Tábor v Letech nebyl koncentrák. Končili tam ti, co nepracovali

Dnes tu bola reč o humore - ale môže byť niečo humornejšie, ako realita?

Andrej Babiš je zbohatlík, korporátny a finančný magnát, ktorý si kúpil média a presunul sa do politiky. Ak si niekto myslí, že svoju moc dosiahol poctivou prácou, tak je blb.

Napriek tomu nemá Babiš žiadne veľké problémy. Aj keď ho mnohí nemajú radi - nik na neho v otázke jeho majetku neútočí (a ak, tak slabo - len nejaké pindy ohľadne konfliktu záujmov a podobne).

Ovšem v tieto dni sa vyjadril o tábore v Letech, niečo o tom, že Rómovia tam pracovali. Bohvie, čo vlastne povedal, a ešte viac bohvie, čo chcel povedať - ale isté je, že za túto zmienku teraz chce holokaust mašina, aby odstúpil z funkcie. Miliardové presuny, machinácie a zločiny - nepodstatné, zmienka o posratých zdegenerovaných cihgánoch - zločin. 

Osobne si myslím, že Babiš českej politike skôr pomáha a nič proti nemu osobne nemám. A teraz si na ňom aspoň dobrosráči vybijú zuby. No, rozhodli sa pre veľké sústo, určite sa bude brániť. Môže byť lepšia sranda?

Samozrejme, to o zuboch myslím obrazne. Nik predsa nechce vyzývať na násilie, rozbíjať tým debilom huby. Rovnako ako vo Francúzsku, islamisti budú ako prvých vraždiť dobrosráčov, tak načo sa s nimi vopred špiniť.

 

 

 
slaven1

Bohvie, čo vlastne povedal,...

S presným Babišovým výrokom nemá boh veľa spoločného. Je to ukážka toho, ako novinárske kurvy kazia informáciu na objednávku svojich zamestnávateľov (neprepúšťajú čo si dávateľ výplaty neželá prepustiť):

1. Svoje by o tom vedel rozprávať najtajomnejší muž súčasného Slovenska - Róber Fico. Prečo najtajomnejší? My vôbec neviem čo ten človek skutočne hovorí. Málokedy je možné nájsť v informačnom priestranstve (infopoli) celé nepostrihané vystúpenie. Čerstvý príklad z minulého víkendu, keď z jeho reči na 72. oslavách SNP ostali len krátke videá:

http://www.smertv.sk/c/1170/1/0/snp-patri-k-najsvetlejsim-strankam-nasej... - Smertv.sk to odbilo krátkym videom, ktoré nazvali reportáž
https://www.facebook.com/robertficosmersd/videos/vb.100005375046895/5402...
https://www.youtube.com/watch?v=kpdpWsDoHbY - krátky fragment
https://www.youtube.com/watch?v=iKeRlFi8o-8 - "Robert Fico na oslavách SNP poblednutý a vážny"

Kde je celý záznam? Kde je nejaký oficiálny štátny video archív, kde si môžem pozrieť celé nepostrihané vystúpenie? Kolónia, kolónia...

2. Jeden "svetoobčiansky" sračkomet oslavuje svoje jubileum. TV Narkóza, zahraničný agent, má 20 rokov:

http://www.napalete.sk/tv-markiza-dvadsat-rokov-vymyvania-mozgov/
https://dennikn.sk/547218/markiza-ma-20-rokov-politici-stali-o-jej-vplyv...

Býv. riaditeľ TV Narkóza teraz šefuje RTVS.

nové