Tí, čo sú vonku, sa snažia rozbiť brány

Tí, čo zostali vonku, sa snažia preraziť brány. Drzo, násilnicky, typicky pre uličných agresorov.

Čo budú robiť tie milióny, ktoré sú už vnútri? To isté a horšie. Zajtra sa spoja aj s druhogeneračnými európskymi moslimami, Turkami či Arabmi, a západná Európa ma vystarané o program.

Myslíte, že ich cieľom je niečo menšie, ako totálna islamská spoločnosť? Myslíte, že oni chápu aspoň toľko, čo šikovná baktéria parazita - že má nechať svojho hostitela žiť? Nechápu, oni si predstavujú, že v Európe sa bohatstvo a moc kotia samé, asi tak, ako v Kuvajte ropa zo zeme a predstavujú si, že teraz to európske bohatstvo zaberú a navždy si ho privlastnia. A ono bude ďalej, len bez Európanov, generovať blahobyt. To si oni fakt myslia.

Pripadá vam, že praháňam? Vôbec nie - oni sú takí sprostí. Ako naši cigáni. A čo čakáte od nich, keď aj "prešibaní" sionisti si myslia, že môžu zničiť Nemecko, celý germánsky svet, ale že oni sami zostanú stále na čomsi parazitovať vo svojich finančných nádoroch. V tomto smere sú semitské etniká rovnako sprosté. Rovnako nenásytné a ničiace.

 
Sinuhe

resp, v širšom zábere kampaň proti štátom V4 nabrala v podaní rôznych Milibandov obludné hysterické rozmery:
http://www.sme.sk/c/8004423/sef-irc-metody-madarskej-policie-voci-migran...

Norman

Je úplne jednoduché vidieť, kto je kto. Miliband, aj na týchto stránkach x-krát spomínaný, je nádherný príklad pochádzajúci z marxistickej židovskej fammílie - (z Ruska, samozrejme .. alebo len z Polska?) Tri generácie zmrdov - a tent žid bol ministrom a zrejme ho mafia pripravuje na viac.

A tá kampaň proti Maďarsku a Orbánovi! Len si ju všímajte - jej neférovosť, jej absurditu, jej hystériu, jej slovník ---- každý musí vidieť, že je priam rovnaka, ako proti Putinovi a Rusku, a rovnaká, ako proti predvojnovému Nemecku. Vtedy to bolo presne to isté - aj keď sa to povojnovým premytým generáciam , samozrejme vrátane nás, nechce uveriť.
Ale je to tak.

Aman Againsttime

Orbánove Maďarsko sa mi začína každým dňom viac a viac páčiť. Škoda akurát toho ich šovinizmu, pretože mám za to, že v mnohom máme k nim bližšie ako napr. k Čechom alebo Poliakom. Bohužiaľ, mnoho ľudí, ktorí sa označujú za "slovenských národovcov" sa veľmi ľahko nechá poštvať proti Maďarom (a niekedy aj Nemcom). Ja osobne sa jednoznačne zasadzujem za úzku spoluprácu s (nešovinistickými) Maďarmi.

No a na Miliband a podobné židoviny naozaj škoda plýtvať slovami...

lecce

uryvok z rozhovoru s madarskym velvyslancom v Dansku

http://hvg.hu/itthon/20150911_Video_Kinos_pillanatokat_elt_at_a_magyar?s=hk

Norman

Myslíš, že by sme sa nemalli naším nepriatelom venovať?
Podľa mňa je práve najväčšia chyba, že sa im nevenujeme.

Aman Againsttime

Samozrejme, že by ste sa nepriateľom mali venovať. Ja sa im predsa tiež venujem. Svojim komentárom som akurát chcel povedať, že úroveň demagogických zbleptov nejakého židáckeho Milibanda je už aj pod úrovňou mojej kritiky, resp. na jeho adresu by som aj tak už nepovedal nič, čo ste nevyslovili vy.

Luko

Koľko ich je aktuálne, len na jednom mieste? Ani kuchár v utečeneckom tábore, ktorý by mal ako prvý vedieť, koľko porcií má pripraviť, to nevie. Podľa jeho svedectva privážajú a odvážajú uprchlíkov denne. Odkiaľ, to sa dozvedáme, ale kto a kam ich odváža a podľa čoho si ich vyberá, to je tajné.

slaven1

Tých bohatších a strednú vrstvu do Nemecka, Rakúska... tých chudobných a bojovníkov na východ, do Česko a Slovenska, Poľska, Baltik, Ukrajina.

Norman

Dúfam, že sa naši policajti dobre pozerajú a už sa tešia na ľudskosť utečencov. To nebude ako "brutalita" radikálov, ktorí na Slovensku zatiaľ nikomu ani vlas neskrivili (do toho nepatria krčmové potyčky ožranov v Nitre a podobne).

Takisto dúfam, že sa tejto zberbe postaví zočivoči tá menovita zberba za ľudskosť, napríklad Emilka Vašáryová alebo Rytmus. Jedného za druhým by sme ich mali vytiahnuť z postele a vyhnať voči aláh akbar davom, nech nám tú ľudskosť predvedú.

Za chyba sa platí a mali by sme začať dlhy od tamtých  pravdoláskarov nemilosrdne  vymáhať, je to naša povinnosť.

Luko

Trafil si.

Náhodný okoloidúci

Tu na videu vidno koordinátora s červenou šatkou na ruke
https://www.youtube.com/watch?t=24&v=uqWjecx6kv0

a tu sú ďalší, v červených čiapkach:
http://cdn1.img.cz.sputniknews.com/images/115/57/1155794.jpg

Kedy použijú buldozér?

slaven1

Pripomínam, že pred koncom protestov na Maidane to miestne autority už nevydržali, a pár červených búnd postrielali.

baloo

fotky, dúfam, že správne napíšem kód...

Takže:
- polícia neni ani vyzbrojená, očividne sa nudí, vie že nič nebude
- v prvej línii pred plotom je guča fotografov, takže tiež vedia, že žiadna akcia nebude
- ženy sú natlačené do úhladného trojuholníka pred fotografmi, aby každý dobre videl a mohol nájsť nejaký dojímavý uhol
- fotografi samozrejme fotia výlučne len tento zhluk žien
- aj keď sa okolitý dav väčšinou nudí, herečky pred foťákmi vyplakávajú ostošesť
- chlapi v pozadí, ale tvoria veľkú väčšinu davu
- červené čiapočky stoja na okrajoch davu ako dobrí pastierski psi

Buheh

baloo. Vyslovujem pochvalu druhého stupňa.

Treba tieto veci stále odhaľovať. Keďže veľký brat plošne na ľudí aplikuje určitú zákernú technológiu, ktorá ešte stále na väčšinu zaberá, je dôležité ju neustále odhaľovať – a čím názornejšie a rukolapnejšie, tým lepšie.

Aton

Vsimni si aký bullshit je v popise videa, vraj tam Madari dali obrnene auta s gulometom, no ak je dvojité vodne delo guľomet, tak ja som člen škotskeho rítu. Ak je to myslene na tie obrnené transportéry na konci videa, tak je to tak tiež dríst, pretože tie nie su osadené guľometom.

nové