Previerka

 Hollande s Merkelovou sedia v kabinete v Berlíne a netrpezlivo čakajú. Ozve sa klopanie a vstúpi šéf belgickej tajnej služby. Tvári sa ustarostene.

- Pani Merkelová, pán Hollande, tu sú výsledky previerky. Využili sme nový softvér, do ktorého sme vložili údaje o miestach pobytu, viacerých občianstvach, striedaní mien, zvláštnych príjmoch...

- A? - Merkelová od nedočkavosti ešte viac spustí kútiky luteránsko-komunistickej držky.

- Výsledkom je 1986 mien oprávnene podozrivých z afinity k terorizmu, prania špinavých peňazí, kšeftovania so zbraňami aj jadrovým materiálom...

- Zastreliť! - pokojne konštatuje Merkelová.

- Hmm, ako by som vám to - vrtí sa šéf tajnej služby.

- Všetci majú očianstvo Izraela.

Merkelová sa zamyslí.

- Zastreliť programátorov! - zrúkne.

Potom sa zadíva na šéfa tajnej služby.

- A vás tiež. Plus všetkých z vášho tímu, ktorí o tom vedia.

 

Odpoveď Belgicka na naliehavú otázku z titulky v Jerusalem Poste potom znie: Yes, we can.

 

Can Belgium protect ist Jews?

 

Mimochodom, to má byť nová európska norma, desaťtisíce vyzbrojených policajtov v uliciach? Veď to je neudržateľné - aj finančne.

 

Pé es: Previerka sa konala aj v belgických jadrových elektrárňach a odnímali sa vstupné karty. V prvom kole security jadrovej elektrárne zabavilo karty všetkým s menom Mohammad.

 

Ozaj, je vskutku pozoruhodné, ako sa na európskom kontinente, ktorý sa priam zadúša rečami o boji proti fašizmu, sa ulice miest pomaly, ale isto plnia po zuby ozbrojenými policajtmi a vojakmi :)

 

 

 

afinabul

Norman, chcel som urobiť poznámku, ale zas nič?
Takúto:
Velikonoční Demonstrace 26.03.2016 - Adam Bartoš
https://www.youtube.com/watch?v=r9QhxF3aH84
medzicas.sk:
Na verejnosť v posledných dňoch presakujú indície o pripravovaných provokáciách "ťažkého kalibru" voči ĽS Naše Slovensko, pričom sa naznačuje priame zneužitie represívnych zložiek štátu. Ak by sa tak začalo diať reálne, v tomto prípade by bola "Krupa story" iba úsmevnou príhodou z dobrých čias, keď tu ešte bola aspoň ako taká demokracia.
http://medzicas.sk/richard-sulik-ma-vyhrady-voci-sikanovaniu-poslanca-kr...
afinabul:
PS: Treba podotknúť, že aj Maďarské povstanie bolo pôvodne "-tentok-":
https://www.youtube.com/watch?v=a_r_3IMb-RE
Človek sa má poučiť z histórie, čo ak nie je chyba v občanoch?

Aman Againsttime

Pozerám práve teraz túto reportáž z "hnojky":https://www.youtube.com/watch?v=wmdWjNFpVjQ, ktorú nám afinabul zavesil na youtube a nestíham sa diviť.
Stará, rozkvasená ropucha v nej tvrdí: "Ak niekto povie cigánsky terorizmus, to znamená, že každý Róm je terorista."

A prosím pekne takúto vetu povie právnička. Právnička! Nemôžem si pomôcť, ale keď čítam alebo počúvam túto jedovatú starenu, tak sa neubránim dojmu, že ide o prípad typicky konformnej komunistky, ktorej režim za jej lojalitu umožnil vyštudovať tzv. exluzívny obor.

A ešte by ma zaujímalo, aké konkrétne výroky spomenuli Kurilovskej do telefónu, keď tak rázne odpovedala, že "sa dá povedať, že je naplnená skutková podstata trestného činu." Nebodaj tie výroky, ktoré odzneli v tej reportáži? Naozaj? R U kidding me?

Norman

Kto by nepoznal Zavackú.
To už ale nemajú lepších?

Aman Againsttime

Samozrejme, že všetci poznáme Zavackú, ale cítil som potrebu pripomenúť ostatným aká je v skutočnosti zlá - zlá nielen v zmysle charakteru, ale najmä pokiaľ ide o jej odbornosť. Normálne mi hlava neberie, ako je možné, že takému amatérovi poskytujú v médiách toľko priestoru. To im vážne príde jej vyslovene pripečená argumentácia presvedčivá? Veď je to na smiech. :-D

Norman

Žijeme v časoch sionistickej totality, ktorá si robí veci úplne nezávisle od pravidiel aj zdravého rozumu.
To je jediné vysvetlenie týchto faktov.
Ale vždy znova a znova na to pozabudneme.

Nie je absolútne normálne možné, aby nejaký postkomunistický systém dával do masmédií boľševikov ako Zavacká, Kusý a podobne. Nad tým nemá zmysel uvažovať - je to len ukážka moci hajzlov v pozadí a proti tomu nepomôže žiadne písanie, iba mať tiež moc a tak ako oni mávajú krajinami teraz, tak my zamávame nimi.
Alebo to pôjde celé ku dnu.

