Skončí Fico za mrežami?

Situácia je takáto:

Teoretická moc volieb 2020, keď sa veľká časť nezodpovedných a iná veľká časť nevedomých rozhodla dať poverenie známemu lokálnemu šašovi - táto moc už nejestvuje.  Hlupáci a nezodpovedné teľce sa už z veľkej časti prebrali. Preto sa sieť zločincov, ktorú ideologicky vedie daňový odvodník Matovič a agent Lipšic, možno rozhodne spraviť posledný krok a zrealizovať svoj mokrý sen - dať Fica za mreže. Aspoň na chvíľu.

Po tom, čo spravili s generálom Lučanským, s takými vecami nie sú žiadne žarty. Už vieme, že slovenský národ len tak nepôjde do ulíc, ani inak efektívne neohrozí vládu. Ale nielen nespokojnosť, aj pocit ohrozenia po začatí zatvárania opozičných politikov môže nadobudnúť taký stupeň, že sa to aj v zotročenom holubičom národe prejaví razantnejšie na menej chránených agentoch režimu. Na rôznych tých úradníkoch, ale najmä na rôznych nižších celebritkách a politických filckách, ktorých bude oprávnene viniť z podpory tohto režimu. 

Pripomínam, že Matovič a jeho spolupáchatelia sú spoluvinní na smrti vyše 12 000 občanov Slovenska. Nespôsobili ju sami, ale výrazne zvýšili jej pravdepodobnosť, a tým ju umožnili. Napriek varovaniam riskovali životy svojich spoluobčanov, ktorí im boli zverení do politickej starostlivosti. To nie je maličkosť, to nie je wan tajm next tajm - to je zločin genocídneho charakteru - a ten sa nepremlčiava a neodpúšťa. Bodka.

Matovič, oficiálny daňový podvodník a podvodník pri štátniciach, je slepý nástroj v rukách strateného odsúdeného zločinca Lipšica, a tento ho použil na začatie revolúcie plnej čistiek a zatvárania. Tento oheň nezhasne len tak a akonáhle stratia moc, sami sa v ňom ocitnú. Je len na nich, ako ďaleko rozhecujú požiar.

Je ale teda možné, že sa pred stratou moci pokúsia svojho nepriatela - Fica a Smer - zničiť čo najviac. U bláznov nikdy neviete, aký bude ten next time.

Všetky tieto procesy možno chápať ako zbieranie poznania slovenského národa. Tak, ako má dieťa osýpky, aby sa jeho organimus naučil a nikdy ich už nedostal, tak majú národy svojich Matovičov a iné nepríjemné choroby. Raz a naposledy. 
 
Ema

rozpútanie podkarpatskej revolúcie a nastolenie hrôzovády Magora, Gambatého a jaternice so šorošplnkou píšu, že Imrecze, Szlobodnyík a Makó vraj opísali, "akým spôsobom bol pred voľbami 2016 rozpracovaný Igor Matovič. Robertovi Ficovi mal posunúť kompromateriály Erik Tomáš". A ten slint sa volá Tajná schôdzka u Kaliňáka :)
Hej, u chrapúňov, ktorých koniec sa blíži, je jediným spôsobom uvažovania projekcia svojich perverzít na nepriateľa. Zliezli sa v pivnici SIS na tajnej schôdzi? A už aj je "tajná schôdza" u Kaliňáka. Zbiera trnavský vyjebanec celé roky kompromateriály na svojich nepriateľov? A už aj prichádzajú na scénu tri biblické kajúcniky ako tri mačiatka v Kocúrovi v čižmách, ktoré vytiahnu, ako zbieral kompromateriály Fico. Atakďalej.
Je to tak bez úrovne, až no. Nechutnosť jak sviňa - jak od Soltésza.

Roland Edvardsen

Fico a Kaliňák v base je jasný cieľ. Ale prečo doteraz neboli u mnohých obvinených ešte podané ani len obžaloby? Trestný čin korupcie predsa patrí k tým najjednoduchším, máme prijímateľa úplatku a toho, kto úplatok dáva. Tak čo tam chcú toľko dokazovať - ak teda nemajú dôkaznú núdzu, že? A preto potrebovali čo najrýchlejšie nahádzať do kolúznej čo najviac ľudí. A potom čakať a čakať, kto sa postupne zlomí, podvolí a príjme ich výhodné ponuky, ak povie to čo chcú počuť.

Je to už nosenie dreva do lesa, ale opäť - kde sú masové protesty po tom čo prezradil Zurian o praktikách v polícii a ich zvrátených oslavách Lučanského smrti? Kde sú vôbec nejaké odsudzujúce texty na alternatívnych weboch? Budú sa radšej riešiť medvede ako toto? Ak niekto nepochopil, že odstránenie kriminálnej spodiny Olajno a jeho prisluhovačov v radoch polície má byť dnes priorita č. 1, tak je zaspatý a nechápavý.

