Sme cieľom?

Dodnes sa tvrdí, že nie sme cieľovou destináciou pre milióny imigrantov. My, teda Slovensko, Česko, Maďarsko a podobne.

Je to omyl.

Je to len momentálny a úplne dočasný stav. A zmena nebude len taká, že sa Česko či Slovensko stane tranzitnou krajinou. Stane sa cieľovou.
Keď Nemecko skúsi zavrieť svoje hranice, odmietne akýchkoľvek ďalších ilegálov, prípadne začne tamojších ilegálov trestať a vysídľovať, budú sa automaticky roztekať aj do východoeurópskych krajín. Pôjdu sem hlavne tí, ktorí sa dopustia v Nemecku trestných činov a nebudú mať čo stratiť.

Dnes sa do Európy valia chlapi, ktorých hlavným motívom je ekonomická imigrácia, ale zároveň sú to aj fanatici svojho spôsobu života, svojej doktríny, ktorou chcú infikovať Európu. Tak, ako sa u nás postupne zvyšuje počet tých, čo začínajú vidieť situáciu jasne a začínajú sa obávať invázie, takisto u moslimov rastie počet tých, ktorí začínajú chápať rozmery invázie a s nadšením sa zúčastňujú tejto sionistami ponúknutej príležitosti a prudko v nich stúpa túžba vykántriť bielych Európanov. Tento fanatizmus a vojnové šialenstvo v nich bude štatisticky prudko rásť a cieľ ich útoku sa nebude obmedzovať na bohaté krajiny, ale pôjdu aj do zvyšku Európy. Kým dúfajú, že v Nemecku dostanú rýchlo sociál okolo tisíc euro mesačne, idú tam, ale ak si niekto myslí, že kozopastierov z polopúšti odradia drsnejšie pomery na Slovensku, tak sa fatálne mýli. Stále to tu bude pre nich sľubnejšie, ako v preľudnených vyžratýcha zničených krajinách ich pôvodu. A keď zistia, akí neschopní, zbabelí defetisti a podliaci tu tvoria vyššie a intelektuálne vrstvy, pohrnú sa sem v státisícoch.

Toto nie je nejaká prognóza ďalekej budúcnosti, ale aktuálna možnosť dejov tohto roka.

A treba dodať, že ak si niekto myslí, že po vypuknutí banditskej vojny v Nemecku a Rakúsku niekto dokáže ochrániť zelenú hranicu, korá by nás od nich ako-tak izolovala, tak je proste trestuhodne naivný. Totalitný komunistický blok, ktorý nemusel mať a nemal v ničom zábrany, disponujúci širkou armádou odvedencov, budoval ako-tak nepriechodnú hranicu minimálne desať rokov. A aj tak nedokázal zabrániť prechodom bánd, ak boli naozaj ozbrojené a odhodlané.

Region ISIS na severe Sýrie a Iraku bol zvláštny projekt. Ich vraždenie a krutosti na miestnych populáciach nemajú dobré vysvetlenie. Šírenie teroru z vojenských dôvodov tam doteraz nik nepotreboval a je otázne, nakoľko to bolo pre nich prínosom. Ťažko nájsť zdroj toľkého zápalu vo vyražďovaní miernych inovercov - iba ak by sa to dalo chápať ako generálna skúška. Generálna skúška vyvražďovacej mašinérie, ktorá má svoj zmysel v krajinách úplne nepriateľských, ktoré treba úplne ochromiť, zlomiť a v podsatete vyvraždiť. ISIS bola jednou z generálnych skúšok pred napadnutím Európy.

Prirodzene, v našincoch sa zas ozve hlas, že preháňam a že žiadne také sily vo svete nejestvujú, že také niečo nik nechce, nemôže chcieť a že to ani nie je možné. Niektorí si stále myslia, že slniečko bude stále svietiť a les bude stále lesom.

Nebude.

 

 

 

 

 

 

 

 
slaven1
Niekde som zachytil (asi na Nadhľade), že určitý počet invazistov chce nemecká okupačná vláda poslať do každej dediny (mestá chamrať preplnila). Týmto krokom sa maximálne urýchli proces premeny Nemecka na čosi "nové" (nové z pohľadu anglosaských sociálnych inžinierov), pretože na dedine prebieha prirodzená sociálna zmena pomaly. Okupačné sily si generálne odskúšajú technológiu a budú ju môcť (a vedieť) nasadiť na ďalšie európske krajiny (česko,slovensko...).
baloo

môže mať viaceré dôvody.

