Potichu navštívila Mikulca európska prokurátorka

Vo štvrtok 21. 4. 2022, teda v deň zatknutia Kaliňáka a Paru, navštívila Mikulca hlavná európska prokurátorka Laura Codruța Kövesiová.

Žiaden konkrétny dôvod nebol menovaný, ani ako zámienka. K stretnutiu bolo vydaných len niekoľko fráz.
 
Prišla Rumunka z centrály, aby odobrila zatýkanie politickej opozície na Slovensku?  
Priniesla direktívy, až kam sa môže ísť?
 
Samozrejme, v žiadnom prípade nemožno rátať, že by sa Brusel v akokoľvek zmysle zastal demokracie na Slovensku a odsúdil zneužívanie moci súčasnými gaunermi vo vláde. To určite nespraví. Treba už konečne prestať uvažovať naivne podľa oficiálych deklarácii o "liberálnej a demokratickej" podstate Bruselu.
Ale na druhej strane - táto bývala basketbalistka tu bola dokonca osobne, takže sa Brusel nemôže vyhovárať, že o veciach nevedel. 
 
 
Od prvého júna sa na Slovensku otvorí Úrad európskej prokuratúry. Teoreticky ide hlavne riešiť  strácanie sa eurofondov a korupcie na zdrojoch EU. Predpokladať sa dá, že policajný štát pôjde hlavne po opozícii a všatkých jej ekonomickcýh aktivitách.
Ema

jasne najavo, čo je zač.
Európska únia sa aj v oblasti práva mení na Rumunsko z čias Caucesca.

Mimochodom, dnes v noci sa akýsi "vyjednávači" dohodli na - údajne prelomovom - zákone o digitálnych službách, kde je "šírenie škodlivých (čiže nie obyčajných) dezinformácií" postavené na jednu úroveň s detskou pornografiou. Dostalo sa tam, samozrejme, aj "šírenie vojnovej propagandy".

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/624317-eu-sa-dohodla-na-zakone-o-di...

Miro

A je rozhodnuté. Generálny prokurátor sa posral. Jediný mohol zabrániť uväzneniu Fica tak radšej delegoval túto kompetenciu nejakému nadrzanemu trtkovi z Gestapa ....pardon , Špeciálnej prokuratúry.
Takže Fica odstavia. Ktohovie ako to dopadne, či to nedá na Lučanského. Taký baypas veľa veci by vysvetlil a "ospravedlnil".
Obávam sa že je konečná. Aspoň na teraz. V tomto národe niet už žiadnej sily ktorá by zabránila nástupu ZLU. A kalich horkosti si budeme musieť vypiť do dna.

slaven1

Podľa tvojej reakcie - „je konečná“ - máš tak do 40 rokov a toto je tvoj prvý rozpad štátu.

Vysvetlím.

Slovensko ako štát sa rozpadá/rozpadlo, krátka chronológia:

- Najskôr zmenili socialistickú ideológiu na kapitalistickú (reverz), Čína 1989 ustála
- Potom rozdelili krajinu na dve menšie celky (lepšie sa trávia) 1993
- Potom sme sa stali kryptokolóniou USA, keď naša "národná elita" prehrala boj o moc v puči 1998
- Potom sme sa stali oficiálnou kolóniou USA (Kuciakiáda 2018 a okupačná zmluva 9.2.2022)
- Ďalej nasleduje likvidácia štátu a preformátovanie územia do nového celku (Začlenenie do Maďarska?, nové Rakúsko-uhorsko?, začlenenie pod RF cez Euroázijskú úniu tak ako Poľsko?)

Vaša úloha, "Mirovia", je dožiť sa toho a dať potomstvo aby sa aspoň oni mohli pokúsiť vymaniť z tohto brzdiaceho cyklu. Takže nie je žiadna konečná.

Pripomínam, že medzi nami ešte žijú ľudia, ktorých je Slovenská republika už 7 štátom (1 ČSR, 2 ČSR, SŠ, ČSR, ČSSR, ČSFR, SR).

K Žilinkovi.

Neposral sa. Rozloženie moci nedovoľuje v kolónii taký manéver. Lipšic je významné chápadlo.

Jedna z veci čo môžeš robiť je hrať o čas (naťahovať proces) a donútiť aby sa nepriateľ demaskoval v očiach verejnosti (odkryť to, že za kvetnatými slovami je v skutočnosti protinárodné a protištátne konanie).

Pripomeňme, že proamerický domáci černosi v radoch slovenskej elity sú početne zastúpený pričom sú odhodlaní slúžiť metropole až do svojej samolikvidácie, viď Minister demilitalizácie SR Jaroslav Naď.

Zkrz voľbu slovenského národa majú domáci černosi v parlamente ústavnú väčšinu a kedykoľvek môžu prijať zákon umožňujúci odvolať generálneho prokurátora tak ako v 2016 prijatie takého zákona na žiadosť viceprezidenta Bidena koordinoval na Ukrajine Porošenko. Cieľ bolo zastaviť trestné stíhanie Bidenovho syna Huntera iniciované vtedajším generálnym prokurátorom okrajiny Jurim Sevrukom.

https://www.bitchute.com/video/zDQcSY1YmGwI/

Lučanského podľa mňa spomínaš dobre. Riziko je aby tak neskončil Kali. Je sebavedomý a sebavedomie lúzri sediaci dnes pri moci neznesú. Aby na Kaliho nezaútočil Tódovej rukáv teplákovej bundy.

https://t.me/investigativnyblogSK/9739

Chovanec.

