Represívna Európa - pokyny z Jeworku v TV

V Mikovej verejnoprávnej štetke včera v relácii HVNO zaznel nový pojem. 

Naša spoločnosť sa mení. Menia ju mocní smerom, ktorý sa im zdá jediný schopný aj ďalej zabezpečiť ich moc. Je to režim militantného násilia a trestania za prejavenie nekonvenčného názoru. Pre tieto nové pomery treba nájsť koncept, aby bolo jasné, že to už nie je to predošlé hranie sa na demokraciu a slobodu slova - je to niečo iné, ale, samozrejme, rovnako dobré. Ak nie lepšie.

Ideologický problém je v tom, že podobný režim doteraz slúžil ako strašiak, ako stelesnené zlo a nazývali to "fašizmus". Ako vysvetliť plebsu, že to, čo do včera bolo peklo a satan, teraz aj my zavedieme?

 

Talmudista neváha, nemá svedomie a nebojí sa ukázať ako nehanebný klamár. Vymyslíme tomu nové meno: represívna spoločnosť. Vyzerá síce ako fašistická, vyzerá ako totalitná, vyzerá ako despocia, ale nie, ona taká nie je, ona je len tak troška ... represívna. To je predsa niečo úplne iné.

Pravda, ten domáci trápnučký theológ Havran to po toľkom fete očividne nedokáže sformulovať a obhájiť sám, potreboval na to troch poradcov zo zahraničia aby vysvetlili, že aj toto nové hovno je ružové a vonia. Povedali svoje dogmy - a domáci poskoci majú rok čo propagovať.

havran a smrť

Havran: "Videl som smrť a doteraz čumím plný strachu. Hm, ale keď som si vyvalovanie očí trénoval pred zrkadlom, vyzeralo to lepšie."

 

Takže títo včerajší traja králi sú jasnou indíciou, že anglosionistický režim sa už rozhodol. Lepšie povedané, že už rezignoval na akékoľvek veselé demokratické a liberálne masky, ktoré sa aj tak už roztrhali a nekryli jeho skutočnú morbídnu tvár a len mu zavadzali. Represie a totalita budú teraz dobré, proste dobré, lebo ... lebo. Príkazy z Jewyorku prišli, súdruhovia, poslúchajte.

Ako  príklad novej represívnej spoločnosti uveďme súčasné Francúzsko, kde už asi rok vládne v podstate stanné právo a na každom rohu a križovatke behajú plne vybavení vojaci s automatickými zbraňami. Armáda a kontrola verejných médií, v súčasnosti hlavne internetu, to je bon vive súčasného Francúzska. Aj budúceho Francúzska, pretože to neprestane. Aj celej Európy, pretože to sa nezastaví - ak sa nebudeme čo najtvrdšie brániť.

 

 

Imrich Horvath

Ako presne sa chceme proti tomu co najtvrdsie branit ?

Púpavová

Ako presne ? Všetci vieme,že j e d i n ý m riešením je vyhnať ich všetkých do krajín pôvodu. A to do jedného.
Ak raz dovolíme,aby geneticky sprznili našich potomkov,cesta späť už nebude.

My,Slovania sme povinní brániť sa,pretože ak padneme aj my,zatial jediné etnikum,ktoré nie je tak fatálne zasiahnuté hnedou nákazou,padne civilizácia na tejto planéte .Alebo je iné riešenie?

Hlas Predhrobia

Tak toto bola prvá relácia krákorajúceho Havrana, čo som nedokázal dopozerať a starecky som pri nej zaspal. Norman mi potvrdí, že často som sám upozornil na tohto vtáka, ale toto bolo svojou nudnosťou a hlúposťou prednášajúceho personálu aj na mňa moc.

1. Analýzu experta na terorizmus a ISIS som v podstatne kvalitnejšom prevedení čítal najmenej 5x od iných autorov. Aj Kamasutra v predvedení podstatne kvalitnejších figurantov po čase normálneho diváka začne nudiť.

