Sfetovaný moslim, židovská obeť a svastika

Je to nechutný, ale asi už typický francúzsky prípad.

Dvadsaťdeveťročný Kobili Traorém fačil trávu denne a v apríli 2017 vyhodil z tretieho poschodia svoju 65 ročnú susedu, židovku Sarah Halimiovú. Obeť pracovala ako doktorka a ako učiteľka v materskej škôlke. Vrah pri čine kričal Alah Akbar.

Zdalo by sa všetko jasné, ale teraz napodiv predbežný sudca rozhodol, že zmrd nie je zodpovedný za svoje činy, lebo bol sfetovaný, a tak všetko vyzerá, že nepôjde pred súd. Je to naozaj čudné, nielen preto, že vražda tej staršej pani nejakým hnedoidným bomogom je nechutná, ale aj preto, že obeť bola židovka a podobné prípady sa vždy postihovali tvrdo a podla antisemitských zákonov. Čo sa deje? Hnedoidné opice majú už prednosť nielen pred bielymi, ale už aj pred židmi?

Čo ma ale najviac podnietilo to tu rozobrať, to je aj spôsob, akým danú udalosť zobrazujú iDnes v tomto článku. Hlavne ako sú zoskupené fotografie.

Páchateľ nie je zobrazený, a aj keď z textu je jasné, že je to moslim, nevpíše sa to do vizuálnej pamäti čitatela, nevidno, či je to "len" Arab, alebo negroid ako dratva.

Potom je fotografie obete - serióznej pani, ktorá sa nemohla vrahovi brániť a ktorá vzbudzuje oprávnený súcit.

Do tretice ale nasledujú fotografie a aj filmík s Macronom pred hrobom zneucteným hákovým krížom. Aby sme pripomenuli - neonacisti ani nejaké podobné hnutia nemajú s touto vraždou nič spločné, ale redaktori z IDnes cítili potrebu ich vizuálne prezentovať šiestimi fotografiami a filmom - všetko s jasným vizuálom hákového kríža. 

Chápete - aj v takomto prípade nejakí sionisti v iDnes popierajú nebezpečnestvo a zhovadilosť hnedého islámskeho moru v Európe, ale vraždu nevinnej pani absolútne bezdôvodne zneužívajú na ohováranie bieleho nacionalizmu. 

Dá sa byť ešte viac politicky sprostý a slepý, než je redakcia iDnes? Možno byť ešte viac politickou sviňou a ešte viac otáčať realitu? Židovku zabijú negroidi, ale židia nadávajú na belochov? To si myslia, že to ich semitskí arabskí bratia nejako ocenia a že im to v dobrom vrátia? Myslia si, že nabudúce sa muslim zastaví a žida už nezabije ako handru hodením z tretieho poschodia?

Režim, ktorý tu bol nastolený po poslednej veľkej vojne, už očividne začína zožierať aj svojich chránených ľudí a je teda zrejmé, že kolaps sa blíži. Debilita a morálna bezcitnosť prestitútov to len urýchľuje.

A tak človeku zostáva len odkázať tamtým bláznom do iDnes, ako aj im podobným vrstvám populácie :

Viete čo - nahánajte si len svojich "nacistov" a iné "chiméry" - až kým vas hnedá invázia nezadusí, kým vam nepodreže hrdlá. Vás už nemá zmysel varovať, či dokonca za vás nejako bojovať. Musíte vyhorieť, musite si vyžrať, čo ste si navarili. Tentoraz nebudú bojovať jedni bieli proti druhým bielym, aby sa semita nakonci radoval. Tentoraz budú ešte dlho zabíjať hnedoidi negroidov a opačne - a budú to skutoční bieli, ktorí na konci vymetú popol, kosti a urobia poriadok.

Ten deň príde.

 

 

 

 
Roland Edvardsen

Najviac ma zaujalo, že ten hnedoid vraždil pod vplyvom marihuany. Normálna reakcia na marihuanu je taká, že človek je po nej otupelý, spomalený, v letargii či naopak veselý, šťastný. Ale mať chuť ísť takto nechutne vraždiť po marihuane?

Náhodný okoloidúci

Ja to chápem tak, že absolútna priorita pre samovyvolených je zničenie bielej Európy pomocou invázie handrami omotaných hnedoidov a bez zábran obetujú aj svojich ako kolaterálne škody, ak ich to priblíži k ich cieľu skôr ako sa bieli spamätajú a začnú sa účinne brániť. Preto tá beztrestnosť za ťažké zločiny alebo len smiešne "tresty" a nemožnosť vyhnania z krajiny.

Ľubov

Hovoríme často o prestitútoch,áno,čaká ich primeraná budúcnosť,ale čo sa deje so sudcami?
Veď tí slintoši sú prví,ktorí po udalostiach ponesú zodpovednosť.

Netajím,že moje roky na Nadhľade sú aj rokmi s Janom Kozákom a čo-to som si za ten čas už nahonobila.-).Jeho názory sú občas trochu extravagantné,ale spomenula som si,čo hovorí gnóza o sudcoch.Títo muži boli v hierarchii veľmi vysoko.Takmer celkom hore.Ich spravodlivosť ,zákony,vychádzali z toho,čo je večné,čo stále jestvuje-v sanskrite je to slovo san,v latinčine sanctus.

No a kde sú dnes? Kto to vlastne je,čo takto chráni vraha? Iba nejalý podčlovek.
Musia sa vrátiť sudcovia. To je tá kvitestencia,ten bod,čo obsahuje riešenie.

nové