Obama: Nijaký spravodlivý boh by to, čo urobil Izrael, neschválil, ich ideológia je úpadková

Obama v reakcie na vraždu okolo dvoch tisíc civilov v Gaze označil Izrael za rakovinový nádor, britský premiér je z činov Izraela zhrozený

Americký prezident Barack Obama odsúdil v stredu  tzv.  štát Izrael, ktorý surovo vyvraždili okolo dvoch tisíc civilov v Gaze. Nazval ho "rakovinovým nádorom" a jeho ideológia je podľa neho úpadková.

"Celý svet je týmto ich týždne trvajúcim brutálnym besnením zhrozený," uviedol Obama podľa agentúry AP deň po tom, ako militanti z Izraela začali opäť hádzať ťažké bomby na mestá Gazy.

"Nijaký spravodlivý boh by to, čo urobil Izrael, neschválil, ich sionistická ideológia je úpadková. Smrť obetí z Gazy oplakáva celá Amerika a modlí sa za všetkých ostatných Palestínčanov, ktorí nemôžu žiť v mieri so svojimi rodinami," uviedol ďalej Obama, ktorý pred novinárov predstúpil vo svojom dovolenkovom sídle na ostrove Martha's Vinyard.

Sionistickí militanti z Izraela, ktorí už týždne znova terorizujú svoj najväčší koncentrák sveta, Gazu, chceli zverejnením videozáznamov  svojich činov varovať Washington, aby im neprestal dodávať zbrane a financie, ináč skončí NewYork podobne, ako Gaza.  Podľa dvojznačných Obamových slov budú Spojené štáty aj naďalej robiť všetko, "čo robiť musia, aby židovský boh Jahve dostal svoje krvavé obete".

V podobnom duchu sa ku genocídnemu vraždeniu na Palestínčanoch vyjadril aj britský premiér David Cameron, ktorý podľa agentúry Reuters povedal, že viacerí Izraelskí vrahovia sú pravdepodobne britskí občania, ale aj keď ich totožnosť zatiaľ nie je známa, raz sa to všetko prevalí.

"Tie osoby na videu v uniformách IDL sme zatiaľ neidentifikovali, ale podľa toho, čo sme videli, je čoraz pravdepodobnejšie, že mnohí z nich sú aj britskí občania. A to je nesmierne šokujúce," povedal novinárom britský premiér.

 

zdroj: Hlavné Správy

 
---

A pak se obama cely spoceny hruzou nad zlym snem probudil

issy

http://www.hlavnespravy.sk/obama-nijaky-spravodlivy-boh-by-to-co-urobil-...

vy co tu fetujete preboha?...ste len vymenili ISIL za izrael...cista demagogia

Norman

ty si inteligentný - nie si ty žid?

Le Bleu

Hneď mám lepšiu náladu.

frooyo

pocuvali ste infovojnu 28.4 ? boli tam zaujimaví hostia Huďo, Koller a takto sa nám tu vyfarbili
https://www.youtube.com/watch?v=O_4pN27PFsw

Bolo by fajn keby ste pridali k tomu komentar. Koller je sice sionista ale pozrite okrem toho ma rozumne nazory odmieta EU, migraciu , podporuje vlastenectvo. Niekedy je naozaj tazke demaskovat sionistov, ked vyzera ,ze stoja na tom istom brehu ako my.

Vivo

ale brutálny a veľmi sprostý propagandista.

Už prvých 15 minút relácie mi zdvihlo krvný tlak a roboleli ma švíky na bruchu. Je to papagáj, čo opakuje oficiálnu neosionistickú propagandu štátu Izrael, s ktorou sa neztotožnuje už ani väčšina slušných židovských historikov.

Iba veľké hovädo dokáže označiť kritikov tejto tejto hyst(e/o)rickej propagandistickej rozprávočky za zradcov a ohradiť sa voči tomu, že si niekto trúfol prečítať palestínsky pohľad na to, čo sa tu udialo XX. storočí.

