Natrhnutý konečník

Kým sa celosvetová politika vyhrocuje, ani slovenský lokálny cirkus nespí. A to doslovne, lebo poslanci rokovali aj v noci. Neviem, kto to vymyslel, tieto nočné sedenia, ale palec hore, výborný nápad.

Okrem toho je dobrá správa, že opozícia si konečne našla tému, ktorej rozumie. Ide o drogy, šukááánie, šikanovanie a natrhnutý konečník. Tu sa práve odborníčky na spustené nohavičky, Blahová, Remišová ale aj iné, mužské profesionálky, môžu zrealizovať. A aj sa - Blahová rozprávala o týchto témach nadšene tri hodiny. Či sa pridal aj odborník na šukáááánie 15-ročných, predseda strany Sme rodina, Kollár, sa mi nepodarilo zistiť.

Róbert Fico sa vyjadril smerom na Blahovú, že "poslankyňa, ktorú nepozná" viedla "babské táraniny". Za to zas na oplátku profesionálny Žid Dostál nazval na twitteri Fica "arogantným zmrdom". Len tak ďalej, pekne sa nám ten slovník zaokrúhľuje. Dúfam, že keď my nazveme Kisku "špinavou sviňou", tiež sa nebude nik sťažovať.

 

 
fakty z HS
slaven1

Fico pár-krát zdôraznil, že kvalita práce RTVS je na hovno. A ja súhlasím. Zišli by sa spraviť čistky. Minimálne odtiaľ dostať preč amerického agenta Václava Miku. Trumpoman priamo vo vedení štátnej TV.

Úbohú úroveň moderátorov na STV si musel všimnúť aj slepý, minimálne pri porovnaní debát z 26.03.2017:

Mimochodom, rozdiel moderovania relácie v Politike TA3 (Norbert Dolinský) a O 5 min 12 (Martin Strižinec) na STV je priepastný.

Aj ten trtko na drogách čo moderuje Sobotné dialógy. Alebo úroveň spravodajstva "Slovek rejdiou". Alebo tú otrasnú okupačnú hudbu čo tam večne hrajú. Keď zapnem "Slovek rejdiou", tak je viac ako 50% šanca, že práve hraná pesnička je anglofónna.

Na TA3 bola z 26.03.2017 dokonca taká smiešna scéna, keď jeden z pozvaných hostí zo srandy (ako frk) prirovnal moderovanie Dolinského k úrovni moderovania na RTVS a Dolinský sa voči tomu okamžite ostro ohradil.

Galkove stihomamy o diktátoroch

No a teraz tu máme Demešom riadenú "opozíciu", ktorá sa v pripravovanom štátnom prevrate bude opierať aj o svojich ľudí v RTVS (Václav Mika) a tak Ľubomíra Galka zaúkolovali aby vypustil pár stihomamov o diktátoroch na Slovensku a vytvoril spojenie "Fico = Diktátor". Tu je pár odkazov na Galkov informačný vhod:

- http://tv.nrsr.sk/archiv/tlacovakonferencia/7/2451
- https://www.facebook.com/LuboGalko/posts/1906624299618668
- http://www.hlavnespravy.sk/fico-kritizoval-rtvs-z-toho-ze-nadrziava-opoz...
- http://strategie.hnonline.sk/939531-priamy-prenos-fico-chce-z-rtvs-urobi...

Zdá sa, že súčasťou spiknutia proti vláde bude aj redakcia (a vlastníci) Hospodárskych novín.

RTVS účí národ ako byť hajzli a kurvy

Mimochodom, včera na STV šla v hlavnom vysieracom čase nejaká stoka o Mafiánoch. Dali to od "15 rokov".

Mafiáni - Vzostupy a pády mafie na Slovensku

Bratia Danišovci boli jedni z prvých kriminálnikov a recidivistov, ktorí sa po Nežnej revolúcii stali zakladateľmi organizovanej zločineckej skupiny. Sformovali okolo seba partiu násilníkov, agresívnych bitkárov a podvodníkov. Robili „špinavú robotu“ aj pre ďalšie vznikajúce mafiánskej skupiny. Danišovci sa stali po páde vlády komunistov priekopníkmi najprimitívnejšej formy zločinu na Slovensku – výpalníctva.

Učia celý národ ako byť hajzli a kurvy. Mafoši tam boli vykreslení v pozitívnom svetle (ochraňujú svoje rodiny...). Na čo potrebuje národ informáciu, ktorú šíri STV v tom "dokumente"? Degradujú morálny profil národa ako na stereoidoch.

