Nová Libéria

Navrhujem premenovať Líbyu na Novú Libériu. Navrhujem tam zaviesť to najlepšie, čo máme.

Navrhujem pod patronátom EÚ zaviesť v tejto Novej Libérii demokratický a slobodný systém založený na zákonoch trhu.

V Libérii bude vládnuť absolútna rasová a genderová rovnosť. V prípade záujmu aj majetková rovnosť.

Každý bude mať absolútnu slobodu vyznania a slobodu slova.

Budú povolené všetky sexuálne smery, ktoré si len zmyslia a odhlasujú.

Ekonomicky tam bude liberálnosť v plnom rozsahu - nízke dane a slabý štát (okrem orgánov EÚ, ktoré budú ale dozerať len na ústavnú paradigmu a na ochranu niektorých hospodárskych objektov patriacich zahraničiu).

Dokonca krátke palné zbrane tam budú liberálne dovolené - aby proces dosiahnutia slobody a demokracie pokračoval dynamicky.

 

Samozrejme, vybudovať takú priam utópiu nebude ľahké, ale v Európe máme mnohých odborníkov a zástancov takej spoločnosti, takže všetky druhy NGO sa v Libérii budú môcť konečne realizovať v praxi.

Je pravda, že dnešné tamojšie obyvateľstvo možno nie je pluralitné - ale určite im v tom pomôžu všetky menšiny, sekty a minoritné náboženstvá, ktoré si v Európe sťažujú na netoleranciu - budú môcť odísť do maximálne slobodného štátu na svete - Novej Libérie. Na náklady EÚ.

Je jasné, že nové štátne štruktúry by sa ťažko vyvíjali, ale EÚ je ochotná veľkoryso poskytnúť celý svoj bruselský centrálny úradnický aparát, ľudí aj prístroje, aby novému štátu pomohli a priamo v ňom ukázali, čo dokážu. Veď nie sú samozrejme rasisti a vedia, že to so severoafričanmi dokážu rovnako dobre, ako s Francúzmi či Nemcami. 

Do Libérie budú môcť odísť so štátnou pomocou všetky utláčané rasy a etnické menšiny, ktoré považujú európsku realitu za príliš obtiažnu pre ich život. Všetky militantné a radikálne sekty, ktorým budú v štátoch EÚ zakázané ich mešity a synagógy po tom, ako sa dopustia zločinu šírenia nenávisti. V Novej Libérii bude aj šírenie nenávisti povolené (Je sius Charlie Hebdo - redakcia tam bude tiež presunutá, pre jej vlastnú ochranu).

 

Všetci sme si istí, že tieto dokonalé zásady, podobné tým, na ktorých vznikli a stoja aj USA, preukážu svoju silu aj na Africkom kontinente.

 

Ak si niekto myslí, že to je vtip, tak nech mi najprv vysvetlí, čo mu na tom pripadá smiešne.

A ak si niekto myslí, že je to nereálne, nech si uvedomí, že to je projekt, ktorý Američania už prakticky zaviedli na celú Európu. Môj návrh je len to, že si tu utópiu najprv treba vyskúšať v praxi na menšom priestore. A bude sa to skúšať až dovtedy, kým sa to TAM nepodarí. Európa sa obetuje, zbaví sa svojej rozmanitosti a sily z nej prameniacej, a odovzdá tento dar Novej Libérii. Európa sa obetuje a zmení na fádnu bielu krajinu, ale v Novej Libérii bude prekvitať sloboda, zábava a veselosť. Karneval ako v Riu najmenej každý mesiac.

Aby sa Novej Libérii pomohlo, EÚ sa zaviaže dovážať tam pšenicu a pivo, aby nik nebol hladný a mal čo piť. Každý obyvateľ Novej Libérie bude mať právo na dennú dávku týchto potravín. Drogy si už budú musiť dorobiť sami - ale predpokladám, že všetky budú povolené.

Nová Libéria bude slobodná - každý jej občan bude môcť z nej kedykoľvek kamkoľvek odísť - za predpokladu, že pôjde do Afriky. Chránené budú len morské hranice, aby Libérijci nezablúdili do zlej rasitickej a disciplinovanej Európy. Nepredpokladá sa, že by obyvatelia Novej Libérie vedeli prevádzkovať letisko. Pohybu po Afrike im ale nik z EÚ nebude brániť - podmienky budú stanovovať len okolití černošskí a arabskí vodcovia. Ale tí po nich určite nebudú strieľať, veď sú to ich rasoví bratia, nie?

