Odídeš ako potkan

Známemu prosystémovému aktivistovi Jánovi Benčíkovi, ktorý zhromažďuje a vyrába udania na ľudí, sa ktosi vyhráža

„Potkanom si sa stal, ako potkan odídeš.“ 

Vyhrážky sa zjavili na Facebooku, pod akýmsi nickom Omas Otas a vraj je za tým konkrétny muž bojujúci na Donbase.
 
Nuž, ak by Benčíkovi niekto chcel vážne rozbiť fasádu, určite by o tom nepísal. Je to zrejme len taký internetový folklór a v podstate to treba odsúdiť. Nemôžeme sa všetci navzájom zabíjať, he, to predsa vieme.
Samozrejme, je to len strašenie a terorizovanie starého deda. V lepšom pripade je to seriózne dobre mienené varovanie, pokus o pomoc. Veď aj ten Čech, čo udal skrývajúcich sa britských agentov v Prahe v roku 1942, sa volal Čurda a tiež sa dalo predpovedať, že zle skončí. A aj skončil (bol obesený). Ak by mu to povedali skôr, mohol sa takému osudu vyhnúť - hlavne mohol zabrániť tomu, aby jeho meno nebolo spojené automaticky s menom podlého tchora.
 
Na Benčíka sa netreba zameriavať aj z dôvodov, že on je len taký tupý nástroj v rukách iných. Zdá sa, že iniciatíva vychádza od neho, ale v skutočnosti ničí životy tých ľudí systém, zákonodárcovia a exekútori. 
A do tretice som sa teda dozvedel, že Benčík žije v Ružomberku - čo mi pripadá ako dostatočný trest. Heh, no dobre, blbý vtip na úkor tamojších dobrých ľudí - ale dá sa chápať aj tak, že sa čudujem, že mu to tam nik z tamojších chlapov ešte nezrátal.
 
Ani by som o tejto drobnosti nepísal, ale dočítal som sa o tom v serióznych HN, a tak to považujem za vážnu vec (áno, to bol tiež ironický vtip).
Sebakriticky ale musím vážne dodať, že kým ja len žartujem, iní konajú. Mám v úcte mužov činu, sú soľou Zeme. Ale zas treba pripomenúť, že som to predvídal - udalosti nás už predbiehajú, nik sa nás už pýtať nebude a onedlho dôjde k veciam, ktoré sa polohumorne ani nedajú popísať.
Tak ich aspoň skúsime registrovať a zaznamenať, keď sa stanú.
 
 
 
 
Sinuhe

do svojej tváre. Takmer každý, kto má takú povahu, to na ňom aj vidno. Často sa to dá vypozorovať už na deťoch a zvyčajne sa to prenáša aj do dospelosti. Benčík je typickým príkladom, podobnými príkladmi sú Arzenik Jaceňuk a Porošenko,alebo Šoroš. Príkladom utajeného potkana je Bill Clinton.

Ľubov

určite máš pravdu,je len ťažko predstavitelné,že s podobnými osobami by si niekto,komu sa hnusí udavačstvo,mohol sadnúť za jeden stôl.Podstata sa prejavuje,maska už nič nezakryje.
Dokonca sa začali objavovať názory,že podobné entity nechcú ani v pekle,preto tak dlho "žijú" tu.
Mali na mysli Sorosa,blééé.Aj 666 sa hnusia ?
Všimnime si,že slovo "udavač,renegát,zradca,zapredanec,farizej "zatial nestratilo svoj skutočný význam,ako napr.osobnosť,umelec,Nobelova cena,novinár.Verím,že ani nestratí,ako ani my nikdy nestratíme svoju ľudskú dušu.

Ľubov

ešte by som chcela doplniť pár vecí.Josef Studený,žiak K.Minaříka,možno to meno niektorí poznáte,povedal už pred 30 timi rokmi,že 90 % všetkého,čo má akože ľudskú kožu,sú už inkarnované zvieratá.Ale zas viem,že všetko môže byť inak. Reinkarnácia ostáva otvorenou otázkou.

Vango Tango

Bratislavská a Košická kaviareň potrebuje presadiť svojho hrdinu Bielu Vranu do Svätého ofícia pani Žitňanskej. V tom bude asi pointa súčasnej kampane okolo trápneho starého prdka, ktorého opakované zaujaté politicky motivované prejavy by ho mali vylúčiť ako kandidáta na súdneho znalca.

