Prijímať Afgáncov do Európy je ťažký zločin

Afgánsko nie je postihnuté žiadnou prírodnou katastrofou.

Režimy boli po svete rôzne, ale žiaden z nich nie je dôvodom, aby sa akceptovala masová emigrácia. Emigrácia sa používala v minulosti napríklad proti Sovietskemu bloku - vtedy slúžila ako zbraň, výcuc vyššej vzdelanej vrstvy, ktorý obohacoval Západ a oslaboval Východ. Dnešná emigrácia z Juhovýchodu znamená oslabovanie krajiny, z ktorej títo ľudia odchádzajú, a doslovne smrť pre krajiny Európy, do ktorých by prišli.

My nenesieme žiadnu zodpovednosť za stav v Afganistane. Po svete je mnoho krajín, kde žijú ľudia v biede a násilí, väčšina je takých, tak nech sa nik nepokúša  práve v tejto americkej sračke robiť z nás Ježiška. Zvlášť nie z nás, Stredo a Východoeuropanov. My s americkým svinstvom nič nemáme a je načase sa od hnijúcej Ameriky úplne odpojiť.

Afgánci sú Afgánci. Keď tam nabudúce vyhrá iná politická frakcia, budeme k nám akceptovať príchod  príslušníkov Talibanu? Tí, čo sa snažia teraz sa votrieť do Európy, sú rovnakí zabijáci, ako Taliban. Politické tričko, či azda to, že sa pridali k americkým vrahom, z nich veru nerobí lepších ľudí.

Ak sú si Američania vedomí, že ich kolaboranti páchali zločiny, nech si ich vezmú k sebe domov, do Ameriky. Do Európy ale ani noha!

Ak sa pred piatimi rokmi muselo a dalo ešte debatiť, lebo ľudia boli žiaľ nevzdelaní a infantilne naivní, dnes už musí každý vedieť. Ak predo mnou osobne niekto povie, že do Európy treba priviesť Afgáncov, som schopný ho nielen doraziť argumentačne, ale doslovne mu rozbiť papuľu. Prosím, nech to radšej ani nik neskúša. Tu prestáva akákoľvek sranda, akákoľvek tolerancia. 

Ak hlúpe decko chce donieť domov jedovatého hada, tak mu dám blbečkovi pár riadnych faciek a hada odhodím do krovia, kam patrí.

 

 
Ema

Medzi bioNemcami vyvolal takú šokovú vlnu, že musela dobehnúť Ančagréta Karrenbauerová a dištancovať sa.
https://www.welt.de/politik/ausland/live233143529/Afghanistan-Live-Ticke...

U nás trtko Naď práve oznámil, že evakuačné lietadlo z Afganistanu mieri na Slovensko, ale viac nemôže povedať, lebo by sa na US ambasáde hnevali.
Uvidíme, čo sa vykydne na Slovensku z paluby.

Každopádne prísun afrických populačných prebytkov neustáva. Naopak, zdvojnásobil sa
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/migranti-more-evropa-italie-uprch...

To je divné, že keď sa takejto humanitárnej misii venujú Bielorusi (len v malom - v porovnaní s počtami vylovených čiernych dobrodruhov) a pomáhajú hnedoidom dostať sa zo zlého Bieloruska do dobrej Litvy, tak litovskí ozbrojenci úbohých utečencov z Afganistanu, Iraku, Sýrie, Sierry Leone, Nigérie, Pobrežia Slonoviny či Bangladéša nechutne tlačia späť.

sandro

Nad povedal, ze novinari sa nemaju pytat aby neohrozili osoby a on s Hegerom dnes nieco k tomu povie ! No tym padom je ale jasne, ze sa nejedna o Slovakov, caro nechceneho. A vyzera to tak, ze miesta bolo malo lebo medzi 62 Cechmi v inom Ceskom lietadle boli 4 Afganci, o ktorych poziadalo Slovensko. Kurva, v septembri idem na ulice aj ja, toto je uz moc.

buko

takze slovenske lietadlo poslusne vystartovalo doviezt sem afgancov ktori utekaju pred bordelom ktory sposobilo USA.
A nie hocijakych ubohych prenasledovanych afgancov - ale zradcov a koleborantov ktori uz su zvyknuti na stedru ruku zo Zapadu, ktora ich krmila a teraz hrozi ze by im Taliban tu ruku v ramci nastolovania (saria) prava odtal.

Sulik tvrdi ze by ich prijal 10, ale v lietadle ich bude 10x viac
https://www.ta3.com/clanok/209426/podla-sulika-by-sme-mohli-prijat-10-af...

Fico tvrdi ze USA a NATO zlyhali,
https://blog.sme.sk/fico/politika/osud-afganistanu-je-specateny
s cim sa da suhlasit, treba ale pripomenut, ze ten isty Fico sa vyjadroval pochvalne o misii v Afganistane a ked so slovenskymi vojakmi tam hral futbal. Cize neda sa povedat ze Slovensko je z toho vonku - ked nam to vyhovovalo, tiez sme na tom participovali, kolaborovali.

„My považujeme misiu v Afganistane za dôležitú. My sme pripravení pomáhať v tréningu afganským ozbrojeným silám, aby boli postupne pripravené prevziať pod kontrolu celú svoju krajinu a svoju prítomnosť budeme samozrejme koordinovať so všetkými ostatnými krajinami, ktoré dnes v Afganistane pôsobia. Afganská misia je misia, ktorá robí Slovensku veľmi dobré meno,“ zdôraznil premiér Robert Fico.

slaven1

Bravčiu hlavu pozval očkovací korporát do svojej redakcie a tá sa nechala počuť, že [my] "máme morálnu povinnosť udeliť privezeným Afgancom azyl".

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/598132-general-macko-v-ide-o-prav...

"My", bravčia hlava? Ty a ja? Prečo hovoríš v mojom mene? Ja nemám žiadnu morálnu povinnosť nechať kolaborantov žiť u mňa doma. Ja som sa neprosil, aby kolaborovali. Nehovor za mňa.

Kto je to „my“? Befeneficiári režimu? Ja sa za neho nepovažujem. Slovenskí kolaboranti poslali našu armádu do Afganistanu a teraz tí istí kolaboranti žiadajú prijať ich kolegov - afgánskych kolaborantov. Pošlite ich do USA alebo Kanady, lebo tam skončíte všetci, bravčia hlava.

Môže sem niekto dať odkaz na viedenských znásilňovačov a vrahov?

https://www.rt.com/news/532391-austrian-afghanistan-asylum-seekers/

slaven1

https://www.zerohedge.com/markets/cost-saving-economy-17-billion-hour-ev...

V 2014 nejaký Matt King z Citigroup dopočítal, že cena odvrátenia "pádu trhov" bola 200 000 000 / štvrťrok . (miliarda dolárov mala ešte ako-takú hodnotu :-)

Bude zaujímavé vrátiť sa k tomuto článku tak za 2 roky, pretože už budeme vedieť čo bolo. My ešte nevieme čo nás čaká :D

nové