2. O niečo zábavnejšie boli návrhy na riešenie „extrémizmu“ a zúfalé snahy o jeho definíciu. AK by som to zhrnul podľa názoru kaviarenských povaľačov jestvuje „Kasta majiteľov pravdy“, ktorá dokáže zhodnotiť výroky a nálepkovať ich autorov. Keď si predstavím napríklad udavača starú bielu vranu Benčíka a certifikovaného komunistu a ŠtBáka Ivana Kamenca tak naozaj na Slovensku táto „pravda“ má podivné základy. Používanie termínu „represívna spoločnosť“ na pokusy „trápnučkých fašistov“ ©Havran neobstojí ani na teoretickej, ani praktickej rovine.

Táto relácia bola iba akt zúfalstva dobre živených pasažierov Titanicu, pokúšajúc sa riešiť situáciu premenovaním situácie „potápame sa“ na „zaplavovanie bezpečnostných sekcií lode morskou vodou“.

Možno by aj radi násilím prevzali moc a udržali ju. Ale týmto osamelým chudákom chýbajú státisíce čierno/hnedo košeláčov, čo by to ZA NICH urobili. Dokážu poblázniť bandu desiatok tisíc bláznov, ale nedokážu ju kontrolovať – FAŠIZMUS JE AJ DISCIPLÍNA – a tú nasprostastá čvarga na Slovensku nikdy nemala.
Lúčim sa s pozdravom

Heil McQuack!
http://orig06.deviantart.net/a1c2/f/2012/125/9/1/launchpad_mcquack_by_ku...

PS: Večery s Havranom navrhujem premenovať na Dick Tales. Ďalší diel by mohol vyzerať nasledovne:
https://www.youtube.com/watch?v=iN1UM53LF4Q

Norman

Hehe, ja som to prepal, už to bežalo, a tiež som pri tom zaspal. A tiež som iné predošlé doteraz v pohode dopozeral - veď aj nepríjemné veci treba spraviť. Ale predsa nebudem na toto posledné mínať čas:-)

Reláciu premenuje nový riaditeľ STV. Bude sa volať nie HVRN, ale HVNO. Nezrušia ju, ale je možné že sám moderátor odmietne vystupovať pod novým názvom. I keď ... u neho je to možné.

Čo sa týka kaviarenského fašizmu, to je práve na tom tá sranda. Ty už si dosť dlho pri veci, a
máš na to potenciál, takže si pozrel a pochopil - oni stále naháňajú kaviarensky fašizmus. Naháňajú hailovanie, hakenkreuze, sú dokonca tak blbí, že naháňali holohlavých a tetovaných, naháňajú svalnatých kulturistov (ako keby Hitler či SS boli nejakí tupí bodybuilderi), naháňajú pivárov a historikov, ktorým vyšla rovnica, že holokaust je len nové náboženstvo. Naháňajú každého, kto povie, že Žid je žid, ale aj naopak toho, kto povie že žid je Žid. A konieckoncov naháňajú Hitlera a SS, ako keby to bol nejaký master pattern.

Sú úplne mimo.

Sedia tu, na spálenisku a s miliónmi a miliónmi liberálnych ľudskoprávnych tupcov, ktorú vytvorili a obzerajú sa, ceniac tesáky - ale nevidia nič. Len hmlu.
To je súčasná situácia.

Samozrejme, kontrolovaním facebooku ju určite vyriešia:-)
Zatváraním koránpisspussy a ludovostraníckých dobrákov sa určite udržia pri moci.
A pokus o zaplavenie ľode hnedou sračkou - to už je len akt sebavražedného zúfalstva.

Hlas Predhrobia

a sú zdesení, koľko a čím musia zaplatiť.

Nie som posadnutý tým nechutným škaredým starcom Kamencom, ale považujem ho za ukážkový príklad z menu, ktoré teraz musia platiť.

Komunista, ŠtBák im bol dobrý, lebo sa báli ľudáctva na Slovensku. A tak ľudáctvo premenovali na klérofašizmus, potom keď im vecne podotkneš, že to nespĺňa elementárne politologické kritéria, začnú tárať o nacizme. Žiaden seriózny historik im na túto hru dnes už nepristúpi, a tak vyhrabali ŠtBáka a deportácie. Majú v tom totálny bordel a keby naši krčmoví fašisti mali vedomosti a inteligeneciu, tak ich v každej diskusii roznesú na kopytách.

