Teraz fňukajú a soplia

Tento režim úplne primitívnym a nehanebným spôsobom podstrkáva do televízie (a hovorím nie len o slovenských, ale európskych televíziach zosynchronizovaných ako celok) tony ukrajinských detí, rôznych žien a tetiek. Vraj má spoločnosť pomáhať.

Najprv si hneď nastavme základnu líniu: nik nás nebude otravovať takým tupým emočným vydieraním. Z princípu nie. My sme tým údajným obetiam nič nespravili a nie sme povinní znážať ich pochybnú  uplakanosť.

Za druhé a podstatné:

keď tá ufňukaná teta soplí a plače, skuvíňa a krúti očami, tak by som sa jej rád spýtal: a kde si bola, ženská, keď sa roky po Ukrajine rozťahovali naduté paramilitantné oddiely, organizujúce doslovne pogromy na všetko ruské? Vtedy teta nefňukala, vtedy sa nestarala, vtedy si nedomyslela, ako to skončí. Vtedy sa cítila ako príslušník lepšieho národa, ktorému sa už nič nemôže stať. Veď ona, ako všetci kolaboranti, "nič zlého nerobila", že. Doteraz to nechápe, za čo ju osud trestá. Ale teraz dostali všetci facku a tak utekajú, ako také stádo zajacov, a prosia, zavýjajú. Ich "prezident" skučí masmediálne, každý deň vyprodukuje videjko, kde obviňuje všetkých, len nie seba.

Karma. 

Ale nejde mi o to nejak odsúdiť Ukrajincov - tí su mnohí morálne tak nízki, že sa nimi nemienim špiniť, to každý o nich vie, aj keď sa to ešte verejne nehovorí. Ja chcem pripomenúť tú podobnosť týchto ľudí s mnohými našimi Slovákmi. Tých chcem varovať.

Pred pár rokmi tieto tety a matróny nič netušili, nevideli dôvod niečo zmeniť, všetko sa zdalo ešte v poriadku, viedli svoj prašivý malonestský život. A týmto práve presne pripomínali dnešných Slovákov. Aj tí stále necítia nutnosť čo len individuálne odmietnuť tupú propagandu, nemajú odvahu si odpluť smerom k ideológom a arogantným novým radoby diktátorom. Dnes sú Slováci ešte spokojní, každý zalezený v tej nejakej svojej diere a odmietajúci sa starať o repuliku, o veci verejné. 

Ale čaká ich to, čo vydrbnutých Ukrajincov. Kto sa nestará o to, kam jeho spoločnosť smeruje, bude trpko plakať. Potom budú aj naše tetušky zavýjať - ako sa to len mohlo stať, že sme takto dopadli? To, čo sú Ukrajinci dnes, zajtra budú Slováci.

Nemám s takýmito ľuďmi najmenšie zlutovanie, môžu si za svoj osud sami. Mysleli si, že sú silnejší ako medveď - tak ho urážali, pichali do neho, upálili mu mláďatá. Dnes tupec Heger vyhlasuje, že sme na strane najmocnejšieho klubu sveta. Ten potkan sa mýli.  A mýlia sa vrstvy úradníčkov a kaviarenský pavúkov, ktoré takému čomusi tiež veria. Mýlia sa vrstvy  tupých kurvičiek, ktoré si tu pod vplyvom amerického režimu ľudia vychovali zo svojich dcér.

Najmocnejšia strana sveta je totiž iná, ako americká. Najmocnejšia strana sveta je "realita" a každý, kto ju ignoruje, je potrestany skôr či neskôr. Je druhoradé, aké slabosti má Čína či Rusko - podstatná je tá Americká strana, v ktorej žijeme (ako druhotriedni vazali). A tá už smrdí už do nebies a preteká.

Odkiaľ príde zdrcujúca facka pre slovenských hlupákov je neisté - lebo možností je vela. Nie, takmer iste to nebude Rusko, ktoré sa od nás snaží čo najviac odizolovať. Kauzalita sa prejaví iným spôsobom. A potom dudú aj Slováci fňukať a sopliť.

Takže sa dobre pozerajte na tých Ukrajincov, čo vám ukazujú dennodenne v televízii. Zajtra je to váš osud.

 

 

 
slaven1

https://en.wikipedia.org/wiki/File:Burning_apartment_building_in_Shahter...

Rozbité paneláky z Donbasu prišli do Kyjeva.

https://metro.co.uk/wp-content/uploads/2022/02/SEC_90228766.jpg

Takto jednoducho odbiť je to však možné len čiastočne. Pretože ťažko sa zastavuje štátny stroj, vládny systém, ukradnutá republika, prebrané riadenie štátom cudzov mocnosťou (viď vysielací program v médiách našej krajiny), hlavne keď si krajina s malým počtom obyvateľov.

Interpolujme krivku: 8 rokov ignorovala Bratislava rozbité paneláky na Donbase. Rok Bratislava vešala všade okrajinské vlajočky, bila sa tam do hrude "Je suis Ukraina".

Rozbité paneláky z Ukrajiny prišli do...

Norman

tu to bude ináč. Sem asi nik rakety strielať nebude (rakety sú drahé a za to to nestojí).
Ale zrejme keď von Lajnová Európa nezaplatí rublami, Rusi s rehotom zastavia plyn. Už sa nemôžu dočkať.
A potom to, špecial na Slovensku, začne ...
Skutočný reset.

nové