Sionistické besnenie roku 2021

Židia sú nepoučiteľní. V celom svete sa prevaluje pandémia, a Izrael sa rozhodol bombardovať palestínske územia - ničiť raketami či delostrelectvom celé domy. 

Nie je to nič nové - podobné zabijácke obdobia mal aj v minulosti. Izrael je založený na stredovekej "križiackej" doktríne, že im patrí celá "svätá zem". Kým budú veriť na svoju obludu Jahveho, budú sa snažiť expandovať. Zámienku si vytvoria samozrejme kedykoľvek budú chcieť. Dokedy im USA budú dodávať zbrane a miliardy, dovtedy budú pravideľne mať takéto záchvaty vojenskej agresie. 

Teraz je celý svet pod tlakom pandemickej krízy, ale to Izraelu nebráni zabíjať bezbranných. Ba naopak, možno to práve chce využiť. Teraz, keď je svet ochromený, chce možno nejaký žid z východnej Európy zrealizovať svoj mokrý sen.

Ponuky na prímerie Izrael odmieta, výzvy na mier od vedúcich osôb sveta ignoruje. Je Izrael jedna čierna diera, do ktorej sa nemáme starať?

Lenže situácia sa dnes komplikuje aj tým, že propalestínski moslimovia spravili v posledných dňoch množstvo demonštrácií pred synagógami v Nemecku (a iných európskych krajinách). V Nemecku zaznievajú urážky na židov a útoky na ich modlitebne, aké tu od Hitlera neboli. Politika multikulti, ktorá bezpochyby vychádza z hláv práve sionistických ideológov, podpiluje nielen európskych belochov, ale aj židovské siete. Naozaj, nie že by sionisti a židia boli jedno - ale sú to siete príliš prepojené a čo jednu zabolí, to cíti kruto aj druhá. Ak v Európe, ba dokonca v USA, prevládnu sympatizanti s islamom a slniečkárski utopisti, je Izrael odsúdený na zánik a jeho obyvatelia na odplatu toho vraždenia, čo predvádzajú aj v tieto dni. Nedajte sa mýliť, môže to nastať historicky rýchlo. Bude Izrael aj potom jedna čierna diera, do ktorej sa nebudeme starať?
 
Je priam samozrejmé, že slovenský minister Korčok odsúdil len raketové útoky Palestínčanov na Izrael a vyzval "na zdržanlivosť a primerané použitie policajných a vojenských prostriedkov" - teda postavil sa na stranu silnejšieho psa. Na stranu toho, kto ho platí.
 
Vojny, ktoré spolu vedú semitskí južania, sú kruté a neľudské. V tomto prípade ale bieli biblickí fanatici podporujú jednu stranu a dodávajú jej moderné zbrane masového zabíjania. Podporovať takýto masaker silného na slabom môže iba neľudské hovado.
 
Je iba jedno dobro z takýchto vecí: pozerajte sa dobre a pozorne, vidíte vlastnú budúcnosť.
 
 
sandro

V Izraeli su veci naozaj krehkejsie akoby si jeden myslel. V starom meste Tel Avivu clovek stretne iba moslimov a vecerna prechadzka pri mori promenadou z novej casti do starej je pomerne adrenalinovy zazitok. Nie je nic vynimocne, vidiet palestinske vlajky spustene z okien domov. Mimochodom, na vitanie moslimov na Slovensku sa ma taxikar spytal na ako prvu vec, bolo to v dobe najvacsieho navalu do EU. Oni vedia co to pre nich znamena.

Ema

víta. Dnes sa vyjadril, že Izrael prekročil všetky hranice a Turecko Palestínčanom pomôže. Ajhľa, členský štát NATO. Čo hovorí gumený Stoltenberg? Nič?

Bude to krutý boj medzi snahou o obnovu Osmanskej ríše a snahou o Veľký Izrael od Nílu po Eufrat. Ktovie, či si je Izrael si v zaslepenosti vlastnou vyvolenosťou a netrestateľnosťou vedomý toho, že turecká armáda nie sú Gazania hádžuci cez plot koncentráku tomahawky.

Norman

sionizmus vznikol v 19 storočí, takže je tu len jedno storočie a aj keď je táto horúčka prudká, ako sa stáva pri novej mutácii vírusu, ako prišla tak aj odíde. Ak sa kresťanské evangelikánske siete v USA položia, tak je koniec s Izraelom. A Erdogan stárne a chce sa zapísať do dejín ako oslobodzovatel - ergo ich kamarát z NATO nakoniec môže ukázať, že americký žid je nahý, že jeho moc je do veľkej miery len chiméra.
Nuž ale čo poradíš blbcom, ktorí sa rozhodli "spájať" s Turkami - majú, čo si zaslúžia.

Dusanbe

zo strany USA.
Človek si často povie - "tí diplomati predsa nemôžu byť normálni !".

A naozaj - nie sú:
https://www.hlavnespravy.sk/nyt-u-rady-zastupcov-usa-v-zahranici-boli-ob...

Ak sa CIA zaoberá takýmito hypotézami, znamená to hlavne, že oni už takéto prostriedky, metódy a činnosti majú zrealizované a vyskúšané....

ilusion

Mňa zaujíma len jedno. Kde je zase ten všemohúci Alah akbar? Žeby ho skosil korano vírus?

nové