Päťnásťročný kapitán

Nejde zďaleka o humor. Ide o peknú ukážku, ako je celá neomarxistická ideológia komplet strčená do deciek už na základnej škole a ako sú tieto schopné ju celú zožrať. A ako sú neschopné sa brániť.

Akýsi 15 ročný Martin Kubeš sa vyjadruje, že islám nie je nebezpečenstvo a kvóty pre Českú republiku sú smiešne malé.

https://xtv.cz/archiv/islam-neni-pro-nasi-zemi-zadny-problem-kvoty-eu-js...

 

Treba vidieť. Najprv vidieť až potom čítať dalej.

 

Človek sa zamyslí, že takýchto zombies z vlastných detí zatiaľ nerobil žiaden systém na svete, ani ten najhorší komunistický. Tento systém robí z deciek nielen naprogramovaných fanatikov, ale ešte k tomu ich aj oberá o vôľu, o dôstojnosť a charakter. Tento "aktivista" nie je až taká výnimka - to sa zhodnú všetci, čo s touto vekovou kategóriou prichádzaju do styku.

Otázka je, či to nie je trocha nefér vyťahovať  práve slabý dorast. Ale okrem toho, že tento dorast je hádzaný do ringu svojimi manipulátormi, nie nami, okrem toho nám tento dorast umožňuje vidieť, aké sú tie ideológie v čírej forme, dovolí nám vidieť, že tieto myšlienky slniečkárska mládež aj dospelí nemajú získané nejakými skúsenosťami, ale že ich dostávaju hotové už na základných školách.

Navyše zas treba pripomenúť jedno: nepriateľa treba zraniť nie tam, kde je najlepšie pripravený, ale tam, kde je najslabší. Treba poznať najslabšiu slniečkarsku svoloč a rozmiaždiť ako prvých práve týchto červov. Jedná sa o otázky života a smrti celých národov, takže jednať treba bez ohľadu na to, či je niekto psychopat lebo "len" hlupák. Je pravda, že skutočný zabijáci k nám prichádzajú zvonku, ale vysporiadať sa treba v prvom rade s takýmito síce slabými, ale o to zákernejšími zradcami priamo v našom tábore.

A ešte jedna vec.

Dnes som náhodou krátko narazil na otázku o šírení nenávisti. No, mne sú tieto ideologické zákazy do veľkej miery ľahostajné, ale aj tak pripomínam, že nechcem šíriť nenávisť. Žiadnu nenávisť, prosím vás  - treba ich zničiť bez akýchkoľvek emócií, čo najviac chladnokrvne a systematicky.

Príjemný biely deň prajem.

 

 

 
Aman Againsttime

Tento 15-ročný "beťák" je naozaj dobrá liečba na depku. Dík, Norman. :-D

Ale sranda bokom. Moderátor sa správne pýtal na postoj jeho rodičov, pretože toto je jednoznačne prípad zlyhania v rodine. Zastávam názor, že rodičia by sa mali so svojimi potomkami baviť i o politike a formovať svetonázor od útleho detstva, pretože inak to za nich bude robiť škola a médiá. V tomto smere naozaj apelujem na budúcich rodičov (ak nejakí sledujú túto stránku). Snažte sa tento aspekt nezanedbávať.

Norman

Áno, to, že rodiny zlyhávajú, je evidentné. Nielen jeho rodičia, ale už aj pár generácii ďalej sú (budúci) rodičia vychovávaní k tomu, že škola sa postará - čo je základný ťažký omyl. Je to moderná sociálna totalita, ako za socializmu tak aj za terajšieho kapitalizmu, ale bolo to už aj v 19. storočí - školy: priemyselné výchovne otrokov.

Podľa výpovede, ten malý zmrdo doma svoje názory tají, ale rodičia by ho museli prekuknúť, ak by mali čo len základný záujem. Presnejšie povedané, určite do neho vidia, ale kašlú už na neho, blba.
Teraz mu už ale naozaj ťažko pomôcť, vraj niekde na jednom nórskom ostrove vyskúšali experimentálnu liečbu, ale nie sú ešte vedecky vyhodnotené výsledky, heh. Presnejšie povedané, je to 20 rokov za cirka 80, ergo štvrť roka parádnej basy za vyliečenie jedného takéhoto zmrda - hm, to znie vceľku prijateľne.

