... tak som koketoval s ňou

Najnovšou hviezdou slovenskej politickej scény sa stáva Boris Kollár, ktorý dnes predviedol komické číslo prvej triedy. 

Bohužiaľ, moje literárne schopnosti naozaj nedokážu vyjadriť pocity, ktoré vyvolala jeho dnešná tlačovka a informácie okolo prípadu. Zničený Kollár, milovník žien veriaci na náhody a zároveň neveriaci na náhody, dopisujúci si so 14-ročnou, a zároveň kritizujúci zneužívanie maloletých, vidiac na fotke Kočnera a Tótha obviňuje, na prekvapenie všetkých novinárov, Smer.

 

Sme Rodina - konzervatívna strana. Nacionálna strana milujúca Izrael.
Pán Kollár sa aj vyhráža: "Toto vám neprejde".
  
 

  

  
Takého komika ešte nebolo na politickej scéne SR. Krajniak, Krajniak, kam si sa to zapísal?
 
 
----
doplnenie 10. marec  druhá Kollárova tlačovka.
Ten chlap je hysterik, je to ukážka, akí ľudia by nemali verejne vystupovať.  Nervózny, groteskne gestikulujúci, kričiaci. Evidentne klamal ako malý chlapec o tom, kto začal kontakt.
Milionár, hrajúci sa na sociálneho ochrancu chudobných - evidentne je bez akejkoľvek vlastnej politickej osobnosti a formátu. Bezpochyby patrí k tým umelým spasiteľém, čo chcú len odviesť bokom nespokojnosť národa.
 
 
 
 
 
 
 
Poznámka: Nadpis článku je citát Kollára z prvej spomínanej tlačovky.
Náhodný okoloidúci

Kolár je známa figúrka bulváru a dobre sa o ňom vie, že neudrží vtáka na uzde.
Ale každá minca má dve strany. Musí byť nejaký dôvod, prečo je pre baby taký neodolateľný, teda aspoň pre niektoré. Sú to jeho prachy? Alebo jeho povesť sukničkára? Alebo jeho motýlik?

No, buďme radi, že aspoň niekto zachraňuje slovenskú demografiju.
Aj keď - ak nemáš frajerku, znamená to, že niekto má dve. Alebo desať.

Norman

To, že má desať detí každé s inou, je ako tak v poriadku. To je súčasť jeho imagu. Ale toto je o erotickom chatovaní s neplnoletou feťáčkou na webe . To mu nabúrava aj tento jeho image zvodcu, lebo to je profil úchyla. To nedokázal pochopiť, s kým sa baví? Ale ani to by nebolo pre nás finálne zaujímavé - podstatná je azda až tá tlačovka, ktorá ukázala, aký úboho on politicky rozmýšla.

slaven1

To mi pripomína... no, ako sa volal ten čo bol v Taliansku prezidentom a USA mu spravili farebný prevrat lebo mal "bongo party" so 17ckou.. ahá Berlusconi

https://en.wikipedia.org/wiki/Silvio_Berlusconi_prostitute_trial

Inak pripomínam, že zákonná hranica na Slovensku je 15rokov, toľko k tomu "kto koho uštipol do zadku".

Norman

Berlusconi bol starý zločinec, tomu USA určite nerobili žiaden prevrat, možno jeho konkurenti (každý mafián má kopu konkurenčných mafiánov). Ovšem určite ho nepoložili kurvy (tie naštrbili povesť čechovi Topolánkovi, ktorý u Berlusconiho behal nahatý, či ako to bolo), také niečo v Taliansku nikoho nerozhádže.
Prirovnávať Berlusconiho ku Kolárovi je ale k ničomu, lebo Kolár nemá ani moc, nikoho nezaujíma a celý štipanec podnikla len tá Tománková, čo dala tlačovku - nikomu inému za nejaké kopanie do neho to ani nestojí (vidno aj na dnešných médiach, nikde nič moc).
Ani mne by nestál za to - zapadol akosi nechtiac do humoru, čo som včera našiel na Infovojne.sk . Ale reálne - je to svinstvo a je len príznakom etickej degenerácie spoločnosti, že sa skoro nik zatiaľ neozval. Možno zajtra.