Len tak na okraj jedna humorná téma na diskusiu, ktorú by som si vychutnal:

ROZDIEL MEDZI STAVOVSKÝM ŠTÁTOM FAŠISTOV A TRIPARTITOU. ! :-D

Norman

v akej diskusii?
Veď diskusiu nevedú ani s krčmovými fašistami.

Súčasná moc spočíva na súkromnom, teda NEDEMOKRATICKOM a už vobc NIE LIBERELNOM VLASTNENÍ medií a kroporácií (peňazí). Do médií nikoho nepustia. Žiadna diskusia nie je.

Posledný prípad je tu
ukážka z poviných diskusíí o holom kauste, organizuje po svete Ban a Traubner.
Keď sa tam ozvalo odvážne dievča, že prečo sú tam žiaci škôl povinne nahnaní, Ban sa jej implicitne vyhrážal vyhodením zo školy (vraj tam nie je povinne, teda môže zo školy odísť) a Traubner po nej kričal, že či "protestovala" - (prečo by mala protestovať proti škole, čo ona vie dopredu, kam ju posielajú?)
http://www.infovojna.sk/article/video-traubner-a-ban-vs-studentka-stredn...
Spýtať by sme sa mali riaditela školy, prečo tam posiela študentov a míňa ich čas, a riaditeľ by mal byť vyhodený (es kommt der Tag).

Ale vidno, že diaskusia ani naživo nie je možná, v médiach už vôbec nie. Vybavíš ty nám diskusiu v STV (tzv rtv)? Dve hodinky by sme pokecali.

(ps, stavovský štát je dobrý prííklad: Kotleba nevie, čo toje, antifašisti nevedia, čo to je, nik nevie, čo to je, lebo je to len prázdne slovo, ktoré nikdy nebolo zavedené a nikdy ani nemôže byť zavedené a nik po tom ani netúži - ale bol to dôvod zrušenia politickej strany Pospolitoosti. Na tom sa možno len smiať, ako naši Donovia Xoxotovia útočia na veterné mlyny fašizmu :)

Hlas Predhrobia

Ach Traubner, nadšený návštevník bravčových rautov, kde sa môže nažrať zadarmo ...

Traubner životopis

Interesovalo by ma, či bol v čase
1955 - 1958 (jedenásťročná stredná škola v Ilave) teda približne vo veku dievčiny, na ktorú sa tak oboril, tiež taký statočný bojvník s antisemitizmom.

Ako sa ohradil napríklad proti procesu s tzv. protištátnym sprisahaneckým centrom. Rudolf Slánský a spol. - ktorý bol antisemitský až hrôza. Asi nijak, inak by neštudoval v rokoch
1958 - 1964 Lekárska fakulta Univerzity Komenského v Bratislave

Prišla normalizácia a čo robil pán Traubner?
1967 - 1985 Katedra neurológie LF UK, Bratislava, odborný asistent - učiteľ

Ja tú dobu dobre pamätám, bola to nová vlna komunistického antisemitizmu, keď sa pod zámienkou "pasivity" vyhadzovali najprv zo strany a potom zo školy vynikajúci docenti a profesori - pozanám pár konkrétnych prípadov. Protestoval pán Traubner? Asi nie, lebo nasledovala éra
1978 Obhájenie vedeckej hodnosti kandidáta lekárskych vied CSc. (PhD.)

O jeho členstve s komunistickej strane sa vedú diskusie a on cudne mlčí. Ale stačí sa pozrieť na jeho karéru a je jasné, že bol minimálne s komunistami dobrý kamarát.

Prečo teraz vyprskol? Lebo má zlé svedomie pri pohľade na dnenšú mládež, ktorá nie je taká posratá, ako bol on.

Truhlík

A pripomenulo mi to besedy s partizánmi a skazki o Leninovi.
Dnes majú mladí podobnú "zábavu" na besedách so židákmi s rozprávkami o holokauste.

afík

Ak je sloboda slova, tak sa rýchlo premenia na obeť:
https://www.youtube.com/watch?v=C0CulhsQkTA
Avšak na Slovensku jednajú z pozície sily:
https://www.youtube.com/watch?v=HPUNFQBGKas

Hlas Predhrobia

s tým je na túto tému veľmi obtiažne diskutovať ... :-D To by bola debata na HVNO, keby ho tam pozvali ... :-D

Norman

dané video z Infovojna.sk a teda facebooku už zmizlo
link ešte raz - teraz je tam "Unavailable" :
http://www.infovojna.sk/article/video-traubner-a-ban-vs-studentka-stredn...

