Somálčan zavraždil za bieleho dňa 3 ľudí a zranil do desiatky iných. Dokedy?

24-ročný Somálčan zobral v obchode nôž a začal vraždiť ľudí, najmä nakupujúce ženy. Bolo 5 hodín popoludní. Würzburg. Zabil troch ľudí, viacerí sú v ťažkom stave, zväčša ženy, ale aj deti. 

To sa stalo v piatok (25. júna 2021). Počtom zavraždených a zranených skoro ako také riadne tornádo. A to prosím len nožom.

Potom ho spacifikovali strelou do nohy. Nestrelili mu rovno do hlavy, čo je nepochopiteľné správanie.

Toto je tá sviňa. Len nezabúdajme, že opovrhnutie si zaslúžia všetci, čo prisťahovalectvo týchto beštií propagujú - od Merkelbaby, cez Matoviča až po Osuského, Dostála, Kolíkovú, Remišovú, Korčoka, Naďa a všetky dúhovobuzerantské mafie, všetky tie nobrainee šťance.

 

 

Hneď sa začalo aj hovoriť o psychickej labilite. Ale to je práve ten problém tej rasy - sú všetci psychicky labilní a náchylní k bezcitnému zabíjaniu.
  
(do archívu jeden zdroj)
Roland Edvardsen

Áno, ani nie tak nižšie IQ, ale práve prevalencia určitých osobnostných vlastností je hlavným dôvodom nekompatibility a nemožnosti multi-kulti. Lynn mal dobrú knihu o zvýšenej psychopatii u čiernych:Race Differences in Psychopathic Personality: An Evolutionary Analysis https://www.amazon.com/Race-Differences-Psychopathic-Personality-Evoluti...

Ema

všeobecne známe. Môžem ti tu dať ako dôkaz detskú pesničku z Guinei Conakry o tom, akí sú bieli všetci kokoti. A to tam bielych spočítaš na prstoch dvoch rúk.
Aj "labil" v nemeckom meste vraždil, pretože nedostal od bielych všetko, po čo si tam v roku 2015 prišiel.

Teraz by mala Merkelbaba zobrať s toho istého obchodu rovnaký nôž, vyliezť na hlavné námestie, zapichnúť si ho do bachora a silno potiahnuť. Keby mala svedomie a česť.

Ema

...a on ju nepoužije? Pri záchrane životov nepochopiteľné.

 

Je to typický jedinec z čiernej masy, ktorú nám sem tie genocídne filcky s ich pyskami plnými humanity ako napríklad MSF Logistics - preprava populačných prebytkov z Afriky na najzaľudnenejší kontinent sveta, zhodou okolností biely - zvážajú. Všetko, čo privážajú, sú fakt už od pohľadu rovnaké agresívne typy ako to "labilné" čierne somálske hovado, zabíjajúce za bieleho dňa ženy v nemeckom meste.

 

Tu je na ukážku nedávna várka https://twitter.com/MSF_Sea/status/1405442641035202560

 

Pre obete somálskej tupej lebky - pre niečie mamy, manželky a sestry, ktoré si šli popoludní vo svojom nemeckom meste nakúpiť - nemá srdce plné humanity z tých vypláchnutých magorov s dredami z pašeráckych lodí nikto. A zjavne ani nemeckí politici. Toto je stretnutie čiernych vraždiacich labilov s bielymi masochistami.

Ema

TASR 26.06.2021: Šéf europarlamentu sa stretol s pápežom: Európa musí zachraňovať migrantov z mora

Migrácia a situácia utečencov v Stredozemnom mori boli témou sobotňajšej súkromnej audiencie predsedu Európskeho parlamentu (EP) Davida Sassoliho u pápeža Františka vo Vatikáne. Informovali o tom agentúry DPA a APA.

„Európa, ktorá ľudí na mori nezachráni a nechá ich zomrieť, nie je prejavom ľudskosti,“ uviedol šéf EP pred novinármi po stretnutí s hlavou katolíckej cirkvi. „Bojujeme za európsku iniciatívu. Musíme ľudí zachrániť – hovoríme o tisícoch ľudí, nie o miliónoch,“ zdôraznil. „Musíme ukázať, že témy ako prijatie a integrácia sú dôležité,“ povedal.

