Podvodný konzervativizmus OĽANO

Známu persónu zo sféry profesionálnych kresťanov Janu Ray Tutkovú nie je potrebné zvlášť predstavovať. Ja viem, že táto "jednoduchá Mária" slovenského prolife hnutia je de facto úplne irelevantná, ale predsa len sa musím opäť na ňu odvolať, ako na peknú ukážku toho kam v skutočnosti smeruje a bude smerovať tzv. konzervativizmus a kresťanstvo pod krídlami takých projektov ako OĽANO. Tutková totiž demonštruje istú líniu: pôvodne klasická pro-life agitátorka, ktorá, aj keď ste s ňou nemuseli súhlasiť, bola v istom zmysle proti-systémová idealistka štvúca slniečkárov, postupne prešla od polohy agitátorky kresťanských prolife tém na veľkú bojovníčku proti rasizmu, ĽSNS a SMERU. Vo svojom najnovšom článočku pod názvom "Islám podľa Matoviča a kresťanstvo na spôsob Kotlebu" už začína agitovať aj za otvorené hranice pre migrantov a koketuje s apologetikou islamu. Holt, to možno robí ten Matovič, za ktorého sa dnes Tutková stavia.

V prvom rade a predovšetkým, OĽANO ani nie je žiadna konzervatívna strana, ako to falošne chce prezentovať šialená slniečkárska krava či židokatolícky Postoj, ale obyčajný galymatiáš prepchatý sionistami a liberálnymi aktivistami typu Naď, Smatana či Budaj. (Btw, Budajova Zmena zdola, liberálny sektor OĽANO, má v programe napr. RP.), ktorý sa po voľbách plánuje spojiť s neoliberálnou SaS a progresívcami (de facto sa plánuje veľké zjednotenie slovenských globalistov, konzervatívnej a liberálnej vetvy). OĽANO v žiadnom prípade nemožno chápať ako štandardnú stranu a ani sa nedá hodiť pod jeden ideologický štandardný smer, to snáď chápeme. Ide o nedemokratický a anarchistický súkromný podnik neurotického podvodníka schopného politicky zneužívať dokonca i vlastné dieťa (ale to je všetko pre moralistov ako Tutková ok. Aj popradský podvodník je ok - my sa sústredíme len na Smer a ĽSNS, že áno).

Ja už dlhšie upozorňujem na to, že slovenský katolicizmus je čoraz viac pod vplyvom amerických fundamentálnych siekt, ktorého ho ťažko deformujú. A za Američana vydatá Tutková tento úpadok dokonale demonštruje. Za obranou tzv. nenarodených detí a bojom proti zväzkom sexuálnych invertov, ktoré slúžia ako "alternatívne" maskovanie (preto slniečkárka ide velice blogovať na HS. Inak má tam "super" karmu a i čitateľskú odozvu :-)) sa bude ukrývať len ďalší systémový podvod. Konkrétne opäť len pro-americký a pro-korporátny hnoj brojaci proti bielym a pracujúcej triede a zanášajúci do Európy inbredné populačné prebytky tretieho sveta v mene Tutkovou uctievaného "voľného trhu" (čítala ona vôbec tú Bibliu poriadne? Napr. to o tom zlatom telati? :-)). Obávam sa však, že 29. februára sa Slováci nechajú opäť nehanebne napáliť, mnohí netušiac, čo presne sa pod značkou OĽANO nachádza. Veru, už po koľkýkrát?


 

 

 
Norman

Tutková je presná ukážka kresťanky po prechode ku slniečkárom.
Nie je to žiaľ jediný prípad, je ich veľa a hlavne - podobný prechod je evidentný u celej cirkvi (viď napríklad zákaz Kuffovi ísť na modlenie do Blavy, a mnohé iné).

Špeciál slepá a bezzubá ulička je "ochrana života". Boj za práva zygotov je rovnaký nezmysel, ako boj za práva LGBTI. Nezmyselná zámerne odvádzajúca hlúposť vytvorená na to, aby ľudia strácali energiu na pseudoproblémy.

Roland Edvardsen

Ja to poviem takto: základné témy sú geopolitika, korporátne otroctvo a demografická náhrada nebielymi populáciami. Potraty a LGBT sú v podstate "domáce" témy, vždy tu boli a asi aj budú a malo by byť vecou daného národa, ako si upraví domácu politiku k týmto otázkam (žiadne nátlaky z Bruselu a pod.). Ak 90% holandského národa podporuje gay manželstvo, ok, je to ich vec, proste sú ako národ liberálnejší, je to ich definičný znak. Ak Rusi LGBT nechcú, opäť ok - je to ich voľba. My tu v strednej Európe sme jednoducho konzervatívnejší a vnášanie tejto LGBT agendy zo Západu tu malo za následok akurát to, že sa zhoršil postoj spoločnosti k homo ľuďom (sú na to prieskumy, v minulosti, kedy toto nebola téma, bol signifikantne lepší) a spoločnosť sa strašne polarizovala. To isté potraty: ak 90% ľudí na Malte toto legalizovať nechce, je to úplne ok. Naopak, ak 90% Švédov aborty podporuje - nuž, ich vec.