čo dodať?
Bán, Traubner alebo ich potkany konajú :-)
Sami si dokazujú, akí sú kreténi. Tá mladá žena sa teraz stala hrdinkou.

A určite takéto podlosti s cenzúrou nie sú kvôli tomu, že je Traubner kanibal. Nie, Traubner je Žid, bola by to urážka povedať, že nie je, bez ohľadu na to, čo žerie. A toto jeho správanie je dôkaz.

Norman

pôvodné video zmizlo, ale našiel som analogické.

Stretnutie mladej zdravej národne zameranej ženy so Židom (Traubnerom)

Truhlík

Keďže ja som dôkladne odizolovaný od fb tak som to hľadal a našiel. https://www.youtube.com/watch?v=CDosq3-OHkQ

 

mirage

vsak ten traubner ma pravdu, riaditel skoly im to dal povinne navstivit

slaven1

Tak nejak by som sa to donútil pozrieť, aj keď skorej všetkého, by to bola zabitá 1h - 1.5h života. Na Youtube som však nikde nenašiel záznam. Iba takúto hnusnú video pozvánku.

Napr. ZjemAjVlek svoje prednášky dokonca priamo streamuje online cez FB, nahráva a následne si ich je možné pozrieť na Youtube a posúdiť povedané pokojnou hlavou.

Ani jedna diskusia, zo 7 k dnešnému dňu uskutočnených nie je nahratá na Youtube a vložená do infopoľa. Skrývajú myšlienky, ktoré sa prednesú. Sú to porazenci, od slova porazený - ten čo prehral. Ani jedno video! Chápete, prehrali!

Kolodej

kto to vidí ako ja - presne tak, už prehrali. Toto sú už len dozvuky. Dávam tomu tak 50 rokov :D

Provokatér

50 rokov a čo?

Nechcem "ich" preceňovať, to tu už Norman zopárkrát riešil, ale pre "nich" slovo prehra nič neznamená, lož je totiž dokonalé flexibilná, len čo tá stará skostnatie máš ich tu 100 nových..

Kto chce kam pomôžme mu tam - naši nepriatelia sa riadia našou vlastnou starovekou múdrosťou zatiaľ čo náš vykorenený národ verí cudzím sračkám v tom je tá podstata, len preto majú/mali navrch..
---

Pretože sračka nemá žiadne slabé miesto... To je Norman ten tvoj "nedokonalý" nepriateľ, ktorý nemá žiadne slabé miesta, pretože aj svoje "slabé" miesta využíva ako smradľavú zbraň proti nepriateľovi..
Človek také niečo nedokáže, ale systém bez chrbtovej kosti, česti a akejkoľvek morálky len s coolovou logikou už hej..

Sračka nemá žiadne slabé miesto, ale zároveň ani žiadnu skutočnú moc, aj keby si svet zbavil všetkých židov, či "fašistov", globalistov, nemcov, komunistov, boľševikov, každý nech si dosadí podľa seba nič by sa tým nezmenilo pretože tá sračka by tu ostala, ten mozaikovitý obraz sveta, tá viera v hlavách ľudí atď.

Norman to nieje žiadne nariekanie ani pesimizmus, práve naopak, ak sa ľudia prestanú uzatvárať do virtuálnych svetov a príjmu už konečne zodpovednosť za svoje životy, tak zistia, že sú to práve ich nepriatelia, ktorí nemôžu nikdy vyhrať, to oni sú totiž tie večne "malé deti" závisle na svojich vyciciavaných darcoch krvy, stačí sa osamostatniť a oddeľovať zrno od pliev..
Nieje to súcit, nádej, láska ani česť čo chýba ľudom, ale práve naopak len jednoduchá chladná logika..