Sassoli poznamenal, že išlo o veľmi dôležité stretnutie, počas ktorého sa znovu upevnila centrálna pozícia pápeža, ktorý slúži ako „ochrana ľudí a miera všetkých vecí“. „To platí pre všetky oblasti politiky – od prisťahovalectva po občianske práva,“ uviedol. Zo strany pápeža podľa jeho slov prišlo „povzbudenie pre Európu, ktorá chce spoločnú politiku a v týchto 15 mesiacoch zažila veľkú solidaritu“.

Vatikán o obsahu rozhovorov bezprostredne po audiencii neinformoval. Pápež počas nedávnej tradičnej nedeľnej modlitby Anjel Pána vo Vatikáne upozornil na to, že zo Stredozemného mora sa stal „najväčší cintorín v Európe“.

Každoročne sa o preplávanie na európsky kontinent zo severu Afriky pokúsia tisíce utečencov. Mnohí tak urobia za pomoci prevádzačov nezákonných migrantov. Často však túto nebezpečnú cestu absolvujú v preplnených a nestabilných člnoch. Z údajov Organizácie Spojených národov (OSN) vyplýva, že pri pokuse preplávať zo severu Afriky do Európy tento rok zomrelo už viac ako 690 utečencov.

Sassoli sa s pápežom stretol v novembri 2014 v Štrasburgu, keď pôsobil na poste podpredsedu EP. Pápež František vtedy apeloval na to, že Európa musí znovu objaviť kresťanské korene svojej identity.

 

Túto obeť pápež nespomenul:


TASR 26. júna: Po smrti pracovného migranta Apúlia zakázala práce na poliach v najväčšej páľave
Juhotalianska oblasť Apúlia v sobotu vydala zákaz poľnohospodárskych prác v najteplejších hodinách dňa. Stalo sa tak v reakcii na smrť 27-ročného pracovného migranta z Mali, ktorý skolaboval po štyroch hodinách práce práce na poli, kde bol vystavený slnečnému žiareniu a vysokým teplotám.
Ako informovala agentúra ANSA, najvyšší predstaviteľ regiónu Apúlia, Michele Emiliano, vydal v sobotu regionálne nariadenie, ktoré zakazuje "prácu v podmienkach dlhodobého vystavenia slnku od 12.30 h do 16.00 h".
Nariadenie nadobudlo platnosť okamžite s účinnosťou do 31. augusta. Má sa pritom uplatňovať v závislosti od miery rizika pre človeka pracujúceho fyzicky pri vysokej vonkajšej teplote.
Taliansko zažíva vlnu horúčav, pričom sa očakáva, že teploty v niektorých južných oblastiach stúpnu ešte vyššie - na 44 - 45 stupňov Celzia.
Agentúra AFP pripomenula, že na poliach v Taliansku pracujú tisíce nelegálnych dočasných poľnohospodárskych robotníkov z Afriky a východnej Európy. Za prácu pri zbere ovocia a zeleniny dostávajú nízke mzdy a žijú v hygienicky nevhodných podmienkach, často v provizórnych táboroch.
Mnohí pracujú bez zmlúv v rámci nelegálneho, ale zabehnutého a tolerovaného systému známeho ako "caporalato" - pracujú dlhé hodiny za mzdy hlboko pod celoštátnym minimom. Časť mzdy ešte odovzdávajú svojím sprostredkovateľom.
Podľa talianskych médií 27-ročný robotník z Mali dostával za svoju prácu šesť eur na hodinu.
Primátor mesta Brindisi Riccardo Rossi informoval, že úrady začali vyšetrovať okolnosti smrti Camaru Fantamadiho z Mali.
V sobotnom rozhovore pre RaiNews24 Rossi uviedol, že na príslušnej farme chýbali základné náležitosti na poskytnutie predlekárskej pomoci.
"Toto bola neľudská smrť," uviedol Rossi, ktorý už v piatok vydal zákaz práce na poliach v okolí Brindisi v čase najväčšej páľavy.
"Práca nikdy nemôže byť vykorisťovaním, musí rešpektovať dôstojnosť ľudí a zaručovať zdravie a bezpečnosť," zdôraznil Rossi podľa spravodajského webu lagazzettadelmezzogiorno.it.

 

ilusion

Staré dobré časy, keď sa hovorilo to je bordel ako na českej dedine. Teraz je bordel ako v Nemecku. Alebo bordel ako v Paríži.

nové