 

Uznávam, je to ideál. Ale treba našim zástancom bezhodnotovej spoločnosti dať najavo, že toto je jedno z riešení ich problémov a že v ideálnom prípade k jeho realizácii dospejeme. Že my sa o tento ideál budeme snažiť, ako to len najviac pôjde.

 

Prosím, povšimnite si, že tento článok nie je žiadne hejtovanie, naopak, je hľadaním jednoty a porozumenia. Ako vidíte, máme s tzv. "liberálmi" rovnaký záujem na vyriešení situácie a máme porozumenie pre ich ciele. My im ich hodnoty neberieme, nech nám ani oni ani len neskúšajú brať tie naše. My im veľkoryso navrhujeme poskytnúť priestor pre ich ideály v Novej Libérii, a pritom od nich nechceme nič - priestor pre naše ideály v Európe si ustrážime sami.

 

Ak bude mať ľudstvo nejakú budúcnosť, tak bude naozaj vyzerať takto. Uznám samozejme námietku, že môj popis je príliš optimálny a skratkovitý - tak čisto a bez problémov to nepôjde. To je jasné, ale odhaliť ľuďom obraz budúcnosti naraz, v jej plnej nahote a drsnosti, to by bolo kruté a neboli by schopní to zniesť, akceptovať.

A pritom im nič iné nezostáva.

 

 liberia
(Ilustračný obrázok z celkom inej krajiny. Ale onedlho bude úplne jedno, kde sa snímka urobí - všade to bude podobné)
0
Náhodný okoloidúci

Chceš byť najschopnejší? Odstráň schopnejších ako si ty sám.

Norman

Ja si myslím, že to nie je presný popis. Už to ani oni, sionisti, tak nevidia. Platilo to na sto percent pred sto rokmi, keď klasický nemecký zázrak 19. storočia vytvoril výrazný fenomén, ktorý bolo treba zničiť.

Dnes je to už skôr také samonabudzované prebublávanie afro-arabskej a podobnej populácie - ako kypiace čierne mlieko. Mnohí sionisti už aj tušia, že pol titaniku je už pod vodou, a že bez bielej časti sú oni prví odsúdení na smrť - ale už je aj pre nich neskoro, už to ani oni nedokážu zastaviť. Mnohí sú síce ešte slepí, to je fakt, tí ešte prikladajú - napríklad aj raketami bombardujúcimi Sýriu a podobne. Ale už sa to všetkým vymklo z ruky, už aj keby chceli, nie sú schopní zaveliť a prestať s tým.

Teraz to zostalo zas len na bielych. Ale myslím, že tentorkát nezasiahnu, kým tento čierny príval nezožerie svojich tvorcov. Nepodceňujme inteligenciu skutočného bieleho človeka, ani na poli reálnej sociológie a politiky. Tentokrát nepobeží čelom proti vlne.

Náhodný okoloidúci

Vždy sa nájde nejaký šábesgój ochotný posluhovať sionistom a ísť aj proti vlastným. To je tá smola. Takže oni si nechávajú schopných, tí ale zároveň musia byť neschopní preniknúť k samotnej podstate, aby im nenapadlo pýtať sa alebo dokonca začať klásť odpor.

P.S. tá červená príšerne dráždi oči. Vo všeobecnosti nič proti červenej farbe, ale myslím, že tu dosť bola nešťastne použitá. Ak už zvýrazniť farebným podkladom, tak jemným, polopriehľadným.

Norman

Sorry, zrejme sú tu nejaké technické odrby, robili sa tie posuny ale ja žiadnu červenú nevidím, do pekla. Dobre že píšeš.

---
Už je to azda v poriadku.
Ešte raz dík, počítače sú zákerné.

Náhodný okoloidúci

Už to zmizlo, už je to tak ako to má byť.
Na hlavnej stránke sa mi celý pravý stĺpec vyfarbil na krikľavočerveno. Myslel som, že to je úmysel, ale bolo mi to divné, lebo viem, že určte nemáš taký zlý estetický vkus, aby si to až tak zvýrazňoval :D teda tým chcem naznačiť, že si myslím, že más dobrý vkus a estetické cítenie. Škoda, že som neurobil fotku obrazovky. Možno nabudúce, ak sa to zasa objaví.