15 rokov je zákon? A tá feťáčka nemala menej? Ma teraz dva viac, koľko mala v roku 2014? Mh, nuž, vieš, to aj Kolár chápe, že rôčik dva hore dole ho nevytrhne. Na basu to samozrejme nie je ... ale keď tá celá aféra je o zneužívaní mladých narkomaniek ... no já ti neviem, to je na politickú mašlu.

len tak do počtu, píšu iní:
http://stavik.blog.pravda.sk/2017/03/08/kollar-sa-vyfarbil-dostalsmakna-...

tu aj ten prepis dialogu
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/422415-boris-kollar-oznacil-tomank...

Sinuhe

ale kto a ako odkopal tie staré záznamy z chatu a ako identifikovali, že išlo o Kollára a mladistvú feťáčku?

Norman

to sama dotyčná poskytla Tománkovej. Tá si to uložila ako Lewinská Clintonove sperma.

citujem:
Spoluzakladateľka Čistého dňa na tlačovke povedala, že polícia začala prípad komunikácie politika a zverenkyne vyšetrovať pred štyrmi mesiacmi, no ona o tom vedela o niečo dlhšie priamo od dievčaťa. Zverejnila ho až teraz, lebo je podľa nej Čistý deň neustále pod politicky motivovanými obvineniami z amorálnosti aj zo strany tých, ktorí sa morálne nesprávajú.

---2

ktora riaditelka strednej skoly by ziadala zverejnenie sukromnej komunikacie medzi ziackou a 3. dospelou osobou..

Norman

ako myslíš, "žiadala zverejnenie"? Dotyčná (neplnoletá) zverenkyňa domova (to nebola stredná škola, to je liečice centrum narkomanov) dala sama súhlas so zverejnením. Tomankova žiadala od poslanca priznanie.
Chceš povedať, že je zakázané zverejňovať komunikáciu detí-mladistvých a rôznych internetových úchylov, aby neboli poškodené city a práva tych úchylov? :)

Aby ale bolo jasné - ja sa nevyjadrujem k tomu, aké je to centrum a k Tománková osobne, nepoznám to a v princípe to nie je dôležité. Je to zas jedno škodlivé pseudopolitikum, ktoré umelo nafukovali. Zaujímavý je naopak pán predseda konzervatívnej morálnej strany "Sme rodina". A ani nik nehovorí, že spáchal zločin. Len vieš - v poslednom čase sa zneužívanie internetu často pretriasa, aj v spojení s radikalizmom, ale aj v spojení s prostitúciou a predajom bieleho mäsa a podobne. A potom, kto by Kolárovi neveril, keď opakuje Clintonové slová "I did not have sexual relations with that woman"

sandro

Pozrel som tu debatu Tomankova vs Kollar na TA3. Nasa medialno-politicka scena zaziva jedno dno za druhym. To bolo nieco nehorazne. Bordelmama vs 50rocny poulicny mafian a chlipny dobrodruh, toho casu poslanec NRSR. Od isteho casu som si povedal, ze sa nebudem uz tyrat prilisnym prezivanim domacej sceny. Ale tu mi prislo neozaj nevolno. Ti dvaja su obaja mentalne na urovni mojho syna. Mimochodom, k tomu zverejnovaniu komunikacie... Ta krava sa predsa vyhrazala Kollarovi PRAVE zverejnenim celej komunikacie, ak neodstupi. Ked to zverejnil sam, tak tvrdila, ze je to nonsens zverejnovat to a tym hrubo poskodzovat dotycne ''dieta''. Od Kollara by som protiargument urcite necakal, ale ze jej na to Bielik nic nepovedal..Citim sa az previnilo, ze som sa dusevne nechal zatiahnut do takehoto hnusu. Rozumiem, ze policajne komando je zaneprazdnene odhalovanim youtuberov, ale som si isty, ze pred 15-20rokmi by aj na Slovensku musel Kollar chodit kanalmi a v zariadeni by uz namiesto zriadencov pracovali iba prislusnici policie na zabezpecovani dokazov.