V tomto to robil najlepšie Smer: odmieta RP, ale nerobí agendu proti potratom (necháva sa to v strane na výhradné svedomie daného poslanca, pri hlasovaní) - presne v súlade s tým, ako to vychádza v slovenskej populácii (majorita je proti RP, ale zároveň majorita nie je za sprísnenie súčasnej potratovej legislatívy). A v kampani to bol práve Smer, ktorý sa sústredil na to najpodstatnejšie: migráciu hnedoidov a boj proti korporátnemu neoliberálnemi otrokárstvu, a to viac ako SNS a ĽSNS, ktoré kladú väčší dôraz na tieto podružnejšie a rozdeľujúce bio-etické témy. A myslím, že aj toto mohlo rozhodnúť, že sa niektorí pro-národní voliči nakoniec priklonili k Smeru - že tá strana viac riešila podstatu (u mňa to tak jednoznačne bolo).

Ako hovorím, základ je geopolitika. A tu už vidíme prvé lastovičky, to, prečo OĽANO, na rozdiel od, síce tiež pro-atlantického, ale opatrného Smeru a SNS, globalistom bude vyhovovať: https://www.hlavnespravy.sk/bezpecnostny-analytik-olano-rusko-oznacime-z...
Hovorím, agent Naď bude niečo ako druhý Lajčák - a ešte oveľa horší, o tom nepochybujte.

Ľubov

ambasáda jednoznačne dala prednosť Naďovi pred neskúseným Trubanom a naozaj nepopulárnym Mivkom.
To súčasne aj vysvetĺuje ten podivný odkaz"štyri stotiny percenta".
Keď bolo referendum do EU, v priebehu noci iné cifry lietali. To Globsek vyletel o 10%,nie Matovič.

slaven1

Si to trafila, Degresívne Slovensko sa rozhodli neaktivovať, odkladajú ich na horšie časy.

Norman

nesmiete stále rozmýšlať tak, že všetko riadi ambasadá USA, že sa im všetko darí.
Oni síce majú mašinériu, ale úspech nemajú zaručený.
Určite sa nerozhodli pre Matoviča, mali by radšej Progresívcov - ale pokefovalo sa to. Aj im sa veci kurvia, a to často.

Náhodný okoloidúci

Nezabúdaj na to, že my nemáme tajnú službu na úrovni ruských, čo sa týka kvality, technického vybavenia a vlastenectva a "naša" SIS je jednak zrejme politicky ovládaná zvonka a jednak je možné, že je prepletená s "podsvetím".

Norman

fakt teraz nevidím, ako to súvisí s mojím príspevkom.
Ja nehovorím o našej SIS, ale o američanoch, ktorí si to dokurvia proste sami. Že je naša SIS ich poddodielom, to je samozrejmé.

Ľubov

Čítam práve,že od prelezenia do parlamentu týchto favoritov delilo iba 1000 hlasov.
Nuž,napadlo ma,že je to tak trochu aj odpoveď od VM (Vis Maior) Bhole 666 a použité ponožky pod slovenským znakom.

Norman

aj dnes o tom písali na HS
https://www.hlavnespravy.sk/geopoliticke-aspekty-matovicovho-vitazstva/2...

Ale čo už tam našpekulovať - Matovič je neriadená strela :)

Ľubov

tentoraz sú to ruské noviny https://vz.ru/world/2020/3/3/1026700.html
"Rusko stratilo ďalšieho priateľa v EÚ".

Prekvapujúco dosť veĺa vedia o Slovensku,ale nevedia napríklad nič o nás.-).Resp.o mne,ja priateľom ostávam.:))
Z tých pár komentárov,ktoré nám venovali pozornosť,však cítiť zatrpknutosť :" Jediným priateľom Ruska je a bude iba jeho armáda ."

Náhodný okoloidúci

V súvislosti s narážkami v diskusii pod tým článkom na Vzgljade mi prišlo na myseľ, že vlani som natrafil na zaujímavý článoček o vzťahoch medzi prvou Slovenskou republikou a Sovietskym zväzom / Ruskom.
Tu je zdroj, treba kliknúť na Trezor Archív a nájsť článok z 26.1.2019, je to vo formáte .doc a dá sa stiahnuť:
http://voltaire.netkosice.sk/index2.html

nové