Norman

môžem to dať naspäť, Aj farbu si môžeš vybrať :-) Aj tak je to ešte celé posunuté o kúsok.

afík

Takže B'nai B'rith a šašo /myslené ako inštitút dvorného šaša v legendách/ sa rozišli, môžete sledovať ten rozmach vôle:
https://www.youtube.com/user/martindano/videos
https://www.youtube.com/user/pimpulko/videos
Tzv B'nai B'rith bude musieť podľa mňa čoskoro opustiť aj Pána Harabína, pretože všimli ste si zariadenie Harabínovoj kancelárie? Nebude Hríbová kancelária, nebude to Moničkina spálňa, Fedorov krk, ba ani Marošove divadielko.
Z archívu:
https://www.youtube.com/watch?v=5c34VKw6z_E

Ľubov

Dobrý príklad.Libériu založili (poskladali sa ňu,na tú pôdu) severania,keďže nechceli,aby po vojne sever-juh, sa k nim nahrnuli černosi-oslobodení otroci z južanských plantáží.Nehodili sa k strojom,patrili na polia.
Treba spomenúť,že po zrušení otroctva černosi do Afriky nechceli ani za svet,naveľa pár tisíc tam okolo 1847 prišlo.Do Libérie,do ich vlastnej krajiny,kde neboli otrokári,kde bola len sloboda.
Okamžite začali s vyvražďovaním pôvodných domorodých kmeňov.( Tí debili vraždili vlastných)a to číslo vyvraždených je niekolko stotisíc.
Bez akýchkolvek predsudkov,toto je jedno z najlepších riešení.Veď aj na ktorejsi americkej univerzite černošskí študenti žiadajú priestory bez bielych.Treba im to umožniť .Riešenie sa volá "bez bielych".

balu

No oni si to ale tak predstavujú, že bieli by ich krmiť mali, len rozkazovať nie. Vlastne sú ako deti. Aj si to uvedomujú. Oni nechcú robiť len si užívať - ale niekde chápu, že tú pšenicu niekto predsa musí vypestovať, pomlieť a upiecť, ale oni chcú len jesť. Ten istý postoj majú aj v Európe. Afrika nie preto tak vyzerá ako vyzerá lebo bieli ju zničili, ale pretože čierni afričania tam nič nekultivovali. A svojim spôsobom sa mali fajn, mali ustálený cyklus, chudobný a jednoduchý ale nelámali si s tým hlavu. Tú zmenu optiky - že chceli aj oni MAŤ toľko fajných vecí ako bieli - samozrejme zapríčinili bieli ale ten vplyv natoľko silný už nebol aby začali preto niečo aj robiť.

Skrátim to: oni "bez bielych" môžu žiť len na tej úrovni ako anno žili v Afrike ale k tomu sú už skazení. Aj tí študenti očakávajú, že bieli im postavia budovu aby si tam oni mohli pestovať svoje ideológie "bez bielych". Predstavujú si to ako Hurvínek válku ale dovtedy kým bieli zostávajú v tomto apatickom umelom spánku sa im aj bude dariť.

Ľubov

Parazitujú ako pásomnice.Bez bielych,táto naša obrana sa môže realizovať len dvomi spôsobmi:
Totálnou izoláciou
no a tým,že všetci ,ale naozaj všetci čistokrvní bieli vymrú.Haha,to by sme s nimi pekne vybabrali

Náhodný okoloidúci

Písal o tom Zvedavec, stalo sa to na Michiganskej univerzite.
Ale rád by som vedel, kam "Afroameričania" a zaraďujú "Sinoameričanov" alebo "Nipponameričanov". Medzi bielych, alebo ich pokladajú za "farebných", čiže za svojich? A s kým radšej spolupracujú "Sinoameričania" a "Nipponameričania"? So zlými bielymi, alebo s "Afroameričanmi"?
A čo "Hispanoameričania"? Sú s "Afroameričanmi" kamoši, alebo si navzájom idú po krku?

