Propagandistická akcia

Po útokoch v Bruseli, ku ktorým sa prihlásil Daeš, aka Islamský štát, dostali všetci bruselskí euroúradníci ZÁKAZ VYCHÁDZANIA zo svojich úradovní.

Z toho je zrejmé, že dnešné útoky sú propagandistická akcia Islamského štátu, aby si získal srdcia a mysle Európanov.

lecce

arabi si urobili srandu zo je suis

Sinuhe

ako fluchtlingovia nahnali zopár detí aby si lahli na zem pred policajtov a tak demonstrovali hrozné podmienky v akých žijú. Tu sa patrí pripomenúť slová jednej z najväčších ochrankýň demogrcie istej M. Albrightovej, bývalej to ministerky zahraničiaUSA, ktorá v televízii povedala, že smrť pol milióna (500 000 !!!) detí bola hodna toho, že v Iraku zavládla - prepytujem - demokracia. Takže tých pár detí, ktoré sa váľali v blate je určite hodno, aby sme si Európu uchovali pre seba a nevydali ju inváznym hordám.
Ak dakto vo vojnou zničenom štáte potrebuje pomoc, pomôžme mu tak, aby si svoju vlasť mohol znovu vybudovať. ale nech sa sem netlačia násilím a morálnym vydieraním, lebo odpovieme násilím a lekciu o morálke dostanú tiež!

baloo

Korbelovú?

Niečo zas nechápeš, tunak sa také veci nesmú robiť, lebo tunak už JE demokrácia. Len nechápem, že potom irackí "utečenci" čo tu robia, keď vlastne idú z demokrácie do demokrácie...

Ľubov

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1734976-frantisek-pri-tradicnim-ob...

Nedvíha sa Vám žalúdok? Mne hej,asi pôjdem brečať Baloo:(. Ani nevieš,že týmto slovesom si prispel k zlatému fondu Nadhľadu:) . Myslím klasiku,ako chamrať,oni zdochnú a teraz brečať.

Táto fotografia vo mne zničila aj tie posledné ilúzie.Zašiel priďaleko papá.

Aman Againsttime

Žalúdok sa síce dvíha, ale zároveň nás to vôbec neprekvapuje, pretože nejde o nič také, čo by sa od toho idiota nedalo očakávať. V súvislosti s tým ma ešte napadlo, že napriek tomu, že má mať (vraj čistý - hoci ruku do ohňa by som za neho nedal. Stačí si spomenúť na Wojtylu) taliansky pôvod, tak sa neidentifikuje ako beloch či Európan, ale ako "Latino", t.j. jeho identita je trans-rasová. Možno i to zohráva nejakú rolu...

Ema

umývania nôh učeníkom tak, že umyl nohy 12 kňazom.

A potom prudký sek - a prišiel sionpozitívny zmrd, ako keby z neba spadol. I odrazu bolo všetko inak. V roku 2013 Francišek oblizoval nohy zločincom z rímskej väznice, ktorí si to bohovsky užívali, o rok neskôr postihnutým v nejakom rímskom zariadení - v oboch prípadoch sa zdôrazňovalo, že boli medzi nimi aj moslimovia - a o ďalší rok neskôr už zas brhlil nohy zločincom v rímskej kárnici, kde sa mu v roku 2013 zjavne veľmi páčilo. Opäť šlo o multikultúrne gesto, pretože medzi právoplatne odsúdenou chamraďou, odpykávajúcou si trest za zločiny, malo zastúpenie Kongo aj Nigéria.
Teraz vytiahol eso - ilegálov, zaplavujúcich Európu. V podstate tiež zločinov. Nezaprie svoju afinitu k takýmto skupinám ľudí, bez ohľadu na ich vierovyznanie.
Čo keby tak umyl nohy 12 Kolínčankám, vzorným katolíčkam, ktoré ilegáli terorizovali na Silvestra. Alebo pozostalým po obetiach bruselských explózií, ak už chcel byť multikutlúrny.

Tuto nejaký český katolícky farár sa k tomu vyjadruje - a nemá veru príliš pekný kukuč pri reči o rozšafnom papovi Fraciškovi.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Katolicky-knez-Byt-urypan...