Tonnag

Možno taká čo žiarlila, že s ňou nekoketuje. Alebo ako to často býva urobí sa morálne bum - každý vie,že Kollár je "slobodný" samec a zatiaľ
sa niečo horšie iné pácha /ako v v Amerike riešili Clintona s Lewinskou a diali sa teda podivné veci/ teda asi aj u nás asi tak aby sa pozornosť strhla inde. Alebo sa chce niekto očistiť a pokračovať vo svojich aktivitách. Zvrhlíkov sa nájde dosť.
Hm a ktovie v akom prostredí "Simča" vyrastala a potom prečo utekala. No zase tak nevinne nevyzerá.
http://www.pluska.sk/krimi/domace-krimi/v-galante-zdrhla-atraktivna-tine....
Zaujímavé je, ako každý chce ako aj táto vyspelo vyzerajúca tinedzerka aby sa o tom "Čistý deň" hovorilo iba dobre.
Samozrejme, že sa nezastávam Kollára hm čo na ňom to druhé pohlavie vidí. Určite asi tento starý ľudský príbeh treba skončiť a začať písať nový príbeh v ktorom spirituálna fyzika ukáže fakty - ktoré dnes sa nazývajú ako nevysvetliteľné-nemožné. Bude to nový príbeh v ktorom nebude takýchto tupých prípadov, ktoré zamoria celú krajinu. Škoda slov. Treba sa nato pozrieť s viacerých uhlov.

Náhodný okoloidúci

Zrejme si Borisko povedal, že vek je len číslo :D

A nie je on kryptomoslim? Hárem má, a teraz si s neplnoletou začal...

Teda keď mne niekto povie, že vek je len číslo, tak mu to otrieskam o hlavu. Ale vytesané do žulovej dosky :D

slaven1

... o pol roka si na túto Borisovu vec nespomenie nik. Pamätáme si ešte na Kollárove fotky s mafošmi z Kuby? Dostala vtedy táto vec vlastný článok? A toto je významnejšie než toto s "málo-letnou".

Norman

je to skôr vec náhody, ale toto zo seba strasie ťažšie.
Aj tak všeobecne - na všetko ľudia nezabudnú, ani na tie fotky s mafiánmi nezabudli.

Buheh

novodobého postmoderného, postetického a postzdravorozumového feudalizmu. Tí veľkí mafiáni, to sú kniežatá a tí drobní, to sú lúpeživí rytieri. A robotný ľud vždy obdivoval šľachtu. Nenávidel, ale obdivoval. A tak aj dnes. V očiach veľkej časti pozeračov seriálov na mrzkíze a hnojke mať selfie s mafiánmi je veľká česť. Hoci do očí by vám to nepriznali, ale tak to cítia.

Si myslím, ale môžem sa mýliť, hoci sa mi to bežne nestáva.

A čiže Boris je na svoju fotku z Kuby hrdý a ľud sa teší s ním.

Norman

tamtí mafiáni neboli žiadni šlachtici, to teda nie, ale púhy odpad.

Buheh

dnešného odpadkového feudalizmu, takpovediac fekalizmu, kde na piedestáli je odpad. Veď to presne sedí.

Norman

Ale tamtí boli odpad odpadu.
Takí tí, čo strácajú hlavu.

z tlače a minulosti:

Pred niekoľkými dňami sa so Steinhübelom až dva razy náhodne stretol šéfredaktor týždenníka Domino Fórum Štefan Hríb. Prvýkrát v holičstve a potom na ulici. Vyrastali spolu na jednom z petržalských sídlisk, hrali futbal a kradli ako deti marhule. „On sa potom zo skupiny nášho dvora vyčlenil, začal vykrádať autá, dokonca sme ho raz zazreli v takej tej zvláštnej relácii Federálna kriminálna ústredňa pátra,“ spomína Hríb. „Ukazovali sme si vtedy prstom - ajhľa, veď to je Peter!“ Po tomto Steinhübelovom zviditeľnení v socialistickej televízii sa paradoxne Hríb na dvore vypytoval Žaluďa na to, čo je vlastne zmyslom života. „Fakt sme riešili také otázky, čo je dosť šokujúce pri jeho spôsobe života. Pýtal som sa ho, či to je všetko, mať mladé baby a dobré autá, a on mi už vtedy hovoril, že nevie, že asi ani nie,“ hovorí dnes Hríb. V holičstve sa šéfredaktor minulý týždeň Žaluďa napoly zo žartu spýtal, či by neprišiel do televíznej relácie V sieti. „Pýtal sa, o čom by sme sa zhovárali - o tom, čo robíš, odpovedal som. Všetci sa v tom holičstve, vrátane Petra, smiali.“ V pondelok si potom Žaluď od Hríba vypýtal vizitku. Zavolať mu však nestihol. „Možno si dnes ľudia hovoria, že si to zaslúži a možno aj majú pravdu, ale napriek tomu je mi ho ľúto,“ uzavrel spomínanie Hríb.

