Slovenská vláda: Ideme proti betónovej stene

Treba zaznamenať, že po odchode ministra hospodárstva Sulíka sa zvyšok vlády rozhodol na neho zhodiť všetku vinu a z úst Matoviča už zaznelo, že Slovensko sa rúti proti "betónovej stene". Reči o ružových zajtraškoch skončili.

Dnes, pondelok, odstúpi aj zvyšok ministrov SaS a Matovič vlastne tiež hovorí, že Sulík tým odpísal ďalšiu vládu. Kto túto vládu zhodil je teraz druhoradé, určite nie len Sulík, ale prakticky všetci v nej, podstatné je, že jej v každom prípade už nik neverí.

Pripomeniem, že celá Európa ide ekonomicky ťažko ku dnu kvôli sankciám, za druhé Slovensko je jedna z krajín najviac závislá na energiách z Východu, a do tretice má Slovensko jednu abnormálnu vládu, aj zapredanú cudzincom, aj objektívne neschopnú, ktorá navyše nechce a nechce odísť. Doslovne humor, aký v Slovenskej histórii ešte nebol - a nemysllím len tú modernú, posledných 30 rokov. Boli v minulosti samozrejme ťažšie celosvetové pomery, svetové vojny a tak, ale vždy sme mali akých takých schopných vodcov. Teraz máme bláznov, nie jedného ale viacerých, a navyše - aj tá svetová vojna je tu, repsektíve veľmi ľahko môže prepuknúť naplno. A navyše - aj široká dorrastajúca populácia je moderným proamerickým školstvom vážne mentálne vymytá - čo je vlastne najväčší problém Slovenska: dorastajúci idioti.

Len krátko pripomeniem, že vrahov a vlastizradcov treba vešať. To je samozrejmé, o tom netreba hovoriť, tak je to napísané v zákonoch.

Treba zdôrazniť to, že treba utvoriť novú vládu národnej jednoty. Zahodiť povrchné spory a spojiť celú súčasnú opozíciu pod myšlienkami racionálnej sociálnej demokracia. Tam to smeruje a to je jediná cesta pre túto krajinu.

Samozrejme, to nie je rada či výzva, lebo to nie je dostatočne okorenené Bohom, Leninom, Dolárom či inými "autoritami", ktoré jediné na SLovensku zaberajú. Je to ale dostatočne presný odhad budúcnosti. Aby sme vedeli, že ak sa to bude od toho odkláňať, tak že začína byť naozaj zle.

 

 

 

 

 

 

 

nové