Norman

Fico mal už dávno vyčistiť ten chliev, ktorý si neplní základné povnnosti nejakého vyrovnaného informovania.
Ale aj tu vidno, že nespravíš, čo máš a npriateľ ťa aj tak obviní, že si "diktátor".
Samozrejme, tie potkany budú pišťať - ale koho to zaujíma? Galko na fejsbúku? No do boha, to je teda vážny hlas.
Závisi na tej osobe, čo kedysi vyzeral ako slubný dorastenec, ale dnes pôsobí skôr ako transvestítn akurva - na Maďaričovi. To s ním Fico nevie zamávať? Pokefoval mu už voľbu za prezidenta, Fico mu dal ešte šancu na ministrovanie a toto má vďaku.
Nie, pes musí vrtieť chvostom, nie naopak. Mäkkosť sa nikdy nevypláca.

slaven1

To nie je mäkkosť. To je buď nedostatočné chápanie čo informácia je (hlúposť), alebo nedostatočné rozloženie síl v prospech zmeny infozákonov (veď kolónia sa v prvom rade riadi cez kontrolu komunikácie - v tomto prípade masovo-komunikačných prostriedkov akými média sú).

Norman

veď hej, mäkkosť je výsledok aj neznalosti aj slabosti.
Samozrejme, ani predseda vlády nie je všemocný, ale v prípade médií vidno, ako to podcenil. Ťahá sa to už roky, a aj keď vidno určitý vývoj, je to neúmerne málo. A nejde o Smer či Fica, ide o ľudí a o masmediálne hnitie. Nebyť internetu, tak je tu totálna nesloboda slova, všetko pod kontrolou a zakázané, horšie, ako za Husáka.

slaven1

Ťažko povedať čo by bolo keby nebolo internetu. Podľa mňa je to tu dávno odpálené. Internet umožňuje ventilovať hnev a tak energiu čo máš nasmerovať nikam. Niečo ako, keď vďaka internetu je veľmi ľahko dostupné porno, a keď si nadržaný tak je priľahké nedôstojne "ponatriasať loptoša", než isť a hľadať si ženu.

A tí, ktorí niečo robia, tak tých je primálo a ešte poväčšinou nevedia čo majú robiť, lebo nevedia o NODe a nepozerajú jeho kanál.

Slovenské mediálne prostredie reformovať treba. Treba nám zákon o Zahraničných agentoch a treba aby na Slovensku médiá nemohli byť vlastnené zahraničím viac ako 20%. Skopírovať to po vzore USA alebo RF.

Norman

V prvom rade, hovorili sme o slobode slova, nie o jej dopade, o jej efektívnosti. Ak by nebolo webu, bola by menšia sloboda slova, ako za socíku - to je samo o sebe jeden fakt, na ktorom sa zhodneme.

Ako to pomáha, alebo nepomáha - to je iná otázka.
Niečo na tej myšlienke je, že sa ľudia na webe odbavujú. Ale ver mi, oni by sa odbavovali aj bez webu, našli by si iné zámienky, len aby sa nemuseli konfrontovvať so silou. Ba čo viac - ani by sa nemuseli ventilovať, bez webu by boli nevedomí a spokojní na svojich hovníkoch.
NIČ by NEbolo "odpálené".

Ak by si neveril, spomeňme si ešte na reálny socializmus. Vtedy sa išli občania ujebať v snahe realizovať sa na záhradke, v rôznych kutilských či turistických krúžkoch, vyzdobovaním vlastného kutlocha či vlastnej chalupy alebo svojej plechovej káry - ak máš na to roky, určite si na to spomenieš. Malomeštiactvo spoločnosti malo rozmery obezity a bolo to na zvracanie. Možno teba poteší vyjadrenie, že teda ani nie tak kariérni komunisti dusili tú spoločnosť, ale práve tieto stáda snobských malomestských debilov. Ti, bez záujmu o stav veci, boli rakovina a záhuba toho zriadenia.
A to sú aj tí, čo sa stali prevratom kabáta "demokratmi" a dusia túto spoločnosť ďalej.

slaven1

Číni sa aj Matovič:

http://www.hlavnespravy.sk/mozes-sa-smiat-kalinak-kolko-chces-skoncis-v-...
https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/videos/118...
http://www.mojevideo.sk/video/2a09b/igor_kalinakovi_mozes_sa_smiat_kolko...

Aby v tej base nakoniec neskončil Matovič. Za organizovanie štátneho prebratu. Ale on môže byť taký sprostý, že ani nepochopí, že ako škodil a za čo ho tam zavreli.

slaven1

Aj Kollár zabavil. Fialové sako a zelená kravata nám hovoria, že ide na to štýlom Žirinovského.