https://www.sme.sk/c/2197450/zalud-tesne-pred-smrtou-tvrdil-redaktorovi-...

---2

vsak ani kniha maria puzza - krstny otec nebola pochopena a film je takisto pre vsetko velmi uznavany

Aman Againsttime

Samozrejme, že tým kurvičkám ide o jeho prachy (ale aj mediálnu pozornosť, že?), a preto sa tak ženú za jeho kvalitným semenom. Kollár je typický alfa-samec, ale i synonymum úpadku dnešnej doby, pretože takýmto spôsob si budovať rodinu je jednoducho na hlavu postavené. Ja som v tomto hardcore konzerva a myslím si, že decko potrebuje pre zdravý psychologický vývin full-time otca a nie iba nejaké 1-dňové návštevy a dovolenky. Nám normálnym neostáva nič iné než len krútiť hlavou nad týmto cirkusom.

Tá 14-ročná kunda dobre vedela, čo robí a bohvie, či ju niekto na toto nenahovoril. Poznám veľmi dobre tieto vyscané feťácko-štetkovké typy (na základke i na gympli ich bola plná prdel) a chápem, že je dosť ťažké či problematické vnímať ich v takýchto situáciach ako obete. Každopádne Kollár je dospelý a mal predvídať. Z tejto ostudy sa len tak ľahko nevykecá. Najdôležitejšie však určite je, že bulvár má opäť čo rozoberať, pretože očividne dôležitejšie problémy táto krajina nemá. :-)

Inak teraz som si jasne uvedomil, že mi tu na Slovensku nemáme žiadnu serióznu pro -národnú stranu. SNS s kapitánom - rabínom Dankom a proizraelské Sme rodina na čele s nadržaným Kollárom sa ukázali ako zlý vtip. No a LSNS zase pozostáva zo strašných amatérov (btw, som už zvedavý, kedy nám Bránik odhalí to dlho očakávané Kotlebovo gay porno a sex s maloletou :-)). Je to celkom tragické. :-(

Norman

No, alfa samec, to je aj nejaká vodcovská kvalita, a tej Kolár nemá ani za mak. Je to len trtko, ale nepohrdnúť takouto "kvalitou" z webu ... to ho úplne dehonestuje aj ako bonvivána. Nemá morálku, to sa vie, ale že nemá ani štipku vkusu ... skutočne na hrane úchylnosti ...

Čo sa týka Branika - asi to video kúpil, ale bol na ňom Kolár:)
Mimochodom, ja mám video, kde Mečiar rozkazuje Lexovi, že majú uniesť Kováča. Hm, ktovie kto by to kúpil a za koľko.

Aman Againsttime

Keď už sme zase pri našom starom známom Bránikovi, tak čítal si toto? https://branik.blog.sme.sk/c/449178/verejne-ospravedlnenie-podpredsedovi...

Zaujímavá je tiež diskusia pod článkom. Bránik mi príde naozaj obsesívny a paranoidný. Avšak jedno je pravda: medzi kotlebovcami je až príliš vysoká miera tzv. "white trash" a bolo by fajn niečo s tým spraviť. Nejaké návrhy?

balu

sa pozrel predovsetkym na 3 veci:
1, vztah k Izraelu
2, ci strana ma ten spravny a'la narodny ton, ktory on cielavedome pestuje.
3, pripadne ci ma dana strana sancu nieco aj realne presadit, ak nie teraz, tak v buducnosti.