Práve ten surový "reptiloidný" prístup, pretože klin sa klinom vybíja...

afík

Si pamätám, mal som cez 500 priateľov, FB bol iba sociálna zgrupa pre študentov, pred začatím vojny v Líbyi vypustili článok: https://svet.sme.sk/c/5776368/libya-nasadila-proti-demonstrantom-bojove-... Čo stránka s 20 000 užívateľmi demaskovala ako propagandu, a už to lietalo:
2009:
https://www.aktuality.sk/clanok/435475/facebook-mark-zuckerberg-dostal-n...
2013:
https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/303032-zuckerberg-preda-cast-a...
2016:
http://strategie.hnonline.sk/media/813806-zuckerbergova-charita-predala-...

Náhodný okoloidúci

Tento článok je síce o protifajčiarskych a protidrogových kampaniach, ale myslím si, že má všeobecnejšiu platnosť. Kampane nielenže zlyhávajú, ale často majú presne opačný účinok. Ako keď po prednáške hasiča o predchádzaní požiarom v senníkoch trojnásobne stúpne počet požiarov senníkov. A to je pre sionistov a ich holokaustovú kampaň zlá správa.

http://invivomagazin.sk/preco-kampane-proti-fajceniu-a-drogam-zlyhavaju-...

Hlas Predhrobia

No bola by to diskusia, z ktorej by sa veľa ľudí asi posralo ... :-D

Ale život ma naučil "Nikdy nehovor nikdy!". Možno prežijem a nakoniec zažil som aj väčšie zázraky. :-D

Norman

tak sa dohodneme, že potom spravíme nejakú televíznu akciu. Veď čo nám už môžu? :-)
A ak nie v tomto, tak v nasledujúcom živote.
Time is a flat circle.

Sinuhe

predosielam, že aj ja mám nanajvýš len matnú predstavu, že čo je stavovský štát. Viac svetla mi do tohoto vniesol článok Petra Grača: Vertikálno-personalistický politický systém (Zem a Vek, apríl 12017). Teda aj naďalej mi je to nie celkom jasné, ale vynárajú sa mi už kontúry. Niektoré argumenty sú dobré. Možno je to lepšie ako súčasný systém (napokon, byť lepším ako súčasný systém tzv. liberálnej demográcie zase až taký problém nie je ...

Hlas Predhrobia

pod ktorým sa ukrývajú rôzne predstavy. Ale zaoberajme sa korporativizmom, ktorý sa pokúsili (neúspešne!) presadiť niektorí (!) členovia vlády do ústavy SR (do hlavy 7 - Stavovské zriadenie $ 60).

Práve na histórii odmietnutia tejto hlavy ústavy SR vidno, aká obrovská kravina je označenie režimu I. SR v čase vojny ako "klérofašizmus".

Predstava stavovského zriadenia vychádzala z pápežských encyklík Rerum novarum (1891) a Quadragesimo anno (1931). Pochopiteľne boli to katolícki intelektuáli (nie klérus) a Jozef Tiso, čo sa snažili presadiť do ústavy takúto predstavu o fungovaní vznikajúceho štátu.

Teda v klérofašistickom režime (:-D) klérus a "Vodca" Tiso nedokázal presadiť myšlienky pápežských encyklík do ústavy. ! :-D

Stavy mali aj za čias monarchie vo Francii.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Stavovsk%C3%BD_st%C3%A1t

Spájannie stavovského zriadenia ako bolo navrhnuté v navrhovanej hlave 7. Ústavy SR s Mussoliniho fašizmom je tak isto úplný idiotizmus. " Il Corporativismo fascista" ktoré presadzovala "Carta del Lavoro" z roku 1927 bol iba jeden zo zdrojov, katolíci sa skôr inšpirovali od filozofov/sociológov ako Othmar Spann a
https://en.wikipedia.org/wiki/Corporatism#Corporatism_in_the_Roman_Catho...

Ak niekto považuje presadzovanie Stavovského štátu za príznak fašizmu, tak sa potom vraciame do "myslenia" stalinského komunizmu.

Ak Kiska vyznamenal komunistu ŠtBáka Kamenca za jeho perverzné chápanie histórie metálom
http://www.kns.sk/images/kamenec1_oj6so662.jpg
tak mi je jasné, že náš pán Veľkonemožný má divných poradcov (vlastné "myslenie" si ani netrúfnem prepokladať v hlave vymetenej scientológmi).

havran deluxe

a pritom havrany su tak sympaticke tvory

Rosemary

citala som na smetisku jeho "komentar "teologa".