Najnovší objav našich bojovníkov proti sprisahaneckým teóriám je
https://dennikn.sk/552605/vysoky-komisar-osn-prirovnal-demagogiu-trumpa-...
https://www.tyzden.sk/nazory/34305/farage-fico-hofer-le-pen-orban-trump-...
http://www.hlavnespravy.sk/viktor-orban-donald-trump-by-bol-pre-europu-l...

ale odkiaľ vietor fúka? Papagájom na útok zavelil kartel

https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2017/01/30/trump-is-ru...
http://europe.newsweek.com/trump-populist-message-echoed-uneasy-europe-b...
http://time.com/4479572/un-human-rights-commissioner-hussein-wilders-tru...

Kedysi koloval vtip o komunistickom ministrovi Kopeckom, ktorý ak v Moskve pršalo, otváral si v Prahe dáždnik.

A to ľudia nemajú čítať T. E. Rostasa, tento idiotizmus priam samovoľne generuje sprisahanecké teórie. Nehovoriac o tom, kto vlastne ovláda tieto médiá a na ksichty autorov.

Norman

pri tejto príležitosti, trocha od témy - všimnite si to N na logu newsweek
ešte raz link
http://europe.newsweek.com/trump-populist-message-echoed-uneasy-europe-b...
Porovnať s logom na Denniku N.

Pripomeniem: typickým pre ich nízku (chtonickú) kultúru a mentalitu je NEUSTALE napodobňovanie. Ich mentalita nedozrela do samostatnosti dospelosti, nikdy sa nevymanili zo zajatia matkinej .. no, ochrany, nikdy nevyrástli z detského napodobňovania. Kto najlepšie napodobňuje, ten je odmeňovaný - v tom boli vychovávaní a to im zostalo.
Je dosť možné, že je to len chyba konkrétnych rodín, z ktorých vzišli - ale podobní jedinci sú potom chytaní ako korisť korporácii a používaní ako vhodní šábesgóji.
Túžba napodobňovať - veď viete, doslovne vzývanie Ameriky, vzývanie Západu (ako im bol vsugerovaný) - to je úplne vážne základný faktor na politickej scéne v Európe, to je základný fundament týchto "slniečkárov". Patologické napodobňovanie je základ ich problému.

Vango Tango

http://www.kuthumadierks.com/articoli/isis/immagini/uroboros_2.jpg

Neviem ako je to v zahraničí, ale páni z http://osf.sk/o-nadacii/ začínajú požierať pôvodné myšlienky otvorenej spoločnosti. Neviem či sa Soros inšpiroval Orwellovým Ministerstvom pravdy hneď pri jej založení, ale dnes ľudia z nadácií financovaných Sorosom a on sám likvidujú otvorenú spoločnosť jedna radosť.

http://cdn.quotationof.com/images/orwell-quotes-4.jpg

Dnes je zjavné, že Soros sa podieľal na financovaní kampane odpornej arogantnej Hillary. Médiá sa išli zblázniť pri uverejňovaní dehonestujúcich fotiek Trumpa a keď im to nevyšlo, nerešpektujú výsledky volieb. Pýtam sa

SÚDRUHOVIA PREČO ???

Vango Tango

menovania prvého Žitňanskej experta na extrémizmus - foto z ceremónie

https://c1.staticflickr.com/1/56/173533822_86a5bebb10_z.jpg?zz=1

Nakoľko bolo predpísané povinné multikulti spoločenské oblečenie, nie je jasné, kto je Kiska a kto Žitňanská ... V strede je prvý expert - že by to bol Chmelár?

Rudo

Premiér Justin Trudeau sa po útoku osobne obrátil na milión moslimov žijúcich v Kanade. “Vedzte, že si vás vážime. Môžete obohatiť našu krajinu nezmerateľnými spôsobmi. Je to váš domov. Včerajší strašný zločin proti moslimskej komunite bol teroristický čin spáchaný proti Kanade a proti všetkým Kanaďanom. Budeme smútiť s vami. Budeme vás brániť. Budeme vás mať radi. A budeme stáť pri vás,” vyhlásil Trudeau.