Luko

Zostáva nám v politike už len špina hádzaná z jedneho na druhého, podrazy a zlodejina. Slzu v oku musím zatlačiť, keď si spomeniem na velikánov nášho politického neba ako boli Ján Kelňa-murovať Ľupták, Jozef Kropilák Migaš, Ján Na tankoch Slota, Ján Abstinent Cuper a pod. Ak sa títo dostali na obrazovku, bol to zaručený kabaret. Dnešné zlomyseľné šaškovanie Matoviča sa s tým nedá porovnať.
A Kollár (dúfajme, že len zatiaľ) neprispel ani humorom, ani skutkom či myšlienkou - len novou tvárou a touto koketériou. Niežeby sa aj vtedy nediali svinstvá, ale predsa len sa bolo na čom pobaviť. Tak nič, zostáva nám dnes (našťastie) ešte "Farma", "Zámena manželiek" a 50% pravdy v správach o počasí.

Buheh

Si si istý, že si v súvislosti s Kollárom chcel napísať práve toto slovo?

Luko

..., aj keď koketovať je skôr vlastnosť žien voči mužom, nadpis tohto článku nepustí. Ak by som to slovo dal do uvodzoviek (bolo by to prijateľnejšie)?

Norman

je citát z Kolárovej tlačovky, tej prvej. To sú jeho slová, heh.

 

Teraz sa ten komik dokonca znížil k vysvetlovaniu u vyfackaného  Vaskyho. U Vaskyho??? To si teda vybral seberovného šaša. Kam ešte chce Kolár klesnúť? 

 

Aman Againsttime

Norman, čítal si najnovší status M. Dana k tejto Vaského estráde s Kollárom? Začína to byť naozaj zaujímavé. :-)

Dano: Dnes zrejme odvysielame takže tak! Aj ked sa priznám, že nemám náladu na to.. zrejme tam bude aj zásadný bod a to, že od dnes prestávam kooperovať s Rudom Vaským pre hrubé názorové rozpory. takže slovné spojenie "Heil Vasky" na istý čas alebo navždy vynechávam zo slovníka... Ďalej sa budeme stretávať, občas kooperovať aj na akciach, ale musím sa hrubo ohradiť a dištancovať od nezodpovedného plodiča detí Borisa Kollára (lebo cez jeho videa si myslia, že aj ja Borisa sa zastávam) aj od ďalších tém, ktoré RV vynáša až do božských rovín (johanka z arku a pod) a kde podľa mna Vaský zbytočne míňa energiu... Rudo končím aj s tou virtuálnou funkciou námestníka, ktorú si mi pridelil

Norman

Aj ja som nad ním definitívne zlomil palicu. Je to totálny chuj, bolo to vidieť už na viacerých videjkách, aj ako úplne zbytočne urážal ľudí, Čarnogurského, teraz tých starcov zo Smeru a vôbec, jeho československo, plná huba fašizmu, roxorových tyčí ... je to provokatér a diskreditátor. Heil Vasky??? Vasky jugend???? Komu by do fiče toto normálne prechádzalo. Kotlebovi?
Je to len súčasť našej holubičej povahy a napatričného optimizmu, že niečomu takému, ako Vasky, venujeme čo len chvílu pozornosť a určitú toleranciu.
To platí aj všeobecne, že sme voči rôznej tiež "alternatíve" moc tolerantní.

Dano síce berie podporu ktovie odkiaľ, Bnai brith... ale s Vaskym sa riadne prerátal a sekol vedla.
Na tom nič nemení ani to, že v tom ich konflikt ohľadne tej Sheily, či jej pomôcť alebo nie, som skôr na strane že ten prípad treba sledovať a babe pomôcť - aj tak je proste Vasky starý blázon, kdežto Dano si svoje ciele aspoň relatívne ťažko odrába.

