Sviňa už zdrhá

"Ak som si v niečom istý, tak je to to, že ... politika je vec, ktorej sa  nechcem dlhodobo venovať"

Jojka na Telo  na konci, 8:40.

Agent urobil, čo mu prikázali. Pochopil, že v tejto hre nemá budúcnosť, nemá na ňu schopnosti. Sľúbili mu teplý flek v štruktúrach NATO, kde aj kedysi pôsobil - a pevne verí, že zalezie niekam do Nórska či Británie, či USA, kde by zdrhol aj so svojou rodinou.

Lebo zmrdo Naď sa bojí. Bojí sa o seba, a oprávnene sa bojí o svoju rodinu. 

Zmrdo Naď síce hovorí, že emócie opadnú - ale oni neopadnú. US armáda tu nejaký čas bude a veci môžu byť veľmi dynamické. Nik nezabudne na 79 podržtašiek, ale dupľom nie na hlavných páchateľov, s Naďom na čele. 

Naď by chcel zaliezť do diery, ak ináč nie, aspoň odchodom z politiky. Ale vlastizrada je neprmlčateľná, a trest je známy.

 
Ema

Posrať, čo sa dá a potom zdrhať. "Och, mňa to už nebaví."
Je totiž možné, že nejaké otázky mu bude čoskoro klásť aj slovenská armáda. Len čo zistí, čo a načo prišlo do Kuchyne a na Sliač.

Ema

Už sa americkí zabijaci zliezajú, už to tam rachotí. Ešte ani atrament na mrochtinom podpise poriadne nevyschol.
To je ale rýchlosť.

Norman

Bývala Naďova frajerka Túrosová, s ktorou má Naď dieťa, a ktorú umiestnil na vysoký post k Mikulcovi na ministerstvo vnútra, náhle odtiaľ odchádza.

https://www.cas.sk/clanok/2642315/problemy-krik-a-vycitky-expartnerka-mi...

Naď má s Túrosovou 4-ročné dieťa. Rozišli sa po tom, ako sa prevalilo, že jej dali taký teplý flek. Je možné povedať, že sa rozišli viac-menej formálne, aby zakryli škandál a Túrosová mohla zostať na výborne platenom mieste. Ktovie? Teraz náhle odchádza.
Bulvár by sa spýtal - pakuje Naď svoju ženu a svojho syna na miesto v zahraničí, kde má mastné konto a kde mu ona pomôže zabezpečiť a zariadiť luxusné bývanie?

Ema

bol Túrosovej "zanestnávateľom" US State Department.

Dusanbe

sa politike nikdy, ale naozaj nikdy, nevenoval, takže žiadna zmena, ani hypoteticky, nenastane.

Je to prípad klasického oportunistického kariéristu, agenta o ktorom nikto, nikdy v skutočnom politickom živote nič nepočul a ktorý bol vybraný a dosadený cudzou mocou na zabezpečenie konkrétnej úlohy.
Po jej splnení sa teší na rentu v podobe teplého, dobre plateného miestečka niekde v závetrí.
To bolo jasné od začiatku.
Uvidíme, čo pre neho nájdu, ale ako som sa dočítal v diskusiách - pri jeho profesionálnych kvalitách, vraj nemá problém nájsť si významné miesto kedykoľvek a kdekoľvek !

Osobne by som bol radšej, ak by ale v slovenskom "politickom živote" naďalej zotrval.
Najlepšie v spoločnom politickom subjekte s Remiškou, Šeligom atď. - aby mu vďační voliči mohli poďakovať za jeho prácu, v čase, keď už bude zrejmé čo v skutočnosti obnáša zmluva o pobyte armády USA na Slovensku ktorú tak krvopotne vyrukoval.

Norman

no, preto robí celý život podlízavého militaristu. To sú takí tí "schopní" ľudia, čo môžu ísť "kedykoľvek a kdekoľvek" - ale napodiv sú stále nalepení ako sluhovia na štát.
To platí aj o súkromníkoch typu napr. Sulík. Ale títo militaristi z globseku, tí su monotématicky zameraní a schopní sú len v tom - robiť kolaborantov Amerike.
Tá miluje zradu, ale nik nemiluje zradcov.

Po vojne obesili Tisa, Háchu a iných kolaborantov, to tak chodí. Toto je už vojna.

Ema

Posledné lety zmrdov z Chochlolandu do Dubaja, Zürichu...

Vraj už zdrhol celý TOP 100 z Forbes Ukraine :)Inak, pokrytectvo pri verejnom vyznávaní oddanosti Ukrajincom, a zároveň fľusaní na Rusov je fascinujúce. Ak niekto Rusom vyčíta nejaký ich kokotizmus - napríklad Procházkovej Epstein - tak pri Chochloch platí stonásobne. 

nové