Ale nie náhodou prebieha sociálna zmena pomaly v dedinách. Ľudia sa poznajú, spolu chodili do školy (a podotýkam, ani policajti nie sú nezaujatí, tiež tam bývajú, takže sú až-až zaujatí), častejšie žijú v "intelektuálne menej zaťaženom" svete, ergo zarábajú prácou a nie kecaním, tvoria proste komunitu a majú konzervatívnejušie názory. Ak ešte k tomu prirátame, že podľa doterajších skúseností vedia veľmi dobre, že zhora na nič dobré neôžu čakať, tak tá "skúška" môže pre flüchtlinčekov dopadnúť aj veľmi zle. Na celokrajinnej úrovni nebudú mať dostatočné policajné sily na udržanie poriadku všade, ergo miestni budú mať "voľnejšie ruky" a vzájomne sa udávať nebudú, keby vyskočil napr. počet dopravných nehôd alebo nešťastných pádov na chodníkoch.

slaven1

Bodaj by.

...však uvidíme.

Norman

najlepšie poznanie, čo môže Slovák získať v Nemecku, je podľa mňa to, že to tam v zásade funguje rovnako, ako u nás.
Takže je to rovnaký stôl (aj chleba, ktorý na ňom je)

slaven1

...cieľ ich útoku sa nebude obmedzovať na bohaté krajiny, ale pôjdu aj do zvyšku Európy. Kým dúfajú, že v Nemecku dostanú rýchlo sociál okolo tisíc euro mesačne...
Invazisti nasadili pre svoju armádu model "zobrať sociálnu podporu v Nemecku a žiť tam, kde je lacnejšie" (v prihraničných mestách Poľska alebo Česka), viď článok http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/920995,lubuskie-problem-z-uchodzcami...
 
Mimochodom: fejková ilustračná fotka v článku zobrazuje značkovo oblečeného chlapca s macíkom a školským ruksakom idúceho popri kolajnicach.

Norman

hovorí vcelku dobre a ukazuje nebezpečenstvo vývja.
Keď sa ale pýta, kto stvoril daný problém, tak hovorí že Nemci - a nemá pravdu. Problém stvorili sionistickí Američania a a Polici vždy boli v ich riti hlboko napchatí, vždy boli ich poskoci a spolupáchatelia. Ak by som to vyjadril poeticky - na paprčiach Kaczinskeho je krvavá spoluvina na po jeh ksichte stekajú ešte čerstvé žlté americké sionistické sračky.

A ako je už napísané v článku - ak si niekto myslí, že sa od rozvráteného Nemecka odizoluje, tak je debil.

Takže polské prekuknutie je síce dôkaz pozitívneho vývoja udalostí, ale odpurúčam čo možno najviac dodržiavať chladnú zásadu spravodlivosti:
kolaborantom a páchatelom rozbiť ich hnusnú papulu. Bez milosti.

prasiatko Mlsko

Keď príde na najhoršie, chrabré armády spojeného stredoeurópskeho zväzu barbarov isto iste porazia. Veď takí Maďari a Česi ba i Slováci v ťažkých chvíľach iste nájdu talentovaných vojvodcov. Školy treba len na obsluhu techniky, taktiku a stratégiu alebo v hlave máš, alebo nie, to škola nenahradí (viď. Bém, alebo aj Žižka) Najlepšou školou talentovaného vojvodcu je prax! Armáde treba iste aj propagačne zarečniť, že týto - a ukázať na valiace sa masy mladoturkov, tu na rozdiel od Tatárov za čias Bela IV. ak by v boji vyhrali, už ostanú, ostatné sa im musí urobiť v hlavách a na bojovom poli