Vango Tango

Ak to skutočne Daňo napísal vážne tak mi potvrdil, že je idiot.
Ruda Vaského mám už dávno "prečítaného" a nikdy ma neprestal zabávať.
Jeho žáner je happeningový seriál. Nemá zmysel vnímať tie jeho gagy sólo, ako klasické akčné umenie. Treba si ich pozrieť ako celok!
Väčšina ľudí si myslí že je to patologický anarchista, alebo na druhej strane fašista.
Jeho taktika je prilepiť sa na nejakého blázna v politike, podľa možnosti s poslabšou inteligenciou. A postupne mu brnkajúc na nervy, totálne ho zosmiešniť!
Istý čas bol vysadený na Hlinu napr.
https://www.youtube.com/watch?v=cjjYbcMXnHQ
Potom si začel robiť posmech z Heleny Mezenskej
https://www.youtube.com/watch?v=GCc0mZ6vTgE
ukončil to "štýlovo"
https://www.youtube.com/watch?v=dEE-hFqvIaU
Na tému "europosrancov" a osobitne Fígeľa
https://www.youtube.com/watch?v=Hjj2nyh0des
Vrcholné číslo - po sérii provokácií "poslanec" lekár Osuský
https://www.youtube.com/watch?v=S1ffkgInJp8
Ján Čarnogurský naletel
https://www.youtube.com/watch?v=qtxoSjmTrtA
MDŽ
https://www.youtube.com/watch?v=3GJR7N1uMsY
Nová Nemezis a Fico
https://www.youtube.com/watch?v=Nw5Jg4_G83s
-----
Ako myslíte dopadne Kollár? :-D
-----
Norman zamysli sa - čo sa snaží ľuďom povedať? Vnímaj to jeho "bláznenie" ako celok!

Záchrana návratom do minulosti - naozaj si myslíš že to je jeho poslostvo? :-D

Čudoval by si sa, že FAKTICKY má podobný názor na politiku, ako Ty - ale metódy boja sú rozličné!

Daňo podľa môjho názoru sa posral z novej legislatívy - udržať krok s Vaským a jeho papiermi na hlavu nedokáže! To je všetko! :-D

Aman Againsttime

To, že je Vaský bližšie k našim názorom než by mnohí povedali dobre vieme. To však nie je pre nás až také podstatné. Podstatná otázka je, či je jeho stratégia úspešná. Podľa mňa ani veľmi nie. Už len preto, že väčšinu ľudí skôr mätie a odpudí. Mnohí normálovia - ak nie väčšina - ho aj tak nikdy nepochopí. To už i "náckovia" z Daily Stormer s ich povestným trollovaním a meme obrázkami boli v USA xkrát úspešnejší než náš Vaský. Tí, ktorí Vaského bránia a poukazujú na to koľko ľudí môže pritiahnúť by si v prvom rade mali položiť otázku akých ľudí on priťahuje a či náhodou človek jeho typu viac ľudí neodpudzuje než priťahuje.

Vaský má očividne isté problémy a mal by sa dať do poriadku. Netvrdím, že to niekedy nie je sranda, ale často to zachádza do dosť ťažkého primitivizmu a vyslovene kriminálneho stalkingu (viď nešťastný prípad Mezenskej), ktorý sa dá len veľmi ťažko tolerovať v slušnej spoločnosti. Nemám už viac čo k tomu dodať.

Buheh

že veď dotyčný si myslí niečo úplne iné, a to, čo robí, je len taká rafinovaná hra, aby dosiahol svoj sofistikovaný cieľ, to by sa dalo tvrdiť úplne o každom. Od Hitlera, cez Šebeja, Putina, Trumpa, Fica, Kotlebu až po Vaského.

Konšpirácie sú dobrá vec, ale všetkého s mierou. Ja si myslím, že najbližšie pravde bude zlatá stredná cesta, kdesi medzi pravidlom Qui bono a Occamovou britvou.

Náhodný okoloidúci

Alebo Tretia cesta :) ani Qui bono, ani Occamov holiaci strojček, ani nič uprostred medzi nimi, ale niečo úplne iné a mimo.

Buheh

Asi to treba vysvetliť.

Jeden extrém je v každej udalosti vidieť konšpiráciu. Ak neberieme do úvahy iné okolnosti, len nekriticky hľadáme vinníka, ktorý by z nej mohol profitovať (Qui bono?), a taký sa vždy dá nájsť, potom zo sto prípadov stokrát dospejeme k názoru, že daná udalosť je konšpirácia.