Iná možnosť nie je a je jednoznačné, čo si vyberieme.

Aman Againsttime

Zavackú som okomentoval i preto, že mi nedávno hnul žlčou tento najnovší rozhovor v "časopise, ktorý sa naozaj nedá čítať":http://www.pluska.sk/plus-7-dni/rozhovory/historicka-zavacka-kollarovska... (zaujímavé ako si jeden z najšpinavších slovenských bulvárov na ňu potrpí - myslím, že žiaden historik nedostal toľko priestoru v tejto žumpe ako ona. Alebo inak povedané, Zavacká sa tam naozaj hodí :-) ). No a keď som videl tú reportáž z jojky, nedalo mi to sa k tejto kreatúre nevyjadriť - už len preto, že mám za to, že ľudia ako ona dehonestujú historickú a právnicku obec na Slovensku.

Každopádne máš opäť pravdu. Dnešný systém si vytvoril svet sám o sebe, v ktorom "zázračné" premeny nomenklatúrnych kádrov komunistického režimu na tzv. strážne psy demokracie a liberalizmu nemajú nikoho zdvíhať zo stoličky. Flexibilná ježibaba Zavacká je doslova stelesneným tohto pokryteckého prístupu. A je tiež peknou ukážkou povestnej premeny Starej ľavice na Novú ľavicu (takmer 80-ročná babizňa sa odrazu bude kľudne zapájať i do boja za práva gayov - veď revolúcia ako revolúcia, no nie?).

Náhodný okoloidúci

V takom prípade by sa Marián K. mal v priamom televíznom prenose počas zasadania parlamentu opýtať Kaliňáka, na základe akého zákona policajti nasadzujú provokatérov. Už som tu raz písal, že to pokladám za falšovanie dôkazov. A navyše podľa mňa ide aj o zneužitie právomoci verejného činiteľa. Nasadzovanie provokatérov na pokojné demonštrácie by sa malo zakázať a trestať. Nie lepšie utajovať, ale naozaj zakázať.
Policajná provokácia nie je nič iné ako útok pod falošnou vlajkou, operácia Gladio v malom rozsahu.

Norman

Afinabul, neviem, o čom hovoríš??? Nič sa tu nezmenilo ( okrem toho, že je to tu pod terčom akýchsi malverov).
Neprešla ti poznámka, nie je ju vidno?
Ako - "zase"? Kedy si mal aké problémy? To tu narážaš na to, keď som ti zmenil veľké písmená na malé? To si akože sťažuješ na mňa? Na tento portál, že ti niečo neumožnil???

Daj si aspoň tú robotu a prejav tú úctu, že svoj problém napíšeš ucelene a slušne.

afinabul

Na nič nenarážam, len keď dam uložiť poznámku, tak sa nič nestane, stalo sa to aj minulý rok 1x. To že niečo poupravuješ je mi fuk.

Norman

Ja nezvyknem reagovať na drzosť a podjeby kľudom.

Týmto si to moc nevylepšil.