Náhodný okoloidúci

Ono to zrejme asi funguje tak, že keď je to v telke, tak to ľudia vnímajú. Ale len čo správa alebo reportáž skončí alebo keď telku vypnú, správa alebo reportáž vypadne z povedomia a prestane byť vnímaná ako skutočná udalosť, prestane existovať.
Moje vysvetlenie - televízne vysielanie z väčšej časti pozostáva z filmov a seriálov, o ktorých vieme, že sú to väčšinou len také fiktívne príbehy. No a väčšine populácie do tejto fiktívnej reality zapadá aj televízne spravodajstvo. Ale možno sa mýlim.

Ešte poznamenám, že KOB-isti a levaneťáci majú na toto celkom dobré prirovnanie videnia sveta - mozaikové videnie a kaleidoskopové videnie. Pri mozaike vidíme, že každý kúsok zapadá do celkového obrazu, predovšetkým pri odstupe a z nadhľadu. Pri kaleidoskope stále vidíme iba chaotickú znes tvarov a farieb bez súvislostí, bez ohľadu na odstup a nadhľad. Koľko % národa vidí svet v širších súvislostiach?

K zatýkaniu len toľko, že cieľom je odstaviť a pošpiniť konkurenciu a zabetónovať sa pri moci. Matelko spriadal konšpiračné siete dlhé roky. Ale - bola to jeho osobná snaha a jeho nápad, alebo už v čase vstupu do politiky bol podchytený oplotenou ambasádou? Lebo celú túto vládu drží pri moci len oplotená ambasáda a tá v prípade ohrozenia svojich záujmov zatlačí a priškrtí - hocikoho. Aj pezinská skládka možno bola dlhodobo dopredu plánovanou predohrou Čaputkinej predvolebnej kampane. Nešlo o skládku, ale o to dostať Zuzu do povedomia a vytvoriť jej "príbeh" a auru bojovníčky za spravodlivosť. Čo na tom, že falošnú auru? Obal predáva.

Norman

V princípe vždy platí, že osoba je najprv samorast, a potom sa zahákne, napojí. A niekedy je zaujímavé zistiť, kedy to bolo. Napr. Čaputa patrí k tým sopľákom, čo sú od mlada formátovaní a školení. K takým patrí aj Remiška. Ale nie všetkým to vyjde, respektíve sa toho držia. Zdrurená jaternica mala proste viac šťastia, alebo snahy, alebo lepšie kontakty, ešte aj od fotrovcov.

K podobným od mlada chytením patrí Lišic, konieckoncov on tam je od revolúcie, dieťa sametu. Je to jeden z najstarších agentov, ostatní z tej doby sú už na dôchodku.

S matovičom je to pravdepodobne iné. Obyčajný okresný "podnikateľ". Ale keď sa mu začalo dariť v politike, teda keď sa dostal do parlamentu, obskakovali aj jeho. A keď šašo vyhral voľby 2020, zavolali ho priamo na pôdu veľvyslanectva, že. Pravda, to už bol dávno jedna ruka s Lipšicom. Ak by Odutá papuľa nezabila dôchodcu na prechode, bol by on ministrom spravodlivosti alebo vnútra, teraz možno aj premiérom.

Ergo: oplotená ambasada agentov nevytvára, ona len omotáva tých, čo už sú hore, či derú sa hore.
Prezidentov vždy vyberala kaviarenská mafia ( ešte aj Gašparovič, ktorý to neskôr ťahal ako tak s Ficom, bol zvolený ako protikandidát Mečiara, teda ho preferovali američania m aj keď so zovretými perami - Gašparovič bol hajzel a alibista, jeho prezdentovanie bolo úplne k ničomu, bol to tiež takmer ich agent).

Len pripomeniem, že explicitným agentom je/bol Nicholson, ktorý mal byť zavraždený ako sakrálna obeť v 2018 roku. Bol ale niečím varovaný, tak zdrhol - a tak zavraždili Kuciaka. To sa už dnes všeobecne chápe - teraz ale upozorňujem na ten fakt, že agenti môžu veľmi škaredo skončiť.

Dusanbe

píšeš "hajzel a alibista" - nechcem protestovať ani prikyvovať - len som ho tak nejak bral
ako to najlepšie, čo doteraz v prezidentskom paláci u nás sedelo.
Mal aj adekvátne vzdelanie a minulosť - tak neviem - mali sme podľa teba aj lepšieho prezidenta ?
(pravdaže sa to nevylučuje...)

Norman

ja mám voľný slovník, ale u Gašparoviča platí:
- mal dosť nechutní kšefty za Mečiara
- dopustil sa dosť podrazu voči Mečiarovi.
- potom, so Smerom bol dosť alibista,
Myslím, že suma sumárum to pre republiku nebol nejak dobrý prezident
Nemal som ho rád ešte predtým, ako vôbec kandidoval.

