Putin je za všetkým (video po nemecky)

Západná propaganda v praxi. Video ARTE odvysielané 28.3.2017, teda pred týždňom.

Vo videu sú zábery zo Slovenska, z demonštrácii Čarnogurského (circa 30 minúta) a ďalej LSNS, KSS Hrdličkaa, Švec a iní.

Písala o tom krátko Slovensko-ruská spoločnosť

 

Relácia má 52 minút a je z rôznych krajín - Maďarsko, Česko, Francúzsko, Slovensko. Všade je neustále spomínaný Putin, je tam ako ikonka pri titulkoch. Krátko o nezávislých politických silách (pravičiari, ľudáci) a vzápäti návrat k Rusku a Putinovi.  Atak znova  a znova. Typická ideologická propaganda najprimitívnejšieho rázu - ale odvysielala to ARTE, nadnárodná (nemecko francúzska) TV venujúca sa umeniu a rádoby "vyššej" kultúre. 

Poučné je tam aj spracovanie buzerantskej otázky. Jasne vidno, prečo sa najprv robia rôzne dúhové provokácie - keď na ne väčšinová normálna spoločnosť nakoniec zareaguje odmietavo, prezentuje sa to v takýchto dokumentoch ako ničím nepodložené šikanovanie, ako prejav neslobodnej mysle, ktorá chce z úplne neznámych iracionálnych dôvodov brať nevinné šťastie nielen dvom buzerantíkom, ale vlastne celej spokojnej spoločnosti. ˇAno, aj vám, vážení diváci.  Proste hnus. A zároveň varovanie, prečo od týchto sračkových tém, teda buzerantov, lesieb, feministiek a genderistov vôbec najlepšie udržiavať bezpečný odstup. Alebo prečo udržiavať odstup od prestitútov a dobre si premyslieť, čo sa im povie do kamery.

 


 

 
K tomu aj celý článok na stránke Arte, nech to majú ideológovia komplet.
 
 
Tonnag

Svet nie je čiernobiely. Nenávidené a milované Rusko. Nenávidený a milovaný Putin. Neviem o čom je to video ale je tu také ticho k téme Putin, že mi to nedá. Za mňa - plne podporujem proces Putina. Putina, ktorý vždy hovorí priamo, na rovinu bez dvojzmyslov. Proces Putina ako aj šanca pre stabilizovanie sa Europy. Veľmi dobre chápe ako pracuje globálny prediktor ako perfektne pracuje s formovaním informačného poľa pre svoj prospech. Putin chápe ako sú realizované procesy riadenia, supersystémy a vie ako to ovplyvniť ako realizovať riadenie.
V Nemecku a aj inde to nevedia a v miere svojho nepochopenia pracujú pre toho kto vie a chápe viac. Akoby ľudia nechápali za čo dostala Merkelová europsku cenu Kalergiho. Proces je spustený a do kariet im nehrá Putin a preto tento proces nenabral takú rýchlosť a silu aká bola v pláne.

Provokatér

Vidím, že tá scientologická DVTR je nákazlivá ako chrípka, teda samozrejme v miere svojho chápania.. Čím samozrejme sledujem svoj vektor cieľov v informačnom poli vás zombie agentov..

Globálny prditchor je ale nič oproti germánskemu Tchorovi ú nás ho voláme krajšie keď sa hneváme, že doparoma aj s vami..

Máš pravdu svet nieje sivý, ale nieje ani čierno-biely a ani červeno-modrý ale je hnedý ako sračka..

V miere svojho chápania/nechápania pracuješ pre tvojho "GP"... A Putin je podľa mňa človek, slovo proces môžeš totiž použiť aj na sranie..

Tonnag

Neviem čo si tu slovami kompenzuješ a naco sa hraš, mozno si prekonspirovaný kokotinami a poriadne ti uz jeblo, plny jedov a nikto ta preto neberie vázne nuz IQ humpajuceho sa konika. Si poriadne vygumovany fanatik co na kazdom rohu vidi zombie. Chod do prdele a nezamoruj svet svojimi srackami.

