Puč v parlamente

Keď sa proamerická skupina poslancov dozvedela, že dnes nebude v Národnej rade ani jej predseda Danko, ani podpredseda Bugár, rozhodol sa niekto, že sa urobí parlamentný puč. Vydal sa príkaz Nicholsonovej, aby prerušila svoju dovolenku v Taliansku a pricestovala okamžite do Bratislavy.

Nicholsonová je podpredsedníčka parlamentu, ale nemá a nemala žiadne právo začať parlamentnú schôdzu. Napriek tomu sa o to pokúsila, proste zabrala miesto predsedajúceho a odmietla ho opustiť, pričom vyhlásila schôdzu bez hlasovania poslancov. Priamo v parlamente klamala, že ju vedením poveril podpredseda Hrnčiar, čo je samozrejme nezmysel, pretože on na to nemal najmenší dôvod či motiváciu.

 

Američanmi vedená opozícia sa tak explicitne pokúsila o parlamentný puč, nie nepodobný tomu na Ukrajine. Jeho cieľom malo byť spôsobenie chaosu, pokus o nelegitímne odvolanie predsedu vlády. Ich výsledkom je spochybnenie parlamentnej stability. Ak dnes urobia toto, čo bude zajtra? Vyhlásia vlastnú vládu, ostatné strany za zrušené a uzurpujú si moc, ako ich sionistickí bratia v Kyjeve? Možné to je.

Je naozaj odporné, že ľudia ako Lipšic a Matovič zneužili na túto frašku tehotnú ženskú, ktorá zrejme ani nevie, čo robí. To ju ale neospravedlňuje. V každom prípade sa treba postarať, aby už takéto puče v parlamente nevystrájali.

 

 

 
Buheh

nepatria, tie patria na ulicu. A majú byť ošetrené vodnými delami a inými vhodnými utišujúcimi prostriedkami.

Ináč, tú ženskú som si povšimol už dávno, lebo tak nesympatická a hlúpa osoba, a ešte s takým nosom, to sa len tak nevidí. US Embassy na tom musí byť s personálnymi rezervami už naozaj zle, keď dáva do funkcií takéto kádre.

Slav

Sebranka vyvíjala psychický teror na Hrnčiara, ten to ale ustál ako chlap. Taký dzurinda by sa už nervovo zosypal. (pamätám si jeho hystériu voči jednej novinárke, len za to, že mu položila aj jednu „nedohodnutú“ otázku, zjapal tam ako zmyslov zbavený. Asi preto ho museli aj prepustiť z vojenskej služby zo psychických dôvodov, vraj tam bez ustania „bľačal“)

https://www.youtube.com/watch?v=Up4BM78Hr5E

Matoviča a tú jeho čvargu treba poslať tam, kam patrí. Do chlieva!

Norman

Výborné video, dík.
Je na ňom vidno, že tá banda proamerických poslancov sa dopúšťa priamo v paralamente na vedúceho schôdze Hrnčiara vulgárneho nátlaku a násilia. Stoja okolo neho, revú na neho, skandujú, hrubo ho urážaju a vyhrážajú sa mu ("vy ste skončili").
Tak tomu sa povie palácový puč počas neprítomnosti vlády a hlavy parlamentu. Tomu sa povie násilie a šírenie nenávisti.
Ale kto čo seje, to aj zožne.

Len naozaj dodám, že je až neuveriteľné, ako táto čvarga neustále nehanebne hádže okolo seba moralistické urážky. Pritom sú to ONI, s ktorými treba zaobchádzať ako so špinavou amorálnou štetkou. Oni sú kúpené slúžky, oni sú otroci mafie, oni v politike pre slušných ľudí skončili, oni sú extrémisti a násilníci, oni vidia politiku ako špinavý kšeft.

Opustit svoje parlamentné miesto a obkolesiť tribúnu v parlamente považujem za ekplicitné násilie a zhodenie akýchkoľvek pravidiel. Čo už je viac - len primo násilie na predsedajúcom, ako to robia proamerickí bastardi v Kyjeve? Nuž, slovesnkí proameričania si vybrali, akým slovníkom sa s nimi treba rozprávať.
Jasne sa ukázalo, že pre anglosionistov je parlament len prázdne divadielko. Akonáhle nefunguje podla ich predstáv, nerešpektujú ho. Presne podla hesla "Ak by voľby mohli niečo zmeniť, tak by ich zrušili". Teraz prichádzame do tej fázy a aj ke´d na Slovensku sú samozrejme aj proameričania len kocúrkovskí idioti, nevediaci, čo robia, podobná situácia je aj naokolo a táto vlna sa sem prižnie.

Truhlík

Ten Hrnčiar je tiež kokot.
Ako člen vedenia Matice Slovenskej kandidoval do parlamentu za MostHíd a od vlády si nechal zaplatiť dlhy čo narobil ako primátor Martina.
A toto totálne nezvládol keď pustil tú cigánku k mikrofónu.

Buheh

:)

1488

kurvy s prostitútkami medzi sebou moralizujú hehe

Norman

O toho tu predsa nejde.
A naopak - to, že sa opica dostala k mikrofónu je len dobre - takto si oni sami búraju to divadiaľko, za ktoré skrývaju tých skutičných sviniarov a celý systém.

To, že sa mlátia kurvy s prostitútkami treba len a len privítať. Zvlášť keď kotlebovcom, odkedy sú v parlamente, došli nápady. Podpismi a referendami sa veci nezmenia.

Aman Againsttime

Dag Daniš dnes celkom solídne naložil Nicholsonovej: http://www.aktuality.sk/clanok/354062/tyzden-v-kocke-daga-danisa-nichols...