Náhodný okoloidúci

Keď som to ráno videl na fotke, zostal som zhnusený. Našťastie som sa nikdy v živote nehlásil k tejto ideológii, takže sklamaný z neho nie som.
Ale uvažujem, že tí ilegálni pritečenci si musia fantasticky užívať to, že najvyšší !!! predstaviteľ rímsko-katolíckej cirkvi sa dobrovoľne nainštaloval do pozície ich otroka. Je to v (!).

slaven1
Z internetu: Tak logikcy Ivo má zarobené dosť peňazí a nie je hlupy aby isiel robit tak riskantný job , do tak rizikovej krajiny. Čiže evidentne ide túto prácu vykonávať na niekoho príkaz. On tam proste musí ísť pretože vsetky peniaze ktoré na Slovensku zarobil a ulozil s Mikim v zahranici mohol jedine za pomoci nadnarodnych financnych elit- zo zapadu. Teraz musí tie peniaze vrátiť v podobe služby.. ísť tam robiť niečo, čo verím že bez najmensej túžby či chuti. Je to svinstvo ktorého sa nezbaví.. karma.. Peniaze mu boli umoznene zarobit, teraz musi sluzit, je otrokom vlastnych skutkov. To je to iste ako Kiska, alebo este lepsie Babiš v Cesku- myslite že miliardar by siel do politiky robit zo seba cocota pred celym narodom, robit tak hnusne tazky job zachranovat ekonomiku krajiny kde na Vas pluje cele okolie? To preto že si vstupil do svedomia lebo ho akoze osvietilo na styl Matky Terezy? to logiku nedáva..bolo mu umoznené kradnúť,teraz tieto prachy vracia v podobe služby. A jajaj Ivko sa tej špiny nezbaví, len aby tam nebol ked bude spravodlivost v podobe rozhnevaných znasilnených Ukrajincov behat po uradoch s kosou v ruke... Neprajem to nikomu Pripomeňme si udalosť ktorá rozhýbala Mikiho s Miklošom: http://www.topky.sk/cl/10/1461655/Zoznam-Slovakov--ktori-mali-pochybne-u... "Boli sme si tento zoznam osobne prevziať, keďže sa jedná o citlivú informáciu. Na zozname je 25 osôb," informoval dnes na brífingu v Národnej rade (NR) SR prezident daniarov František Imrecze. Slovákov, ktorí sú na zozname, priamo nemenoval. Podľa jeho slov však pochádzajú z rôznych oblastí, sú to podnikatelia, športovci, lekári či modelky. "Tento zoznam budeme následne preverovať v rámci Daňovej kobry, teda v spolupráci s políciou a generálnou prokuratúrou z pohľadu jeho obsahu a z pohľadu toho, či nastala skutočnosť, ktorá by smerovala k daňovému úniku alebo podvodu," avizoval Imrecze. Údaje o slovenských klientoch HSBC pochádzajú z rokov 2005 a 2006. "Konkrétne úkony majú rôznu dobu premlčania. Ak hovoríme napríklad o potenciálnych daňových kontrolách, pre tuzemské subjekty je doba päť rokov, takže z tohto pohľadu by tu premlčanie bolo. Ak hovoríme o zahraničných osobách, ktoré sú rezidentmi na Slovensku, tak doba na výkon daňovej kontroly je 10 rokov, čiže v niektorých prípadoch doba premlčania ešte nenastala," doplnil Imrecze. Medzinárodné konzorciom investigatívnych novinárov (ICIJ) nedávno zverejnilo informácie, podľa ktorýchHSBC Private Bank vo Švajčiarku v minulosti prijala vklady z celého sveta vo výške 102 miliárd amerických dolárov (90 miliárd eur). Aktívne pritom pomáhala svojim klientom vyhnúť sa daňovej povinnosti. Na Slovensko bolo prepojených 147 účtov, na ktorých bolo uložených spolu 48,7 milióna amerických dolárov. http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Ivan-Miklos-opat-ministrom-...

nové