Provokatér

Nemusíš mi prezrádzať to čo sa už na prvý pohľad dá zistiť z tvojich slov.

Dám ti radu neber všetko tak vážne a skús ma ignorovať a uvidíš, že to bude dobré pre tvoju duševnú rovnováhu..

Tonnag

Provokater je nemysliaca kreatura najata niekym aby vyvolavala nepokoje, zlo. Zo strachu ked ju za jej cinnosť nakopú slovne ci fyzicky zacne sa dovolavat vyšsich pravd a hodnotit svoje okolie. Choď si robiť bábovečky na piesok.

Kolodej

Očuj Tonnag, mohol by si tú časť Pjakina a DVTR - ktorá sa venuje "koránickému" islamu a jeho plazivej propagácii? :)
Pozdravujem Honzu hehehe

Tonnag

Sorry Kolodej, sklamem ťa, neštudujem DVTR - ale googlík mi vygooglil čo je to za skratku a už zase neviem čo znamená. Nie som skratkový ani značkový typ a také knihy zatiaľ nečítam. Pjakin je asi známy ked je toho dosť na YouTube. Si na yuotube zapneš, niečo popočúvaš, vypneš, ideš ďalej. Je to trestné? Slovo Globálny prediktor sa normálne používa cca 20 rokov - či je to tiež trestné a už sa škatuľkujeme? Takže druhí vedia o mne všetko a ja neviem o sebe nič zaujímavá teoria. Tak ste ma zaškatuľkovali akýsi fanatik provokatér a radca Kolodej, platia vás ked nájdete nejakého dvtr? Ubohé. Niekedy by to chcelo koňa a meč ako u víkingov. Hm a to ty že študuješ ľudí? Čo sa týka islámu - ty kokso napíšem islám -som teda už islámista? Asi každý vie, že ho Mohamed 13 rokov vyučoval v Mekke a nič získal iba 150 žiakov - nemalo to hodnotu lebo platili vtedy iné hodnoty. Potom prešiel do Medine tam to zobral z iného konca politického, ty kokso a podívaj čo sa stalo. Korán - trilogia, 14% je o Alahovi a 86% v 2 častiach o Mohamedovi. A to sa ešte napísalo po jeho smrti takže sa mnohé v niekoho prospech pridalo. Takže prepáč ale nebudem vyhľadávať na tvoj rozkaz Pjakina a tú časť ktorú mi odporúčaš. Dobre sa tu študujú ľudia ich vzorce, ako ich najhlavnejšiou úlohou je hľadať nepriateľa a to za každú cenu.
Vzdávam hold Putinovi a viem, že Rusko bude raz a nie je to už ďaleko veľmi bohaté, zdravé, vyspelé. Ako čítam Slovákov tak slovensko asi zanikne vyhubia sa medzi sebou nie je treba ani islamistov. Tu sa asi honia iba egá a hľadajú za každú cenu nepriatelia, ktorých treba zlikvidovať a skutočný nepriateľ sa smeje. Choré.

Norman

Prečo by tu niekto hľadal nepriateľa? To len ste/sme všetci tunajší nabudení ako svorka psov - na tom nie je nič neprirodzené ani nič zlé. Dobrotou a vzájomným oblizovaním sa nikdy nič nedosiahne, ba čo horšie, nie je nikdy žiadna zábava.

"Ako čítam Slovákov tak slovensko asi zanikne vyhubia sa medzi sebou"
Zbytočné obavy, Slováci sú práve až príliš holubičí a apatický národ. A ak by som mal byť zlý, alebo úprimný, tak zbabelý národ. Podľa mňa väčšina tých negatív, čo sa o Slovákoch hovorí, korení v zbabelostia a nie je to nič iné.
No dobre, ak to chceme miernejšie vyjadriť, tak to pramení v strachu.