Tá odporná baba je jak osina v zadku a ťažko pochopiť Sulíka prečo si ju v strane takto hýčka (niečo podobné je Flašíková v SMERE). Predovšetkým od tej aféry s tou feministickou kravou Petrik (ktorá normálna baba by si toto urobila s priezviskom?) mi vrcholne pije krv (i keď Poliačik a Matovič tiež nezaostávajú). Hrubé porušovanie zákonov, tvrdé umlčiavanie kritikov, cenzúra - to je jednoducho typická predstava "liberálnej demokracie" takýchto typov (v angličtine majú pre nich výstižný termín Social justice warrior:https://en.wikipedia.org/wiki/Social_justice_warrior). Áno, tzv. spoločenská spravodlivosť je mor, ktorý musí byť nekompromisne zlikvidovaný.

Norman

k článku Daniša: Nicholsonová nemusí zvažovať zloženie funkcie zástupcu predsedu parlamentu - odtial poletí ako špinavá handra. Ona by mala zvážiť, či nezloží samotný mandát poslanca. Ak dokonca Radička odišla kvôli menšiemu technickému trapasu, tak Nicholsonka je zrelá na okamžitý odchod. Ináč bude neustále predmetom výsmechu a šikany (jej hlášky- "načo hlasovanie, pozriem a vidím" a "veď sme sa dohodli, že to môžem robiť" už teraz vstúpili do dejín).

Čo sa týka jej predošlého kariérneho osudu: keď sa od Sulíka odtrhli ambiciózni chlapi, lebo jeho politická budúcnosť vyzerala bledo prebledo, nezobrali zo sebou ani Nicholsonovu, ani Galka - ako dva odporné na nič súce prípady. To, že Sulík zázračne ožil vďaka jeho medzinárodným prejavom proti imigrácii, bol zázrak a ohromné šťastie pre tieto dva spomínane prdy. Boli azda jediní dvaja zo starej gardy, čo zostali so Sulíkom, a tak keď Sulík niekomu musel dať funkciu zástupcu predsedu parlamentu, dal to predsa len radšej tej opici so stredoškolský vzdelaním, ako skladníkovi Galkovi.
To je úroveň slovenskej proamerickej "pravice".

Sinuhe

toto bol prvý pokus o slovenský majdan ... tá Ničolsonová sa nám chystala zavariť podľa nôt, ktoré dostala z pevnosti na Hviezdku.

Truhlík

Slovenský Majdan bol v roku 1998. To boli tie Zachráňme Markízu, Zachráňme kultúru a podobne.
https://www.youtube.com/watch?v=lJMJheopWXU
https://www.youtube.com/watch?v=811b_y-QVkI

slaven1

3 mesiace pred pokusom o prevrat v Rusku dostali Spojené štáty svoj vlastný Majdan. "Neznámi ostrelovači" zabili 5 policajtov v občianskej vojne pri "rejsových" nepokojoch v Dallase, hlavnom meste, zdá sa čochvíľa nezávislého, Texasu.

http://edition.cnn.com/2016/07/08/us/philando-castile-alton-sterling-pro...

Z minulého týždňa ma ešte zaujala správa z New Yourk-u, kde mladíkovi v Central Parku mína odtrhla nohu:

http://www.nydailynews.com/new-york/blast-elie-wiesel-funeral-central-pa...

Aman Againsttime

V USA sa pomaly schyľuje k rasovej občianskej vojne, ale inak multi-kulti samozrejme funguje :-). To šialené hnutie zvané Black lives matter (hnutie, ktoré de facto požaduje vylúčiť trestnú zodpovednosť čiernych) by vážne mali prehlásiť za teroristickú organizáciu.

Dávam odkaz na tradične manipulatívny (alebo skôr smiešny?) článoček nášho korporátneho splašku: http://svet.sme.sk/c/20210408/preco-americki-policajti-zabijaju-viac-a-a...

Samozrejme, že čitateľov naši smetiari nebudú informovať o fakte, že americký policajt má omnoho väčší dôvod báť sa černocha so zbraňou v ruke ako belocha: https://pbs.twimg.com/media/Cmw8ai3UMAA6b1C.jpg

Ani o fakte, že napriek tomu, že negri spáchajú rovnaký alebo ešte väčší počet násilných trestných činov ako bieli (zdôrazňujem, že čierni tvoria "len" 13% z populácie), tak u bielych je 2x väčšia pravdepodobnosť, že budú zabití policajtom:https://pbs.twimg.com/media/CmrrhxsVIAAn9nU.jpg:large

Skutočnosť, že zastrelený neger kvôli ktorému sa konal v Dallase protest, bol usvedčený pedofilný znásilňovač (čo je pomerne ďaleko od toho, čo si človek predstaví pod pojmom "nevinná obeť") je už len čerešnička na torte, ktorú v "smetiarni" pochopiteľne museli zabudnúť spomenúť: https://pbs.twimg.com/media/CmqF26KWEAAUT9m.jpg

Truhlík

Už nejaký čas pozorujem, že sa napĺňa skínsky projekt RAHOWA.

Aman Againsttime

Spolužitie bielej a negroidnej rasy pomaly, ale iste dospieva do záverečnej fázy, ktorá bude mať s veľkou pravdepodobnosťou krvavý koniec (ak sa teda vec nevyrieši nejakou pokojnou repatriáciou či rozdelením hraníc). Pripomeňme si teda slová slávneho republikána, muža ktorý je dnes často považovaný za ikonu zo strany kadejakých bojovníkov za spoločenskú rovnosť či spravodlivosť :-):

"Biela a čierna rasa sú rozdielne, nepodporujem sociálnu a politickú rovnosť rás a ak budú žiť spolu, musia byť v pozícii nadradenej a podradenej rasy."

nové