A napadlo ma slovo, ktore som naozaj, ale naozaj este na nikoho nepouzila a ani ma nenapadlo. Teda co boli jeho rodicia si ani nechcem predstavit, ze vychovali nieco take.

Sinuhe

otec Havrana (alias HVNO, vulgo HVRN :-) bol marxistický novinár vychaľujúsi a oddaný bolševizmu. O matke nemám informácie, ale vidí sa mi, že ta vieš viac :-)

Norman

Matka je zapletená s (neodsúdeným) Marhulom. V každom prípade ekonomicky zapletená.
Je to mafia.

mirage

cital som iba zaciatok toho komentaru, nemam predplatene sme, ale na tom je skor prekvapive, ze sme si dovoli toto uverejnit v case sviatkov

dobre by bolo ten clanok prelozit do nemciny a dat ako komentar v nejakych rak. nem. novinach (aj s odkazom na sme)

Rosemary

to je samozrejme, ja som tiez citala ten zaciatok.

1488

verbal je trefný kritik na csfd už roky

slaven1

„Reklamu na židy zas v telke dávajú …“ No jo, no. Jerevan Times, NáhorníKarabachwood ani Arménie today nejsou právě dvakrát sledovanými masmédii a Chačaturjan brothers inc. nehraje Dostihy a sázky na nejlukrativnějších světových trzích, a tak tu zase máme další pravidelnou dávku píár kňučení vlezlého minoritního etnika, které dalo světu akorát tak Fousatého strejce, lichvu, napětí na Blízkém východě, hypoteční krizi a Bena Stajlera, jaká se jim, chudákům, děla strašlivá příkoří. Děla, nepopírám, ale stejně tak třeba Arménům, Kambodžanům, Rwanďanům, Kurdům nebo dalším 27 miliónům obětí Druhé světové, kteří ale mají tak malý vliv nebo tolik pietní slušnosti, aby si ze své genocidy neudělali permanentní trafiku a ještě po osmdesáti letech imrvére prudili svět svým ublíženeckým lkaním. Teď už američtí a velkobritští pejzaři zašli tak daleko, že se inspirovali svou Nemesis a v podstatě natočili Věčného popírače, kde neohrožená židovská hrdinka s bandou sympatických, inteligentních a mimořádně altruistických anglických sluníčkářů v zádech zatočí se zlým, slizkým a proradným Skorohitlerem, a to z kontextu vytrženými, propagandisticky se zrovna hodícími bonbonmoty z Irvingova procesu. Prostě výtečná sionistická géblsovina. Doufám, že se do toho zase opře jeden z mála kůl židů Norman Finkelstein, i když ho nesmírně tolerantní Židistán, tak oprávněně okupující palestinská území na základě právně neprůstřelného judikátu samotného Jehovy, prohlásil kvůli jeho naprosto racionálním, pravdivým a progresivním názorům za nežida, dal mu do pasu Enko a každý multikultikokot by jím měl pohrdat. A tak to má být! Moderní demokratický stát se nesmí bát zatočit s každým, kdo se staví veřejně mezi něj a jeho prosperující pohlaváry ovládající banky a média, a exemplárně si kdykoliv vytřít prdel svobodou slova. Zářným příkladem budiž ono neoddiskutovatelně relevantní, smysluplné a blahodárné zakotvení popírání v trestním zákoníku každého řádně přizdisráčského a vlezdoobřízkového státu, podle něhož by de jure měla být trestná i jakákoliv veřejně prohlášena lež, aby náhodou nešlo o protěžování nějakého etnika a diskriminaci těch ostatních!!! Takový mocenský paragraf na popírání už tu jednou byl, odsrali ho třeba Honza Hus, Džordáno Bruno a málem i Galileo.

http://www.csfd.cz/film/418433-popirani-holocaustu/komentare/?comment=10...
http://www.csfd.cz/uzivatel/195357-verbal/

Aktualizácia:

http://nadhlad.com/comment/14310#comment-14310

Vrana

Prepustili z práce, pretože som sa vyjadrovala nepatrične. Pracovala som ako odborný asistent na VŠ.

nové