Technická očista

Dnes bol portál hodinku mimo, lebo sa musel urobiť nejaký minor core update. Ako to bohovsky znie, je to len blbosť, ale aj to môže obťažovať. 

Chcem pripomenúť, že portále sa z politických dôvodov nezatvárajú, určite nie tie v Utahu. Ak niečo vypadne, netreba hneď konšpirovať, je to vždy len technická blbosť. Takmer vždy.

Okrem toho tu už je naoozaj dosť textov, čo vôbec nevadí technicky, ale pripomína to dosť guláš, aby som vyjadril trocha sebakritické hodnotenie. Možno by to chcelo nejakú kvalitnejšiu a prehladnejšiu diétu.  Konieckoncov, svojich 10 000 hodín praxe už máme za sebou, už nie sme vo fáze voľného širokopásmového anarchického učenia a skúšania. 

Je rok 2017. Asi ako povedalo to tlsté hovado Churchill, je koniec začiatku.

 

 

 

Ľubov

Diéta by prišla vhod,ale keď neprejde deň,aby nás niečo tak neskutočne nerozzúrilo,že diéta ide bokom.Mňa tie plameniaky a sotva sa z toho trocha dostanem,tak dnes informácia z HS o Tipose,ako podporuje Sorosa.Pol milióna pre Otvorenú spoločnosť.
Tak z Ruska ho vykopli už dávnejšie,ani Poliaci a Maďari sa s ním nepárajú,len my(kto je to my) mu stále lezieme do zadku.
Som jednoznačne za technickú očistu a predčasné volby.

Norman

Tak som to ani nemyslel, technická očista, ale dobrý nápad :-))

Minor core update začína tak,
že sa zavrú dvere (inštalačný mód), aby nik nerušil a nik nebol rušený,
ide sa do hlavnej directory, a tam sa zmažú skoro všetky súbory a chlieviky ... ... ... ...
.
.
.
.

To si ani nechcem predstavovať, čo sa robí v prípade major core update.

Ľubov

Vlastne sme sa naučili dosť nového.Z tohto pohľadu,myslím si,že nie je ani taká hlúposť predpokladať,že ak nemôžu zabrániť zmene paradigmy,tak jednoducho radšej nech prestane existovať štát.Veď je malý.Kotleba,či už zdiskreditovaný,alebo aj fyzicky zlikvidovaný je symbolom,ktorý sa nedá zničiť.Spomínala som decentné osemdesiatničky,ktoré ho chcú voliť.A vtedy dostáva teória ohrozenia slovenskej štátnosti celkom iný význam.Bohužial.

Buheh

Major core update, alebo všeobecne Komandir (Command dir) core update, to si predstavujem asi tak nejako ako to, čo sa dialo v dvadsiatych rokoch v Rusku. Komplexná technická očista.

Mala by sa robiť pravidelne, tak isto, ako sa pravidelne technicky updatujú prasiatka, ktoré sú už dostatočne vypasené, aby boli klobásky a tak podobne.

Väčšia údržba od tejto je potom už iba format C, to sa už pristúpi fakt k jadru veci.

Norman

Treba to robiť pravideľne, neustále prichádzajú varovania z komunity tvorcov, že bez updatu hrozia bezpečnostné riziká - v takom prípade je systém zašpinený malwarom - rôznymi vírmi, trojanmi a podobnou špinou. To môže vniknúť do systému parazit a celý ho vykradnúť, zneužiť alebo zničiť.
Preto treba robiť pravidelne očistu.
To je reč o minor core update.

Major core update sa robí preto, aby sa dosiahol aj nejaký vývoj, evolúcia. Je to prechod na novú paradigmu. Novú kvalitu. Niečo Nad. Napriklád Nadhľad, Nadvedomie alebo Nadčlovek.

No, teraz bežíme celý čas na major verzii 7, tak to tento rok 2017 ešte necháme, ale ak sa žiaľ za prvé nič v politike výrazne nezmeni a za druhé ani my neprejdeme na elyzejské polia, tak to s novým rokom 2018 zmeníme na 8.

A ako hovorí klasik o blízkej budúcnosti: to bude iný macher, ten sa nezakecá.
Ani my.

Norman

...finančný dar bol Sorosovej organizácií poskytnutý na základe uznesenia vlády: „Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. na základe Uznesenia Vlády Slovenskej republiky č. 568 z 21. októbra 2015 darovala Nadácii otvorenej spoločnosti, Bratislava sumu 500 000 eur.“

----
To bolo ešte roku 2015 ?
Alebo im až teraz tie prachy dali?

Hm.... je to svinstvo, ale to sa robilo bohužiaľ dosť bežne.

afík

Už sa mi nedá prispievať, to je normál?

Norman

hej, zataiľ, lebo je v tom anarchia.
Pošli mi na seba email, dole je adresa.

afík

Jolly očista evidentne neprebieha len tu, ale aj na
medzicas.sk a http://www.poslednykriziak.sk/koniec-konzervativneho-vyberu-podakovanie-...

nové