Druhý extrém je konšpirácie popierať, to je vtedy, keď nekriticky aplikujeme pravidlo, že najjednoduchšie vysvetlenie je zvyčajne správne (tzv. Occamova britva). Páchatelia skutočných konšpirácií totiž vždy zahládzajú stopy a pripravia tzv. uveriteľnú verziu, takže pri nekritickom aplikovaní tohto pravidla v sto prípadoch stokrát dospejeme k názoru, že konšpirácia nebola.

Pravda je s určitosťou niekde uprostred medzi fanatickými konšpiračnými bláznami a fanatickými slniečkovými bláznami: zo sto prípadov počet skutočných konšpirácií je niekde medzi 0 a 100. To som myslel pod tou zlatou strednou cestou.

A akú tretiu možnosť si mal na mysli Ty?

Náhodný okoloidúci

Ja nič, to Vasky po prevrate stále splietal niečo o "tretej ceste" a nie a nie ju uskutočniť.

---

4.o

Norman

neustále tu nejakú chuji čosi špekulujú. Všetky protizákonné názory, ktoré dehonestujú skupiny a popierajú holokaust, ktoré sa tu vyskytujú, sem určite niekto podsunul.
Toto vyššie je dôkaz :-)

Buheh

že to je lacné, hanbím sa, ale ja som mal na mysli len tú prvoplánovú duchaplnosť, či si v tom slove koketéria neurobil preklep.

Keď žena je koketa, koketujúci muž je potom koket?

No nič, radšej si idem dopočúvať tú predvčerajšiu infovojnu so slovenským taxikárom vo Viedni. Pomerne šťavnaté veci o dnešnej realite Viedne tam hovorí.

Dusanbe

už vyprchalo "budovateľské nadšenie" - čo sa dalo je rozkradnuté a korytá sú viac-menej rozdelené.
Slabota, sledujeme už druhú ligu, resp. kto naozaj nemá nič rozumnejšie a zmysluplnejšie na práci, ten sleduje...
Ja som to v prvej chvíli odhadoval, že to celé Kolár vymyslel a spískal, len aby sa dostal na titulky - lebo akákoľvek popularita je v dnešnom post-fucktickom svete lepšia než žiadna.
Ale to bol taký veľmi hrubý odhad - nepozrel a neprečítal som okrem titulkov absolútne nič - naozaj považujem za užitočnejšie napr. rozhodiť hnoj na záhrade, než čítať o Kolárových avantúrach.

Náhodný okoloidúci

Délsky potápač vyniesol z hlbín nad hladinu esej Rogera Devlina Sexuální utopie v praxi. Je to síce dosť rozvláčne, ale aj tak zaujímavé a poučné čítanie a najlepšie na ňom je, že okrem odhalenia pozadia určitých javov ponúka aj čiastočné východisko, nie je to len omieľanie dávno známych vecí.

V odkazovanom článku sú odkazy na ďalšie tri pokračovania.
http://deliandiver.org/2017/02/sexualni-utopie-v-praxi-cast-1.html

S témou článku o nemenovanom Borisovi K. to čiastočne súvisí - ide o celkový rozklad spoločnosti a jej morálky.

Aman Againsttime

Hej, na tento tzv. "dvojitý štandard" sa ženy sťažujú donekonečna. Nie a nie pochopiť, že je úplne pochopiteľný a správny.
Za prvé, nevera ženy historicky mala, resp. mohla mať omnoho deštruktívnejšie následky. Muži potrebujú mať istotu, že ich majetok zdedí ich biologický potomok.
Za druhé, pre ženu je ľahšie mať kopec sexuálnych partnerov ako naopak. Chlap sa musí "predviesť", ukázať isté kvality, aby si mohol dovoliť viac žien.
Takže milé dámy, prestaňte už počúvať šibnuté feministky a sťažovať sa na niečo, čo je úplne prirodzené a správne. :-)

Dusanbe

"Schopnosti, které potřebujete k uvědomění si vlastní neschopnosti, jsou ty stejné, které vás učiní schopnými."

Toto nepatrí nikam, teda to vlastne patrí všade:
http://www.osel.cz/9295-pro-jsme-v-ichni-nadpr-m-rn-piloti.html

nové