Jeho metóda je úplne klasická - účelovo miestne a časovo ohraničiť predmet diskusie tak, aby to vyhovovalo vymývačovi mozgov. Podsúvať protivníkovi vyjadrenia, ktoré nepovedal. Ak Nidal Saleh nepísal v knihe http://www.martinus.sk/?uItem=67948 že väčšina Židov na svete nemá korene v štáte Izrael z časov pred vyhnaním Rimanmi, len opakuje názory podložené faktami. Netvrdí, že Izraelský národ neexistoval a nejestvuje. Popiera iba jeho propagandistický účelový obraz.

Iba reakcia na brutálne Kollerove klamstvá by zabrala dĺžku stovky príspevkov na tomto serveri. Ako miestny "semitofil" a "židofil" mám bohatú knižnicu na túto tému a poznám názory kamarátov Židov i Palestíncov.

Stačí položiť jednu zásadnú otázku. Ak odstránim Kollerov účelový priestorový a časový rámec, natíska sa zásadná otázka - kto obýval územie Palestíny pred príchodom Židov? A nie je náhodou v Tóre popísaný príchod z Egypta jednoducho účelový náboženský mýtus? Kto to boli Židia pred spísaním Tóry? Posledné výsledky archeologického výskumu, týkajúce sa obdobia pred Tórou, dávajú veľmi sporné a interesantné odpovede.

Spochybňovanie historickej hodnoty Tóry neznamená negovanie jestovania židovského národa. Ale veda a náboženské texty by sa nemali mixovať do veľmi nebezpečnej zmesi, ako sa to robí v Izraeli. Je to podobná výbušná zmes, ako keď sa mixuje náboženstvo a politika na strane protivníkov sionistov.

V tejto relácii odznelo aj na strane protivníkopv sionizmu množstvo úplne zbytočných drístov a tým sa celá diskusia nervyhnutie zvrhla na propagandu odtrhnutú od reality.

frooyo

ma tento problem nejake riesenie ? Tak aby kazdy narod mal svoj stat ?

Provokatér

Riešenie tu samozrejme je, napr. ak z Jericha spravíme Jarice a z Jeruzalema Jaroslav, tak potom už nebude žiaden problém s Palestínčanmi ani Židmi :D

Všetko ostatne je totiž prejav antislovakizmu..

Buheh

ako keby sionisti stáli na tom istom brehu ako my. Ale netreba sa nechať pomýliť.

Starý Klimov zvykol hovorievať, že diabol má tendenciu k sebazničeniu. A jeho obrezaní služobníci, keď sa dostali k moci, nikdy neváhali svojich súkmeňovcov obetovať. Ba presne naopak.

Porevolučné vedenie ZSSR bolo kompletne hebrejské. A potom prišiel polovičný (prinajmenšom) Hebrej Džugašvili (Džuga je po gruzínsky "Žid" a švili znamená "syn", čiže Džugašvili je "syn Žida") a tú bandu takmer kompletne zlikvidoval. V hitlerovskom Nemecku vedenie bolo tiež zväčša zložené z hebrejských miešancov: Hitler bol štvrtinový, náčelník Gestapa polovičný, jeho zástupca trojštvrtinový hebrejec, atď. Hlavný povojnový prenasledovateľ Židov, Eichmann, bol čistokrvný Hebrejec. Takisto šéf fašistického Španielska Franco. Koľko svojich súkmeňovcov vykynožili títo ľudia?

A teraz tu Soros a jeho obrezaná družina organizujú veľkú votreleckú genocídu, pri ktorej budú popri iných európskych národoch nepochybne zmultikultúrnení aj Židia. A áno, aj tí, ktorí im poslúžili ako užitoční idioti. Aj tí teraz budú kričať, že do multikulti pece nechcú.

