Splendid isolation - Británia zas vo svojom starom rasistickom móde

Nerád s tým začínam, ale je to presne tak, ako som predpovedal. Británia sa odpojila od Kontinentu, ktorý už nestačila kontrolovať a zakrátko sa vráti  ku svojemu imperiálnemu módu.

Multikulti politika, určená pre kontinentálnu Európu, sa nedá udržať, tak si páni v Británii vybojovali návrat ku svojému predošlému spôsobu života. Prestali sa hrať na člena Európy, a začali naplno a otvorene plniť úlohu poskoka USA.

Prvé si zmenili oficiálny  postoj k imigrantom. Briti zaviedli projekt, že ilegálni ale aj legálni  imigranti môžu byť exportovaní do Afriky, konkrétne Rwandy. Myšlienka, ktorú žiadali všetci nacionalisti Európy, vývoz ilegálov do Afrických centier - ale bola im odmietnutá ako rasistická. V Británii bola okamžite akceptovaná, v podstate nik ani neštekol. Konieckoncov, Briti vždy vyvážali zločincov, Amerika a Austrália je  plná ich potomkov a je to doteraz vidieť.

Presne je to zrejme tak, že do Afriky budú vyvážať aj bielych nezákonných imigrantov - príde Poliak do Londýna na čierno - vyvezú ho do Rwandy.

Pikantné je aj to, že práve Rwanda - krajina nedávnej skutočnej genocídy čiernych Hutuov proti bledším štíhlym Tutsiom. Teraz tam budú voziť bielych nešťastníkov? V Rwande je teraz disciplína a krajina prosperuje, je to vraj jedna z najčistejších krajín Afriky - teraz im ju Briti idú pokaziť odpadom z Európy.

Ale myšlienka pre Britov funguje - mnohí imigranti si rozmysleli tlačiť sa načierno  do Británie, a mnohí , ktorí už zahájili proces udelenia azylu v Anglicku stiahli svoju žiadosť po tom, čo im začalo hroziť vyvezenie do Rwandy.

Tendencia je jasná. Británia bude zavádzať postupy ako za  starých imperiálnych čias. Ich zahraničná politika bude taká, ale aj vnútorná politika prakticky skončí s hraním sa na "demokraciu" - v krajine, kde nezrušili šlachtu a kráľovstvo konieckoncov o skutočnej demokracii možno hovoriť len  veľmi ťažko.

Je najvyšší čas, aby aj Európa zahodila ničiacu ideológiu o rovnosti kultúr a o možnosti ich univerzálneho spolužitia na jednom priestore. Multikulti je mrtve. 

 

Matej

Ten program ohladom Rwandy je uplne impotentny. Zahrna par promile toho co sa tam dostane a mimovladky sa uz sudia v mene ludi co maju byt deportovani. Cele to viazne. Je to len dalsie divadielko.

UK je tam hlboko vo vrecku globalistov, ze nema sancu sa dostat von.

Minuly rok dostala Britania 1 000 000 novych obyvatelov. Ziaden navrat k povodnemu zivotu nie je mozny...

nové