O krajinách a etnikách hnedoidných

 Ladislav Větvička:

Před kolonialismem panovaly v Africe jen krev a slzy, stačí přečíst Livingstona. Před kolonialismem tam byla až děsivá dětská úmrtnost, permanentní násilí a bída dnes už stěží představitelné. Takže my jsme už rozvojovému světu pomohli — a fakt nemůžeme za to, že se mají blbě. Devadesát procent jejich problémů pramení z přelidnění — neboť jsme poskytli, většinou zadarmo, rozvojovému světu očkování. Rozvojový svět ale na oplátku nezměnil svou reprodukční strategii a způsobil katastrofické planetární přelidnění.

Rozvojový svět většinou nedokázal udržet na svém území stav bez trvalého násilí a většinou nedokázal vybudovat svůj systém lépe než tak, že tam stamilióny lidí trpí děsivou bídou. My jim poskytli léky i technologie — oni to nevyužili a značná část třetího světa tráví čas tím, že si vzájemně podřezávají hrdla. Ti nejpokročilejší, jako IS, pak podřezávají hrdla nám.

 
---
prevzaté z FB, reakcia k tomuto článku
 
Náhodný okoloidúci

Čo v hlavách, to pod oknami.

Kolodej

To raz nadrbaný ští pod oknami na blok a pani naňho kričí: "Nemočte nám na stenu, zíde dole Brizolit" ... Odpoveď: "Veeď nech ľen zííde, takú mu zaebem ..."

mirage

vojaci spievaju za mandelu

https://www.youtube.com/watch?v=9qJEI_tqtms

(dedko v kabate 2:31)

Náhodný okoloidúci

Zaujímavý a poučný článok o tom, ako je úmyselne znižovaná inteligencia svetovej populácie od autora vystupujúceho pod prezývkou "pozorovateľ". Na jeho blog som natrafil v diskusii na Zvedavcovi. Článok vyznieva ako "konšpiračná teória", ale sledovanie diania okolo nás pre toto "vysvetlenie" ponecháva len málo miesta.

https://diskuter.wordpress.com/2017/08/04/politicky-nekorektne-o-teme-iq...

Norman

To, že sa mocní snažia poddaných zámerne oslabiť, je absolútne isté.
Čo sa týka očkovania, tam môže hrať oveľa fatálnejšiu rolu neznalosť a nadutosť homošapienta. Namiesto toho, aby nechal prírode voľný priebeh, aby ju stimuloval, berie do ruky chemickú motorovú pílu a reže, reže a reže... Je to ako keby malý fagan dostal do ruky skalpel a poslali ho vylepšiť mozog svojich blížnych detí operáciou na mozgu. Oprava budíka kladivom. Nielen konkrétne známe chemické problémy s ortuťou a podobne, ale hlavne tu treba mať základný hlboký rešpekt pred neznámym v mentálnom vývoji, pred tým, o čom nemáme ani poňatia. A to všetko len preto, lebo žijeme natlačení ako potkany a ktosi sa bojí epidémií.

Ema

Vraj našli na Mesiaci "miesto vhodné na prežitie". Tunel v lokalite Marius Hills. Čoskoro v každej dobrej realitnej kancelárii.
SpaceBoys
https://www.youtube.com/watch?v=i91JiffPACY
Keď pozemská dedina skape, môžu nás naši technicky zdatní, dočasne preživší nehnedoidní spoluobčania vyvážať do lávového tunela ako dôkaz, že ľudstvo sa pri doničení vlastnej planéty a expanzii do kozmu nevzdáva a je schopné prevádzkovať v lávových tuneloch Mesiaca vzkvétající funebrácky biznis.

Norman

Načo by sa akokoľvek zbavovali cennej biomasy?

Ema

bielych.
Biomasa zostane na Zemi a začlení sa do geologických procesov.

Norman

Na mesiac netreba.
Bieli už prežili iné Götterdämmerung.
Hnedoidom treba odstaviť penicilín a rozbiť člny - do dvadsať rokov sa samospádom zapoja všetci do tvorby hnedého uhlia.

Náhodný okoloidúci

Oni neprežijú bez nás, my neprežijeme s nimi. Nás zachráni len izolácia od nich, ich zachráni len parazitovanie na iných.
Riešením pre nich by bolo dosiahnuť stav, aby boli schopní dôstojne prežívať samostatne bez parazitovania na nás, ale na to by potrebovali inú evolúciu, iné selekčné tlaky.

