NAKA zatkla šéfa SIS Vladimíra Pčolinského

Dôvodom je korpupcia. Je to prvý nominant Matovičovej vlády, ktorý bol zadržaný. Navyše je jeho brat Peter Pčolinský dôležitý muž v Sme rodina, najpevnejšom spojencovi strany Oľano. Ďalší úder na koalíciu.

Takže ako? Útok globalistov na Matoviča zrejme pokračuje. Aj keď podnetom bol Sputnik,  presnejšie je povedať, že to bola prejavená Matovičova neposlušnosť. A dôveru už zrejme nejde obnoviť. Alebo ináč - globalistická zgerba sa rozbehla, a teraz sa už to stádo nedá len tak zastaviť.

Už v decembri NAKA zadržala námestníka SIS Borisa Beňu. Ten je odvtedy vo väzbe a údajne vypovedá a vypovedá. Zadržanie Pčolinského bolo preto ľahko možné - stačilo "kajúcnikovi" naznačiť, čo má vykotiť. 

V každom prípade je toto ukážka, ako revolúcia požiera svoje deti. NAKA, nasmerovaná pôvodne proti národniarom, bola po voľbách nahuckaná proti  "triednemu nepriateľovi" Smer, ale sa po nie dlhom čase obracia a zožiera tých, čo ju vypustili: Oľano, SIS, samotných členov NAKA. 

Tento požiar bude ťažké zastaviť. V korupčnom prostredí kasínového kapitalizmu je samozrejme všade dosť dôvodov či aspoň zámienok na poslanie do basy. Obranné mechanizmy obvinených sú slabé, zdravý právny štát na Slovensku zatiaľ nikdy nebol. A keď sa aj neskôr politici rozhodnú tento nakistický boľševizmus zastaviť, bude ťažké rozhodnúť, kto do basy ešte patrí a kto už nie. O nejakom objektívnom určení je škoda hovoriť, nič také nie je možné. No a tak sa budú obviňovať donekonečna.

 

Takže, čo sa týka Matoviča, v akej sme situácii po zatknutí Pčolinského? Momentálne to je pre Matoviča takmer stratené, šance sú malé. Kedže objektom NAKA sa stávajú už aj ľudia koalície, začnú mať všetci strach a Matoviča opustia. Obávam sa priam, že on sám to rýchlo vzdá a nebudeme mať príležitosť vidieť jeho agóniu v boji s globalistickou hydrou.

Trocha mi kazí radosť pomyslenie, že pandémia je skutočná a Slovensko by pevné vedenie potrebovalo. Ale na druhej strane je zrejme pravda, že aj so situáciou v zdravotníctve sa lepšie vysporiadame, ak tu nebude táto vláda. Ergo: nechajme beštiu, nech vylezie a odhryzne magorovičovi hlavu - ale dávajte pozor a robte fotky, aby ste vedeli, s čím máme do činenia.

A Matovičovi jeden odkaz - rež a rúbaj do krve, nech nepredáš svoj politický život lacno :)

 

 
Luko

Že sa žerú, to je na jednej strane smutné, ale na druhej sa na to aj dobre pozerá.
Najhnusnejšie na tom však je, že funkcionári, ktorí nám kážu, ako žiť, čo si myslieť, zákonmi ustanovujú svoju pravdu za našu normu a mocenským aparátom tvrdo postihujú tých, čo ju nie sú ochotní prijať bez výhrad, tak práve tí sú nakoniec verejne pranierovaní za kšeftárstvo, korupciu, protekcionizmus, podvody na nás (občanoch - takmer sa mi chce povedať na svojich vlastných blížnych), za zrádzanie Slovenska a podliezanie kadejakým komisiám, či kartelom, aby tak obohatili sami seba, alebo upevnili svoje postavenie u moci.
Dotlačia nás nakoniec k tomu, že svoju vládu (aj tie budúce) budeme už len nenávidieť (a právom), čo však pre nás neveští nič dobrého. Staneme sa ľahkou korisťou pre kohokoľvek, kto si to zaumieni. Vláda bez podpory občanov je NIČ a k platným volbám postačí, ak pôjde voliť čo i len jeden volič.
Chcem len zdôrazniť, že ak dnes časť ľudí ešte podporuje a druhá časť už nepodporuje svoju vládu (na pomere nezáleží), odteraz ju už nebudú podporovať úplne všetci.

sandro

Jednoznacne tlak na SME Rodina aby ''spolupracovali'' a potopili Matovica. Spravne pochopene.
SME Rodina predstavilo akurat nejakych 5 uplne jalovych bodov - akoze podmienky zotrvania v koalicii tak ako je. Ziadne vymeny, nic. Len 5 jalovych bodov ako odlozenie splatok , exekucii na pol roka a pod. Jasne sa postavili za aktualne zlozenie vlady.

nové