Tentoraz skutočné politické násilie

Mali sme tu jeden prípad, keď  ktosi prepadol študentku idúcu na štátnice.

Koľká smola, každý študent sa toho obáva, práve ráno pred skúškou. Ako sa neskôr dokázalo, dotyčná Malinová klamala, ako keď tiskne. Ale ako vieme, maďarské šovinistické strany napriek tomu spustili vreskot, ktorý roky neustal.

Včera ale naozaj z politických dôvocov zmlátili ženu, Alenu Krempšskú. Ako vieme, Krempšská sa výrazne angažovala v Gorile protestoch proti ekonomickej mafii, angažovala sa roky proti nacionalistom, fašistom a iným radikálom - a nikdy jej nik ani naozaj nevynadal, nieto aby ju udrel. Stačilo ale, aby parkrát navštívila demonštrácie pred komplexom Bonaparte, a už skončila s rozbitou hubou na zemi a neskôr na ošetrovni. 

Nuž, Matovičovi sympatizanti sa mu zrejme podobajú (bol som sa pred Bonapartom na tie ich zjazdy pozrieť aj osobne - naozaj je to ľudská spodina).

Ale späť k veci. Krempašskú prepadli večer na ulici, mimo demonštráciu, dvaja chlapi, párkrát ju udreli a zrazili na zem, a so slovami "Ty smerácka kurva vyjebaná" ju vraj mlátili aj na zemi.

Som zvedavý, či aj teraz bude opozícia pár rokov vrieskať. Som zvedavý, čo urobia proti naozaj prvému prípadu explicitného násilia na politikovi. Lebo nech už akokoľvek, Krempašská je politicky činná, a je to blízka spolupracovníčka Weisenbachera aj Gála - dnes ona a zajtra židia?

Takto ďaleko to dopracovala slovenská prozápadná skupina, tá, ktorá sa pod vedením Radičovej vyhlasovala za "slúšných ľudí".

Som zvedavý aj na reakcie Fica a Smeru. Krempašská teda naozaj neptarila ku nim, ale nechajú Smeráci len tak, ak niekto mláti na ulici ľudí len preto, že sú údajní Smeráci? No to azda nie, budú čakať, až kým zajtra niekojo zabijú?

A čo čerstvo okotená super matka Nicholsonová? Žiadna reálna solidarita s rovnakým pohlavím?

Toľkokrát kričali sionisti "Násilie, násilie" až im asi celkom ochromeli senzory a keď teraz naozaj začína dochádzať k politickému násiliu, tak ho nerozpoznajú.

Podla ich reakcií uvidíme, nakoľko sú zdegenerovaní. Ak im ale naozaj nebude vadiť, že niekto z nich dostane na ulici po papuli, ľudia sa tomu prispôsobia.

 
Aman Againsttime

Fajn, len nech sa tie svine zožerú navzájom - my sa budeme pozerať a baviť. :-) Každopádne veľký súhlas s tým, že Matovičovi fans sú ťažký póvl (teraz som si uvedomil, že vo svojom okolí ani nepoznám ľudí, ktorí by tohto kreténa Matoviča volili). Krempašská je síce fanatická slniečkárska krava a po papuli si asi i zaslúžila, ale predsa len až takto zbiť mladú ženu? To sa jednoducho nerobí. To je maximálne úbohé.

Aman Againsttime

Inak keď už si spomenul našu slávnu Malinu, jej príbeh mi príde tak strašne absurdný už len pokiaľ ide o údajný motív a jeho páchateľov. Chcem tým povedať: odkedy "náckovia" bijú biele ženy? Za bieleho dňa v Nitre plnej ľudí (a i Maďarov :-)) zbijú "náckovia" mladú babu, lebo počuli ako telefonuje po maďarsky? Are y kidding me? Toto je proste totálna absurdita. Samozrejme, že sa nájdu kdejaké pošahané individuá, ale ťažko si predstaviť, že si nejakí dvaja chalani len tak odrazu povedali: "Aha, Maďarka, poďme jej rozbiť hubu." Malina si vymýšľala chujoviny na entú.

Norman

Musím tu zaznamenať, že naozaj pár dni po zmlátení aktivistky, a v mediálnej scéne ticho. Ani aktivisti, ani politici zdá sa nemajú žiaden postoj.