Aman Againsttime

Američania ázijského pôvodu sa skôr spájajú proti bielym než za nich. Najmä Číňania sú dosť problematické etnikum- pochopiteľne iným spôsobom ako hnedí a čierni. V tomto viac pripomínajú Židov.

balu

je to zaujímavý koncept, ale odpoveď bude, že
1, chudatenká v tej Afrike sú vystavené hladomoru, smädomoru a kadečomu inému a my, kresťania, ľudia nezištnej lásky im predsa musíme pomôcť a dať im aj to posledné.
2, európania 'en bloc' sú zodpovední za všetky ich utrpenia, takže ako odpykávanie našich starých hriechov musíme to teraz napraviť

Tvoj návrh je ľahko prekuknuteľný. Chcel by si sa vyhnúť iba tomu, aby išli sem a postupne nás vyhubili, pričom použiješ ich liberálnu argumentáciu. No chyba je v tom, že cieľom je práve to, aby nás to vyhubili a preto majú v dogme tieto zadné dvierka - liberálne heslá sú len polovica celku. A už sa hrá čisto len o čas, tárajú debiliny, zasadajú "lídri", hľadajú "riešenia" blablabla - len aby išiel čas. Každý deň v ich vzorci znamená 1500 ďalších migrantov. A raz príde chvíľa keď si môžu povedať, že "OK, už je ich tu dosť, môžeme si vydýchnuť". A spustia to. Napríklad "false flag" pogromom na nejakú utečeneckú štvrť, alebo "neprimeraným" policajným zásahom.

Norman

je to koncept, ktorý treba šíriť - plne vážne.

Čo sa týka tých bodov:
1. Som spomenul, že pšenicu a pivo by sme dovážali. Pšenicu a pivo, basta. Samozrejme, nemožno pápežovi brániť, aby tam vycestoval a umýval, prípadne aj bozkával im ešte aj nohy. Kreťanskej iniciatíve nik nebráni. Ale plne rešpektujem Božiu vôľu, čo sa týka osudu Afričanov - veď ak by to nebola Jeho vôľa, tak by ich osud nepripustil, že. A je to.

2. Toto o Tvojej vine ti niekto povedal do ksichtu a ty si mu jeho nerozbil? Zaujímave. Ja teda zodpovedný nie som za nič - to sa mám posrať pred tou blbosťou, čo si sem napísal? Ty by si sa takého argumentu zlakol, alebo čo?

Samozrejme, že je môj koncept prekuknutreľný - veď práve preto je tak napísaný, aby ho ľudia pochopili. Mňa ovšem nazaujíma, čo si o ňom budú niektorí špecifickí kritici myslieť - ja ho dávam ako návrh či skôr predpoveď, že skôr či neskôr k tomuto bude treba dôjsť.

A čo vlastne chceš tým posledným odstavcom, tým popisom známej situácie povedať? Áno, stále ich sem vozia a raz dôjde k tomu, že to vybuchne - to každý vie. Preto ale treba dať ľuďom už teraz vedieť, čo treba robiť potom, čo treba chcieť potom - pracovať na vývoze hnedých do "liberálnej" Afriky.
Načo na tom hľadať dôvody, prečo to nejde?
Už dnes je treba dať hnedým najavo, že keď to rupne, toto sa im prihodí. respektíve, že ak ľudstvo nebude mať iné horšie problémy, tak sa tam naozaj poputujú. Všetci si zaslúžia svoju slobodu, že áno.

Na záver chcem pripomenúť, že ICH cieľom nie je len vyhubenie bielych, ale ICH alternatívnym cielom je proste mentálne zmrzačenie bielych. Strata vôle, odvahy, odhodlania, strata schopnosti toho, čo spomínal Patton: "nechcem od vás, aby ste išli a nechali sa zabiť, chcem, aby ste išli a zabili vašich nepriatelov".
Kto to nedokáže, a kto to nechce ani pochopiť, tak tomu už naozaj možno odporučiť len ten Pelhŕimov (https://www.youtube.com/watch?v=eKLIhsA4TAo)

balu

to akože "odpoveď bude takáto" som myslel, že nie odpoveď odo mňa ale od slniečkárov. Ich koncept totižto nie je čisto liberálny - lebo potom by plne mohol platiť aj tvoj koncept - ale v zásadných bodoch si musí vypomôcť takýmto výkladom kresťanstva resp. histórie. Cieľom je doviesť ich SEM, ostatné je omáčka, ak treba liberálna, ak treba ekonomická, ak treba kresťanská, ak treba emotívna - to je úplne jedno ak slúži Cieľu, ktorý sa ale nesmie nazvať pravým menom. V mojej reakcii bolo riadne irónie, sarkazmu, čierneho humoru a skepticizmu až cynizmu.

