Protest v Tisovci proti beštialite asociálov

600 ľudí protestovalo proti rastúcej kriminalite asociálov. Polícia nasadila na nich kukláčov

Neprispôsobiví asociáli prepadli nedávno bezbranného dôchodcu priamo v jeho dome. Kvôli pár eurám z jeho dôchodku tohto pána na vozíčku zabili tak, že mu tehlami roztĺkli hlavu. Viete si predstaviť, že by sa to stalo Vášmu otcovi alebo starkému? My nie. Preto sme v Tisovci zorganizovali veľkú protestnú akciu proti narastajúcej kriminalite asociálov a nečinnosti polície. Prišlo zhurba 600 slušných ľudí. Polícia nasadila proti nim kukláčov so štítmi a obuškami. Na kukláčov proti zúfalým protestujúcim ľuďom sa peniaze našli, ale keď treba zasiahnuť proti asociálnym grázlom, tak vtedy sa to nedá... Vtedy nie sú peniaze a chýbajú policajti! Choré. 

 
 
Poznámka z nadhľadu:
Činnosť, na ktorej ĽSNS vyrástla. To je pozitívne.
To, že je takáto beštialita masmédiami ignorovaná je zvlášť s porovnaním s hystériou rozpútanou okolo vraždy prestitúta Kuciaka naozaj do očí bijúca a neospravedlniteľná. Nie je človek ako človek? K tomu sa dá povedať jedno - tiekla krv a krv určite ešte aj potečie.
 
 
Ľubov

Toto ste už dnes iste čítali:
https://www.hlavnespravy.sk/nove-informacie-o-vrazde-dochodcu-v-tisovci-...

O čom je táto správa? Vraždia cigánske" deti,"presne o tom. A ďalší problém,ktorý máme.
Je to len malá indícia,čo bude nasledovať,ak z istých dôvodov skolabuje dnešný sociálny systém,presnejšie,keď ich prestaneme živiť .

Najskôr idú po najslabších,vedia,že im tam nič nehrozí.Poznám súčasnú dedinu,sú celé ulice,kde v domoch žije už iba jeden starý človek. Sú celkom bezbranní.
Idú slávne komunálne volby. Obecné rady, kedy sa zobudíte?