa na týchto veciach prestanmem zabávať, lebo je to vážne - ale toto fakt nie je normálne:)

slaven1

Ústavný súd Slovenskej republiky pod vedením predsedníčky Ivetty Macejkovej na neverejnom zasadnutí pléna 31. mája 2017 rozhodol vo veci vedenej pod sp. zn. PL. ÚS 7/2017 týkajúcej sa tzv. „Mečiarových amnestií“ tak, že:

„Uznesenie Národnej rady Slovenskej republiky č. 570 z 5. apríla 2017 o zrušení článku V a článku VI rozhodnutia predsedu vlády Slovenskej republiky z 3. marca 1998 o amnestii uverejneného pod číslom 55/1998 Z. z., rozhodnutia predsedu vlády Slovenskej republiky zo 7. júla 1998 o amnestii uverejneného pod číslom 214/1998 Z. z. a rozhodnutia prezidenta Slovenskej republiky v konaní o milosť pre obvineného zo dňa 12. decembra 1997 č. k. 3573/96-72-2417 je v súlade s Ústavou Slovenskej republiky.“ (Tl. informácia č. 46/2017, Tl. informácia č. 47/2017).

Viac tu.

Kolodej

výborne Košice? Čo s tým majú Košice? To za každú chobotinu z BA mám vykrikovať - výborne Blava!? heche

Sinuhe

rieši takúto provokáciu zinscenovanú serešovskou agentkou Nataljou Miletič a jej nigérijským komplicom:
http://www.hlavnespravy.sk/nemecki-revizori-vyhodili-z-vlaku-nigerijcana...

Norman

1. Za odmietnutie pokynov riadiacich pracovníkov v doprave, ohrozujúce životy cestujúcich - rok basy, pracovného tábora.

2. Za napadnutie príslušníkov polície - každý fyzický zákrok je napadnutie - 5 rokov basy.

3. Čo sa týka nespokojných antirasistických cestujúcich - Nemci príliš lipnú na presnosti vlakov, áno, policajti nemuseli ho vytiahnuť von fyzickou silou - mohli ho prehovárať a čakať na jeho pochopenie a spoluprácu. Pol hodinu, hodinu, dve - A to nemyslím ako iróniu, to myslím ako praktickú radu - spôsobiť kolaps dopravy pol mesta - nech si antirasistickí bieli čuráci užijú a nech pochopia, kto môže za ich šťastie.
Ale aj na to príde.

a k tomuto:
Federálna polícia Mníchov podniká kroky ako proti Nigérijčanovi pre podozrenie z podvodného získavania služieb, ako aj proti dvom zamestnancom DB pre podozrenie z ťažkého ublíženia na zdraví. Činnosť oboch revízorov bola pozastavená.

Očakával by som, že teraz všetci revízori minimálne mesta Mníchov vstúpia do štrajku, alebo rovno dajú výpoveď. A konieckoncov pracovníci dráh, rušňovodiči a podobne, to isté. Aj o ich životy ide.

Norman

ktorá to nakrútila a nabublala, v tom druhom videu okrem blbých kecov o práve revízorov vyšetrovať čierneho pasažiera vzdychá, že je nešťastná z toho, že okrem nej a inej hystery sa nik čierneho nezastal. Nuž, fakt smutné, že ostatní pasžieri, čo by nezávislí civili nevstali a dvom sliepkam nezapchali zobák.
Ale ešte smutnejšie je, že takéto osoby - formálne slovanského pôvodu - šíria dobré meno Východu v Nemecku. Ono tu na Slovensku si ľudia myslia, že Nemecko je prehnité a stratené, ale v Nemecku si naopak ľudia myslia, že Východ je prehnitý a stratený (usudzujúc aj podľa množstva ksindlu a slniečkových aktivistov, ktorý z Východu k nim neustále prichádza).

nové