Slováci sa preto nevyhubia navzájom. Naopak, ich večné bratríčkovanie, rodinkovanie a tolerovanie zla je príčinou aj tej nekonečnej protekčnej a korupčnej siete, čo tu vládne široko ďaleko naprieč celým politickým spektrom.
Len sa hádajte, aspoň sa trocha preberiete. Šťuky treba vypustiť do rybníka.

Provokatér

Najväčšia radosť je škodoradosť, je to možno smutné, ale je to tak..

Ľuďom chýba pochopenie a žiaľ zrovna tí rozumnejší často nedokážu zvládnuť nepochopenie zo strany ich okolia..

Ja ale niesom ničia matka a nikoho tu mojkať a chváliť nebudem, hoci je to práve empatia, čo takýmto ľudom najviac chýba...

Pre mňa nieje dôležité či sa niekto zamotá do svojich zle zaviazaných šnúrok od topánok a spadne na papuľu, ale ako sa zachová potom, či sa konečne zobudí a poučí sa z toho alebo začne nariekať a obviňovať z toho celý svet..

Hrdinstvo nieje ísť do vojny a zomrieť za svoju vlasť, hrdinstvo je prežiť vo vojnou zničenej krajine a zabezpečiť tak život pre ďalšie pokolenie, preto sa práve zbabelosť žiaľ ukázala ako (d)evolučná výhoda v chorom svete..

Norman

Nechce sa mi veriť, že by zbabelosť bola na Slovensku biologické špecifikum. Skôr ju považujem len za vec kultúrnu.
Kultúra sa skladá z tisícov a tisícov drobností a ťažko rozpoznať tie, ktoré spôsobujú takúto deformitu.

Nedávno sm v jednom filme zachytil takú drobnosť: dorastenec hovoril, že jeho rodičia ho nejak silne nenervujú - lebo vždy, keď kecajú nejaké blbosti a trápnosti, tak si predstaví, že sú alkoholizovaní. A tak ho to neštve, nečuduje sa, ako na ten blbý nápad prišli, ani im to nevyčíta. Veď sú opilí, čo s nimi.
Zaujímavý prístup :)

A možno je to aj so Slovákmi tak - človek si povie: nuž čo s nimi, sú zbabelí, celý čas sú v tom vychovávaní, od mala, dennodenne sa im búcha do hlavy, že majú byť opatrní, že toho moc nedokážu, ze majú byť dobrí na okolie, že sa nemajú hádať a nikoho kopať ... Tak sa nemožno čudovať, že sa správajú tak, ako sa správajú, nemožno sa na nich hnevať a vyčítať im to.
To je prístup, ktorý človeku ušetrí veľa nervov :)

Len musím pripomenúť ešte jednu vec. Bavíme sa stále o zbabelom správaní voči mocným, voči čo len trocha nebezpečným osobám. Žiaľ, negatívna vlastnosť zbabelosti je aj to, že sa tá nerealizovaná agresia voči mocným vždy vybúri voči slabším, voči slabým osobám, voči zvieratám či voči čomukoľvek.

Sloven

Poviem ti to tak sme to najhoršie z toho najlepšieho, teda náš potenciál je obrovský.

Kultúra sú slová, gény sú zrejme tiež len slová, ale na úplne inej úrovni..

Tá deformita je Kresťanstvo je to prvotná príčina, ktorá spôsobuje to, že sa uprednostňujú Kresťania teda určité gény a tie gény zas spôsobujú to, že sú ľudia schopní rozpoltiť svoju myseľ a uveriť tak obludným neľudským sračkám, teda prijať Kresťanstvo a pod. sračky.

Upaľovanie čarodejníc nebolo len samoúčelné, ono totiž predstavuje aj základný symbol Kresťanstva, jeho filozofiu atď.

Je to začarovaný kruh, ktorý sa dá preťať len tak, že sa budú zvýhodňovať ľudia u ktorých je táto kultúrna/genetická deformita menšia a postupne tak vytlačia stádo a bačov zo scény..

Teda ak zmeníš kultúru bude to mať vplyv aj na gény a platí to aj naopak..
Tento vplyv je najprv úplne zanedbateľný no s odstupom času začne rozhodovať úplne o všetkom..