Náhodný okoloidúci

Len aby ich tam Seleniti pustili. Imigrantov.

Ema

pri pohľade na Zem dogrcali a šli si nájsť menej hororové kino.

Maroš

Minulú noc tlupa Marokáncov zdemolovala Brusel. Dôvod bol prostý: Maroko postúpilo na majstrovstvá sveta vo futbale a tak to krajania "v srdci Európy" oslávili po svojom. Výsledkom je 22 zranených policajtov, podpálené autá, zdemolované a vypálené obchody.

Túto správu som zbadal dnes večer v mainstreamových správach TV Markíza. Keďže páchatelia sú hnedastý chránený druh, redaktor ich označil pojmom "futbaloví nadšenci" a snažil sa ich príliš nekritizovať.

Polícia nikoho nezatkla. Identita páchateľov neznáma. Škody po hnedoidoch zaplatia ako vždy bieli a slniečkárska MEKKA ide ďalej v zabehaných koľajách. Škandalózne je však to, že polícia vôbec nezasiahla včas a nechránila nevinných ľudí pred vyčínaním tej zberby.

Zaujímavé boli reakcie majiteľov tých obchodov. Belosi, väčšinou ľudia okolo 60tky, s hrôzou v očiach z toho, kam sa to ich krajina dostala. Na záver povedal jeden z nich, starší pán...mal som pocit, že mu čítam myšlienky. Slzy mal na krajíčku, chcel povedať na plné ústa, čo si myslí, ale ešte stále brzdený vrodeným sebaovládaním a strachom z vládnucej slniečkárskej kliky.
No tlak jeho zúfalstva, poníženia a udupanosti bol už príliš silný a nedal mu nevyhrknúť zo seba aspoň túto veľavravnú vetu: "Tento systém je strašný!"

Náhodný okoloidúci

Nedávno som debatoval s jednou mojou známou. Boli s manželom na pár dní v Prahe a cestovali metrom. Poviete si - bežná vec, cestovať v Prahe metrom. Ibaže tam s nimi vo vagóne boli "fanúšikovia" Baníka Ostrava a známa aj s manželom tŕpli od strachu, aby sa im niečo neušlo, lebo "fanúšikovia" demolovali metro, rozbíjali fľaše a tak. Ale takéto správanie sa futbalových "fanúšikov" je známe aj z iných miest a štátov.

Sú tu ale dva podstatné rozdiely v porovnaní s tým, čo Ty píšeš o demolovaní Bruselu Marokáncami.
1. v prípade bielych futbalových "fanúšikov" ide o výnimku, trafených nevybúrených blbcov. V prípade Marokáncov v Bruseli ide zjavne o ich štandardné správanie, aj preto, lebo sú si vedomí beztrestnosti.
2. voči rozbesneným bielym futbalovým "fanúšikom" polícia bežne zasahuje. Voči rozbesneným Marokáncom polícia nie že sa bojí zasiahnuť, ale zrejme má priamo zakázané zasiahnuť.

Buheh

"V sedmém století našeho letopočtu se vynořil kočovný beduín, který převzal z křesťanství víru a naději v nesmrtelnost. Zkarikoval ji však k nepoznání, když každou odměnu a každou naději přeměnil na sexuální požitky. Zničil pramen lidského štěstí tím, že zneuctil ženu a dovolil polygamii a za součást svého učení prohlásil zničující válku proti zbytku lidstva. V základech této nauky stojí požitkářství a násilí, tj. nadřazenost brutality nad duchovními hodnotami. Mezi křesťanstvím a islámem zuří po dvanáct století válka. A dokud bezcitná, neúprosná dogmata falešného proroka budou nacházet své stoupence, nebude na Zemi nikdy mír."

(John Quincy Adams, šestý prezident Spojených států Amerických v letech 1825 - 1829)

Buheh

že toto tu už možno niekedy bolo, ale keďže je to stále aktuálne, pre istotu prikladám. Je to ohnivý prejav arabského duchovného, ktorý hromží na svojich, že sú leniví a sprostí:

https://www.youtube.com/watch?v=CIYJXcCT_Uk&feature=youtu.be

nové