Ergo, v mojich očiach zapadá do množiny kaviarenskych prezidentov, čo sme mali (aj keď v druhom období, keď akože patril ku Smeru, sa do neho nechutne púšťali globalisti).

Roland Edvardsen

Ja by som aj súhlasil, že to bol najlepší prezident v rámci samostatnej SR. Ale lepšie povedané - najmenej príšerný vzhľadom na ten zvyšok. Podrazy voči Mečiarovi by som mu asi veľmi nevytýkal. Ale to je aj tým, že ja som zase nikdy nemusel Mečiara - to bol proste fakt magor (a sú tam aj isté podobnosti medzi Mečiarom a Matovičom). To je podobné ako s Ficom (ktorý mal tiež svoje globalistické a kaviarenske chvíľky - viď Markíza, Lisabon, Guantánamo, Istanbul a iné - len na to sa už zabudlo). To nie je o tom, že by tí ľudia až za toľko stáli, len konkurencia je ešte horšia. Tak potom môžu vyniknúť v rámci toho všeobecného slovenského marazmu.

Norman

Mečiar bol tiež otras, pokazil čo mohol, a hlavne - bol neschopný a primitív. Hej, bol niečo ako Matovič. Ale o to nejde, voči komu je podraz určený - Gašparovič bol proste podrazák. Zrejme iba náhodou sa neocitol priamo v centre globalistov. V každom prípade nad Mečiarom vyhral v prezidentských voľbách preto, lebo globalisti hlasovali za neho (za menšie zlo - len nech to nedostane Mečiar ).
Ale nech bol Gašpar akýkoľvek, spomenutý bol ako podpora tvrdenia, že všetci prezidenti boli zvolení do veľkej miery kaviarňou. Radšej ktokoľvek, ako Mečiar či Smerák - a tak sú všetci prezidenti do veľkej miery zvolení ako Matovič.

Na globalistické tendenncie Fica sa možno ani tak nezabudlo, ale mu to nevyšlo, vyhlásili ho za psanca, a tak je teraz objektívne takmer protiglobalistický. V každom prípade púta ich sily na seba :)

Roland Edvardsen

Globalisti vtedy hlasovali za Kukana, to bol ich kandidát, ktorého pretláčali, ale ktorý pohorel práve vďaka Gašparovičovi. A v druhom kole už škrípali zubami. Nepovedal by som, že tam bola nejaká vehementná podpora Gašparoviča (takí ako napr. Radičová sa vyjadrili, že v 2. kole nevolili). Naši vtedy volili Gašparoviča, lebo Mečiar bol skrátka osobnostne príliš veľké hovädo. Vo všeobecnosti bolo 2. kolo Gašpar vs. Mečiar prehrou globalistov.

Norman

No hej, druhé kolo ako také, a potom o 5 rokov, keď bol už Smerácky Gašpar versus Radičová, tak to Radička prehrala ... to hej, z toho hľadiska boli s Gašparovičom spojené akési výnimočné prehry globalistov pri prezidentských voľbách, to súhlasím. Ale prezident aj tak za veľa nestál. Ale vtedy som aj ja nebol voliť, pretože som to doslovne nemohol vhodiť ani Mečiarovi, ani Gašparovičovi. To sa proste nedalo. To si pamätám dobre.

Ergo pre mňa boli všetky prezidentské voľby prúser. :)

Roland Edvardsen

Gašparovič vs. Radičová s víťazstvom Gašparoviča nebol prúser. Vtedy dostala prepitá Sorosova krava riadnu frčku aj s jej trasľavým a uplakaným "skoro milión hlasov, priatelia", vtedy bolo úplne jasné, ako treba voliť. Tie ostatné prezidentské voľby boli prúser a obávam sa, že ak Čaputa bude kandidovať aj druhýkrát, tak sa jej tak skoro nezbavíme. Tam by musel byť inak silný protikandidát, žiadni "harabinovia" a obdobní exoti a skrachovanci. A ak nie Čaputa, tak globalisti si zase pretlačia nejakého mistríka či kisku, urobia okolo neho masovú emocionálnu vlnu a slovenské ovce to zase pokašľú vo voľbách. Potom čo bol tento národ schopný urobiť pri Čapute a Matelkovi nemám v neho žiadnu dôveru. Doteraz to pociťujem ako obrovské sklamanie a neuveriteľnú slabosť.

Norman

Gašparovič Radičová bol trocha iný prípad, tam Gašpar už reprezentoval Smer (aj keď len neoficiálne) - a teda hlavne bol oponent tej fernet hlupani, celému tomu globalizačnému hnoju.

Čo sa týka zdurenej jaternice, asi jej treba to úradovanie riadne znepríjemniť. Inú cestu nevidím. Ale ako hovoríš, nájdu si zrejme iného mistríka či kisku. Ak tu teda ešte bude silná anglosionistická sieť, ale možno už nebude na to stačiť. Ale je presná pravda - národ je morálne sklamanie a neuveriteľná SLABOSŤ.

nové