Aman Againsttime

Ja si naozaj myslím, že základ je v rodine a akokoľvek sofistikovaná propaganda na školách a v médiách nebude mať účinok, pokiaľ sa veci v rodine správne podchytia.
Poznám to sám na sebe, pretože patrím k tým šťastlivcov, ktorí sa narodili v rodine, kde sa vždy intenzívne riešila politika. Pamätám si na rodinné stretnutia, kde niektorí príbuzní riešili také tie tradičné témy typu Tiso, sionizmus, slobodomurári, a pod. Samozrejme, že neskôr i mňa ovplyvnili médiá, škola, spolužiaci, rôzni autori a bola tu fáza, kedy som začal viac tiahnúť k liberálnemu, mainstreamovému prúdu, ale nikdy som mu skutočne neprepadol. V podstate som bol vždy "na správnej strane" len s občasnými výchylkami v prípade niektorých otázok. Najpresnejšie by som to popísal tak, že som skôr prešiel z pasívnej fázy do fázy aktívnej, kedy intenzívnejšie analyzujem svoj svetonázor, ďalej ho rozvíjam a prehlbujem.

Potom je tu ešte ďalší aspekt o ktorom sa takmer vôbec nediskutuje vo vzťahu k politike: genetika. Tu treba tiež zahrnúť do celkového pohľadu na variáciu politických presvedčení. Existuje totiž dimenzionálne spektrum od neurologických liberálov k neurologickým konzervatívcom, pričom sú tu dokonca rozdiely v mozgovej štruktúre medzi neurologickými liberálmi a konzervatívcami. Konzervatívci inklinujú mať dominantnejšiu ľavú hemisféru mozgu a naopak. Typickým znakom neurologického liberála je, že bude v menšej miere pociťovať znechutenie ako konzervatívec (Jordan Peterson mal o tom jednu zaujímavú prednášku. Konzervatívci ani tak nepociťujú "fóbiu", ako sa často podsúva, ale odpor, znechutenie). Liberáli sú napr. menej znechucovaní vecami ako gay pride, pornografia, vulgárne umenie a pod., pretože ich mozgy jednoducho reagujú inak. Je u nich väčšia pravdepodobnosť, že vyskúšajú nové veci (exotické jedlo, sexuálne experimenty, neobvyklé štýly obliekania a pod.), majú napr. väčší neporiadok v izbe, je u nich väčšia pravdepodobnosť, že sa vyhnú očnému kontaktu ba dokonca aj ich podnety na svetlo či hluk sú iné (napr. tu boli experimenty, kde sa zistilo, že je u nich menšia pravdepodobnosť žmurknutia ako reakcie na silný hluk a pod.). Liberáli tiež majú väčší sklon k depresiám a živšie sny.

Aman Againsttime

Ale aby sme sa pochopili. To, že je niekto neurologický liberál ešte nemusí automaticky znamenať, že musí skončiť ako politický liberál/ľavičiar. Neurologickí liberáli s vysokým IQ sú ľudia akých často vidíme napr. na TED prednáškách. Takýto ľudia radi experimentujú i myšlienkovo, sú často prístupní rôznym ideám. Dobrými príkladmi neurologických liberálov s vysokým IQ sú napr. Stefan Molyneux (ktorý by bol paradoxne dnes zahrnutý do "pravicovo-konzervatíveho" spektra) alebo Sam Harris.

Norman

Podstatné je v tom, čo aj tento prípad jasne ukazuje:
jadro slniečkarských osobnosti je slabý (neurotický) hlupáčik.
Je to naozaj prevažne ich fyzická (neurologická) slabosť, choroba.