Mená a pojmy zohrávajú oveľa väčšiu úlohu akú si len ľudia vôbec dokážu predstaviť..
Náš jazyk odráža prírodné zákonitosti spojené s našim životom a je v ňom vytesaná naša minulosť a aj budúcnosť, náš pohlaď na svet, naša filozofia, veda a aj technika..

Každá myšlienka má tendenciu sa naplniť a teda sa nejako zhmotniť, prejaviť.. Môže to byť len iskrička, ktorá hneď vyhasne, no môže to byť aj pekelný plameň, ktorý sa začne šíriť ako chrípka, či čokoľvek iné a užitočné..

Slovo Slovák je česká nadávka, preto je aj slovné spojenie hrdý Slovák nezmyselné a smiešne podobne ako hrdý Kresťan, či skromný žiďák..

Cudzie slová, ktoré som použil sú ešte oveľa väčšia urážka, niečo ako pľuvanec na nejestvujúci hrob našim predkom, niečo tak odporné ako solenie rany pred popravou..
Ako keby si po nepriateľovi hádzal oštep s tŕňovou rukojatkou a jeho vrh ešte oveľa skôr ako sa vôbec priblíži k tvojmu nepriateľovi poškriabe tvoju ruku až do krvi..

A to ešte stále nie som na úrovni sebaspičujúcich ukrižovaných|zombifikovaných Slovákov -s chorou myšlienkou sebe a svojim deťom odtrhnúť od huby a dať nepriateľom..

Norman

my sme sa tu zhodli, niektorí, že kresťanské kruhy sú slabé a nespoľahlivé, aby sa postavili proti anglosionistickému molochovi. Že nemajú motiváciu, odvahu, odolnosť ....

Ale z nadhľadu jasne vidno, že dnešné tzv. "pohanské kruhy" sú stále len skupinky veselých etnofilov, majúcich radi kvetinky, prechádzky na lúkach, preskakovanie vatier, spievanie a tancovanie. To je síce ... hm ... zaujímavé, ale v životnom raste a konflikte ešte viac nahovno.

Oba tie smery sú dnes ako vypustená nafukovacia anča.

Ale ináč tieto tvoje názory v podstate zapadajú do toho, čo tu píšeme už roky. Dúfam, že ťa toto hodnotenie poteší, Sloven.

Sloven

Bol som už troška nadrímaný keď som to písal, ale malo by to byť viacmenej OK:)

Pohanstvo sa zase až tak od Kresťanstva nelíši, je to možno mierny pokrok keď zbožšťuješ vlastných oproti tomu keď sa klaniaš cudzím, ale nosná myšlienka je stále chorá..

Ďakujem za hodnotenie :)
Poteší, či naštve to nieje podstatné, podstatnejšie je, že máš pravdu..

Niektorí ľudkovia sa tu oháňajú infopolami a inými kvetinkami, no tak ako sú rastlinky pekné, tak môžu byť aj jedovaté, či naopak liečivé..
Rozumný človek sa môže naučiť niečo múdre aj od blbca, ale blbec sa naučí len blbosti..

Aj ten najmenší tvor môže zmeniť celý svet, totiž ak zmení seba -zmení celý 1 svet.
Toto ľudkovia nechcú chápať, oni jedni najsamlepší veria, že z nadhľadu môžu zmeniť všetkých bez to aby zmenili seba.

A ženy do boja nežeň, žeň bojovníkov a neskôr sa pridajú aj tie "ženy" ono preskakovanie vatier, ľsti a nástrahy, zvodné tance, taktika a vedomosti o prežití v prírode sa ti môžu celkom hodiť..

mirage

Sloven, tu mas ktore cudzie slova na mysli?

"Cudzie slová, ktoré som použil sú ešte oveľa väčšia urážka.."

Sloven

Všetky! All! Alle! Tutte! Omnia!

mirage

Slave N?

?

Sluha nie?