Posledný odstavec bol o tom, že zatiaľ sa stále máme dobre, lebo sa ešte nestriela (ale pravdepodobne aj to je v pláne) a to je hlavný dôvod, prečo tieto nekonzistentné liberálno-kresťansko-účelové všeliaké dristy prejdú.

Norman

bože, veď ja odpovedám slniečkárom, nie tebe. Hovorím o situácii, tomu prispôsobujem tón.

Prosím ťa, uvedom si už konečne, že tu o reči a dôvody ide až na poslednom mieste. Tu predsa nereagujeme na ich výmysly a ich klamstvá, ani sekundu. Nemienime ísť za nimi predostrieť im naše argumenty a nečakáme, že oni si to na základe argumentov rozmyslia.
Jednoducho je tu napísané
1. čo treba spraviť, keď bude akákoľvek sila a možnosť (odviezť hnedé etniká do nejakej Novej Libérie)
2. ako to odôvodniť (aby inak lenivé, zbabelé, apatické a dementné vrstvy neboli rušené zo svojho večného letargického spánku)

Upozorňujem, že odôvodnenie je druhoradé, podstatné je konať.

Vôbec ma nazaujíma, aké ICH drísty a u koho "prejdú". Kde prejdú? Ich drísty by neprešli ani na poslednom salaši, ak by za nimi nestáli banky, korporácie, polícia a armáda. Samozrejme že KAŽDY vie, že v našich bielych krajinách, kde je reálna nezamestnanosť 10 až 20 percent, NIK nepotrebuje milióny pologramotných hnedých primitívov. Predsa to nebudeme vykladať znova a znova.
Treba povedať viac, a síce to, že ich treba VYVIESŤ.
Súhlasíš?

Aby to prípadne mohol niekto pri moci onedlho spraviť, aby nemusel váhať viac, ako je nutné.

balu

malým váťazstvoim keby ich prestali ďalej dovážať. Až druhý krok bude ich začať vyvážať a to zž nebude také hladké. Ale ináč jasné, že súhlasím.

No samotný fakt, že slniečkárov ešte nikto nenaháňa vidlami znamená že tie dristy zatiaľ "prešli" tj. skutková podstata ešte nestihla ľudí natoľko prebudiť aby začali aj konať. Je to sedatívnym vplyvom ich pravdoláskarských dristov. Hlavne na západe, u nás hlavne tým, že (1) sa zatiaľ žiaden výraznejší flücht nekonal (2) životná úroveň je v prdeli, musíme makať a platiť účty. Na západe tie dristy zatiaľ, zdá sa, fungujú aj keď ich omamný vplyv nejako slabne.

To konanie by teraz mohlo vyzerať aj tak, že tvoju, svojim spôsobom geniálnu koncepciu začneme propagovať. Teoreticky by sa mohol aj überliberálovi Sulíkovi páčiť.

balu

počuj akurát je na Infovojne článok, kde by sa hodil link na tvoj koncept. Si autor článku a stratég takže sa ťa spýtam či to tam mám zalinkovať?

Môže to spôsobiť príval návštevníkov na nadhlad (čo môže byť dobré aj zlé) a predčasné vystrielanie patrónov. Mám tam dať link?

Norman

hej, kľudne čokoľvek plne propagujte, dávajte linky aj na Pravde či na Hlavných správach, môžete aj citovať či vlastnými slovami.

Stratégia portálu (nie stratégia nejakej revolúcie) teda stratégia portálu je v súčasnosti byť čo najviac otvorený, čiže presadiť čo najviac myšlienok do verejného diskurzu. Nech sa prevalujú a dozrievajú. Práve teraz ľudia potrebujú nejaké normálne triezve a kultúrne veci.

