Skučanie Fedora Gála

Reflex uverejnil videorozhovor s Fedorom Gálom, jednou z osôb, ktoré sa po prevrate 1989 napchali k moci a potom, ako to tu posunuli do anglosionistických rúk, ušli do Čiech.

Gál začína typicky pre žida - holokaustom. Narodil sa totiž v koncentráku. Uznáte, že narodiť sa takpovediac v tábore smrti je priam malý zázrak. Takže, ako vždy hovoríme, jeho existencia sama osebe popiera holkaust, a je preto trestná.

Gál dostal už pár rokov po prevrate v Česku odmenu za svoje služby - cez machinácie s licenciou na televíziu NOVA (majiteľ CME) dostal Gál spolu s podobnými vyplatené naozaj ťažké peniaze. Odvtedy bol za vodou, hral sa na vydavateľa, dokonca aj spisovateľa a skúšal ovplyvňovať verejnosť. 

Zrejme neúspešne, lebo napriek svojim miliónom a miliónom, je už desať či dvadsať rokov hlboko frustrovaný a nasratý. Vždy človeka poteší, keď ho počuje skučať - pretože naozaj asi iba orientálec dokáže tak kvíkať, ako on.

Samozrejme, nebol by to žid, aby do toho nenaslintal kilo moralizmu a poučovania. Cíti "ohrozenie slobody", Česko je podla neho "nejvíc za posledních 30 let zamořené hulvátstvím a vulgaritou a třeba příspěvky Václava Klause mladšího nebo Tomia Okamury prý ani nemůže číst" (samozrejme, židoslovák už dávno říka po česky, ďalej už budem prekladať). Pre tieto typy proste všetko, čo nie je ich, je vulgárne. Ale on samozreme nemyslí holyvúdske sračky v televízii, z ktorej žije, on myslí politické názory iné, ako má on. A tie radšej ani nepočúva a nečíta.

Demokracia a pluralita, za ktorú ľudia v roku 89 štrngali klúčikmi ako ovce na lúke zvoncami. 

Gál ale moralizuje ďalej, hovorí o egoizme a nedostatku súcitu. To upresňuje na nedostatok súcitu voči "migrantom v Grécku, ktorých držíme v koncentračných táboroch". Aha, zas koncentrák a zas súcit kozmopolitného žida s Afričanmi na úkor Európanov. Ale keď sám Gál sem zavádzal ťažké časy a ľudia vzdychali, vtedy sa prejavoval ako bezcitný obhajca kapitalistických fanatikov.

K tomu dodal, že štátnici nemajú vychádzať v ústretu populácii - ergo, demokracia iba vtedy, keď sa to gálovcom hodí, keď nie, je voľba ľudu len populizmus a ohrozenie slobody.

Aby mi tu niekto nevyčítal, že sa zaoberám nepodstatným čudom: Fedor Gál je symbolom doby a je prototypom mnohých podobných zjavov. Považujem jeho skuvínanie za symbol toho, ako to vidia. Neznamená to, že tak to vidia všetci, väčší insideri z ich mafie sú zrejme bojovnejší a veria si viac - ale je dobre vedieť, že Gálova generácia odchádza do hrobu takto znechutená. Že dostala vycítiť, ako boli prekuknutí a že ich pozlátko slávy bolo už dávno strhnuté a podupané, a že na nich samých a ich život bolo oprávnene napľuté.

Aby som nezabudol - Gál cíti kľud, dôstojnosť, šarm a láskavosť z Čaputovej. A ešte sa bojí  stareckej demencie. 

celý ten shit

 
afinabul

V bookmarkoch mám položku drahokam, tam umiestňujem linky napr:
http://eretz.cz/
http://www.ilcham.sk/
http://www.icej.sk/
http://www.delet.sk/
atď a mám tam aj "Židovský tiskový a informační servis".
Občas si to naraz otvorím a prečítam NAOZAJ košer spravy:
Smrt (a život) židovského filantropa Jeffreyho Epsteina vyvolává konspirační teorie – a často antisemitské
http://www.ztis.cz/rubrika/zidovske-komunity-ve-svete/clanek/smrt-zivot-...
Čo Fedor Margarín, toto je skučanie.
PS:
Je pravdou, že vás zachránili v krabici od topánok?
- Nie, bola to krabica od margarínu. Keď som sa narodil, tak v tom dome, kde žili matky s kojencami neboli detské postieľky. Tak ma uložili do krabice od margarínu. Tam som žil.
https://kosice.korzar.sme.sk/c/4407269/fedor-gal-mudrost-nikdy-nezvitazi...
Takže čo to núti Slovanov žrať EU namiesto masla? Jedlo z koncentráku?