No tak takýchto politikov by si Soroš prial všade na svete. Je to priam ukážkový lokaj sionizmu a multikultúrnej korektnosti :)

Norman

To máš zlý preklad, alebo zastaralý (lebo už sa hovorí, že útočníci kričali alláh akbar).
Trudeau teda vyhlásil:

"Vedzte, že vás nebereme naľahko. Môžete zničiť našu krajinu príliš mnohými spôsobmi. Je to ale náš domov. Včerajší strašný zločin moslimských vrahov z moslimskej komunity bol teroristický čin spáchaný proti Kanade a proti všetkým Kanaďanom. Budete smútiť s nami, ponoríme vám čumák do krvi, ktorú ste preliali a prelejete, aj keby to mala byť len krv akéhokoľvek prasaťa. Budeme vás prenasledovať v každej diere, kam sa vopcháte (citát Bush ml.). Budeme vás s radosťou zabíjať. A budeme stáť pri vás, keď vás budeme vešať,"

Tak neviem, fchancúžština je mnochosnačný jazhykh, peut-être le traducteur google est mal.

Norman

Ku kanadskému prípadu ešte dodám, že v kanade sa prirodzene nestrielalo prvý raz,a to ani z politických dôvodov. Je mi známy prípad strielania na Montrealskej polytechnike už v decembri 1989, keď chlapík vytočený z feministickéj politiky odstrelil 14 žien (cielene chcel zabiť len a len ženy)
https://en.wikipedia.org/wiki/%C3%89cole_Polytechnique_massacre

To je Kanada.
Trocha ten prípad u nás zapadol, keďže sme sa práve vtedy radovali, do akého raja sme sa dostali a nepoznali sme jeho odvrátenú, naozaj beštiálnu tvár, nechceli sme o nej nič vedieť. Niektorí dodnes o necj nechcú nič vedieť. Len mimochodom, vrah bol vtedy Arab, respektíve dieťa z rodiny Kanaďanky s Alžírčanom, ergo nefunkčnej násilnej rodiny, ktorej dopad sa teda prejavil aj v druhej generácii. (aj vrahova sestra bola labilná, narkomanka a spáchala v mladom veku samovraždu)
https://en.wikipedia.org/wiki/Marc_L%C3%A9pine.

Multikulti, už vtedy.
To, že dnes začínajú shooting back aj beloši, nesmie nikoho prekvapiť ani uvádzať do rozpakov. Samozrejme, to nie je cesta - ale sú to zákonité dôsledky multikulti sociálneho experimentu, či skôr pokusu o celosvetovú genocídu belochov.

Aman Againsttime

Veru, Trudeau je vskutku príšerný - niečo ako nás Kiska, ale ešte slizkejší a priteplenejší (áno, predstavte si, že sa to ešte dá :-)): https://www.youtube.com/watch?v=K4811viyarc (stačí 1 minútka a je jasné s čím máte do činenia).

Kanada je prekrásna krajina, ale kultúrne ukrutne "slniečkárska" (nedávno som ju navštívil a do očí mi udreli najmä vyvesené LGBT vlajky - dokonca i na niektorých kostoloch. Kult homosexuality a "diverzity" je vskutku oficiálna štátna ideológia/náboženstvo tejto severskej krajiny). Niežeby i v Kanade nemali nejakú pro-bielu opozíciu, ale nepríde mi natoľko silná ako americká či európska. Je to dané i tým, že tam dosiaľ nemali až také problémy s multi-kulti ako inde (Kanada zvykne byť prezentovaná ako príklad toho, že multi-kulti môže fungovať, ale nenechajte sa zmiasť propagandou. Prečítajte si túto skvelú analýzu ako to v skutočnosti s tou "ukážkovou multi-kultúrou" je: http://www.eurocanadian.ca/2016/09/how-canada-got-immigration-wrong.html)