Prívalu návštevníkov sa určite nemusíš báť, a ešte menej nejakého vystrielania patrónov. My žiadne patróny neskrývame, my v súčasnosti len meriame, ako stúpa voda a tešíme sa, že stúpa.
Až keď bude vody viac, potom zas pouvažujeme nad ďalšou stratégiou. Ak by napríklad Le Pen vyhrala ...

Alebo keď nájdeme tie prachy na reklamu v TV :-)

balu

tak zalinkujem. A keby sa tie prachy našli, tak urobíme 100 metrový švéds... teda radšej slovenský stôl, aby sa nikto nevysmrkal do obrusu, neukradol príbor a mohla tam byť aj slanina.

balu

Ale ináč naozaj by tvoj koncept stál za šírenie. Samozrejme konkrétny výsledok nebude mať, tým sa treba vopred zmieriť. Nebudú ich voziť do Libérie. Ale konfrontácia ich lží a propagandy s ekvivalentne premysleným a formálne tiež liberálnym a láskyplným riešením (tj. tvoja Libéria) by mohlo poslúžiť na otváranie očí. Tak čo, vymyslíme tomu (akože propagácii tvojho konceptu) nejakú reálnu "mediálnu" stratégiu alebo necháme tak, ako väčšinu nápadov z nadhľadu?

Norman

mém sa šíri. Treba ho rozsýpať, niektorý padne tam, iný onam - to už vedeli aj v biblii.

"Mediálnu stratégiu"? Mediálna stratégia je vždy úplne triviálna - prachy. Ako hovoril Archimédes: Dajte mi prachy a ja pohnem zemou. Ak máš prachy, tak to daj ako reklamu do RTVS. Za 30 sekúnd sa podstata dá prečítať.

Ľubov

Niečo mi tu nesedí,asi pre tú moju nevyliečiteľnú naivitu. Myslím si totiž,že peniaze v istom momente strácajú zmysel.Tieto situácie(keď strácajú svoju moc) každý z nás už zažil.
Práve zdochlo jedno monštrum.A čo jeho duša? Ale práve toto nie je dobrý príklad.Radšej spomeniem priatelku,čo dokáže zo svojho smiešneho platu trikrát do roka navštíviť Tatry a vystúpiť na Kriváň.
Bola by som rada,keby sa začal šíriť aj mém,že prachy nie sú všemocné.Samozrejme,aj ten,že čo je hnedé a čierne,z Európy domov.

Norman

sú zrejme aj iné metody.
Ale prachy fungujú najjednoduchšie. Takže ak aj by som poznal iné metody, odporúčam zatiaľ túto.
Vie teda niekto nejakú inú?

Ľubov

Kedysi dávno,v roku 2005 napr.ešte vychádzali takéto články
http://www.24hod.sk/afrika-v-smrtiacom-kruhu-cl3278.html ... dnes to už nie je možné,možno sa aids z Afriky vyparil,možno už ani nie je ochorením homosexuálov,možno... ale koncept tu ostal.Keby prišlo na lámanie chleba,stačilo by pár bilbordov ,pekne viditeľných z dialnice a na nich len jedno číslo: 80 %. Ostatné už nechám na Vašej fantázii.

Norman

Hej, je to zaujímavý projekt, či už prozreteľnosti alebo jej pomohli americké tajné vojenské laboratória.
Ale tak ďaleko nie sme. Čo sa týka Afriky, som za americkú cestu (veď tá je vraj najlepšia, akú poznáme). A tá americká cesta znie: "In god we trust" - ergo minimalizmus, do Afriky žiadne zbrane, žiadna chémia,- len jednoduché lieky a jednoduché potraviny.

Nie je pravda, ako tu vyjadroval nemenovaný diskutér, že tam dôjde k masakrom. Dôjde tam len k prirodzenému vyrovnaniu s prírodou. Naopak, TERAZ tam je situácia krutá a nespravodlivá, rozhodujú tam najhoršie Bantu a Zulu beštie, páchajúce genocídu na všetkých mpožných iných afrických etnikách.