Aman Againsttime

Kde si prišiel na to, že Stalin alebo Hitler boli židovskí miešanci? Chcelo by to solídne referencie, lebo takto je to len výkrik do tmy.

O Stalinovom údajnom židovstve som mal i jeden preklad na prope: https://www.protiprudu.org/bol-stalin-zid-a-zalezi-na-tom/

A ešte k Hitlerovi:
Hitlerov otec Alois bol nemanželským dieťaťom. Jeho matka Maria Schicklgruber (čiže Hitlerova babička) bola v čase pôrodu slobodná a v rodnom liste Aloisa chýbalo meno otca. Keď Hitler začal naberať na popularite, tak vznikla táto klebeta, že jeho neznámy dedko bol Žid. Lenže pre toto tvrdenie neexistujú žiadne seriózne dôkazy. Hitlerova babička si neskôr zobrala za muža istého Johanna Georga Hiedlera, o ktorom sa všeobecne predpokladá, že bol skutočným otcom Aloisa (hoci opäť tu nemáme žiaden dôkaz). Neskôr sa Alois retroaktívne stal legitímnym dieťaťom tým, že ho Hiedler uznal za svojho (rakúske právo to umožňovalo) a jeho meno bolo následne uvedené v rodnom liste ako meno otca (hoci nesprávne napísané ako Hitler. No a Alois si neskôr zmenil meno Schicklgruber na Hitler).

A pokiaľ ide i genetiku, tak je síce pravdou, že nedávno médiá prišli s tým, že Hitlerova otcovská alebo y-chromozomálna haploskupina bola "židovská" alebo "severoafrická" či "blízkovýchodná", avšak išlo o dosť nepremyslené a povrchné informovanie.

Predpokladá sa, že jeho DNA z otcovej strany patrí do väčšej haploskupiny známej ako E1b. Lenže subtyp tejto skupiny sa bežne nachádza i v celej Európe, samozrejme v rozmanitých variantách, pričom v Rakúsku k tejto haploskupine patrí okolo 8-9 % mužov - a myslia sa tým Rakúšania, nie rakúski Židia: http://www.eupedia.com/europe/european_y-dna_haplogroups.shtml

A ak by sme chceli ísť ešte viac do hĺbky, tak Stredoeurópania, resp. stredoeurópski gójovia, ktorí sú nositeľmi E1b1b pravdepodobne budú mať tisícročné korene na Balkáne (napríklad rovnaká E1b podskupina sa našla u mnohých moderných Grékov, Albáncov alebo Srbov), skôr než by išlo o nejaké "nedávne" korene v aškenázskej komunite, nehovoriac o severných Afričanoch.

Buheh

Veď to. To je vždy najväčší problém. Odkiaľ mám vedieť, že tie moje sú solídne, a odkiaľ to máš vedieť Ty. Takéto zdanlivo nedôležité informácie o pôvode kľúčových postáv histórie sú veľmi podstatné pri čiernobielom výklade dejín a z toho dôvodu sú dozaista predmetom manipulácie a zavádzania zo strany profesionálnych propagandistov i zaujatých nadšencov.

S informáciami o židovských koreňoch Hitlera a Stalina som sa stretol už veľa krát, naposledy práve u spomenutého Klimova v knihe Rodinný album. Má tam dosť rozsiahly zoznam prameňov, ale to nič neznamená, lebo to sú zase len odkazy na odkazy. Čo sa ale dá ľahko overiť, to je význam mena Džugašvili. Pozeral som si gruzínsky slovník a tam naozaj žiadne podobné slovo ako "džuga" či "džu" neznamená "Žid". Teda toto bude fake, Džugašvili pravdepodobne neznamená "syn židov". Ospravedlňujem sa za zavádzajúcu informáciu.

Avšak to ešte neznamená, že Stalin nemal židovských predkov, alebo nie je nejakým spôsobom so Židovstvom spojený. Falošná interpretácia mena, to môže byť aj zámerná falošná stopa z jednej alebo druhej strany. V každom prípade, porevolučné vedenie Ruska, to boli samé hebrejské mená a je na zamyslenie, prečo by práve nežida pustili na trón. I keď aj to je možné a tiež sa v tom dá nájsť logika.