Norman

Nuž, kanadský premier má politickú moc, čo našťastie slovenský šašo nemá. Preto je dopad jeho funkcie na Kanadu horší.
Ale podstatné je to, že ten Trudeau je typický blázon. Typická blbá zlatá mládež, človek, ktorý nemá predstavu o okolnom svete a jeho charakter nemá žiadne zocelenie, žiadne hodnoty. Je to typická ukážka degenerovania mocenkej elity - čo jeho tatko musel vydobyť, to mladý rozmaznaný debil dostal zadarmo a nechápe, prečo a načo. Prípad Trudeau je TEN ISTY, ako prípad Kim v Severnej Kórei. A podobný, ako prípad Bush v USA. A podobný, ako prípad Caligula v starom Ríme, a mnoho iných dobre známych prípadov degenerácie moci v histórii.
To, že dve z hlavných "demokracií" - Kanada a USA - sa dostali už do takéhoto objektívne zdegenerovaného stavu, indikuje veľké nebezpečenstvo pre celý svet. Zvlášť prípad Trudeau v porovnaní so spomínaným caligula efektom je veľmi varovný. A naozaj myslím, že nepreháňam.

V najlepšom prípade, ak aj nedôjde k výbuchom, môže byť Kanada nakoniec len niečo ako Mexiko či India - bezmocná huspenina. V každom prípade je to spoločensky bezcenná krajina - to si o nej myslia aj USAci. Je to krajina, z ktorej sa možno ešte menej poučiť, ako zo spomínanej Severnej Korei, a je aj menej významná, ako tá krajina šikmookých despotov.

Mám len jednu (rečnícku) otázku: prečo preboha si Kanaďania zvolili také hovado? Naozaj volia až takto podla povrchného vizuálu? Veď to sa nikde inde vo svete nedeje. Samozrejme, aj inde majú plno fešných mladých ľudí - ale nerobia si z nich premérov, robia z nich to, čo naoza sú a na čo majú - kurvy, modelky, pornohercov, herečky ...
Ale hovorím, otázka je rečnícka a odpoveď jasná - tatíčko zariadil, cézarizácia tak pokročila. Kaňaďania sú otroci a sú posledný "národ", ktorý by nám mohol v niečom radiť, ba čo len si dovoliť nás osloviť.

Aman Againsttime

Nuž, tých dôvodov prečo si Kanada zvolila takéto ukrutné hovado bude pochopiteľne viacero. Určite v tom zhoráva významnú rolu podpora zo strany narastajúcich nebielych, avšak z mojich rozhovorov s Kanaďanmi tiež vyplynulo, že terajšie silne liberálne štádium, v ktorom sa Kanada nachádza, može byť i akousi proti-reakciou na silne vnucovaný katolicizmus v minulosti (aspoň, ak riešime Quebec, ktorý som navštívil. Ono vzťah k RKC je u Quebečanov celkom komplikovaný a "komplexný", rovnako ako ich vzťah k Francúzsku (k "matke", ktorá ich opustila, ako zvyknú hovoriť)....Neviem však, či to tu má zmysel veľmi rozoberať).

Súhlasím, že geopoliticky nie je Kanada pre nás nejako extra významná. Ako som už písal, je to veľmi pekná krajina, kde sa po materiálnej stránke žije veľmi dobre (pochopiteľne, kľúčová otázka je "dokedy im to vydrží." Vlastne i tento faktor, t.j. slušné ekonomické zabezpečenie, zohráva svoju rolu v tom prečo sa tam ľudia až tak veľmi proti multi-kulti nebúria).

Aman Againsttime

Tak toto ma fakt pobavilo. Podľa negroidnej teroristickej organízácie BLM (nemusím snáď písať, že financovanej Sorosom) je Trudeau "biely supremacista". Inak ako si nedávam, čo robí BLM tiež v Kanade? Severná Amerika sa vskutku prepadá hlbšie a hlbšie do šialenstva. Ja z týchto degénov už fakt nemôžem. :-D :-D :-D :https://www.youtube.com/watch?v=HUqAoIeDW10

Norman

To stačí.
Sionisti poštvali negrov na všetko biele, bez rozdielu.

Smola je, že aj väčšina sionistov, ba aj židov, je tiež biela. Zas raz revolúcia zožerie svojich tvorcov.
(ja viem, že sa hovorí "deti", ale to nie sú deti revolúcie, to sú jej tvorcovia, čo budú (medzi prvými) zožraní)

Pharmy

tvorcov nezozerie, to bude ina kasta zidov. zozerie iba uzitocnych idiotov, ktori potom posluzia tvorcom aj po smrti na kadejake reparacie / vypalne ci statut obete...

nové