Norman

Nikdy som nikde ženy nehnal do boja, práve naopak.
To je nejaké nedorozumenie.
Alebo myslíš na tých kvetinkových etnofilov? To nie sú iba ženy.

Sloven

Áno myslím ttých etnofilovv, ale aj kkresťanov, tí už si našli svojho spasiteľa..

Norman

ani etnofilovia ani kresťania nie sú len ženy a o ženách nebola reč.
Ale dobre, len ma to zaujalo, že ženiem ženy ( hm, tu vidno, že slovo "žena" je od slova "hnať", verte mi, to nie je náhoda, ale nevedia o tom ani feministky, to by bolo kriku) Ja si ženy vážim a práve preto: zásadne by sa nemali zapájať do konfliktov (zvlášť prípad Merkelová ma definitívne presvedčil).

Sloven

Slovenčina je ten jazyk a je ženského rodu, to by mohlo vyriešiť problémy s feministkami a aj s LGBTI :D

mirage

slovencina je rec, jazyk slovensky

Sloven

Slovo zbabelý pochádza zo slova baba = deva = žena..

Norman

Zaujímavé, môže byť. No veď zbabelosť sa týka iba mužov, ženám sa zbabelošť nevyčíta.

Kolodej

zaviedlo DVTR/KOB - pôvodne Globálny parazit - potom prediktor. Knižky VP - to sú pjakin zanzobin a ostatní - VP = vnutrennij prediktor. Ale to všetko vieš. Polovička tvojho príspevku je v DVTR "mluve"
proces ..., globálny prediktor (tú chobotinu ako sa tento výraz používa 20 rokov - to ti nedošlo že sa to dá dohľadať?), formovanie informačného poľa ..., procesy riadenia ... , supersystémy ...
Nie že ma nesklameš - ale presnejšie - ma neoklameš.
Najlepšia bola tá pasáž, kde si hovoril o ľudoch Slovenska v tretej osobe - ako o nich. Ty si kde? :D

Tonnag

Kolodej, dlhé roky praktikujem spôsob života podľa veľmi starého "učenia" o ktorom sa málo vie, nechcem to nazyvať učenim je to hlavne o praktikovaní kde sa za chyby tvrdo platí preto sa neoplati machrovat. Je za tym skutocna sloboda, ktora stratila na Zemi cenu - ako u vikingov sloboda a Valhalla, krasa divokosti - ziadne prachy, pozicie, pocity, obdiv - takze nic pre obcanov. Tu sa vnima svet troma spôsobmi. Pracuje sa tu uplne inak. Ty aj s tvojim kamom provokaterom pracujete iba so slovami a tam aj podla toho ako písete končíte a nie ste preto ani zodpovední. Preto asi tak zúfalo hladaš ako zufalec slova na potvrdenie svojich dojmov aby si ma zaradil. Preco ma tak veľmi chces zaradiť a podľa nejakych slov. Vies nezaujima ma nejake tvoje dvrt v ktorom si sa uväznil. A o globalnom prediktorovi nevies zhola nič, ma aj iny nazov ale by si mu nerozumel ale treba pouzivat pre porozumenie tu medzi slovačmi ten ktory sa pouziva - a mne sa to zaľubilo globalny prediktor. Ale je smutne, ze nevies ani co je proces a prisudzujes asi nevedomo jeho "vznik' iba tomu dvrt. Informacne pole neobjavil dvrt to je tu od uplneho zaciatku. A preto ta nemusi zaujimať kde som. Takym co stratili priame prirodzene spojenie to nič nepovie. Ty zijes vo svojom konecnom definitivnim. Ludstvo prehliada nieco velmi doležite a preto je len priemernym clovekom bez slobody utopenym v mori slov. Všimas si iba povrch kabat. Mnoho ľudi si POŽIČIAVA, KRADNE slová aby sa to nejak dalo predať a predať. A mnoho slov bolo ukradnutych starym uceniam. Ale tie nelipnú na slovach. Tak je im to jedno. Nepotrebuju zvierať slová ako ty. Ale naco o tom pisať vy aj to co sa neda zaradít chcete ako o zivot zaradit a preto aj prehravate. Aj Putin ponukol pomocnu ruku ale ked niekto nechce nasilu nebude. Mate svoje slová bez sily. Hluposť sa tu stala králom.

