Pokus o zvrátenie demokratických volieb začal nanovo

V Bratislave prišlo včera asi 20 000 ľudí demonštrovať proti vláde. Nejaké demonštrácie boli zvolané aj po iných mestách republiky, tam ale prišlo len pár stoviek.
Čo motivuje proamerickú opozíciu aby takto skoro po voľbách skúšali spôsobiť pád vlády? Prečo sa opozícia radikalizuje a už sa otvorene stavia proti demokratickým zásadám. Voľby boli nedávno, pár desaťtisíc revolučných sopliakov určite nemá právo ani silu zvrátiť ich výsledok. A demonštrácie za záchranu silového orgánu, prokuratúry? To nebolo nikdy v histórii, nikde vo svete sa nenašli takí blbci, čo by demonštrovali za zachovanie oprátky na svojom vlastnom krku.
Táto umelá kampaň ukazuje, aký je rozdiel medzi Slovenskom a Bratislavou. Mesto na Dunaji, ktoré stáročie parazituje na zvyšku Slovenska, bez ohľadu na to, aký bol režim, len zas ukázalo, aký je profil jeho obyvateľov. A ako sa bojí o zachovanie svojich privilégií.
Dobre, teraz budú môcť všetci spoznať, ako funguje západná demokracia. Budú môcť "demonštrovať" v mraze aj v horúčave, do alelúja. Ale to, čo vraj pred vyše 30 rokmi zhodilo "komunistickú totalitu" nepohne demkratickou vládou ani o centimeter. A basta.
Zvlášť smer a Robert Fico osobne, ktorí raz už zbytočne povolili a privodili tak nástup psychopata Matoviča a jeho proamerických agentov, tentoraz už sú poučení a doslovne nimi ani nehne. Doba je ťažká a kritická a každý, kto by akokoľvek ustúpil tejto dementnej a špinavej lúze z ulice, by riskoval doslovne životy obyvateľov Slovenska. Ustúpiť nie je kam, treba to nechať, nech si to na tých námestiach aj vyhnije.

Roland Edvardsen

Fico vtedy ustúpil ani nie tak kvôli plným námestiam, ale pre nátlak Bugára. Súčasná koalícia sa javí čo do ideológie a cieľov zomknutejšia (Híd a rozpadnutá Sieť vtedy vyčnievali viac), hoci šibnutý Danko robí čo sa dá, aby imitoval Sulíka s Matovičom.

Tie protesty za "demokraciu" a "slobodu", pod taktovkou progresívcov, v kontexte najnovších obvinení smerom k veľkému "judeo-katolíkovi" Lipšicovi, ktorý si robí z početných mileniek boxovacie mechy a posiela ich na aborty (kde je teda ten deklarovaný feminizmus PS-ka?), vyznejú o to patetickejšie. Nehovoriac o tom, že teraz to už ani nie je veľmi o ŠP, ale ide skôr o predvolebné mítingy Korčoka. Ale o to je to celé ešte trápnejšie a úbohejšie. Veľmi smutné vidieť, že istá časť populácie je až takto morálne primitívna. Ale myslím, že tieto demonštrácie budú mať nakoniec opačný účinok než predpovedajú červené denníčky a možno viac zmobilizujú voličov koalície. Majorita po kuciakáde, a potom k čomu viedla, má totiž hysterickej a agresívnej Blavy plné zuby.

Ema

kde obyvateľstvo poskakuje a vreští na námestí na záchranu Gestapa.
Lebo nič iné Špeciálna prokuratúra nie je. Je to Gestapo a komu sa to javí divnô, nech si o Gestape niečo za dlhých zimných večerov prečíta.

Pozrime si titanov ducha rôznych vekových kategórií, ktorí sa pokúsili sformulovať, prečo vlastne poskakujú v mraze na námestí

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/443683#196

Od času 3:15

slaven1

Greksa to na americkej sociálnej sieti výborne zhrnul: "Pomaly sa to otáča od nesúhlasu so zrušením špeciálnej prokuratúry a bojom za Lipšica a Čurilovcov, k Preč s Ficom, fuj Peter Pellegrini na VOĽTE KORČOKA."

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=6970788282957073&id=10000077...

Tchorčokova kampaň už beží na plné obrátky.

https://nadhlad.com/comment/46084#comment-46084

Záložný kandidád je kto? Posledne sme sa zamerali na "chemika" Mistríka aby potom vytiahli Čapútovú.