Na príklade Hitlera a Stalina som chcel iba dokumentovať to, ako sa príslušníci dotyčného etnika v boji o moc likvidujú medzi sebou navzájom. Keby sa aj ukázalo, že dotyční páni nemali žiadnych židovských predkov, stále je tu dosť iných príkladov. Mimochodom, aj čistky v Stalinovom Rusku boli najmä prácou ľudí ako Berija či Kaganovič, o ktorých sa tiež udáva, že boli Hebrejci.

Ema

Výpočet nie je kompletný.
Keď sa tí starí známi úbohí, večne prenasledovaní a bezdôvodne nenávidení v patologickej sebaľútosti zadrú aj do vlastných, dozvieš sa priamo v puncovanej hlásnej trúbe sionizmu toto:

"History is replete with examples of Jews who hated their people so vehemently that they dedicated their entire lives to its destruction. The rebellion of the Maccabees, circa 160 BC, was first and foremost against Hellenized Jews rather than the Seleucid Empire.

Likewise, the commander of the Roman armies that conquered Jerusalem and exiled the Jews was Tiberius Julius Alexander, an Alexandrian Jew whose own father had donated the gold and silver for the Temple gates that Alexander shattered.

In fact, prior to the ruin of Jerusalem, Julius Alexander obliterated his own Jewish community of Alexandria, causing “the whole district [to be] deluged with blood as 50,000 corpses were heaped up,” according to Jewish-Roman historian Titus Flavius Josephus.

Similarly, during the Spanish Inquisition, the chief inquisitor Tomás de Torquemada was of recent Jewish descent, but that did not abate his zeal in expelling and killing the Jews.

And just this past century, the Association of German National Jews supported and voted for Hitler and the Nazi Party."

http://www.jpost.com/Opinion/Jewish-self-hatred-is-the-leaven-we-must-cl...

Nech toto napíše našinec, už sa o neho interesuje NAKA.

Čo ti jebe?

"Havrany (Hebron) boli po Jaroslave druhým najsvätejším mestom pre židovskú komunitu, no spolu s mestom Obrezany má dodnes veľký význam pre miestnu skupinu moslimov, kresťanov a cigáňov.

Celkovo sú na našom území v židovskej tradícii až štyri sväté mestá: Jaroslav, Havrany, Slavec a Dobrica

Podľa židovskeho bájoslovia v meste Jaroslav kedysi žili ich dávní predkovia Jebožidi (Jebusites). Treba ale podotknúť, že väčšina súčasných židov, moslimov a cigáňov súvislosť Jebožidov so Židmi popiera.
Kto presne boli títo Jebožidi sa nevie, ale je známe, že ich kráľ sa volal Židík Veľký (Melchi Sydyk, Melchizedek) a bol uctievateľom najväčšieho Slniečka (El Elyon).

Židia tiež veria, že v meste Jaroslav sa v roku 1011 pred kresť. let. narodil kráľ Slavo (Šlomo, Šalomoun), ktorý je dodnes považovaný za najväčšieho židovského mysliteľa. Napriek faktu, že je pôvodom slovenský konvertit ho Židia prijali za svojho. Veľký obdiv má tiež u Moslimov pretože sa verí, že v tomto meste postavil najväčší hárem so slovenskými otrokyňami."

"Židovská rodina Zadkových synov (Sons of Zadok), nazývaná tiež Zadkisti verí, že Slavov zadok mal zásadnú úlohu v dosadzovaní Slava na svoj trón."

Zdroj: Židovské mestá na území starobylého Slovenska

Norman

ako určitý strážca morálky poviem, že je to trocha vulgárny výsmech - ale povedzme že dobre indikuje nezmyselnosť tých mytológií.

nové