Náhodný okoloidúci

Turista si chcel skrátiť cestu mimo chodníka cez oplotenú lúku. Keď však otváral bránu v plote, zakričal naňho pastier, ktorý sedel opodiaľ: tadiaľ nesmiete! Choďte pekne po chodníku.
Muž sa obrátil a pohŕdavo odvrkol: Viete, kto som ja? Ja som minister!
Turista vytiahol z vrecka preukaz. Toto mi umožňuje vstúpiť kedykoľvek a kamkoľvek, bez akýchkoľvek otázok!
Aha, to som nevedel, pokrčil plecami pastier.
O pár minút, keď už bol turista uprostred lúky, vyrútil sa na neho obrovský býk.
Muž sa rozbehol späť a bolo jasne, že to nestihne, kričí. Pomoc! Čo mám robiť? Volal zúfalo na pastiera. Ten priložil si ruky k ústam a zakričal:
PREUKAZ, UKÁŽ MU TEN PREUKAZ!

Prečo som sem hodil práve tento vtip?
Politicky nekorektné štúdie (ktoré svojim autorom zničili kariéru) opakovane zdokumentovali fakt, že najvyšší IQ majú Aziati, po nich nasledujú belosi, ktorí síce majú nižší priemerný IQ, ale vyznačujú sa väčšou tvorivosťou ako Aziati, a ďaleko zaostávajú černosi a Semiti.
Ak sa staneme cieľom, náš vyšší priemerný IQ nám bude platný asi tak, ako bol pánovi ministrovi z vtipu platný jeho preukaz. Zvíťazí hrubá sila. Z toho sa nevykecáme.

Norman

ale nemyslím, že by sa celkom hodil na našu situáciu.
Hodí sa na vedenie, ktoré tu bolo nastavené po poslednej vojne a o ktorom sa vedelo, že raz zle skončí.

čo sa týka mentálnych schopností, to nie je papier. to nie su len keci, to je aj technika, a čo viac, to je aj vôla a poriadok, A schopnosť toto všetko koncentrovane použiť.
My sa teda nevykecáme, lebo sa vykecávať nebudeme, ale oni to neprežijú.

Norman

"prvé kusy určené pre civilný trh k dispozícii v ich podnikovej predajni v Slovenskej Ľupči.
Grand Power uviedol do predaja prvú slovenskú karabínu STRIBOG SR9 A1 U"

Pre civilný trh? :-))

Super výrobok, super článok, super link.

Sinuhe

na zvedavcovi:

http://www.zvedavec.org/komentare/2016/02/6772-humanismus-migrace-a-vlas...

Dobre napísané - ani čo by si to napísal Ty, Norman (alebo ja :-).

Ľubov

ten manifest. Aj keď si myslím,že ani Norman,ani Ema,ani Ty by ste to nenapísali tak kvetnato,ale trochu iným štýlom.Podstatný je obsah,pointa,našou povinnosťou je ubrániť dedičstvo pred tou chamraďou.
Za chamraď samozrejme nepovažujem len tých,čo sem chcú,ale aj mnohých,čo sú tu dávno.Zas tí šialenci chcú medzi sebou voliť nejakého Ota.Celkom vážne to berú.Dokonca,chcú byť aj akože zásadoví. no nič,osobnosti,choďte vy len robiť ti reklamné šoty do Orange a do Vubky,a,veď je to už jedno,točte si aj seriály,ale to by hádam aj stačilo
https://dennikn.sk/363563/styroch-politikov-dokaze-vybrat-kazdy-pauhofov...

Norman

vidíš, oni sú aktívni a keby mohli, vštkých nás škrtnú (alebo rovno zaškrtia) ako fica vo videjku.

Ale našinec je nepoučiteľný: šak aj tááák je dobre, čo sa budem... šak aj tak nič nezmením..., veď to by bolo pod moju úúúúroveň, sa tým zaoberať, hlavne, že je stáále čo jesť ... ostatných odrbú, ale mňa nie , ja sa schovám a zalezem do svojeho chlieva .... hlavne aby sme boli happy ...

A nie je reč o voľbách, ale o čomkoľvek z vecí mocenských a ľudských. Sluhovia proste majú zafixovanú blokádu, že do toho sa proste nemá špárať. Do zástrčky a do politiky majú od malička zakázané pchať ruky. A nikdy toto svoje tabu nedokážu prekonať, ba ani si ho uvedomiť, priznať, pochopiť jeho pôvod.

