Simulácia jadrovej vojny

Science & Global Security je organizácia, ktorá robi zrejme analýzy možných nebezpečenstiev.

Na Cz24 som zachytil jej tzv. analýzu možnej jadrovej vojny medzi Ruskom a NATO. Nechcem ten text nejako rozoberať, asi je jednoduchší ukázať obrázok zo stranky SGS, ktorý odráža, ako "presne" a "racionálne" tzv. západní/americkí  analytici s témou zaobchádzajú. 

Tu to je:

jadrová vojna 

(odporúčam zobraziť väčšie v samostatnom okne)

Modré čiarky - americké rakety.
Červené čiarky - ruské rakety (smerujúce do Ameriky, len to ešte na dráhe nevidno).
Biele body - jadrové výbuchy v prvej fáze konfliktu. Tie sú zatiaľ len v Európe.
 
 
Tomu sa povie estetické zobrazenie mokrého sna amerického idiota. Ale celkom nepochopiteľné je, že tomuto slúžia aj proamerickí idioti v Európe, to je fakt vysvetliteľné iba úplným zdegenerovaním reflexu sebazáchovy.
 
Ach, áno, proamerickí idioti v Európe veria tomu, že sú na strane absolútne najmocnejšieho zoskupenia, takže sa im nič nestane (tak sa vyjadril napríklad náš hlodavec Heger). Realita je  ale taká, že aj keď k žiadnej nukleárnej vojne nedôjde, alebo vôbec k žiadnej vojne medzi Ruskom a NATO, v podstate "takto" to na konci bude vyzerať - Európa zničená.
To je americký program.
 
Obrázok je zo "simulácie":
Poučné svojou absurditou.
Nech to považujeme za akokoľvek prehnanú tému - toto dnes žijeme, toto zaznieva v oficiálnom diskurze. 
 
 
článok s prekladom videa a vôbec o téme na cz24.news
 
Tam je aj záver k téme:
 

Když si tohle  přečtete  a k tomu shlédnete  i simulaci konfliktu na  videu,  bez ohledu na  to, co si myslíte o Ukrajině, Putinovi, Rusku, USA,  ještě chcete  vyhlašovat  bezletovou zónu, humanitární koridory, preventivní jaderné údery, dodávat zbraně na  Ukrajinu, poslouchat Zelenského? A  věřit, že  Rusko, v případě jakéhokoliv dalšího eskalačního zásahu Západu, který jej přivede na okraj porážky, nezareaguje  jediným prostředkem, který mu zbyde? Vsadíte  na to  život svůj, svých dětí, rodičů?

Pokud  říkáte  pořád  ano, pak upozorňuji, že  I.ww si vzala  20  milionů životů. Ta  II. pak asi 50 milionů. A tady  by jich zhaslo během prvních hodin  přes  90 milionů. A  přeživší by záviděli  mrtvým a  celý západní svět i Rusko by byl zničen. A  zbytek planety neobyvatelný!  Tohle  vážně chcete  riskovat???!!! Vážně?

Pokud ano, nechápu, že nejste zbaveni svéprávnosti!  

 
Ema

Ako prvé pofičia jadrové hlavice na Washington. Absolútne stopercentne.
A nie na nejaké "česko-poľské pomedzie".

Samsonovo riešenie v praxi. Kmeňoví potkaní chaldejci môžu o ňom bľabotať, ale Rusi ako jediní na svete majú na to odvahu - a zbrane.

Každopádne je to len americká nadšená predstava, ako Rusko hádže nukesy na Európu - a Američania reprezentovaní africkým zulu hovadom na čele Pentagonu robia všetko pre to, aby to ich platení agentskí hajzli ako pezinská mrochta, infantilný holohlavý pĺž, potkaní pysk a korkový zdochliak vyprovokovali. Američania by už nemuseli robiť nič, ich misia rozmrdať Európu by bola splnená. Zároveň by pri nej otrčili kopytá aj ich usilovní dementní agenti a nemuseli by ich striasať z podvozkov amerických lietadiel ako v Kábule.

Inak, v Newsweeku bol rozhovor s veľvyslancom Ruskej federácie v USA Antonovom. Chladne konštatoval, že priama konfrontácia USA a Ruska je čoraz reálnejšia.

slaven1

Global Times, dvorné noviny KSČ, zverejnili článok autora Edvard Chesnokov:

https://www.globaltimes.cn/page/202204/1258861.shtml

"USA spolupracovalo s nacistami na vykorisťovaní Európy počas druhej svetovej vojny a aj v súčasnosti, teraz sa zameriavajú na Ukrajinu."

A ja dodávam, že levy podiel majú aj domáci černosi (piata kolóna), ktorých si vychovali z radov "domorodcov" v jednotlivých európskych krajinách.

nové