slaven1
Poučenie: Človek sa tomu aj nechce venovať, ale všade na to naráža a nejde to obísť. ...táákže TV Narkóza, zahraničný agent, poskytuje ĽSNS neprimerane veľa priestoru vo svojom vysieraní. Prečo Nakrozáci a ďalší mediálni trti robia ĽSNS toľko reklamy? http://www.tvnoviny.sk/domace/1823752_kotlebovho-poslanca-zrejme-cakaju-... Riško Šulík o zabavení Krupových zbraní Políciou SR: HYSTERICKÁ REAKCIA ŠTÁTUHm, takže má zbrojný preukaz skupiny A, zbraň v legálnej držbe, dobrovoľne ju odovzdal pri vstupe do NRSR a naša polícia reaguje tak, že mu legálne držané zbrane a zbrojný preukaz zadrží. A pri najbližších voľbách sa len všetci budú strašne čudovať, že Kotlebu volí čoraz viac ľudí... Samozrejme, že do NRSR zbrane nepatria a práve preto ich treba pri vstupe odovzdať. Áno, vzniká otázka, čo v prípade poslancov, ktorí kontrolovaní nie sú. Riešením by bolo, že každý podpíše čestné prehlásenie, že zbraň do parlamentu pod primeranou sankciou nosiť nebude a to bude platiť, kým sa nepreukáže opak (náhoda je veľakrát blbec). Tí, ktorí takéto čestné prehlásenie podpísať odmietnu, budú naďalej pri vstupe kontrolovaní. P.S. Aj Béla Bugár je pokiaľ viem, držiteľom zbrojného preukazu a majiteľom legálne držanej zbrane. Béla sa v minulosti vyjadril, že ak by niekto ohrozoval jeho dcéru, "išiel by na lov". Čo s tým teraz, milí policajti? zdroj O Krupovi písal aj Britský bulvár: Far-right MP Peter Krupa, 35, was found with a concealed shotgun in checks at the entrance to Slovakia's parliament O udalosti hlásili aj Číňanci viď napr tu. Záver 1. Vyplačkávajú na celý svet a nepomôže im to. Záver 2. Ak to pôjde takto ďalej po najbližších voľbách (ak budú ;-) do NRSR Kotleba zostavuje vládu. Záver 3. Som zvedavý aké škandály na Kotlebovcov ešte vytvoria. Akú špinku na nich pohádžu. Ďalšie čítanie: Pištolníci v parlamente: Poslanci nosia zbrane. Boja sa? 15. apríl 2013, 21:00
slaven1
Vysoký počet prekvapivých reakcií na výsledkok ĽSNS v 7. voľbách do NRSR ukazuje ako sú niektoré "inteleguánske elity" odpojené od každodennej reality Slovenska (Nebratislavy). Na videu si môžete vypočuť jedného takého trta priamo v akcii. Nezabúdajme, aj trti majú právo na existenciu. Prečo je vystupovanie Vladimíra Šnidla učebnicový príklad trta? Živočích, ktorého najväčší úspech je, že sa naučil čítať ("správne" veci) a písať ("správne" veci), sa pokúša donútiť schopného človeka s obdivuhodnými výsledkami aby sa pred ním kajal, namiesto toho aby riešil Kaliňákov Tender na nákup pištolí pre Políciu SR ušitý na milimeter presne pre rakúsky Glock. Počas cca prvej tretiny videa odpojený propagandista s bohorovnou drzosťou vedie rozhovor z pozície akejsi "morálnej autority". Trt si plnil pracovnú náplň, mne je to jasné, ale nechápem, prečo Kuracina súhlasil s rozhovorom. Ďalšie čítanie: - http://nadhlad.com/comment/16395#comment-16395- http://nadhlad.com/comment/17070#comment-17070 #Vladimír #Šnidl #Nora #Slišková #Peter #Tkačenko #degeneráti #všetkých #krajín #spojte #sa Aktualizácia: Krátke bio - Pochádzam z Považskej Bystrice. Jedenásť rokov som žil v Prahe, kde som vyštudoval politológiu a začal s novinárskym remeslom. Písal som pre české Hospodářské noviny a týždenník Ekonom. V septembri 2014 som prestúpil do denníka SME. http://www.sme.sk/autor_info.asp?id=320https://dennikn.sk/autor/vlado-snidl/ Kde sa tieto kádre kotia?
slaven1
Považskou Bystricou to nebude, pretože toto malomesto (skorodedina) nám dala takých velikánov ako je Gašo, Jurík... :D otázka bola skôr myslená "kde podobných trtov formujú". Bude to kombinácia rodinného zázemia (hodnotovej výchovy) a (vysoko) školského systému.
slaven1
http://www.teraz.sk/slovensko/slovensky-autobus-strely-rim/188870-clanok... Autobus slovenského prepravcu Eurovan s čínskymi turistami zasiahli v sobotu pri Koloseu v Ríme dve strely. Nikto z pasažierov neutrpel zranenia. Talianska polícia odporučila vodičovi odísť z mesta. Podobné incidenty sa údajne totiž stali na viacerých miestach talianskej metropoly. Informoval o tom v sobotu večer [jeden slovenský portál], ktorému potvrdila informáciu majiteľka spoločnosti Eurovan Iveta Kacvinská. Vážení, ani Rím to nie je v pohode. Toto je výsledok po dnešnej streľbe v Ríme na náš autobus. A nebol jedíný, po ktorom sa dnes v Ríme strieľalo...Polícia a ani naša ambasáda k tomu nevedia zaujať stanivisko a ani to riešiť... Ľudia aj šoféri sú v šoku a schrachu! To sme sa dočkali!!!!! Aký prorocký status :)
slaven1

Český autobus, ktorý sa vracal zo Španielska, zasiahli v sobotu večer na juhu Francúzska dve strely pravdepodobne z loveckej zbrane. Incident potvrdilo české veľvyslanectvo v Paríži. Črepiny skla poranili šesť zo 70 cestujúcich, informoval server Novinky cz. s odvolaním sa na web FranceBleu.

...

Kým spomínaný francúzsky server uvádzal šesť zranených vrátane 54-ročnej ženy, ktorej črepina zasiahla oko, český rezort diplomacie má informácie iba o piatich ľahko zranených. Podľa ministerstva bola jedna zo zranených osôb hospitalizovaná v nemocnici vo Valence.

http://www.teraz.sk/zahranicie/francuzsko-cesky-autobus-strelba/200144-c...

Pripomeňme, že vo Francúzsku je oficálne vyhlásený "výnimočný stav".

Ema

poskakovala, keby boli v autobuse nie českí, ale izraelskí turisti.

slaven1
Ja ešte dodám, že o udalosti píše aj RT https://www.rt.com/news/345487-bus-tourists-shot-france/ Keď strielali po slovenskom buse s Číňancami, tak o tom nepísali (nezbieraju informaciu zo slovenskoho infopoľa?).

nové