Protest? Skôr niečo ako sabotáž.

Prezidentka podrezala referendum, ale zvolaný protest, na ktorom by mohli ľudia ukázať svoju náladu a prípadne silu, nemožno nazvať inak, ako sabotovaný.

Pozvánka na protest nemala organizátora, ale nakoniec to bolo evidentne v réžii ĽSNS. Ale ako vidím na webe, bol tam aj Uhrík a spol, medzi ľuďmi, žiaľ, na inej strane ako my :-)

Po dva a pol hodinách nudných prejavov na horúcom slnku vyzvali ľudí, aby išli pred Čaputu (na Hodžovo námestie). Ak by niekto chcel zneutralizovať a vyvanúť zlosť ľudí, nemohol to spraviť efektívnejšie. Nechať ľudí uvariť, usmažiť a unudiť dve a pol hodiny, a potom ten zvyšok priviesť  ako akúsi umŕtvenu vakcínu pred Čaputu, zničených, vysilených - to mohol vymyslieť iba sabotér.

Viac k tomu niet čo dodať.

 

 

 

 

Ako vidíte, Kotleba je stále v dobrej forme. Naľavo v pozadí nedávno zatknutý poslanec Krúpa.

 

Ľudí tam bolo pár tisíc, nie "pár stoviek", ako hovoria v správach, ale mohlo prísť aj viac. Celkovo zhrnuté aj pre rečníkov: žiaľ, niekdajšie prvomájové pochody boli asi viac zábavné a dramatickejšie.

 

(do archivu HS )

( FB Uhríka )
Roland Edvardsen

Tiež som bol mrknúť. Ale ostalo len pri mrknutí, lebo na tom slnku sa naozaj nedá. Ja som dúfal, že po takomto verdikte ústavného súdu bude na druhý deň minimálne 10 000 rozzúrených ľudí v uliciach. Áno, naivita. Holt, letá neprajú demonštráciám, ľudia radšej riešia dovolenky, oddych, politika ide bokom - uhorková sezóna. Kotlebovci sa tam spropagovali, ale to je asi tak všetko. Mimo toho prínos tohto zhromaždenia bude nula bodov - opäť, musí byť aspoň 10 000 ľudí. Uvidíme čo nás čaká v septembri, tam sa to snáď začne hýbať rýchlejšie.

Inak k tej forme Kotlebu - skôr hneď udrie do očí ako strašne sa zagulatiľ. A na manželku pripravujúcu dobré večere to už zvaliť nemôže. :-)

Norman

Mám dojem, že v poslednom čase už aj práveže mierne schudol :-) Asi preto tam má toho Krúpu, lebo pri ňom vyzerá menší a štíhlejší ( to si ale nerobím zlú srandu, Krúpa je podľa mňa sympatický chlapík - neviem, čo sa dialo na tej hranici, ale tak to má byť, treba ísť na hranu). A Kotleba má zrejme dostatok nových faniniek a asistentiek, večeru mu navaria :-) Ale ono je to aj metabolizmom stredného veku - veď uvidíš niekedy sám, ako to chodí :-)
https://www.google.com/search?q=kotlebova+asistentka&rlz=1C1KNTJ_skSK950...

Norman
Náhodný okoloidúci

Keby som netrčal doma na PN s rozdrbkanou nohou po úraze hopkajúci po byte s paličkou, tiež by som tam išiel zvýšiť účasť.

nové