Skutočne vidno, že realitu akoby vytvárajú média. Ale ja aj tak chcem upozorniť, že to nie je tak, že kauzalita týchto vecí, akasí karma, zostáva a bariéra je zas o kus prelomená. A to nielen voči ženám, ale hlavne voči "protirasovým aktivistom".
A verte mi, neveľmi ma to teší, lebo to nie je ten skutočný cieľ, tí šašovia nie sú toho hodní.

To platí samozrejme osobne o Krempašskej, ktorá je, na to nezabúdam, hlúpa podvodná a klamárska hysterka. Ale predpokladám, že ju naozaj zmlátili matovičovci - ergo skutočne varujem.

slaven1

V piatok v parlamente predstavitelia Inštitútu ľudských práv zohrali divadlo, pri ktorom hodili na hlavu predsedu OĽaNO Igora Matoviča kyticu kvetov. Stalo sa tak vo chvíli, keď polícia priniesla Matovičovi doručenku a on ju podpisoval. Vtedy k nemu pribehla aktivistka Krempaská a hodila naňho kyticu, zatiaľ čo jej kolega Weisenbacher to filmoval.

Muža ani kvetinou neudrieš

Mimovládny inštitút sa najnovšie venuje obhajobe dvojice Kaliňak-Basternák a podľa slov Matoviča spolu s Erikom Tomášom stoja aj za trápnymi videami „Anonymous“, v ktorých zverejňovali vymyslené konverzácie medzi OĽaNO a ĽSNS (viac TU)

 

Matovič incident opísal nasledovne:

“Čupnem si ku stolíku, podpisujem doručenku … a zrazu sa zjaví slečna Krempaská a hodí na mňa kyticu bielych kvetín. Samozrejme, vopred zinscenované divadielko poctivo natáča jej pobočník Weinsebacher.

Obaja títo ľudia organizovali provokatérov na posledných našich mítingoch – s jediným cieľom – vyprovokovať nás k násiliu. Keďže sa nič neudialo a ľudia im vždy len zakričali “hanba” … zrazu prišli s teóriou o tom, ako Krempaskú niekto na druhej strane Bratislavy 4 hodiny po našom proteste fyzicky napadol.

Prečo tie kvety? Dovolil som si na poslednom proteste verejne povedať, že Krempaská a Weisenbacher sú podvodníci, ktorí bez hanby opísali knižku Ireny Biháriovej (šéfka Ľudia proti rasizmu) a prezentovali to ako svoje dielo. Za to im Kaliňák vyplatil obrovské dotácie a oni bez hanby sa doteraz Biháriovej ani len neospravedlnili.

Samozrejme, Kaliňák ich podvod zakryl, a preto mu teraz musia takto špinavo službičky vrátiť. Nuž, aj takto vyzerá zápas proti zlodejom v politike.

PS: Samozrejme, títo “chudobní” aktivisti platia a budú platiť desatisíce eur na FB reklamu za príspevky, ktoré nás všetkých bojovníkov v kauze Bašternák dennodenne okydávajú. Je mi ľúto, že niekto dokáže za judášsky groš robiť takto prostitútsky Bašternákovi s Kaliňákom.”

Matovič si následne vyžiadal z vedenia kancelárie Národnej rady informáciu, na koho bola táto “návšteva” nahlásená. Ukázalo sa, že Krempaská a Weisenbacher boli nahlásení ako oficiálna návšteva  poslanca za Smer Ľuboša Blahu.

Inštitút ľudských práv je známy tým, že každoročne organizuje anketu Homofób roka. (viac TU)

Taktiež organizoval vítanie utečencov v Bratislave. (viac TU)

Nadštandardné mediálne pokrytie poskytuje IĽP hlavne denník Pravda, denník tradične blízky SMER-SD, ktorý od roku 2010 patrí spoločnosti Florena, a. s., ktorá je súčasťou  finančnej skupiny J&T.  V Pravde pravidelne vychádzajú články predstaviteľov IĽP: Petra Weisenbachera, Aleny Krempaskej a Roberta Mihályho, rovnako pravidelne a obsiahlo Pravda informuje o všetkých aktivitách IĽP.

zdroj

Ja ešte dodám k novinám "Pravda" tieto 2 odkazy vrchajúce troška viac svetla na ich zamestnanca "Noru Líškovú":

-
-

Pravda získala ocenenie Humanista roka  22.06.2015 12:00

zdroj foto

nové