Porovnať možno reálne aj dospelé osoby tejto scény, akýchkoľvek plne dospelých aj starých "havlovcov", a objavíme v každom z nich takéhoto ustráchaného ale dogmaticky naprogramovaného chudáka. Hríb, Havran, Gál, Kiska, Matovič, Sulík ... astenický Procházka bol extra jasný prípad ....aby sme zostali na politickej slovenskej scéne najaktívnejších osôb daného smeru. Vidíte to v každom z nich? Tú obmedzenosť, tú inkonzistentnosť, tú slabosť a v neposlednom rade - tú neistotu, ten ich strach?

Aman Againsttime

No, v prípade niektorých vyššie menovaných už nejde len o nejakú štandardnú populačnú deviáciu v rámci normy, ale sa už môžeme vyslovene baviť o vážnych poruchách. Obzvlášť Matovič naozaj javí klasické znaky narcistickej poruchy osobnosti. Ďalší veľmi labilný prípad v politike bola Radičová, kde to bolo navyše spojené i s alkoholizmom - tá ženská je fakt stelesnená neuróza.
Ale i Havran pôsobí veľmi labilne. Schválne, dobre ho pozorujte pri diskusiách. Fakt typický postmodernista. :-)

Norman

Prirodzene, to je pointa tohto celého - je to ojektívna deviácia.
Dva spomínané prípady Matovoč či Radička môžu byť explicitné príklady, ale teraz mi nejde o tieto profesionálne ksichty. Považujem totiž za deviantných väčšinu slniečkárov - jednoducho sú to poškodení jedinci.
Azda treba pripomenúť, že oni podobne pristupovali ku "krajnej pravici", ale aj k širokej bežnej zotročenej populácii - preto im to treba dvojnásobne vrátiť.
Neviem, asi nedokážem dostatočne vyjadriť, ako to myslím vážne, že ich treba považovať za diagnostikovaných neurotických úchylov. Tieto konflikty nebudú o nejakom politickom dohovorení sa, ale bude to zasa raz konflikt bez kompromisov.

Sinuhe

sa nechajú zblbnúť. Pozrite si toto .
https://www.youtube.com/watch?v=YtTKSejML3g&t=238s

Je mi smutno, že súčasní svetovládcovia - lumpenelity - priviedli svet až sem, kedy sedemnásťročné dievča miesto užívania si bezstarostnej mladosti a sústredenia sa na vzdelanie vyjadruje hlbokú obavu z budúcnosti. Svinské lumpenelity kradnú mladej generácii budúcnosť.

mirage

vo vela interview (kvoli dramatizacii? alebo sa ocakava, ze divak o tom bude takto sam viac premyslat?) zostane vzdy nieco tak zbytocne nevypovedane

do nadpisu sa po interview sice dostalo kontroverzne : icko neni zadny problem,

ale v samotnom interview to xaver presiel iba takto strucne

16:38
- ... ja rikam, ze icko neni pro nasi zem zadny problem a ..
- neni, jo? (a)
- neni...a kvoty, ktere..
- abych vam rozumel..icko neni pro nasi zemi zadny problem (b)
- ne
- ok
- a kvoty, ktere pro uprchliky..

do konca interview zostavalo 7 min. a xaver polozil k tomuto bodu iba zopakovanu otazku (b), hoci to vyzeralo, ze s (a) vyzyva na mensie vysvetlenie

a nejake vysvetlenie by od pana kubese jiste obdrzel, protoze hned na zacatku mel pan kubes vyhrady vuci nazorum pana michalka,( takze jiste prisel do xtv lepe pripraven):

..tak zasadni vec byla absence padni argumentace ze strany pana michalka, kdy on proste nebyl schopen podlozit sva tvrzeni nicim jinim, nez proste to tak je, ja si to tak myslim a tak to tak bude

a zrejme zije iba s mamou

mirage

nemecky filozof nicevo by povedal film is de*d

humorescu trescu (kratke filmy youtube uvadi)

romantika v londyne

https://www.youtube.com/watch?v=wAZcUI835hk

(po upozorneni od beefeteara zdvorilo odcuvala)

nové