Ľubov

Naozaj zvláštna doba. Všetci sú nejak ticho,to máme v podstate volby za tri týždne. Dúfala som,že IN TV to stihne ešte začiatkom februára,ale nie,ako sa vyjadril Norbert Lichtner predvčerom na Slobodnom rádiu,nie je to technicky možné Nemajú dosť peňazí,keby zas mali,bolo by plno kvičania,že ich platí...Fico,ruská ambasáda a pod.Takže možno je to aj taktizovanie z ich strany. Zaújmavé je,že aj Smer mlčí.Všetko je také diskrétne.Mimochodom,do tej relácie volal stály poslucháč,že má dôkazy(zrejme fotografie mobilom)o tom,ako tajne privážajú č.p. do istých kasární pri Liptovskom Mikuláši.Bol úprimne vydesený.Spomeňte si,že aj Česi ubytovávajú tých "svojich"tiež v kasárňach.Tiež musím zopakovať Orbánove slová o tom,že Nemci a Turci "sú už dohodnutí".O rozvoze invazistov v štátoch EU.

Norman

Lichtner sa síce dlho chválil, ako im nik neveril, že to rádio spravia, ale podarilo sa. Je ale oprávnené predpokladať, že to bolo okrem iného šťastie začiatočníka. A ak nie šťastie, tak proste ochota ľudí ich podporiť všetkými možnými spôsobmi.
To sa, prirodzene, nikdy už nezopakuje. Nik nevstúpi do tej istej rieky.

Parkinsonov zákon (parafráza):
každý buduje väčšie a väčšie projekty, až kým nezačne budpvať taký, ktorý sa mu zrúti na hlavu.

Je ich škoda, aj Huďa je škoda v tejto dobe. V otázke, či investovať do formy alebo bsahu si vybrali formu čo bola, ako teraz vidno, jasná chyba.
Ono sa to stáva, zas sa z toho dostanú - ale treba si to priznať.

Norman

treba si uvedomiť, ako to povedal sám Lichtner, že zo SV odišiel náhle a nemal vybranú alternatívu, plán. Takže nemožno až tak kritizovať, že im to teraz nevychádza, robia kompromisy ad hoc.

Za kritické zamyslenie ale je, prečo to v SV tak dopadlo. Vlastne je to neúspech, alebo v mojich očiach to nepokračuje tak, ako to malo. Asi je málokto naozaj spokojný s dnešným stavom.

Ale zas neobviňujem Lichtnera z akéhokoľvek zlyhania - skôr sa pýtam, KTO a AKO ovplyvňoval SV a prečo ho nechal či dokázal skolabovať do formy, že už tam Lichtner nevydržal.

Lichtnerov odchod zo SV je pre mňa dôkazom, že ten projekt bol od začiatku dosť otrávené jablko. Nie samým Lichtnerom, nie cez neho - ale niekým iným otrávené.

A meno Páleš, ktoré pri tom záverečnom incidente v lete 2015 lietalo, nie je pre mňa len náhoda, ale je to zrejme jeden zo základných otrávených idiotizmov,ktoré túto scénu ničia. Ten úchylný čudný agent Páleš je všade v alternatívnych kruhoch, všade šemotí tie svoje dobrosráčške jedy , a zároveň vystupuje so Smatanom a ostatným odpadom...
Nehovorím, že on si je vedomý, čomu vlastne slúži, ale je to bacilonosič, prinajlepšom užitočný idiot.

Ema

To je asi ten istý Páleš, čo minulú sobotu na tej divnej miniatúrnej slovenskej súčasti celoeurópskeho protestu proti islamizácii vykladal z tribúny, že je mu jedno, kto je akého vierovyznania.
Keďže šlo o hlavný spíč demonštrácie zvolanej akousi pofidérnou politickou stranou, vyznelo to skutočne bláznivo, to jeho ja nič, ja nie som proti nikomu a ničomu.

Náhodný okoloidúci

Obľúbená fráza slniečkárov a pseudohumanistov do nás tlačí, aby sme neposudzovali ľudí podľa pôvodu alebo vierovyznania. A pritom etnický pôvod a vierovyznanie sú KĽÚČOVÉ faktory, ktoré určujú konanie ľudí!

P.S. toto malo ísť pod Emin komentár.

nové