Norman

To máš dobre zozbierané. Naozaj, stačí si prečítať tieto "košér" linky a naozaj každému môže byť jasné, s čím tu máme dočinenia - čierny kult obalený vysokými peniazmi a využívajúci rôzne slabosti spoločnosti.
Aby veci boli ešte jasnejšie, dalo by sa tomu aj pomôcť. Niektoré veci by chceli vybrať . Napr tento článok o Epsteinovi je sám o sebe vzbudzujúci hrôzu:
http://www.ztis.cz/rubrika/zidovske-komunity-ve-svete/clanek/smrt-zivot-...

Len taká drobnosť, pre prácu židovskej komunity je tam príznačný posledný odstavec
----
Židé v USA – a možná nejen tam – se s touto kauzou budou muset vypořádat. Epstein svou sebevraždou zanechal všechny, s nimiž přišel do bližšího kontaktu, v podezření, že se na jeho zločinech podíleli. Ti budou jen těžko očišťovat své jméno; totéž se týká institucí, které Epstein tak štědře obdarovával (od Harvardovy univerzity po UJA). Právě židovské organizace a jednotlivci však potřebují, aby se celý případ dobře a podrobně vyšetřil a veřejnost se dověděla pravdu. Pokud by „vyšuměl do ztracena“, byla by to pro židovskou komunitu katastrofa. Zdá se, že americká židovská média jsou si vědoma nebezpečí, které kauza Epstein přinesla a snaží se jí maximálně věnovat.
----
konrétne táto veta:
Pokud by „vyšuměl do ztracena“, byla by to pro židovskou komunitu katastrofa.

Je to jasný pokyn, ako sa k veci postaviť. Ale nemôžete to brať gojimsky a uveriť prvoplánovo, že naozaj vyprchanie veci do mlčania by bolo pre židovskú komunitu zle. Žid sa vždy zamýšľa nie nad tým, čo je vo veci formálne napísané, ale nad tým, čo dotyčný autor chcel povedať (a prípadne aj nad tým, čo ešte povedať nechcel a o čo mu vlastne ide ...). Ergo je tu napísané: "vec treba vyšumieť". Treba ju ale navyše zahladiť kecami a falošnými stopami, treba vytvoriť zamlžiavci naratív. A to majú robiť všetky "židovská média".

Ak by sa niekomu zdalo, že je to príliš komplikované, takto rozmýšlať, tak nikdy nemá šancu židom sa ubrániť či ich poraziť.
Ale aj naivní ľudia by si mohli aspoň všimnúť, že jestvujú "americká židovská média". Kde jestvujú "belošské média, nordické média, arijské média? Nikde? Nuž, zas odpoveď na otázku, prečo súčasnú belošskú spoločnosť ovládajú židia.
No, "belošskú spoločnosť", to už je tiež len historický názov, beloši sú dávnejšie už len menšina a objektívne im hrozí genocída, rozloženie do chorej zmesky, nejakej bastardskej krvi ako majú tí, čo sa snažia belochov zničiť..

Ľubov

K tomu,čo si napísal,mám niečo na doplnenie-totiž ten princíp "všetko je naopak".Niekedy na jar,keď som po prvý raz videla bilbord s Čaputovou a to "Spolu porazíme zlo",doslova som sa musela zastaviť.Chucpe bolo tak okaté,ale strašne okaté,že nebol problém prečítať text správne: Spolu(s užitočnými debilmi) zničíme dobro(to,čo tu ešte ostalo).

Väčšinou sú už priehĺadní a bezzubí,s tými svojimi médiami. Nestačia na nás. Obavy mám z iného,z toho, o čom nehovoria.

Ešte jedna vec: kto má morálnu prevahu,ten nikdy neprehrá. Oni zdochnú,my pôjdeme do raja.

Norman

Zásadou zdravej tvoriacej spoločnosti, je vychovávať ľudí k hovreniu pravdy, Je to tak vyselektované, lebo čím viac lži, tým viac "trenia", tým viac strát. Hovoriť pravdu je proste normálne a výhodné.

