Stretával som sa so židom Belzebidom a zadával mi úkoly

Verejný diskurz na Slovensku klesol na stredovekú úroveň. A to práve v inkvizičných prípadoch prenasledovania politických odporcov.

Ako ináč nazvať to, že skorumpovaný bývalý šéf colného úradu Makó takýmto spôsobom ohovára bývalého premiéra.
"Stretával som sa s Ficom, zadával mi úlohy".
A aké úlohy? Vyčistiť topánky, umyť hajzle, zavraždiť svokru? K tomu Makó:
"Nebudem to bližšie konkretizovať, lebo nemôžem".
Nemôže?? Prečo nemôže? Naozaj zabil Ficovu svokru? Alebo dokonca Kuciaka a tú jeho?

Média už dva dni pchajú do mediálneho priestoru tieto žvásty, len aby sa u bežných slovenských, ale ešte viac maďarských, českých a židovských analfabetov vytvoril dojem, že Fico robil Makóvi priam krstného otca. A to všetky opakujú masmédia, ba dokonca aj "konzervatívny" Postoj a aj naše obľúbené Hlavné Správy. Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou. Samozrejme, že je pravda, že je Makó čarodejnica a pri sabatoch sa nechal Tódovej metlou pichať do zadku, veď aj tak vyzerá. Je to pravda, sám to potvrdil, v novinách písali, nemožno pochybovať.

Pripomínam, že "moc" týchto inkvizítorov aj sabatníkov visí na šnúrke amerických gatí, a tá sa sťahuje tak, ako z Afganistanu. Es kommt der Tag že tu zostanú len ušatí bývalí ministri vnútra, hľodavozubí bývalí ministri financií, plešatí bývalí ministri obrany a nefalšovaná striga neustále napichnutá na kolíku - bez ochrany, bez politických priateľov, bez peňazí.

Možno. V histórii sa udialo mnoho krvavých udalosti, nik ich naozaj nechcel, ale stali sa.
A tak to bude aj v budúcnosti.
Zmierme sa s tým.

 


(ako príklad jeden zdroj)

nové