Riadne sprosté oči má basketbalistka. Táto idúca "za klobásu" rozhoduje o spravodlivosti v Eurozväze? Z ktorej vetvy moci je? Z tej, ktorej Fico leží v žalúdku za svoje kvalifikované právne postoje proti prijímaniu krimigrantov do EÚ? Prítomnosť takejto škraty v krajine nesie pre slovenskú elitku jedno – osud Chovanca.

https://www.mojevideo.sk/video/32f5c/vrazda_jozef_chovanec_v_belgicku.html

Norman

oceňujem formulácie:
1. ... máš tak do 40 rokov a toto je tvoj prvý rozpad štátu
:-)))

2 ... proamerický domáci černosi v radoch slovenskej elity
:-)))

Ale detail: začlenenie Slovenska do Maďarska či Rak-Uhorsko nie je cesta pre američanov - Maďari sú teraz problémoví a R-U tiež - také celky američania nelepia, ale rozbíjajú.

Zostaneme samostatní - ale zúbožení, ako Albánsko.

Miro

Ďakujem za lichôtku. Nemám do 40. A darmo to zľachčujes trápnym pokusom o "iróniu"
Je naozaj konečná. Minimálne pre dve-tri generácie. Oproti tomu čo nás čaká bol žalár národov - Rakúsko -Uhorsko , božím požehnaním. A k tvojim faktickým nepresnostiam .
GR nemôžu odvolať, bola by potrebná ústavná väčšina , ktorú už fakticky nemajú( a aj to by nemuselo stačiť - viď rozhodnutie US v prípade referenda, podľa ktoreho ustavní činitelia majú " nárok" na svoje funkčné obdobie. ( To sú tie rozhodnutia ktoré autorov časom kusnú do vlastnej riti.)
A čo sa týka tvojho "rozloženia moci", nuž áno, charaktery sa formujú v ťažkých časoch a nie keď je pohoda. Skrátka, keď na to nemám, nechcem riskovať svoju kariéru, ohroziť svoj život, tak jednoducho takú funkciu neberiem. Je to chlapský prístup na rozdiel od detinských výhovoriek. A z čoho sa úplne dvíha žalúdok, GR nemal ani toľko cti aby rozhodol, mohol to aspoň prekvalifikovať na vyzradenie daňového tajomstva. Odpadol by problém "zločineckej skupiny" a tým aj príslušenstvo Špeciálov. Ani na toto nemal odvahu. Takýto ľudia sú tragédiou v zlomových časoch ktoré žijeme práve preto že vytvárajú ilúziu že rozhodoval niekto, kto je stále nestranný a nemožno ho priamo spájať s režimom.

Ema

a neurobí si poriadok s médiami - ako Poliaci, Maďari a čiastočne aj Česi - nemôže sa ničomu čudovať. Času aj zdrojov na to mali dosť.
A pokiaľ má niekto tak slabučké tajné služby, že mu v Nagy Macsi organizujú sakrálne obete, od Lučanského driapu informácie o felvidék-mafii kšeftujúcej s ropnými produktmi a on sa ešte aj dnes - dnes naozaj oprávnene - bojí povedať, odkiaľ vietor privieva štiny, národ s tým nič nenarobí.

Norman

K tomu Eminmu linku:
Po mnohoročných vykrucovaniach, snažiacich sa zachovať ilúziu slobody slova, vyrábaní výrazov ako "kybernetická bezpečnosť" a podobne, nakoniec už očividne rezignovali na pretvárku a dospeli k termínu "nezákonný obsah".

Čiže je sloboda slova - ale nesmie sa z huby vypustiť "nezákonny obsah". Je sloboda slova - ale môžu sa hovoriť iba "zákonné" veci.

"Nezákonný obsah" je proste termín, ktorý "slobodu slova" definitívne ruší.

Za povšimnutie: nikde sa nehovorí, že je to kvôli vojne (ako napríklad má Pravda naivne hlúpo a nelogicky či nezákonne napísané nad diskusiami). EU Brusel nehovorí nič o vojne, v podstate, proste to zavedie a bude. Že je najaká vojna Veľkorusov s malorusmi, Severojemencov s Juhojemencami či Ľudožrútov s Humusofágmi, to je EU Bruselu úplne jedno - lebo toto je proste nová forma diktatúry pre americkú kolóniu v Európe.

A navyše tá drzosť:
"Naše nové pravidlá budú chrániť online používateľov, zaručovať slobodu prejavu ... "
Takže toto má "zaručovať slobodu prejavu". Dá sa reťaz na krk, ale účelom je väčšia sloboda.

V posledných dňoch som sa po rokoch zapojil do debaty na Sme. K Rusku. Korektne, nič som netvrdil, len som bol mierne ironický, upozorňujúc na fašistickosť postojov tamojších ľudí, len vyzývajúce na zamyslenie. Mám v tom prax, v princípe to bolo korektné.
Do dvoch dní tomu kontu zakázali tam pridávať príspevky. Bez vysvetlenia, bez možnosti sa aspoň proforma odvolať, ako je to v Pravde. Basta.

Pripomínam, že ako vždy v takomto policajnom režim, mnoho z toho už nie je len režim sám, ale nadpráca svíň medzi ľuďmi. Tí ambiciózne a inovačne posúvajú hranice.

nové