Tonnag

Moslimovia vychovaní vo svojej kultúre majú POVINNOSŤ šíriť nebezpečnú ideologiu- islám a pri tom môžu klamať, predstierať a iné. Takže ak chcú žiť podľa svojho náboženstva, kultúry je to jediné riešenie, mali by zostať tam kde patria a nie chodiť do Europy, kde europania pre nich NEMAJU HODNOTU. Cez 160 veršov v Koráne volá po zabíjaní neveriacich, kde s každou európskou ženou môžu naložiť ako chcú a iné. Politici to vedia, vidia a predsa to pokračuje, prečo takí politikovia sú ešte stále tam kde sú?
https://www.youtube.com/watch?v=AgZt3THVrmE

Náhodný okoloidúci

Islam je zjavne pokladaný za najúčinnejšie zombifikačné činidlo, preto tá propagácia islamu, preto to prehliadanie a zľahčovanie zločinov spáchaných moslimami. Cieľom je urobiť z nás islamozombíkov, čiže islamorobotov bez vlastnej vôle.

Tonnag

Ale u nas im tento cieľ nevyjde. Každý muž by mal prebudit v sebe skutočného muža, teda nie ísť bojovat tam kde biely su uz menšinou. Niektoré štáty sú už odpísane. Ale mal by zabraniť tomu aby sme sa u nas nestali tou menšinou a tak treba sa naucit aj bojove umenie , urobit nieco s armadou, hranicami. Mysliac na svoje deti, vnúčatá byt pripravený poloziť aj život. Kazdy politický zradca by mal byt ihned odvolateľný a potrestany - teda navrhnúť takto zákony. Ak sa to zda niekomu smiesne tak nevie co sa deje - spí. Ale ak by sa ho to uz dotklo tak je už neskoro. To nie je vyvolavanie paniky ale otvorenie očí.

balu

1, Ak je nejaký štát "odpísaný" tak pre svoje okolie znamená smrtelné ohrozenie.
2, To čo píšeš je pekné ale takí múdri sme boli aj pred tromi rokmi, ba aj skôr. Celá generácia je odchovaná tak, že deti nechce mať, tonebôž vnúčence, svoj posratý životček považuje za najdôležitejší a nerozmýšla v žiadnych širších alebo vyšších dimenziach. Kariéra a užívať si - bohužiaľ dosť veľkú časť populácie musíš vynechať zo svojich výpočtov.
3, Zradcovia by mali byť potrestaní ale k tomu aby aj reálne boli nestačí zvoliť tú správnu stranu... celá moderná demokrácia je tak vymyslená aby boli chránení a ako vidíš bez mihnutia oka zo dňa na deň vykreujú gumený zákon a šupšup užaj zatvárajú ľudí.

Bohužiaľ spoločnosť nebudujeme od nuly ale zdedili sme nejaký dosť úbohý stav a z toho musíme vychádzať. Niečo sa dá v rámci akože demokracie ale obávam sa že tie ozajstné činy už nebudú v súlade s európskymi hodnotami :-)

Tonnag

To nie je pravda ako píšeš, ze cela generacia je odchovana tak, ze nechce deti. U nas je veľa detí v rôznom veku a pozri sa na Oravu tam maju najnovsie po 3, 4 deti. Aj susedia maju teraz narodené uz druhe. Nemusime sa zase premnoziť a hladovať. Mladí musia splacať bankam za drahe byvanie a často byvaju len v prenajatych bytoch. Tiez si treba uvedomit, ze tu mame velkú politicku stranu a tou su media, tak treba stale poukazovať na to čo sa skutocne deje a nie ako to ukazuje skreslene a klamstvom politika médii - tu nie je snaha písať pekne ale pripominať. Netreba podcenovať až v takom velkom rozsahu generacie ako to robís ty. To ako motivuješ k čomu?
Ak niekto spacha samovraždu pre teba a tvoje okolie je to smrteľné ohrozenie? Spachaš ju teda aj ty? Vonkoncom nerobim výpočty. Nezabudam, ze všetko je energia a informacie. Toť vsjo. Niet sa čoho báť a tak nedovolit niekomu kto ovlada moslimov ako babky a poskytol im čierny islam aby ovladol aj ten zbytok Europy.
Ale ked si taky mudry už dávno mohol si ísť a širiť medzi moslimami povodne nabozenstvo dervišov. To je tiez riesenie. Či na to si nemal vtedy gule?

balu

je úplne zbytočné aby sme sa hádali.