Kolodej

potom prichádza ten Váš štýl - trochu mystiky (staroveké učenie - sa vážne poserem :))) A potom príde to hlavné - ako Vy ... študenti (starovekých učení, DVTR, ... doplň haluz podľa uváženia) - rozumiete a viete viac a chápete viac - a my, hlupáci, kde sa stala hlúposť kráľom - nerozumieme ničomu :)))
Nezabudni tu na ženy uplatniť tiež trochu ezoteriky, pár citátov východných majstrov, pár dvojzmyselných poznámok ...
Mal by si ten tvoj krivý nos zakvačiť kamsi inam. Tu ti pšenka nepokvete. Nie kvôli mne, ale kvôli tomu, že skalní od Normana sú rozhľadení.
No a na to, že sa riadiš akýmsi mocným starovekým učením - tak to učenie je dosť nahovno keď ho valcuje obyčajný sionizmus hehe. Či to Vy ste tí pri moci? :))) A si vôbec na Zemi?

Aman Againsttime

Norman, nechceš tie nemecké videá prekladať? Moja nemčina je stále dosť slabá. :-)

Inak k Putinovmu Rusku a buzerantom: Treba to už raz a navždy vyjasniť, a preto dávam pre tých, ktorých zaujíma najmä právna stránka veci odkaz na tento výborný text právnika Branislava Fábryho (btw, dotyčný pán ma učil :-)):http://www.srspol.sk/clanek-branislav-fabry-priklad-medialnych-mytov-o-h...
Pre tých, čo nechcú čítať text, iba v krátkosti: v Rusku nie sú homosexuáli nijako prenasledovaní alebo diskriminovaní. Dvaja dospelí ľudia s konsenzom si môžu doma robiť, čo i len chcú. V Rusku dokonca nie je zakázaná ani propagácia homosexuality - medzi dospelými. Celý zákon sa týka len a len detí a dokonca ani nešpecifikuje, že má ísť o homosexualitu, ale používa vágne slovné spojenie "netradičné sexuálne vzťahy" (čiže tam patrí aj pedofília). Celé je to o to absurdnejšie, keď si človek porovná situácia homosexuálov v moslimskom svete, kde sú lovení ako štvaná zver. Je jasné, že tu ide len o obyčajný anti-rusizmus či anti-putinizmus, ktorým je Západ nakazený - nič viac.
Každopádne ja mám svoje výhrady voči Rusku, ale ak ide o ochranu rodiny a detí, tak v tomto na 100% Putina podporujem. Súčasná LGBT lobby je radikálny a nebezpečný humus, ktorý sa cielene orientuje práve na deti (a už je poprepájaný i s pedofilmi), a preto treba pred ním deti nekompromisne chrániť.

Norman

chcem, ale tie pozitívne. Toto je len negatívny grc a dal som to sem len preto, že to dala aj tá čarnogurského stránka. Dá sa na to možno krátko mrknúť aj bez znalosti jazyka.

Náhodný okoloidúci

Tento obrázok dokonale vystihuje posadnutosť Západu obviňovaním Putina zo všetkého, čo sa kde stalo a je to v rozpore s ich záujmami.

https://defence.ru/assets/content/paragraph2/143896/44469/huge.jpg?nocac...

Norman

už pár dní, ale teraz som si pozrel začiatok, a bez nejakeho detinskeho preháňania, ale s uršitým krytím sa príkladom USA polície, po zvážení hovorím:
ak by som ja bol jedným z tých policajtov/policajtiek, tak v okamžiku, ako hodil s rozbehom ten prvý kamen na čelné sklo, by mal rostrielný bachor. A potom by pár minút zdochýnal ... a viac by už nikdy žaiden kameň nehodil.
No ale to som ja, opatrný umiernený intelektuál.

nové