Nie tak "parazitická" spoločnosť. Parazitická v technickom zmysle slova "para" = vedľajšia, druhá. Táto "vedľajšia" spoločnosť sa zásadne utajuje, teda klamanie je pre ňu štandardné a preferované ako dobro. Často doslovne má dva jazyky - jeden oficiálny, väčšinový, a druhý svoj (ako bol kedysi jidisch).

Tá spoločnosť, o ktorej sa bavíme, je navyše vždy moralizujúca. Vždy bojuje so zlom, nie len tak so susedom, ktorý sa pomýlil alebo chce niečo neprávom - nie, táto spoločnosť bojuje vždy so zlom, často priam s nejakým diablom. Takže máš pravdu, že to treba čítať opačne, ale zároveň ten absolútny moralizmus - nebojuje len tak chudobou, s nezamestnanosťou, s ekoproblémami a podobne - nie, ona má tu drzosť a hlási sa priamo k boju so zlom - čiže je to klasická talmudistická židovka (bež ohľadu na to, že je blondýna ako Netanjahuovo prasa zvané jeho žena, alebo že má napríklad modré oči - oni tieto nordické gény zbierajú, pretože trpia komplexom menejcennosti - ale k nim sa tieto gény prirodzene dostanú už len rozbité - teda farba áno, ale nordický duch, mentalita a inteligencia už nie). Čiže poznajú sa práve podľa toho abnormálneho moralizovania. Abnormálne moralizovanie prechádza do náboženského, ak môže a hodí sa im to.

To sú ich dva základy, zopakujem:
1. lož
2. moralizovanie.

Ak na takého človeka či spoločnosť natrafíte, vedzte, že je to v takom či onom zmysle príslušník nejakého druhu sekty daného typu, ktorý spoločnosť skratkovite nazýva žid.
Upozorňujem, čo platí všeobecne pre akékoľvek spolky a sekty - dá sa do nich narodiť ale aj vstúpiť. Reč je tu o svetonázore a spolku, nie o formálnom pôvode.
Ale ani do tej sekty nej nemusí priamo vstúpiť - ak niekto na poli striela na zajace, je to poľovník, aj keď nie je členom poľovníckeho zväzu. Ak niekto stavia dom, je to stavbár, aj keď nie je členom nejakého stavebného cechu. A s ostatnými stavbármi ho spájajú podobné ciele a záujmy.

Bol tu spomenutý Smatana, alebo pripomeňme inú verejnú persónu, Benčíka - sú to ľudia, ktorí splňajú túto definíciu, bez ohľadu na to, čo sami o sebe hovoria. Iná persóna, ktorá to vidí takto, je Kiska, ktorý, ako sám povedal, sa "chcel stať židom".

Ľubov

Priliezajú naspäť,kašlú tam na nich.Vždy sa cítim trapne,keď počujem Slovákov hovoriť v Prahe po česky.
Neviem,či sa nepočujú,alebo čo. Rovnako,ako Čech nikdy nehovorí dobre po slovensky,tak aj naopak.Rolincová je takým odstrašujúcim príkladom.Ech,škoda slov.Jediný "emigrant",ktorý je mi istým spôsobom sympatický,je fotografka Zuzana Mináčová,rod.Silbersteinová. Tiež odišla po vzniku SR,neviem prečo,vcelku tam bola úspešná,lebo jej syn režíroval film Všichni moji blízcí,a tam použil jej spomienky na starých rodičov a rodičov. Film samozrejme získal medzinárodné ceny,však viete,že inak je to ani nemohlo dopadnúť. A predsa sa vrátila,veľmi úprimne povedala,že v Prahe našla všetko,len priateľstvo nie. Ešte tam máme predsa Jakubiska,čo jeho žena trvala na tom,aby mal veľký rozhovor (s ním a o ňom) v známom časopise nadpis. Yuraj. Yakubisko .Veru,neuveritelné.

Tak potom sa objektívne ani nemôžeme čudovať Čechom,že nás vidia ako vidia,pretože poznajú len týchto.
Na záver pár slov od Jana Kozáka ." Nešťastie otrokov pod vládou Veľkého Vodcu je rovnako veľké,ako nešťastie otrokov pod vládou podsvetného Hádesa,iba otrockú Poslušnosť nahradila otrocká Predajnosť."

nové