Chcel som ťa akurát trochu schladiť aby si k emóciám a nadšeniu pridal aj logické a na faktoch založené uvažovanie.

1, Osud susedného štátu nám tiež nemôže byť ukradnuté. Ak sa u nich premnožia mravce a krysy, budú aj u nás, tomu ver.

2, Orava a ešte viaceré regióny sú svojim spôsobom to zdravé konzervatívne jadro. V princípe s tebou súhlasím. Ale ak nevidíš že značná časť terajšej mladej generácie - a česť výnimkám - nerozmýšla tak, ako si ty praješ tak si si niečo dosť dôležité nevšimol. Možno ja mám moc pesimistický obraz o nich, možno ty príliš optimistický, neviem.

3, "By mali byť potrestaní" - OK, idem s tebou kde a ko začneš?

A ten útok na konci tvojej reakcie ani nechápem. Poprvé nevieš o mne ani prd, čo som robil ako uvažujem. Tvoje meno som ešte tiež nepočul. Ak si myslíš že som slniečkar tak si dosť na omyle ale ružovučké brejle som už tiež odložil. Odporúčam aj tebe.

Tonnag

Bali pozri sa, nehádam sa - to je po prvé, keď tak rád používaš po1.,2.,3., ... ale mám dojem, že ani neviem prečo ale asi pôsobím ako zrkadlo?, kedže tu používaš "chcem ťa akurát schladiť ..." Ale skôr to vyzerá tak, že si tak zafixovaný vo svojich pravdivých presvedčeniach, že si vo vnútri svojej vlastnej bubliny a dívaš sa na svoje zrkadlové steny tej bubliny a vidíš iba svoje výtvory a ktoré sa ti nepáčia aj ked sú to tvoje výtvory tak prisúdiš iným. Je akosi politicky zaužívané a ľudia na stránkach to prebrali ako papagáje či opice a to radi používajú v slovných "bojoch" komentároch opačnú stranu odstaviť tým, že logika a fakty neprislúchajú druhej strane len aby týmto sebapotvrdili a druhú stranu odstavili ako lož. Ale vôbec ma to netrápi. Ľudia sú taký. Si taký aký si, diskutujeme narábame so slovami . Je to tvoj svet ja ti ho neberiem ale ak sa tu iba urážate tak zapískam si a idem ďalej. Vôbec nemám obraz teba ako slniečkára, tak kde si to nabral, máš snáď niečo nevyriešené v sebe? Lebo mnohí nemajú vyriešeného seba samého. Žiadny útok nebol na teba vykonaný. Ak by bol tak by si to pocítil inak. Tu narábame so slovami. Priblížiť sa k nejakému riešeniu.

balu

keď je viac bodov v príspevku, tak používam 1-2-3 ako viacerí, aj teraz budem musieť.

1, "Ale ked si taky mudry už dávno mohol si ísť a širiť medzi moslimami povodne nabozenstvo dervišov. To je tiez riesenie. Či na to si nemal vtedy gule?" Kto začal urážanie? Ako som ti písal, nič o mne nevieš. Pozri sa, na tejto stránke už máme istý štýl diskusie, občas sa aj posekáme a všetko ide ďalej. Čo nikdy nebolo tolerované a veľmi rýchlo sa dotyčnému aj vypomstilo bolo osobné urážanie.

2, S tými bublinami si čo chcel povedať? Ja zatiaľ zo všetkých tvojich príspevkov cítim iba pubertálnu naivitu. Ani raz si nenapísal nič čo by diskusiu posunulo ďalej a bolo by inšpiráciou ani žiadne fakty.

3, Ak chceš k tomu niečo povedať čo som napísal - hrozba z "odpísaných" krajín, zmanipulovanosť a egopizmus mladej generácie, na zradcov pár pekných slôv bude málo - tak napíš. Na to som zvedavý, na tieto bubliny a iné dristy nie.

Ak teda chceš nejako reagovať reaguj vecne. A pozor na gramatiku.

Náhodný okoloidúci

Riešiť populačnú explóziu obrovskej preľudnenej Afriky alebo obrovskej preľudnenej Ázie presťahovaním premnožených Afričanov a Aziatov do krpatej preľudnenej Európy môže napadnúť len psychopatovi alebo zločincovi.

nové